Hibrīdauto padarīs tavus braucienus vieglus gan pilsētā, gan uz šosejas. Vienkārši pārvieto pārnesumsviru stāvoklī „Drive“ un izbaudi bezrūpīgus kilometrus, jo Hyundai visiem IONIQ modeļiem piešķir 7 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma. Litija jonu polimēra akumulatoram garantija ir veseli 8 gadi!

Divi dzinēji, kas darbojas tandēmā

Elektrodzinēja un benzīna dzinēja sadarbību tu kā vadītājs sajutīsi, palielinot ātrumu un zemajā degvielas patēriņā.

Pašuzlādes hibrīdi

Braucot ar IONIQ, nav nepieciešams prātot, kur atrodas tuvākais lādētājs. IONIQ Hybrid savu akumulatoru uzlādē pats, turklāt uzlādējamais hibrīds vari bez rūpēm uzlikt lādēties, kad esi atgriezies mājās, jo, samazinoties elektroakumulatora resursam, plug-in hibrīds automātiski pārslēdzas uz benzīna dzinēju.

Brauc vairāk, maksā mazāk

Papildus ļoti labai vadāmībai un braukšanas īpašībām tu kā IONIQ īpašnieks priecāsies arī par savu naudasmaku. Braucot pilsētā, IONIQ bieži izslēdz benzīna dzinēju, ekonomējot degvielu un līdz ar to arī naudu. Arī CO2 izmešu ir mazāk, tādēļ braucieni ir videi draudzīgāki.

 

Izvēlies savu IONIQ

hybrid

HYUNDAI IONIQ HYBRIDBraukšanas prieks ar mazākiem izmešiem

Augstas efektivitātes benzīna dzinējs un 27 kW elektromotors darbojas kopā, lai sasniegtu iespaidīgu veiktspēju ar mazāku degvielas patēriņu un izmešiem. Sistēmas kopīgā izejas jauda ir 141 ZS. Elektromotors ģenerē enerģiju tieši palaišanas brīdī, tas darbojas ar kompaktu 1,56 kWh litija jonu polimēru akumulatoru, kas uzlādējas braukšanas laikā, jo īpaši atgūstot enerģiju, kad automašīna bremzē. IONIQ hybrid nodrošina braukšanu bez izmešiem ātrumā līdz 120 km/h.

IONIQ hybrid cena no 23 990 €

 

electric

HYUNDAI IONIQ ELECTRIC. Bez izmešiem. Bez kompromisa

88 kW elektromotors ar lielu griezes momentu darbojas ar superefektīvo 28 kWh litija jonu polimēru akumulatoru. Tas nodrošina braukšanu bez izmešiem ar vienu uzlādi līdz 280 km attālumam. Akumulators ir novietots zemu, ritošajā daļā, līdz ar to auto smaguma centrs ir nobīdīts uz leju, kas ir būtiski ātrai reaģēšanai un patīkamai braukšanai.

IONIQ electric cena no 34 990 €

 


plug-in

HYUNDAI IONIQ PLUG-INLabākais no abām pasaulēm

Jaudīgs 8,9 kWh litija jonu polimēru akumulators baro 45 kW elektromotoru, kas izstrādā lielu griezes momentu un nodrošina līdz 51 km braukšanu bez izmešiem – ideāli braukšanai no mājām uz darbu un atpakaļ. Darbojoties tandēmā ar augstas efektivitātes benzīna dzinēju, tas ievērojami palielina veiktspēju, neierobežojot maksimālo braukšanas attālumu. Akumulators atgūst enerģiju braukšanas laikā, to var uzlādēt arī no ārēja barošanas avota.

IONIQ plug-in cena no 30 990 €

Nāc uz testa braucienu