• Ceļā no Romas uz Parīzi būs iespējams novērtēt jaunā i30 Fastback N izsmalcināto un eleganto dizainu apvienojumā ar jau sevi pierādījušajām N modeļu fun-to-drive funkcijām.
  • Šī elegantā piecu durvju kupeja ar slīpo jumta līniju ir pirmā savā segmentā un šajā izbraucienā tā trauksies ar pilnu jaudu, lai uzstādītu jaunu rekordu.
  • Jaunais Hyundai i30 Fastback N ir otrs augstas veiktspējas modelis Eiropā, kas, gluži tāpat kā veiksmīgais piecu durvju modelis i30 N, ļauj izbaudīt patiesu prieku par braukšanas jaudu.

Hyundai Motor sniedz pirmo iepazīšanās informāciju par jauno i30 Fastback vēl pirms tā oficiālās atklāšanas, kas notiks 26. septembrī. Lai iepazīstinātu ar pirmo piecu durvju kupeju ar slīpo jumta līniju šajā segmentā un novērtētu tās veiktspēju, profesionālie Hyundai Motorsport autovadītāji Gabriēle Tarkvīni (Gabriele Tarquini) un Tjerī Nevils (Thierry Neuville) sacentīsies savā starpā, braucot no Romas uz Parīzi, lai uzstādītu jaunu rekordu. Īsi pirms oficiālās prezentācijas Parīzes automobiļu izstādē, viņi brauks ar šo augstas klases kupeju ar tās maksimālo jaudu, mēģinot sasniegt šī automobiļa galējās iespēju robežas.

Jaunajam i30 Fastback N ir visas tādas pašas zīmolam raksturīgās īpašības, kādas ir veiksmīgajam piecu durvju i30 N, tikai nu tās ir integrētas unikālajā kupejas virsbūvē. Jaudīgā elektropārvades sistēma un rūpīgi konstruētā šasija ir priekšnoteikumi, kas padarīs šo automobili par nākamo pieprasīto Hyundai augstas veiktspējas modeli, ierindojot to otrajā vietā Eiropas Hyundai automobiļu tirgū.

Hyundai N modeļi ir radīti, pateicoties Hyundai Motor iesaistei sporta automobiļu ražošanā, piedaloties FIA Pasaules rallija čempionātā (WRC) un Touring Car Racing (TCR) starptautiskajā sērijā. “N” apzīmē NamyangHyundai starptautisko izpētes un attīstības centru Korejā – un Nirburgringu (Nürburgring), kur atrodas Hyundai Eiropas testēšanas centra galvenā mītne, kurā tālāk tiek izstrādāti un testēti N modeļi.

Sacensību brauciena rezultāti, kā arī sīkāka informācija par jauno i30 Fastback N tiks prezentēta 2018. gada 26. septembrī.