Sākot no konceptauto līdz revolucionāram pilsētas krosovera dizainam

Pilnīgi jaunā Tucson progresīvā dizaina valoda ir guvusi iedvesmu no koncepcijas Hyundai Vision T SUV, kas ar lielu atzinību tika atklāta 2019. gada AutoMobility LA. Šis ir pirmais Hyundai pilsētas krosovers, kas izstrādāts atbilstoši Hyundai jaunajai Sensuous Sportiness dizaina identitātei.

 

Revolucionārs dizains

Dinamiski ģeometriskās formas, asie leņķi un pasaulē pirmie Parametric Hidden Lights padara pilnīgi jaunā Tucson klātbūtni uz ceļa pamanāmu.

 

Starptelpas skaistums

Salona eleganto vienkāršību izceļ segmentā vadošo tehnoloģiju nemanāmā integrācija. Atklājiet pilnībā pielāgojamu digitālo pieredzi, izmantojot jauno 10,25” skārienekrānu un skārienkonsoli. Mūsu dizaineri atteicās no fizisku pogu izmantošanas, tāpēc visas navigācijas, informācijas un izklaides, siltuma un gaisa kondicionēšanas funkcijas tiek kontrolētas ar pieskārienu.

 

Piesakies testa braucienam

 

Multi-Air Mode tehnoloģija

Pirmo reizi Hyundai automobilī izmantotā slēptā tipa Multi-Air Mode tehnoloģija sastāv no tiešu un netiešu gaisa atveru kombinācijas gaisa kondicionēšanai un apsildīšanai, lai radītu patīkamāku iekštelpu vidi ar maigāku gaisa plūsmu. Aizmugurējo sēdekļu pasažieri var izvēlēties sev piemērotu temperatūru.

Krell skaņas sistēma

Krell skaņas sistēma nodrošina lielisku veiktspēju ar astoņiem augstas veiktspējas skaļruņiem un zemfrekvences skaļruni, kas optimāli noregulēti, lai nodrošinātu pārsteidzošu reālismu.

 

Bluelink® savienota automobiļa pakalpojumi

Bluelink® savienota automobiļa pakalpojumi sniedz nevainojamu savienojamību jaunajā Tucson, nodrošinot dažādu funkciju klāstu, kas braucienu padarīs ērtāku un patīkamāku. Papildus daudzajām gudrajām funkcijām, kuras varat kontrolēt, izmantojot lietotni Bluelink, navigācijas sistēmā ir iekļauts arī bezmaksas Hyundai Live Services abonēšanas periods uz 5 gadiem.

Ātra bezvadu uzlāde

Izbaudiet ātru bezvadu uzlādi viedtālrunim. Jauda ir palielināta no 5 W līdz 15 W, lai nodrošinātu vēl ātrāku uzlādi. Lai novērstu pārkaršanu, ierīcei ir integrēta dzesēšanas funkcija.

 

Visplašākais elektrificēto spēka agregātu klāsts

Pilnībā jaunais Tucson, kas izstrādāts, lai samazinātu izmešu daudzumu, nemazinot braukšanas prieku, piedāvā visplašāko elektrificēto spēka agregātu klāstu kompaktajā pilsētas krosoveru segmentā. Jūs varat izvēlēties no benzīna un dīzeļa 48 voltu daļēja hibrīda vai pilna hibrīda modeļiem. Pieejamas arī benzīna un dīzeļdegvielas iespējas. Spraudņa hibrīda versija būs pieejama 2021. gada pavasarī.

 

Tucson pilno hibrīda modeli darbina jaunais 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna motors un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēru akumulatoru. Tas ir pieejams ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu un ar priekšējo vai pilnpiedziņu. Tas ir jaunā Tucson jaudīgākais spēka agregāts: 230 ZS un 350 Nm griezes moments, tāpēc zemas emisijas nemazina braukšanas baudu.

Hyundai ir izstrādājusi pasaulē pirmo nepārtraukti mainīgā vārsta ilguma (CVVD) tehnoloģiju. Tas optimizē motora darbību un degvielas patēriņa efektivitāti, vienlaikus ir arī videi nekaitīgs. Vārsta vadības tehnoloģija regulē vārsta atvēršanas un aizvēršanas ilgumu atbilstoši braukšanas apstākļiem.

 

Kontrolējot katra atsevišķā riteņa amortizācijas spēku, elektroniskā kontrolētā balstiekārta samazina ripošanu, padevi un vertikālo kustību, lai uzlabotu braukšanu un vadību.

Sniegs? Smiltis? Dubļi? Nekādu problēmu. Terrain Mode selektors ļauj ērti pārslēgt braukšanas režīmus, lai optimizētu braukšanas veiktspēju un pilnpiedziņas iestatījumus dažādām situācijām. Tucson novatoriskā HTRAC™ pilnpiedziņas sistēma nodrošina optimālu vadāmību un braukšanu līkumos.

 

Jūtieties vēl mierīgāk ar klasē labāko drošību

Pateicoties savā klasē labākajām uzlabotajām vadītāja palīdzības sistēmām un aktīvās drošības paketei ar fantastiski novatorisku funkciju klāstu, pilnīgi jaunais Tucson nodrošina vēl lielāku drošību un sirdsmieru jums un jūsu mīļajiem.

 

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Pilnīgi jaunais Tucson var attālināti novietot vai izvest sevi no stāvvietas. Sistēma var pat atgriezties stāvvietā, atliek tikai nospiest pogu.

Palīgsistēma braukšanai pa lielceļiem

Pirmo reizi pilnīgi jaunais Tucson ir aprīkots ar braukšanas pa lielceļu palīgsistēmu. Šī funkcija ir uz joslas ievērošanas palīgsistēmas un navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole, izmantojot sensorus un karšu datus, lai rūpētos par drošu darbību, kā arī lai automātiski pielāgotu ātrumu ierobežotā vidē.

 

Aklās zonas monitors

Tagad digitālā mērinstrumenta paneļa ekrānā varat redzēt jaunā Tucson aizmugures kreisās un labās puses skatus. Kameras tiek aktivizētas, lietojot pagrieziena rādītāju joslu maiņas laikā.

Frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma

Šī sistēma automātiski bremzē, kad tā nosaka pēkšņu priekšā braucošās automašīnas bremzēšanu vai uz jūsu ceļa atklāj gājējus vai velosipēdistus. Tagad tā ir atjaunināta ar funkciju Pagriešanās krustojumā, kas ir īpaši kalibrēta, lai novērstu frontālas sadursmes, krustojumā nogriežoties pa kreisi.

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai, pilnīgi jaunais Tucson ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām, nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk bez raizēm par savu automobili. Turklāt uz jaunā Tucson augstas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais. Kā standartu izbaudiet papildu sirdsmieru, kādu sniedz viena no labākajām garantijām nozarē.

Attēli tīmekļa vietnē ir izvietoti tikai ilustratīviem nolūkiem, un faktiskais modeļa izskats var atšķirties. Daži tehniskie parametri vai aprīkojums var atšķirties no faktiskā modeļa vai arī ir par papildu maksu. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar vietējo Hyundai pārdevēju.