DINAMISKS UN STILĪGS

Jaunā i10 atraktīvais dizains ietver zemāku jumtu un platāku virsbūvi nekā iepriekšējam modelim, un tas nelīdzinās nevienam citam savas klases automobilim. Tā elegantais un dinamiskais dizains nodrošina kontrastu starp mīkstajām virsmām un asajām līnijām.

 

Personalizējiet savu ideālo versiju

Izvēloties kādu no 10 pieejamām eksterjera krāsām un kādu no divām jumta krāsām – melnu vai sarkanu, jūs varat personalizēt savas automašīnas izskatu ar 22 krāsu kombinācijām.

 

Jauns režģis un dinamiska viduslīnija

Platais radiatora režģis pauž spēcīgu vēstījumu, ar lepnumu atspoguļojot jaunā i10 paplatināto virsbūvi. Sānos tīrā, gludi spēcīgā virsbūve ir veidota tā, lai nodrošinātu maksimālu salona ietilpību. Elegantā viduslīnija pievilcīgajam eksterjeram piešķir vēl dinamiskāku akcentu.

 

Unikāls statņu dizains

Jaunā i10 sānos logu līnijas graciozi plūst uz aizmuguri, veidojot izteiksmīgu X formas C statni. Šī unikālā īpašība skaidri identificē automašīnu un pievērš uzmanību i10 logotipam.

Efektīvs kontrastējošs krāsojums

Ja vēlaties, jūsu jaunā Hyundai i10 jumts var mirdzēt Phantom Black vai Tomato Red krāsā (atkarībā no izvēlētās automašīnas krāsas).

 

14 vai 15 collu diski*

Jaunās konstrukcijas 15 collu vieglmetāla diski ir īsts i10 Comfort modeļa akcents, kas efektīvi pastiprina jaunā Hyundai i10 pašpārliecināto dizainu. Fresh modelim ir pieejami augstas kvalitātes 14 collu tērauda diski.

* Tīmekļa vietnē attēlā redzamajām automašīnām ir 16 collu vieglmetāla diski. Šie attēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. i10 nav pieejams ar 16 collu diskiem.