Septiņu gadu laikā Hyundai trīs reizes ieņēma līdera pozīciju vācu žurnāla „Auto Bild” kvalitātes pārskatā – tas notika 2010., 2011. un 2016. gadā. Hyundai sasniegtie rezultāti 2016. gadā bija ļoti pozitīvi. Viens no vērtētāju komentāriem: „Veiksmīgs mēģinājums. Lieliski nostrādāts, Hyundai!”

Lai ieņemtu pirmo vietu kvalitātes pārskatā, mēs kompānijā Hyundai nenogurstoši strādājam. Un šeit var paskatīties, kā mēs to darām.

 

Hyundai Tucson ir inteliģents (akls)

Diemžēl arvien biežāk vadītāji tā vietā, lai vadītu transportlīdzekli, ir iegrimuši savā viedtālrunī, kā rezultātā bieži notiek avārijas. Aklās zonas uzraudzības sistēma kontrolē, vai no aizmugures vai sāniem netuvojas citi transportlīdzekļi, un brīdina par tiem.

 

 

Hyundai Tucson ir inteliģents (gudrs)

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma automātiski uzsāk bremzēšanu, ja, izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā, autovadītāja uzmanību ir novērsis viedtālrunis.

 

 

Hyundai Tucson ir inteliģents (automātiskas bagāžas nodalījuma durvis)

Vai Jums ir gadījies redzēt cilvēkus, kas lēkā automobiļa aizmugurē un plivina rokas? Viņi noteikti nebrauc ar Hyundai, jo šim automobilim bagāžas nodalījums atveras automātiski kā pēc burvja mājiena.

 

 

Hyundai Tucson ir inteliģents (uzmanības novēršana)

Pat vispieredzējušākais autovadītājs dažreiz braukšanas laikā var kļūt izklaidīgs. Joslas ieturēšanas palīgsistēma ar skaņas signāla palīdzību un aktīvu braukšanas virziena koriģēšanu brīdina, ja automobilis iebrauc citā braukšanas joslā, neieslēdzot pagrieziena rādītāju.