Ar Hyundai Jūs vienmēr uzvarat, vai nu uz pilsētas ceļiem vai rallijā.

Vieta uz pjedestāla ir garantēta drošībā, augstākajā kvalitātē un savienojamībā! Tagad ar vislabākajām cenām.

 

KONA Winner Edition

Cena ar atlaidi no 17 490 €

Pārliecināts un unikāls – KONA ir veidots tā, lai uz to atskatītos un liktu sirdīm pukstēt straujāk. Drosmīgais eksterjera dizains piesaista skatienu ar savām spēcīgajām liektajām formām, dzidro LED apgaismojumu un vienreizīgajām detaļām, kas izceļ stipro Hyundai SUV raksturu. KONA piedāvā nepārtrauktu savienojamību un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi ērtāku.

Piesakies testa braucienam

 

KONA Hybrid Winner Edition

Cena ar atlaidi no 22 990 €

Jaunākais KONA ģimenes loceklis izmanto elektroenerģiju, lai palīdzētu jums nokļūt tālāk ar litru benzīna. Tas viss – bez nepieciešamības uzlādēt akumulatoru vai mainīt jūsu braukšanas paradumus. KONA Hybrid ir aprīkots gan ar benzīna motoru, gan ar elektromotoru, kas darbojas kopā, nodrošinot izcilu degvielas ekonomiju un samazinot izmešu daudzumu.

Piesakies testa braucienam

 

KONA Electric Winner Edition

Cena ar atlaidi 34 490 €

KONA Electric – pirmais elektriskais kompaktais krosovers Eiropā – ir daudzveidīgs un ļoti patīkams braukšanai. Baudiet elektrisku braukšanu tās labākajā izpausmē, ar fantastisku paātrinājumu un lielu nobraucamo attālumu.

Piesakies testa braucienam

 

Tucson Winner Edition

Īpašā cena 24 990 € (2WD/4WD)

Ietaupījums līdz 6140 €

1,6 T-GDI benzīna dzinējs, DCT-automātiskā pārnesumkārba, LED-pakotne un Plus-pakotne (pilnizmēra divu funkciju LED priekšējais lukturis, statiskās LED lieces funkcija, Smart key, lietus sensors, aptumšots vējstikls un priekšējie sānu logi, tonēts aizmugures logs, elektrohromatisks salona atpakaļskata spogulis)

Hyundai Tucson apvieno svaigu un drosmīgu dizainu, daudzus jaunus viedos tehniskos risinājumus un augstākā līmeņa vadības palīgsistēmas. Tucson ir Hyundai visvairāk pārdotais automobilis Eiropā, un tas, pateicoties četrriteņu piedziņai, augstam klīrensam (172 mm) un citām apvidus automobiļa iezīmēm, ir izcili piemērots braukšanai pa ceļu bez seguma un ar lielām bedrēm.

Piesakies testa braucienam

 

Santa Fe Winner Edition

Cena ar atlaidi no 39 990 €

Santa Fe ir daudz atjautīgu funkciju un sistēmu, kas parūpējas par ikviena pasažiera vajadzībām. Calm Tech ir izstrādāta ar mērķi radīt komforta zonu, kas palīdzēs jums gādāt par savu ģimeni un izbaudīt dzīves īpašos brīžus. Santa Fe nodrošina vienu no labākajām drošības paketēm savā klasē un vairākas nozarē labākās drošības funkcijas. Tas ir ieguvis Euro NCAP maksimālo 5 zvaigžņu novērtējumu un SAFETYBEST balvu par aizmugurējo pasažieru brīdinājuma tehnoloģiju.

Piesakies testa braucienam

Visi attēli ir iekļauti ilustratīvā nolūkā.