Savienojiet savu tālruni, savu automobili un sevi

Ar jauno 10,25 collu skārienekrānu* un jūsu tālruni i30 palīdz jums būt savienotam.
Ar lietotni Bluelink®* tālrunī jūs varat aizslēgt un atslēgt jūsu i30 attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots. Lietotne jums nosūtīs arī brīdinājumu, ja kāds mēģinās ielauzties. Ja jūs vēlaties zināt, vai riepu spiediens ir atbilstošs un bremžu sistēma ir darba kārtībā, lietotne jums paziņos arī šādu informāciju.
Hyundai LIVE pakalpojumu* abonementā ir iekļauta satiksmes informācija, reāllaika atjauninājumi par stāvvietām, degvielas staciju atrašanās vietu informācija, kā arī informācija par laikapstākļiem.

* Standartaprīkojums Style un N Line modeļiem, papildaprīkojums Comfort modelim.

 

Jaunākā tehnoloģija vēl augstākam drošības līmenim

Uzlabotā Hyundai SmartSense pakotne – mūsu modernās progresīvās vadītāja palīgsistēmas – tagad ir pilnībā integrēta jaunajā i30, sniedzot drošību jums un mieru jūsu mīļajiem. Jaunais i30 ir pirmais modelis ar joslas ievērošanas palīgsistēmu**. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

** Standartaprīkojums Style un N Line modeļiem.

 

Efektivitāte un progress: spēka pārvada sērija

Elektriskie 48 V daļējā hibrīda modeļi samazina CO2 izmešus, uzlabojot degvielas efektivitāti. 48 V daļējā hibrīda modeļi ir pieejami ar 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu, 1,0 T-GDI vai 1,5 T-GDI benzīna dzinēju.

 

Benzīna dzinēji

Jaunais 1,5 litru T-GDi dzinējs ar 159 ZS ir augstākā līmeņa produkts, kurš iekļauts standartaprīkojumā ar 48 V daļējā hibrīda tehnoloģiju un 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu.

Ir pieejama arī 1,5 litru DPi dzinēja 110 ZS versija ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu un 1,0 litra T-GDi dzinējs ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu.

 

 

Trīs virsbūvju tipi

Jaunais i30 ir pieejams ar trīs virsbūvju tipiem: hečbeks, furgons un 5 durvju kupeja.

N Line dizains. Tagad pieejams arī i30 furgonam

Uzlabojiet savu i30 pieredzi, paceļot to jaunā līmenī, ar sportisko N Line apdares līmeni, ko iedvesmojis augstās veiktspējas i30 N. Tā jaudas un intensitātes saknes tagad ir vēl pamanāmākas – sportiskāks režģis, jaunie buferi un priekšējie lukturi, jaunie riteņu dizaini un atjauninātā salona apdare. Vēl dinamiskākai braukšanai hečbeks un Fastback ir aprīkoti arī ar pielāgotu piekari un stūres sistēmu ar 1,5 Turbo benzīna dzinēju.

 

Iedvesmojoties no aeronautiskajām reaktīvajām lidmašīnām, apakšējā centrālā režģa izmērs ir palielināts. Sānu atveres ir aprīkotas ar kustīgiem spārniem, kas uzlabo aerodinamisko veiktspēju. Jaunais i30 N Line ir aprīkots ar jauniem, ekskluzīviem 18 collu riteņiem un Michelin Sport riepām.

Augstās veiktspējas N Line sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem. N Line ir aprīkots ar stūri, kurai ir perforētas ādas apdare, un nerūsējošā tērauda pedāļiem.