KONA no Hyundai: īsts SUV ar progresīvu raksturu

 

 

Pilnīgi jaunā KONA piedāvā progresīvu izskatu un jaunākās tehnoloģijas. Hyundai ir pirmais, kas piedāvā jaunas izšķirtspējas projekcijas displeja tehnoloģiju, kas nodrošina drošu braukšanu, rādot informāciju vadītājam tieši viņa acu augstumā. Kona ir svarīgs stūrakmens Hyundai Motor uzstādītajos mērķos: kļūt par vadošo Āzijas automobiļu zīmolu Eiropā līdz 2021. gadam.

 

Jūs ar to braucat. Jūs to veidojat.
Pilnīgi jaunais Hyundai KONA

  • Pilnīgi jaunais KONA ir būvēts uz uzticību iemantojušā Hyundai Motor SUV segmenta pamatiem, izmantojot progresīvu pieeju, lai vairotu zīmola pievilcību, piesaistītu jaunus klientus un atbalstītu mērķi līdz 2021. gadam kļūt par Āzijas vadošo automobiļu zīmolu Eiropā.
  • Pilnīgi jaunais KONA piedāvā elegantu, slaidu dizainu ar dubultajiem LED priekšējiem lukturiem, divkrāsu jumtu un iespēju izvēlēties no desmit izteiksmīgām virsbūves krāsām
  • Krāsainas šuves uz sēdekļiem un stūres rata, kā arī akcenti ap ventilācijas atverēm, padara KONA salonu par otro ādu, kas nemanāmi sargā auto īpašnieku
  • KONA ir īsts SUV ar četru riteņu piedziņu, 7DCT pārnesumkārbu un Hyundai jaunākajiem spēka agregātiem: no moderniem benzīna dzinējiem, kas aprīkoti ar turbokompresoru, līdz jaunākās paaudzes dīzeļa tehnoloģijām
  • Jaunais – Hyundai automobiļos pirmoreiz izmantotais – kombinētais uz vējstikla projicētais displejs ar sava klasē labāko spilgtumu projicē svarīgu braukšanas informāciju uz vējstikla vadītāja skata līnijā
  • Vēl viens Hyundai jaunums – sistēma Display Audio – padara pieejamu savienojamību, ļaujot pasažieriem izmantot Apple CarPlay un Android Auto uz septiņu collu ekrāna
  • Jaunā augstākās klases Krell skaņas sistēma ar astoņiem skaļruņiem un pastiprinātāju piedāvā koncertzāles kvalitātes skaņu visiem pasažieriem
  • KONA piedāvā plašu aktīvās drošības funkciju klāstu, tostarp autonomo avārijas bremzēšanas funkciju ar gājēju uztveršanu

Eleganta, slaida āriene

Jaunā KONA priekšpuse ir izteiksmīga un spēcīga, un to rotā Hyundai Motor jaunajai saimei raksturīgais kaskādes tipa priekšējais režģis. Vizuālo iespaidu paspilgtina jaunie dubultie priekšējie lukturi, kuros LED dienas gaitas lukturi atrodas virs LED priekšējā apgaismojuma lukturiem. Atdalītie lukturi rada pārliecinošu, progresīvu vizuālo iespaidu ar elegantām un asām formām. Pārliecinošo priekšgalu un aizmuguri izceļ automobiļa platā „stāja”, kā arī apjomīgais un agresīvais virsbūves dizains. KONA divkrāsu jumts un iespēja izvēlēties no desmit izteiksmīgām virsbūves krāsām piedāvā daudz dažādu kombināciju gandrīz jebkādai gaumei.

Eleganti darināts salons

Salonam ir raksturīgas gludas virsmas uz instrumentu paneļa, kas piešķir tam estētiskumu un izsmalcinātību, savukārt tumšās krāsotas detaļas atspoguļo auto tehnoloģisko un raupjo raksturu. To visu papildina ietilpīgums un pārredzamība. Iespēja izvēlēties no dažādu krāsu akcentiem un pielāgotas krāsas šuvēm uz sēdekļiem un stūres rata demonstrē izsmalcinātību un vērību pret sīkumiem, ar kādu tika radīts šis izsmalcinātais salons.

Uz vējstikla projicētais displejs un savienojamības iespējas

KONA jaunais uz vējstikla projicētais displejs, kas tiek uzstādīts Hyundai automobiļos pirmo reizi, rāda svarīgu braukšanas informāciju uz vējstikla tieši vadītāja skata līnijā. Tā savā klasē labākais spilgtums un astoņu collu attēls nodrošina ne tikai lielisku redzamību dienas laikā, bet arī ātrāku informācijas uztveršanu, nenovēršot uzmanību no ceļa.

Jaunā KONA pievilcību palielina arī plašās viedierīču pievienošanas iespējas. Jaunā informācijas un izklaides sistēma ar astoņu collu ekrānu ietver visas navigācijas, multivides un savienojamības funkcijas un atbalsta gan Apple CarPlay, gan Android Auto. Sistēmai ir pievienots septiņu gadu bezmaksas LIVE pakalpojumu abonements, kas piedāvā reālā laika režīmā jaunāko informāciju: laika prognozes, satiksmes ziņas, informāciju par fotoradariem un interesējošo vietu tiešsaistes meklēšanu.

 

Vēl viens Hyundai jaunums, kas pirmo reizi uzstādīts KONA automobilī ir sistēma Display Audio, kas dod pasažieriem iespēju pārslēgt savu viedtālruņu saturu uz sistēmas septiņu collu displeju, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto. Ar šo funkciju viņi var izmantot tālruņa integrēto navigācijas spēju, zvanīt, diktēt ziņojumus vai klausīties savu iecienīto mūziku. Sistēma piedāvā sākuma līmeņa klientiem pieejamāku savienojamību.

Bezvadu induktīvais mobilo tālruņu uzlādes panelis (Qi standarts), kas pieejams kā papildaprīkojums, ļauj pasažieriem ērti uzlādēt savus viedtālruņus braukšanas laikā.

Pilnīgi jaunais KONA tiek aprīkots ar samazināta izmēra turbodzinējiem, lai palielinātu ekonomiju, vienlaikus uzlabojot braukšanas dinamiku. Tie piedāvā lielisku izvēli jebkādam dzīvesveidam – gan klientiem, kuriem patīk doties braucienos pa kalnu ceļiem, gan cilvēkiem, kas galvenokārt pārvietojas pa pilsētu. Pilnīgi jaunais KONA ir īsts SUV, kas piedāvā klientiem iespēju iegādāties to aprīkojumā ar četru riteņu piedziņu un efektīvo septiņpakāpju dubultsajūga transmisiju (7DCT), kas izceļas ar ļoti vienmērīgi darbību.

Jaunie samazināta izmēra 1,0 T-GDI un 1.6 T-GDI benzīna dzinēji

Mūsu pašu izstrādātais samazināta izmēra 1,6 T-GDI četru cilindru benzīna turbodzinējs ar 177 ZS (130 kW) jaudu un 265 Nm griezes momentu viegli tiek galā ar braukšanu pilsētas satiksmē un nebaidās no izbraucieniem uz laukiem. Ātrumu 100 km/h tas sasniedz nieka 7,9 sekundēs. KONA tiek aprīkots ar Hyundai Motor jaunizstrādāto kompakto četru riteņu piedziņas sistēmu un 7DCT transmisiju, kas izceļas ar ļoti vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu.

Vadītājiem, kas meklē ekonomiskāku pārvietošanās līdzekli, ir iespēja iegādāties 1,0 litra T-GDI 3 cilindru benzīna turbodzinēju ar 120 ZS (88 kW) jaudu un 172 Nm griezes momentu. Turbokompresors ar elektroniski vadāmu pūtes spiediena regulēšanas vārsta aktuatoru uzlabo degvielas ekonomiju, samazinot sūknēšanas zudumus un uzlabojot dzinēja reakciju uz droseļvārtsta stāvokļa izmaiņām un griezes momentu pie zemiem apgriezieniem. Agregāts ir aprīkots ar sešstrūklu GDI iesmidzinātāju, kas pakļauts augstākam par vidēju 200 bar spiedienam un nodrošina tīru sadegšanu, uzlabotu degvielas ekonomiju un samazinātas emisijas. Dzinējs tiek piedāvāts ar priekšējo piedziņu un 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Jaunais U 1,6 dīzeļdzinējs

Gadu pēc KONA izlaišanas, dzinēju klāstu papildinās jaunizstrādāts ekonomisks 1,6 litru četru cilindru dīzeļa turbodzinējs, kas būs pieejams divu dažādu jaudu versijās: Parastā 115 ZS (85 kW) (provizoriski) versija ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu un priekšējo piedziņu. Palielinātas jaudas versija attīsta 136 ZS (100 kW) jaudu (provizoriski) un iespaidīgu 320 Nm griezes momentu, tā aprīkota ar 7DCT transmisiju un pieejama pēc izvēles ar četru riteņu vai priekšējo riteņu piedziņu.

7 pakāpju dubultā sajūga transmisija

7 pakāpju dubultā sajūga transmisiju, kas apvieno sevī automātisko un manuālo pārnesumkārbu labākās īpašības, Hyundai Motor pirmo reizi ieviesa 2015. gadā. 7DCT nodrošina par 20 % mazāku degvielas patēriņu un CO2 emisijas, salīdzinot ar parasto sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu, vienlaikus pat par 10 % palielinot paātrinājumu.

7DCT sastāv no diviem sausajiem sajūgiem un atsevišķa pievada katram sajūgam. Dzinēja jauda tiek neatkarīgi pārnesta uz pāra un nepāra zobratu mehānismu, tā ka vadītājs vienmēr ir gatavs pārslēgties uz nākamo pārnesumu bez griezes momenta pārtraukumiem. Optimizētam atsaucīgumam tiek izmantots ar elektromotoru darbināmais pievads, savukārt ārējie amortizatori uzlabo trokšņa, vibrācijas un cietības līmeni braukšanas laikā.

Apvienojumā ar 7 pakāpju dubultā sajūga transmisiju pilnīgi jaunais KONA piedāvā divus braukšanas režīmus – normālo un sporta. Sporta režīmā ir citāda pārnesumu pārslēgšanas shēma, kas atstāj katru pārnesumu ieslēgtu ilgāk.

Skatīt tehniskos datus

Lūdzu, sazinies ar mani tiklīdz KONA būs pieejama testa braucieniem.