Lai kur Jūs skatītos, lai kam pieskarotos i40 kvalitāti pamanīsiet uzreiz. Kvalitāte ir atrodama arī visjaunākajās tehnoloģijās, kas padara braukšanu ar i40 mierīgu un drošu. Tālāk minētās ir tikai dažas no parocīgajām tehnoloģijām, kas braukšanu ar i40 padara tik baudāmu.

 

Pielāgojams bagāžas nodalījums.

Aizmugurējo sēdekļu atzveltne ir nolokāma 60:40 proporcijā ar vienu pieskārienu, ļaujot pārvadāt liela izmēra bagāžu arī tad, ja aizmugurē sēž viens vai divi pasažieri. Kad ir nolocīti visi sēdekļi, bagāžas nodalījuma tilpums ir 1719 litri.

 

 

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Izbaudiet zibenīgu pārnesumu pārslēgšanu uz augšu un uz leju ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres tāpat kā ekskluzīvos sporta automobiļos.

 

i40_paddle-shifters_2015
i40_manuaalivaihteet_2015

6 pakāpju manuālā transmisija

Īstiem braukšanas entuziastiem, kas dod priekšroku manuālai pārnesumu pārslēgšanai, tiek piedāvāta 6 pakāpju manuālā transmisija. Tā ir ekonomiska, klusa, viegli lietojama un izturīga.

 

Braukšanas režīmu izvēles sistēma

Tikai ar automātisko transmisiju pieejamā braukšanas režīmu izvēles sistēma ļauj vadītājam optimizēt braukšanas režīmu, ņemot vērā informāciju, ko sniedz sensori, kas uzrauga ceļu un braukšanas apstākļus.

i40_drive-mode_2015

 

TUVĀKAIS PĀRDEVĒJS

JAUTĀT PĒC PIEDĀVĀJUMA