JAUNAIS ĪPAŠAIS MODELIS i20 FRESH

Laba iespēja piesēsties pie jaunā i20 Fresh stūres. Vairāku dizainu un testu godalgas nopelnījušā Hyundai i20 izskats un salons ir ieguvuši jaunu stilu. Pateicoties ietilpīgumam un braukšanas ērtumam, testos un salīdzinājumos veiksmīgais i20 tagad ir kļuvis par īpašo modeli i20 Fresh.

Pieejami divi jaudīgi benzīna dzinēji: spēcīgais 1 litra (74 kW/100 ZS) turbodzinējs un 1,2 litru (55 kW/75 ZS), abiem 5 pakāpju manuālā pārnesumkārba. Turbodzinēja degvielas patēriņš ir 4,3 l/100 km, CO2 emisijas – tikai 99 g/km, un uzrāviens no nulles līdz simtam notiek 10,7 sekundēs.

Skatīt tehniskos datus

 

Hyundai i20 īpašā modeļa Fresh funkcionālais, ar kvalitatīvajiem materiāliem apdarinātais salons ir ietilpīgākais savā klasē. i20 salonā ikviens pasažieris jutīsies ērti. Aizmugurējā sēdekļa atzveltnes ir salokāmas attiecībā 60:40, un tādēļ bagāžas nodalījumā iespējams ievietot arī lielākus priekšmetus.

 

Melna griestu odere

Fresh modeļa izsmalcinātais, melnais griestu pārklāja audums piešķir salonam sportisku eleganci.

Pieejams Bluetooth

Viedtālruni un audiosistēmu var izmantot droši un ērti, nospiežot slēdžus uz stūres rata. Apsildāmā ādas stūre nodrošina stingru satveri.

 

Skatīt papildaprīkojuma sarakstu

 

i20 papildaprīkojums un apdare ir līdzvērtīgi tās pašas klases lielākajiem auto. Standarta aprīkojumā ir viss nepieciešamais, un apsildāmā stūre ir kā lielisks papildinājums rudenim.

Nāc uz testa braucienu