• Jaunais Hyundai i10 pārspēj Renault Twingo un Volkswagen Up Vācijas Auto Bild salīdzinājuma testā
  • i10 uzvar savienojamības, braukšanas dinamikas, komforta un izmaksu kategorijās
  • Modernā informācijas un izklaides sistēma nosaka jaunus savienojamības standartus

hyundai_i10_front

Atjauninātais Hyundai i10 ar pirmo piegājienu ir uzvarējis Vācijas populārākā auto žurnāla Auto Bild veiktajā salīdzinājuma testā 2017. gada 5. numurā. Pilsētas mazauto, kas nu jau ir nopērkams pie izplatītājiem, pārspēja labi pazīstamus konkurentus, to skaitā Renault Twingo un Volkswagen Up.

Jaunais Hyundai i10 ierindojās pirmajā vietā četrās kategorijās – auto savienojamība, braukšanas dinamika, komforts un izmaksas, un neuzrādīja nekādus trūkumus, kas tam ļāva kļūt par šī salīdzinājuma testa uzvarētāju. Auto Bild viedoklis ir viennozīmīgs: “Atjauninātais Hyundai kļuva par uzvarētāju, pateicoties plašajam funkciju klāstam, būtiski uzlabotai multimediju sistēmai un piecu gadu garantijai.”

Tomass A. Šmids, Hyundai Motor Europe ražošanas direktors, saka: “Auto Bild apstiprina to, par ko mēs jau esam bijuši pārliecināti. i10 demonstrē izcilu izgatavošanas kvalitāti un vērību pret detaļām. Lieliskais kopējais piedāvājums ar pārliecinošu izmaksu/priekšrocību attiecību ļāva līdzšinējam i10 kļūt par vienu no visvairāk pārdotajām automašīnām savā segmentā Eiropā, un jaunais i10 ir gatavs turpināt šo veiksmes stāstu.”

Informācijas un izklaides sistēmā ietilpst DAB radio un jaunākās paaudzes navigācijas sistēma, kas atrodama arī jaunākajos i30, i40 un IONIQ modeļos. Apple CarPlay un Android Auto nodrošina nevainojamu iOS vai Android mobilo ierīču integrāciju, drošu lietošanu un pilnvērtīgu funkcionalitāti.

Auto Bild ekspertus patīkami pārsteidza arī automašīnas komforts. Viņi rakstīja: “Šai automašīnai ir tiešām augsts luksusa līmenis! Hyundai i10 ir pat apsildāma stūre.” Jaunajam i10 ir pieejama arī automātiskā klimata kontrole, apsildāmi sēdekļi, inteliģentās atslēgas sistēma, stikla jumta lūka, vieglmetāla diski un plašs drošības aprīkojums ar joslas ieturēšanas palīgsistēmu, brīdinājumu par frontālu sadursmi un aizmugures stāvvietas palīgsistēma.

  1. gadā jaunais Hyundai i10 tika uzlabots un ieguva arī atjauninātu dizainu, tostarp raksturīgu kaskādes tipa priekšējo režģi. i10 piedāvā augstākā līmeņa drošības funkcijas un vispilnvērtīgāko savienojamības komplektu savā segmentā. Tāpat kā visām pārējām Hyundai automašīnām jaunajam i10 ir spēkā Hyundai piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma.

proovisoit_LV