IZVĒLIETIES JUMS PIEMĒROTĀKO IONIQ UN PIESAKIETIES TESTA BRACIENAM!  

Ir viegli izšķirties, kurš IONIQ ir jūsu īstais. Tas atkarīgs no tā, cik bieži jūs braucat, cik tālu jūs braucat un kā jūs braucat. Lai ko jūs izvēlētos, katrs IONIQ nodrošina vairāk nekā pietiekamu griezes momentu.

hybrid

HYUNDAI IONIQ HYBRIDBraukšanas prieks ar mazākiem izmešiem

Augstas efektivitātes benzīna dzinējs un 27 kW elektromotors darbojas kopā, lai sasniegtu iespaidīgu veiktspēju ar mazāku degvielas patēriņu un izmešiem. Sistēmas kopīgā izejas jauda ir 141 ZS. Elektromotors ģenerē enerģiju tieši palaišanas brīdī, tas darbojas ar kompaktu 1,56 kWh litija jonu polimēru akumulatoru, kas uzlādējas braukšanas laikā, jo īpaši atgūstot enerģiju, kad automašīna bremzē. IONIQ hybrid nodrošina braukšanu bez izmešiem ātrumā līdz 120 km/h.

IONIQ hybrid cena no 22 490 €

 

electric

HYUNDAI IONIQ ELECTRIC. Bez izmešiem. Bez kompromisa

88 kW elektromotors ar lielu griezes momentu darbojas ar superefektīvo 28 kWh litija jonu polimēru akumulatoru. Tas nodrošina braukšanu bez izmešiem ar vienu uzlādi līdz 280 km attālumam. Akumulators ir novietots zemu, ritošajā daļā, līdz ar to auto smaguma centrs ir nobīdīts uz leju, kas ir būtiski ātrai reaģēšanai un patīkamai braukšanai.

IONIQ electric cena no 34 990 €

 


plug-in

HYUNDAI IONIQ PLUG-INLabākais no abām pasaulēm

Jaudīgs 8,9 kWh litija jonu polimēru akumulators baro 45 kW elektromotoru, kas izstrādā lielu griezes momentu un nodrošina līdz 51 km braukšanu bez izmešiem – ideāli braukšanai no mājām uz darbu un atpakaļ. Darbojoties tandēmā ar augstas efektivitātes benzīna dzinēju, tas ievērojami palielina veiktspēju, neierobežojot maksimālo braukšanas attālumu. Akumulators atgūst enerģiju braukšanas laikā, to var uzlādēt arī no ārēja barošanas avota.

IONIQ plug-in cena no 28 990 €

 

IZMĒĢINI PATS

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs sazināsimies ar jums.