Close

Hyundai i20

Pārliecības skaistums
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Šo modeli vairs nevar pasūtīt no rūpnīcas atsevišķi. Tomēr pievilcīgi aprīkoti automobiļi ir pieejami pie mūsu izplatītājiem. Jūsu Hyundai partneris ar prieku sagatavos jums piedāvājumu!

Tev piestāv

i20 ir satriecošs dizains un agresīvi stila elementi, kuriem iedvesma rasta Hyundai N veiktspējas klāstā. Turklāt tas ir pilnībā aprīkots ar inovatīvām drošības un savā klasē labākajām savienojamības funkcijām.

Drošībai gatavs. Savienojamībai gatavs. Cilvēkam gatavs.

Ar stilu ieņemiet galveno vietu citu redzes laukā

Sportisks, elegants un vizuāli apburošs: i20 dinamiskais siluets pievērš sev visus skatienus.

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – i20 piedāvā visaptverošāko aktīvās drošības tehnoloģiju komplektāciju savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Savienojiet ar savu i20

Ar lietotni Bluelink® tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt savu i20 attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots.

Hyundai i20 standartaprīkojums

Fresh
Comfort

(papildus Fresh)

Style

(papildus Comfort)

N Line

(papildus Style)

* Tonēti aizmugurējie logi (papildu aprīkojuma pakete)

Inteliģentā kruīza kontrole, kas balstīta uz navigāciju

Tā izmanto modernāko navigācijas sistēmu, lai paredzētu ceļa pagriezienus, braucot pa taisniem ceļiem vai lielceļu, un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai.

Uzziniet vairāk par drošību

i20 N Line

Tam ir trases iedvesmota priekšpuse un enerģiska aizmugure.Trīs cilindru 998cc Turbo GDI dzinējs ir radīts uzlabotai braukšanas pieredzei.

Atklājiet sportisko N Line aprīkojumu

Sportisks un ilgtspējīgs

Ietaupiet degvielu un samaziniet emisiju līmeni ar i20, pateicoties 48 V daļējā hibrīda sistēmai. Tā atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu, veicot paātrināšanu.

Uzziniet vairāk par veiktspēju

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai, i20 ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām, nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, bez raizēm par savu automobili.

Hyundai garantija

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Aplūkot

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas