Close

Hyundai gatavojas pavasarim

Piesakiet servisa apmeklējumu

Vairāk drošu kilometru

Vai jūsu Hyundai ir gatavs pavasarim? Mūsu eksperti palīdzēs tam atbrīvoties no ziemas atstātajām pēdām, lai braukšana būtu drošāka un auto uzticami kalpotu ilgāk.

 

Ieteicamie aksesuāri pavasarim

Tehniskās apkopes pakete par 5 gadiem vecākiem auto ar bezmaksas diennakts tehnisko palīdzību ceļā

Eco-service apkopes paketes priekšrocības:

  • Tehniskā palīdzība ceļā 12 mēnešus pēc apkopes datuma*.
  • Dzinēja eļļas un filtra maiņa.
  • Automobiļa elektroniskās vadības bloku pārbaude ar Hyundai GDS testeri.
  • Bremžu šķidruma, logu mazgātāju, stūres pastiprinātāja, šasijas pārbaude u.c.

Svaiga gaisa malks

Mēs pārbaudīsim jūsu gaisa kondicionētāju, veiksim tā dezinfekciju un nomainīsiet salona gaisa filtru pret augstas kvalitātes jaunu filtru vai, ja nepieciešams, pretalerģisku filtru.

Apstājieties droši

Nemitīgās temperatūras svārstības ziemā ir īsts pārbaudījums jūsu automobilim. Sliktā stāvoklī esošas bremzes palielina degvielas patēriņu un pakļauj stūres sistēmu un šasiju pastiprinātai slodzei, kas, savukārt, prasa biežākus remontus. Hyundai bremžu pārbaude ļaus pārliecināties, ka viss ir kārtībā.

Laiks jaunam stilam

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku sportiskam vai ekonomiskam braukšanas stilam, mūsu piedāvājumā atradīsiet plašu vasaras riepu un disku klāstu. Ja vēlaties, varat arī atstāt otru sava auto riepu komplektu pie mums glabāšanai vēsā, sausā un tumšā vietā.

Piesakiet servisa apmeklējumu

Aksesuāri

Sāciet savu piedzīvojumu

Hyundai oriģinālie aksesuāri ir ideāli piemēroti katram modelim un rūpīgi pārbaudīti. Turklāt oriģinālajiem Hyundai aksesuāriem ir 2 gadu garantija!*

Velosipēdu turētājs jebkuram piekabes āķim

Jūsu nākamais velo piedzīvojums sākas šeit – aprīkojot savu automobili ar ērti lietojamu velosipēdu turētāju. Uz tā var pārvadāt divus velosipēdus ar kopējo svaru līdz 60 kg. Tas ir kompakts, drošs pret zādzību un pat ļauj atvērt bagāžas nodalījumu, nenoņemot velosipēdus!

Fiksēts vai noņemams piekabes āķis

Jūs varat paļauties uz šo korozijas izturīgo tērauda piekabes āķi, lai droši un efektīvi transportētu savu kravu. Piekabes āķis ir pieejams fiksētā vai noņemamā variantā. Noņemamo versiju jūsu ērtībām var ātri uzlikt vai noņemt.

Vairāk vietas jūsu piedzīvojumiem

Aerodinamiska un eleganta, viegli uzstādāma un izturīga. Tā ir arī atverama no abām pusēm ātrākai bagāžas ievietošanai un izņemšanai. Piedāvājumā ir jumta bagāžnieki un jumta kastes jūsu automobilim.

Divpusējs bagāžas nodalījuma paklājiņš ar bufera aizsargu

Precīzi izmēri, nevainojama aizsardzība. Lai ko jūs pārvadātu, šis kvalitatīvais velūra paklājiņš ļauj jūsu automobiļa bagāžas nodalījumam ilgāk izskatīties kā jaunam. Tam ir bufera aizsarga atloka fiksācija ar spiedpogām papildu aizsardzībai.

Vairāk stila

LED durvju apgaismojums

Durvju apgaismojums piešķir īpašu izskatu tumsā. Vienlaikus tas ir ļoti praktisks, jo ļauj labāk pamanīt peļķes.

LED kāju ailes apgaismojums

Izceliet sava automobiļa salona izsmalcināto raksturu ar kāju ailes apgaismojumu. Atverot un aizverot durvis, tas rada viesmīlīgu fona apgaismojumu. Pieejams modernā zilā vai klasiskā baltā krāsā.

Izkāpšana ar stilu

Piešķiriet sportisku akcentu ārienei ar sānu sliekšņiem. Tiem ir arī neslīdošas gumijas ielaidumi ērtākai iekāpšanai un izkāpšanai. Ir pieejami daudzi varianti.

Piesakiet servisa apmeklējumu