ES DOMĀJU, TĀDEĻ i20

Izdomā, ko tieši tu vēlies no automašīnas, un izvēlies īsto, kas atbilst tavām prasībām. i20 piedāvā modernākās drošības iespējas, pamanāmi pievilcīgu dizainu, praktisku ietilpību.

 

 

Piesakies testa braucienam

EKSTERJERS

MOŽS RAKSTURS UN VALDZINOŠS IZSKATS

Pateicoties smalkajam dizainam un izteiksmīgajām detaļām, i20 izceļas ar nebijušu izskatu, kas apkārtējiem liks uz to atskatīties.

Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme. Panorāmas jumta lūka nav pieejama.

Personalizēta dizaina izveide

Komplektējiet i20 pēc sirds patikas, lai izpaustu tajā savu stilu. Pieejams ar divu toņu jumtu, kas piesaista skatienu, un dažādām eksterjera krāsām. Atklājiet dažas no jaunajām iespējām šeit. Personalizējiet savu i20 ar melnu perlamutra krāsas jumtu.

 

Izteiksmīgums un dinamika

Priekšpuse tagad ir aprīkota ar izteiksmīgu buferi un Hyundai raksturīgo radiatora režģi. Arī miglas lukturiem ir jauns dizains — tie ir novietoti blakus izteiksmīgajām gaisa padeves atverēm, kuras izstrādātas tā, lai uzlabotu aerodinamisko efektivitāti.

Privātuma stikls*

Aptumšoti aizmugurējie logi piešķir papildu stila izpausmi un nodrošina augstāku privātuma līmeni, tajā pašā laikā palīdzot uzturēt zemāku temperatūru automobilī, kad ir karsts un saulains laiks.
* Pieejams modelī Style.

Sānu uzlikas*

Pamanāmās sānu uzlikas i20 profilam piešķir uz priekšu vērstas kustības sajūtu, un tās ir arī praktiskas, jo palīdz novērst skrāpējumus un iedobumus, kas var rasties no citu automobiļu durvīm.
* Pieejams modelī Style.

15″ diski*

15″ vieglmetāla diski rada skaidru, pārliecinātu iespaidu.

* Pieejams modelī Style.

INTERJERS

STILĪGS SALONS

Iekārtojieties ērti ar stilu. Iekāpiet automobilī un jūtieties kā mājās. Salona apdare ir izstrādāta no rūpīgi izvēlētiem materiāliem, lai radītu augstas kvalitātes atmosfēru. Izvēlieties salona krāsas, lai pielāgotu i20 savam personiskajam stilam.

i20 ir pieejams ar 5 dažādām salona krāsām. Style modeļa papildaprīkojumā pieejama ādas sēdekļu apdare.

 

Stilīgas salona izvēles

Salona raksti ar skatienu piesaistošām akcentu nošuvēm salonam piešķir vēl atšķirīgāku izskatu. i20 standarta salons ir melnā krāsā. Izvēloties Red Point un Blue Point salona krāsas, salona jumts būs melnā krāsā.

Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme. Panorāmas jumta lūka nav pieejama.

VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE

i20 piedāvā iespēju izvēlēties starp trīs benzīna dzinējiem, kas nodrošina lielisku veiktspēju. Izvēlieties sev atbilstošāko jaudu un ātrumkārbu. Standarta satiksmes sastrēgumu tukšgaitas (ISG) funkcija automātiski aptur un atkārtoti iedarbina dzinēju, kad gaidāt zaļo luksofora signālu. Tā nodrošina zemāku degvielas patēriņu, zemāku CO2 emisiju līmeni un augstāku efektivitāti.

 

1,2 MPi 75 ZS benzīna dzinējs

Šis dzinējs nodrošina 55 kW/75 ZS jaudu un Fresh un Comfort modeļiem ir pieejams ar vienmērīgu 5 pakāpju manuālo ātrumkārbu. Visa i20 piedziņas sistēma pilnībā atbilst Euro 6d-TEMP.

1,0 T-GDi 100 ZS benzīna dzinējs

1,0 litru Kappa T-GDI mazjaudas dzinējs spēj nodrošināt 74 kW/100 ZS jaudu un Fresh un Comfort modeļiem ir pieejams ar 5 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai ar jauno 7DCT — 7 pakāpju dubultsajūga automātisko ātrumkārbu.

1,0 T-GDi 120 ZS benzīna dzinējs

1,0 litru Kappa T-GDi lieljaudas dzinējs spēj nodrošināt 88 kW/120 ZS jaudu un Style modelim ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai ar jauno 7DCT — 7 pakāpju dubultsajūga automātisko ātrumkārbu. Abi 1,0 litru T-GDi dzinēji tagad ir aprīkoti ar iebūvētu daļiņu filtru, lai vēl vairāk saudzētu vidi.

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai arī i20 Hatchback ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē.

 

Enerģijas reģenerācijas sistēma

Standarta satiksmes sastrēgumu tukšgaitas (ISG) funkcija, ģeneratora pārvaldības sistēma un zemas rites pretestības riepas papildina mūsu enerģijas reģenerācijas sistēma: kad automobilis kustas ar ieslēgtu pārnesumu, bet ar aizvērtu droseli, dzinēja bremzēšanas efekts ģenerē kinētisko enerģiju, kas tiek pārveidota elektrībā un uzglabāta akumulatorā. Šādi tiem mazināts gan degvielas patēriņš, gan emisiju līmenis.

 

Manuālās ātrumkārbas

Atkarībā no izvēlētā dzinēja, i20 ir pieejams ar 5 vai 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu.

7DCT

7DCT — 7 pakāpju dubultsajūga automātiskā ātrumkārba — apvieno degvielas taupību un braukšanas prieku, ko sniedz parocīgā automātiskā ātrumkārba.

Priekšējo Makfersona statņu balstiekārta

Makfersona statņu balstiekārta priekšpusē nodrošina izcilu stingrību un izturību labākai lietošanai un drošībai sadursmju gadījumā.

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

i20 piedāvā modernas progresīvās vadītāja palīdzības sistēmas: Hyundai Smart Sense — vairāk drošības un sirdsmiera.

 

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas ar skaidriem vizuāliem un skaņas brīdinājumiem liek manīt vadītājam, ja automobilis sāk novirzīties no paredzētās joslas. Tas var palīdzēt novērst iespējamas sadursmes ar citiem transportlīdzekļiem.

Pieejams kā standarta aprīkojums Comfort un Style modeļos.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Nosakot priekšā esošo ceļu ar daudzfunkciju kameru, frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma automātiski bremzē, ja tā konstatē, ka priekšā esošais automobilis pēkšņi bremzē. Tā sākotnēji vizuāli un ar skaņu brīdina vadītāju, pēc tam pārvalda bremzēšanu atkarībā no sadursmes bīstamības pakāpes un piemēro maksimālo bremzēšanas spēku, lai novērstu sadursmi. Sistēma ieslēdzas, ja automobiļa priekšā tiek konstatēts transportlīdzeklis, kas pārvietojas ar 10 km/h vai lielāku ātrumu.

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

 

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Joslas ieturēšanas palīgsistēma, konstatējot automobiļa pozīciju, brīdina vadītāju par nedrošām kustībām ātrumā virs 60 km/h. Tā ar skaņu un vizuāli brīdina vadītāju, pirms piemēro stūrēšanas korekcijas funkciju, lai novirzītu vadītāju atpakaļ drošā pozīcijā.

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

 

Tālo gaismu palīgsistēma

To ieslēdzot automātiskā režīmā, sistēma konstatē pretim braucošus transportlīdzekļus un priekšā esošus transportlīdzekļus jūsu braukšanas joslā naktī, kā arī nepieciešamības gadījumā pārslēdzas uz tuvajām gaismām, mazinot citu autovadītāju apžilbināšanu. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma automātiski ieslēdz tālās gaismas, maksimizējot vadītāja redzamības tālumu

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Šī funkcija paaugstina drošību, nepārtraukti novērojot un analizējot braukšanas modeļus. Ja tiek konstatēts nogurušam vai izklaidīgam vadītājam raksturīgs braukšanas modelis, vadītāja modrības brīdinājuma funkcija piesaista vadītāja uzmanību ar skaņas signāla un uznirstoša atpūtas brīdinājuma palīdzību.

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

 

Tuvo gaismu palīgsistēma ar statisko funkciju

Tuvo gaismu palīgsistēma ar statisko funkciju uzlabo redzamību pagriezienos, projicējot vairāk gaismas uz ceļa priekšā un tādējādi ļaujot vadītājam vieglāk ievērot šķēršļus un kājāmgājējus.

Pieejams Comfort un Style modeļos ar Safety paketi.

Avārijas bremzēšanas brīdināšanas signāls

Avārijas apstāšanās gadījumā transportlīdzekļa avārijas gaismas mirgo automātiski, brīdinot aizmugurē esošos vadītājus, un mazina aizmugurējas sadursmes iespēju.

 

Riepu spiediena uzraudzības sistēma

Riepu spiediena uzraudzības sistēma novēro spiedienu visās četrās riepās un paziņo, kad spiediens ir pārāk zems.

6 drošības spilvenu sistēma

i20 ir aprīkots ar sešiem drošības spilveniem, kas pasargā vadītāju un pasažierus, ja rodas sadursme no jebkuras puses. Šie drošības spilveni ietver vadītāja un pasažiera drošības spilvenus, priekšējos sānu drošības spilvenus un priekšējos un aizmugurējos aizkarveida drošības spilvenus.
Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

ĒRTĪBAS

IZBAUDIET NEVAINOJAMU SAVIENOJAMĪBU

i20 ir pieejams ar plašu klāstu gudru tehnoloģiju, kas nodrošina nevainojamu savienojamību un uzlabotu komforta un ērtību līmeni, esot ceļā.

Priekšējā un aizmugurējā palīgsistēma automobiļa novietošanai stāvvietā

Novietošana stāvvietā ir kļuvusi daudz vieglāka! Priekšējā un aizmugurējā palīgsistēma automobiļa novietošanai stāvvietā nodrošina drošu un ērtu novietošanu stāvvietā, pateicoties ultraskaņas sensoriem uz priekšējā un aizmugurējā bufera — šie sensori gan vizuāli, gan ar skaņu brīdina vadītāju, ja stāvvietā novietošanas laikā bufera tuvumā atrodas kāds šķērslis.

Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori ir pieejami Comfort un Style modeļos. Priekšējie stāvvietā novietošanas sensori ir pieejami Style modelī.

 

Automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma

Iestatiet vēlamo temperatūru, un sistēma parūpēsies par visu pārējo. Tā pastāvīgi rūpējas arī par logu tīrību, pateicoties viedajai automātiskajai aizsvīduma likvidēšanas funkcijai.

USB lādētājs

Ātra un vienkārša uzlāde. i20 ir aprīkots ar USB lādētāju, kas pasažieriem ļauj uzlādēt savas mobilās ierīces.

Standarta aprīkojums Style modelī, papildaprīkojums Fresh un Comfort modeļos ar Tech paketi.

Gudri un parocīgi

i20 mērinstrumentu panelis vadītājam parāda svarīgu informāciju, piemēram: aktīvo drošības funkciju stāvokli, atlikušo attālumu un degvielas patēriņu, āra temperatūru u.c. Sportiskā apsildāmā stūre ar ādas apdari ir aprīkota ar ergonomiski izvietotām vadības pogām, kas ļaus palikt savienotiem un izmantot automobiļa sistēmas, turpinot droši braukt. Jaunais 7″ audio displejs* ar skārienekrānu attēlo lietotāja viedtālruņa saturu.

* Papildaprīkojums Fresh un Comfort modeļos ar Tech paketi. Standarta aprīkojums Style modelī.

 

Praktisks un ietilpīgs

i20 sniedz savā klasē vienu no plašākajām vietām, kur novietot kājas, parūpējoties izcilu komfortu pieciem pieaugušajiem. Vai, ja nepieciešams iekraut ko apjomīgāku, 60:40 attiecībā dalīto aizmugures sēdekli var ērti nolocīt pilnīgi līdzenā pozīcijā. Tādējādi bagāžas nodalījuma ietilpība tiek paaugstināta no 326 litriem līdz 1042 litriem (VDA), sniedzot plašu kravas telpu.

Nāc uz testa braucienu