• Pilnīgi jaunā Kona piedāvā progresīvu izskatu, kas iezīmē Hyundai jaunā dizaina identitāti
  • Priekšējais kaskādes tipa režģis un jaunā lukturu arhitektūra veido unikālu automašīnas raksturu
  • Svarīgs pagrieziens Hyundai Motor mērķa realizēšanā – kļūt par vadošo Āzijas automašīnu ražotāju Eiropā līdz 2021. gadam.

hyundai_kona
Hyundai Motor atklāj sīkāku informāciju par jauno Kona automašīnu pirms tās pasaules pirmizrādes, kas norisināsies tuvāko mēnešu laikā. Pilnīgi jaunā Kona turpina iesākto Hyundai dizaina identitāti, vienlaikus piešķirot progresīvāku raksturu, tādejādi sagatavojot unikālu piedāvājumu kompaktajam SUV segmentam.

Jaunās Kona priekšpuse ir izteiksmīga un spēcīga, to papildina arī jaunā Hyundai Motor ģimenes identitāte – kaskādes tipa priekšējais režģis. Jaunā apgaismojuma arhitektūra paspilgtina vizuālo izskatu – LED dienas gaitas lukturi novietoti virs LED gaismām.  Priekšpusē atdalītās gaismas pauž pārliecību un progresīvo izskatu, kas kontrastē starp gludām un asām formām. Izteiksmīgā priekšpuse un aizmugure akcentē automobiļa apjomīgo un agresīvo uzbūvi.

Pilnīgi jaunā Kona piedāvā īstu SUV automobiļu pieredzi. Tā paaugstinātā sēdvietas pozīcija nodrošina labāku redzamību autovadītājiem un palielina braukšanas komfortu, bet četru riteņu piedziņa uzlabo braukšanas vadāmību.

Iepazīstināšana ar jauno Kona ir nākamais Hyundai Motor Europe solis tuvāk mērķim kļūt par vadošo Āzijas automašīnu zīmolu Eiropā līdz 2021. gadam piedāvājot 30 jaunus modeļu un to atjauninājumus. Ar vairāk nekā 1.4 miljonu pārdotu Santa Fe kopš tā pirmās paaudzes 2001. gadā, Hyundai Motor ir iekarojis uzticību SUV segmentā, un ar Kona uzņēmums pievieno ceturto SUV automašīnu Eiropas tirgum.

Sīkāka informācija par jauno Hyundai Kona tiks publiskota tuvākajā laikā, oficiālā prezentācija plānota 2017. gada 13. jūnijā.