Stilīga āriene un bagātīgs aprīkojums

Jauns īpašais modelis – i20 Active Cross Black Edition

 

Šim pilsētas apvidus auto ir savs raksturs. Radīts tiem, kuri par saprātīgu cenu vēlas izteiksmīgu, labi aprīkotu, kompaktu transportlīdzekli, kas ir ideāli piemērots pilsētvidei. i20 Active Cross Black Edition ir īpaši stilīgs, pateicoties spīdīgajam, melnajam jumtam un ārējiem spoguļiem. Melni logi aizmugurē un 16 collu vieglmetāla diski uzliek punktu uz „i”.

Īpašā modeļa standarta komplektācijā ietilpst 7 collu skārienekrāns ar Bluetooth, Android Auto un Apple CarPlay (preinstalācija). Novietojiet auto viegli, izmantojot atpakaļskata kameru ar dinamisko palīglīniju.

i20 Active Cross Black Edition maksā tikai 16 990 €.

 

Nāc uz testa braucienu

EKSTERJERS

IZTEIKSMĪGS KROSOVERA STILS

Jaunais i20 Active Cross parāda savu uz piedzīvojumiem kāro garu, pateicoties drosmīgu eksterjera dizaina elementu klāstam, kas piesaista skatienu, piemēram, aizsargplāksnēm un melnām matētām aizsarguzlikām.

 

Praktiskums katrā detaļā

Lieli apaļi priekšējie miglas lukturi* i20 Active Cross priekšpusei sniedz vēl vairāk spēka. To zemais novietojums ir ideāli piemērots, lai nodrošinātu vairāk apgaismojuma zemas redzamības apstākļos. Jumta sliedes nodrošina praktiskumu un papildina i20 Active Cross izteiksmīgo izskatu. Sudraba krāsas apdare, kas atbilst priekšējām un aizmugures aizsargplāksnēm.

* Standarta aprīkojums Style modelī, pieejams Comfort modelī ar Safety paketi

Riteņu arkas ir aprīkotas ar aizsarguzlikām, kas pieskaņotas sānu apakšmalas uzliku un buferu melnajai matētajai krāsai. Iebūvētais aizmugures spoileris uzlabo aerodinamisko veiktspēju. Tā sportiskajā dizainā ir iekļauts augsts centrālais apstāšanās indikators.

INTERJERS

STILĪGS SALONS

i20 Active Cross piedāvā labāko izcila salona plašuma kombināciju ar plašu salona krāsu un stila elementu klāstu, kas iekšpusē radīs tikpat modernu izskatu kā ārpusē.

 

Stilīgas salona izvēles

Iekārtojieties ērti ar stilu. Iekāpiet automobilī un jūtieties kā mājās. Salona apdare ir izstrādāta no rūpīgi izvēlētiem materiāliem, lai radītu augstas kvalitātes atmosfēru. Izvēlieties salona krāsas, lai pielāgotu i20 Active Cross savam personiskajam stilam. Pieejamas 5 dažādas salona krāsas. Style modeļa papildaprīkojumā pieejama ādas sēdekļu apdare. Izvēloties Red Point un Blue Point salona krāsas, salona jumts būs melnā krāsā.

VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE

i20 Active Cross piedāvā iespēju izvēlēties starp diviem benzīna dzinējiem, kas nodrošina lielisku veiktspēju. Standarta satiksmes sastrēgumu tukšgaitas (ISG) funkcija automātiski aptur un atkārtoti iedarbina dzinēju, kad gaidāt zaļo luksofora signālu. Tā nodrošina zemāku degvielas patēriņu, zemāku CO2 emisiju līmeni un augstāku efektivitāti.

 

1,0 T-GDi 100 ZS benzīna dzinējs

1,0 litru Kappa T-GDi mazjaudas dzinējs spēj nodrošināt 74 kW/100 ZS jaudu un Comfort modelī ir pieejams ar 5 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai ar jauno 7DCT — 7 pakāpju dubultsajūga automātisko ātrumkārbu.

1,0 T-GDi 120 ZS benzīna dzinējs

1,0 litru Kappa T-GDi lieljaudas dzinējs spēj nodrošināt 88 kW/120 ZS jaudu un Style modelim ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai ar jauno 7DCT — 7 pakāpju dubultsajūga automātisko ātrumkārbu. Abi 1,0 litru T-GDi dzinēji tagad ir aprīkoti ar iebūvētu daļiņu filtru, lai vēl vairāk saudzētu vidi.

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai arī i20 Active Cross ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē.

 

6 pakāpju pārnesumkārba

Atkarībā no izvēlētā dzinēja i20 Active Cross ir pieejams ar 5 vai 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu.

7DCT

Jaunā 7DCT — 7 pakāpju dubultsajūga automātiskā ātrumkārba — apvieno manuālās ātrumkārbas degvielas taupību un braukšanas prieku, ko sniedz parocīgā automātiskā ātrumkārba.

Vieglmetāla pedāļi

Vieglmetāla pedāļi ar pretslīdēšanas ieliktņiem atspoguļo i20 Active Cross sportisko dabu.

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

i20 Active Cross piedāvā modernas progresīvās vadītāja palīdzības sistēmas: Hyundai Smart Sense — vairāk drošības un sirdsmiera.

 

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas ar skaidriem vizuāliem un skaņas brīdinājumiem liek manīt vadītājam, ja automobilis sāk novirzīties no paredzētās joslas. Tas palīdz novērst iespējamas sadursmes ar citiem transportlīdzekļiem.

Pieejams kā standarta aprīkojums Comfort un Style modeļos.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Nosakot priekšā esošo ceļu ar daudzfunkciju kameru, frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma automātiski bremzē, ja tā konstatē, ka priekšā esošais automobilis pēkšņi bremzē. Sākotnēji tā vizuāli un ar skaņu brīdina vadītāju, pēc tam pārņem vadībā bremzēšanu atkarībā no sadursmes bīstamības pakāpes un piemēro maksimālo bremzēšanas spēku, lai novērstu sadursmi. Sistēma ieslēdzas, ja automobiļa priekšā tiek konstatēts transportlīdzeklis, kas pārvietojas ar 10 km/h vai lielāku ātrumu.

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

 

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Joslas ieturēšanas palīgsistēma, konstatējot automobiļa pozīciju, brīdina vadītāju par nedrošām kustībām ātrumā virs 60 km/h. Tā ar skaņu un vizuāli brīdina vadītāju, pirms piemēro stūrēšanas korekcijas funkciju, lai novirzītu vadītāju atpakaļ drošā pozīcijā.

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

 

Tālo gaismu palīgsistēma

To ieslēdzot automātiskā režīmā, sistēma konstatē pretim braucošus transportlīdzekļus un priekšā esošus transportlīdzekļus jūsu braukšanas joslā naktī, kā arī nepieciešamības gadījumā pārslēdzas uz tuvajām gaismām, mazinot citu autovadītāju apžilbināšanu. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma automātiski ieslēdz tālās gaismas, palielinot vadītāja redzamības diapazonu.

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Šī funkcija paaugstina drošību, nepārtraukti novērojot un analizējot braukšanas modeļus. Ja tiek konstatēts nogurušam vai izklaidīgam vadītājam raksturīgs braukšanas modelis, vadītāja modrības brīdinājuma funkcija piesaista vadītāja uzmanību ar skaņas signāla un uznirstoša atpūtas brīdinājuma palīdzību.

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

 

Tuvo gaismu palīgsistēma ar statisko funkciju

Tuvo gaismu palīgsistēma ar statisko funkciju uzlabo redzamību pagriezienos, projicējot vairāk gaismas uz ceļu priekšā un tādējādi ļaujot vadītājam vieglāk ievērot šķēršļus un kājāmgājējus.

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

Avārijas stopsignāls

Avārijas apstāšanās gadījumā transportlīdzekļa avārijas gaismas mirgo automātiski, brīdinot aizmugurē esošos vadītājus, un mazina aizmugurējas sadursmes iespēju.

 

Riepu spiediena uzraudzības sistēma

Riepu spiediena uzraudzības sistēma novēro spiedienu visās četrās riepās un paziņo, kad spiediens ir pārāk zems.

6 drošības spilvenu sistēma

i20 Active Cross ir aprīkots ar sešiem drošības spilveniem, kas pasargā vadītāju un pasažierus, ja rodas sadursme no jebkuras puses. Šie drošības spilveni ietver vadītāja un pasažiera drošības spilvenus, priekšējos sānu drošības spilvenus un priekšējos un aizmugurējos aizkarveida drošības spilvenus.
Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

ĒRTĪBAS

IZBAUDIET NEVAINOJAMU SAVIENOJAMĪBU

Jaunais i20 Active Cross piedāvā plašu viedo tehnoloģiju klāstu, kas palīdzēs būt savienotiem un padarīs braukšanu mierīgāku un ērtāku.

Priekšējā un aizmugurējā palīgsistēma automašīnas novietošanai stāvvietā

Novietošana stāvvietā ir kļuvusi daudz vieglāka! Priekšējā un aizmugurējā palīgsistēma automašīnas novietošanai stāvvietā nodrošina drošu un ērtu novietošanu stāvvietā, pateicoties ultraskaņas sensoriem uz priekšējā un aizmugurējā bufera — šie sensori gan vizuāli, gan ar skaņu brīdina vadītāju, ja stāvvietā novietošanas laikā bufera tuvumā atrodas kāds šķērslis.

Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori ir pieejami Comfort un Style modeļos. Priekšējie stāvvietā novietošanas sensori ir pieejami Style modelī.

 

Automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma

Iestatiet vēlamo temperatūru, un sistēma parūpēsies par visu pārējo. Tā pastāvīgi parūpējas arī par logu tīrību, pateicoties viedajai automātiskajai aizsvīduma likvidēšanas funkcijai.

USB lādētājs

Ātra un vienkārša uzlāde. i20 Active Cross ir aprīkots ar USB lādētāju, kas pasažieriem ļauj uzlādēt savas mobilās ierīces.

Standarta aprīkojums Style modelī, papildaprīkojums Comfort modelī ar Tech paketi.

 

Viedi. Ērti. Savienoti.

i20 Active Cross mērinstrumentu panelis vadītājam parāda svarīgu informāciju, piemēram: aktīvo drošības funkciju stāvokli, atlikušo attālumu un degvielas patēriņu, āra temperatūru u.c. Sportiskā apsildāmā stūre ar ādas apdari ir aprīkota ar ergonomiski izvietotām vadības pogām, kas ļaus palikt savienotiem un izmantot automobiļa sistēmas, turpinot droši braukt. Jaunais 7″ audio displejs* ar skārienekrānu attēlo lietotāja viedtālruņa saturu.

* Papildaprīkojums Comfort modelī ar Tech paketi. Standarta aprīkojums Style modelī.

 

 

Aprīkojiet to ar visu, kas nepieciešams aktīvai dzīvei

i20 Active Cross attiecībā 60:40 dalīto aizmugurējo sēdekli var viegli pilnībā nolocīt. Tādējādi bagāžas nodalījuma ietilpība tiek paaugstināta no 326 litriem līdz 1042 litriem (VDA), sniedzot plašu kravas telpu.

Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme. Navi nav pieejams.

Nāc uz testa braucienu