Trīs prezentācijas pašmāju auto izstādē: Hyundai Motor 2017. gada IAA

Hyundai Motor 2017. gada Frankfurtes auto izstādē (IAA) iepazīstina ar savu jauno, Eiropas tirgum paredzēto modeļu klāstu, kurā ietilpst jaunais i30 N, i30 Fastback, KONA un citi būtiski jaunumi.

Šie automobiļu modeļi ir jaunākais Hyundai Motor sasniegums ceļā uz mērķi līdz 2021. gadam kļūt par ietekmīgāko Āzijas automobiļu nozares zīmolu Eiropā. Prezentācija, kas norisināsies Frankfurtes auto izstādē uzskatāma par šo trīs modeļu atgriešanos mājās, jo šim zīmolam ir sava Eiropas un Vācijas galvenā mītne, projektēšanas, tehniskie un testēšanas centri, kā arī saistība ar šī reģiona motorsportu.

 

Prožektoru gaismā Hyundai Motor 2017. gada modeļi

Jaunais i30 N ir pirmais Hyundai Motor radītais N sērijas augstas veiktspējas automobilis, kas projektēts iedvesmojoties no motorsporta. Tas ir aprīkots ar 2.0 litru turbokompresora dzinēju, kas ir pieejams divās jaudas variācijās: standarta komplektācijā dzinēja jauda ir 250 ZS, bet sporta komplektācijā dzinēja maksimālā jauda ir palielināta līdz 275 ZS. Abās variācijās automobiļa maksimālais griezes moments ir 353Nm un tas sasniedz 250 km/h lielu maksimālo ātrumu. Versija ar 250 ZS sasniedz 100 km/h 6,4 sekundēs, bet 275 ZS versija – 6,1 sekundē.

 

Ar jauno i30 Fastback Hyundai Motor ienāk kompakto automobiļu tirgū, piedāvājot premium klases iespējas, ko sniedz elegantā piedurvju kupeja. Automobili i30 Fastback raksturo tā stabilitāte un sportiskās, pagarinātās līnijas. Piedāvājot klientiem jaunāko Hyundai SmartSense™ aktīvās drošības un braukšanas palīdzības iespējas, automobilis i30 Fastback padara tehnoloģijas pieejamākas tāpat kā citi i30 sērijas automobiļi. Automobiļa i30 Fastback jaudas piedziņas ķēdes līnija sastāv no diviem samazinātiem benzīna turbokompresora dzinējiem, kas pārņemti no New Generation Hyundai i30. Ar i30 Fastback Hyundai Motor padara premium iespējas pieejamas ikvienam.

 

Jaunais KONA patiesi ir krosovers ar modernu un progresīvu dizainu, premium iespējām, pieejamu savietojamību un jaunākajām drošības tehnoloģijām. Hyundai KONA ir glancēts un moderns dizains ar dubultiem Full LED lukturiem, divu toņu jumta segumu un iespēju izvēlēties desmit izteiksmīgas virsbūves krāsas. Šajā krosoverā ir iekļauta izvēles četru riteņu piedziņa, kas darbojas uz pieprasījumu, 7DCT un Hyundai jaunākās jaudas piedziņas ķēdes. Tas iemieso modernu pilsētas iedzīvotāju dzīvesstilu.

 

Automobilis i30 N TCR ir pirmais Hyundai Motor projekts, kas paredzēts īpaši smago automobiļu sacīkstēm, tas prezentācijas laikā ADAC TCR Vācijas čempionātā kļuva par galveno intereses objektu. 2017. gada Frankfurtes auto izstādē automobis i30 N TCR pirmo reizi tiks prezentēts plašākai auditorijai. Tas būvēts saskaņā ar TCR noteikumiem, kuri tika ieviesti 2015. gadā un ir paredzēts to pārdot klientiem, kuru mērķis ir piedalīties nacionālu starptautisku braucienu sērijās, kurās kvalificējas TCR specifikācijām atbilstoši transportlīdzekļi. Automobilis i30 N TCR papildina gaidāmo Hyundai N sēriju un turpmāk pārliecinās par šī zīmola spēju radīt augstas veiktspējas automobiļus.

Saskaņā ar TCR noteikumiem i30 N TCR ir aprīkots ar divu litru turbokompresora dzinēju, kas savienots ar sešu pārnesumu ātrumkātbu un tiek vadīts ar stūres un pedāļu palīdzību. Automobiļa 100 litru degvielas tvertne ir aprīkota ar izturīgu degvielas uzpildes komplektu, kas ļauj klientiem sacensties gan īsās, gan garās distancēs.