IZSTRĀDĀTS TIEŠI JUMS

Jaunais i30 Fastback ir unikāls stila atspoguļojums. Būdams elegants un ideāli proporcionāls, tas ir tik skaists, cik arī spējīgs. Radīts tieši jums, nevis lai tikai pārvietotos no viena punkta līdz otram.

 

 

Pašapzinīgs un spilgts

Jaunākais Hyundai i30 ģimenes papildinājums liek visiem ievērot tā izsmalcināto siluetu un dinamiskās sporta kupejas proporcijas.

„COMFORT” MODELĪ

• Joslas ieturēšanas palīgsistēma
• Frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma
• Braukšanas režīma izvēle un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņa (tikai DCT modeļiem)
• LED dienas gaitas lukturi
• Elektriski regulējams vadītāja sēdekļa jostasvietas atbalsts
• 8 collu krāsu skārienekrāns ar jau uzstādītu Android Auto / Apple CarPlay
• Duāla automātiska klimata kontroles sistēma
• Elkoņa balsts aizmugurē ar slēpju lūku
• Bluetooth
• Aizmugurējā palīgsistēma automobiļa novietošanai stāvvietā
• Atpakaļskata kamera ar dinamisku palīglīniju
• 17″ vieglmetāla diski
• Apsildāma stūre ar ādas apdari

 

„STYLE” MODELĪ

• Pilnizmēra LED priekšējie lukturi
• Adaptīvā inteliģentā kruīza kontrole (tikai DCT modeļiem)
• Autonomā avārijas bremzēšana ar kājāmgājēju brīdinājuma funkciju (tikai DCT modeļiem)
• LED aizmugurējie lukturi
• Auduma un ādas sēdekļu apdare
• Lietus sensors
• 18″ vieglmetāla diski
• Aizmugurējais tonētais stikls
• 4,2 collu Supervision informācijas ekrāns
• Inteliģentās atslēgas sistēma un iedarbināšanas poga
• Elektroniskā stāvbremze

 

EKSTERJERS

MAN RŪP LĪNIJAS

i30 Fastback pievilcīgi liektās līnijas un ieslīpā jumta līnija, kas izstrādātas, lai pievērstu uzmanību, to eleganti atšķir no apkārtējā pūļa.

 

Pievilcīga izsmalcinātība

Dizains ir kas vairāk nekā tikai izskats — tās ir sajūtas, ko tas izraisa.

Izteiksmīgs un unikāli elegants

Dinamisks apveids un inovatīvs dizains saplūst vienkopus, lai radītu elegances paraugu.

Radiatora režģis

Izteiksmīgais radiatora režģis i30 Fastback rada platuma iespaidu un piešķir nepārprotamu izskatu. Zemā horizontālā gaisa ieplūdes sistēma zem radiatora režģa akcentē pievilcīgo priekšpusi.

 

Glaimojošā rakstura līnija, kas pievilcīgi met loku, izceļ i30 Fastback dinamisko profilu.

 

Efektīvie LED aizmugurējie lukturi perfekti saskaņojas ar skulpturālo sānu līniju, izceļot izteiksmīgo aizmuguri.

Pieejams tikai Style modelim.

INTERJERS

MAN RŪP DETAĻAS

Iekāpiet i30 Fastback, un jūs nekavējoties sajutīsiet, ar kādu rūpību ir izstrādātas detaļas. Mērinstrumentu paneļa un salona virsmu un stiprinājumu vienkāršā elegance rada kvalitātes un plašuma sajūtu.


Salona krāsas

Speciāli i30 Fastback ir izstrādātas trīs salona krāsu shēmas: Black, divkrāsu Black & Grey un Merlot. Ādas apdares pakotni (Leather Pack) veido pilnas ādas apdares sēdekļi, ventilēti priekšējie sēdekļi un vadītāja elektriski darbināms sēdeklis ar atmiņas funkciju.
Standarta aprīkojumā ietilpst tikai melni auduma sēdekļi. Visi pārējie elementi ir papildaprīkojums.

 

BRAUCIENI AR KOMFORTU

Salona un priekšējā paneļa izsmalcinātais dizains rada kvalitātes, elegances un ietilpības sajūtu.

 

Savienojamība

Navigācijas sistēma ir aprīkota ar jaunāko tehnoloģiju savienojamības funkcijām, piemēram, Apple CarPlay™* un Android Auto™* preinstalācijām, kas ļaus pieslēgt tālruni un izbaudīt mūziku, tālruņa un lietotņu funkcijas virtuālā 8″ skārienekrānā.
* Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

7 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

I30 Fastback 7 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba apvieno manuālās pārnesumkārbas degvielas taupību un braukšanas prieku ar automātiskās pārnesumkārbas parocīgumu. Pārnesumu pārslēgšana ir īpaši ātra, vienmērīga un patīkama. Iespējams izvēlēties kādu no 3 braukšanas režīmiem — normālo („Normal”), ekonomisko („Eco”) vai sporta („Sport”) režīmu. Vai, ja vēlaties, ir iespējams izvēlēties arī 6 pakāpju manuālas pārnesumkārbas režīmu.

 

Stūrē iestrādātas vadības pogas

Esiet vadībā un savienoti. Sportiskā stūre ir aprīkota ar ergonomiski izvietotām vadības pogām, kas ļaus palikt savienotiem un izmantot automobiļa sistēmas, turpinot droši braukt.

Duāla gaisa kondicionēšanas sistēma

Vairāk komforta. Mazāk raižu. Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma sniedz iespēju izvēlēties automobiļa vadītāja un pasažiera vietām atšķirīgus temperatūras iestatījumus.

Bīdāms priekšējais elkoņa balsts

Iekārtojieties ērti. Elkoņa balstu iespējams pabīdīt uz priekšu vai aizmuguri, lai varat izvēlēties sev piemērotāko pozīciju. Elkoņa balsts kalpo arī kā praktiska glabāšanas nodalījuma vāks. Pieejams modelī „Style”.

VEIKTSPĒJA

MAN RŪP EFEKTIVITĀTE

Izvēlieties kādu no diviem samazinātajiem benzīna dzinējiem, kas uzlabo gan veiktspēju, gan efektivitāti.

 

1,0 T-GDi benzīna dzinējs

1,0 T-GDi ir benzīna dzinējs ar turbokompresoru, un tas spēj attīstīt 120 ZS lielu jaudu un nodrošināt 171,6 Nm lielu griezes momentu pie 1500 ~ 4000 apgr./min. Dzinējs ir pieejams kopā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.
Maksimālā jauda 120 ZS.
Maks. griezes moments — 171,6 Nm

1,4 T-GDi benzīna dzinējs

Jaunizstrādātais 1,4 litru T-GDi dzinējs, kas nodrošina 140 ZS jaudu un 242 Nm griezes momentu pie 1500 apgr./min., padara braukšanu dinamisku un atsaucīgu. Dzinējs ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu.
Maksimālā jauda 140 ZS.
Maks. griezes moments — 242 Nm.

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

Pateicoties Hyundai SmartSense — mūsu jaunākajām progresīvās vadītāja palīdzības sistēmām —, i30 Fastback ir ieņēmis segmenta līdera pozīciju ar jaunākajām aktīvās drošības tehnoloģijām, kas izstrādātas, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma (FCA)

Frontālā radara un kameras sistēmas uzraug priekšā esošo ceļu un pamana priekšā braucošus transportlīdzekļus un ceļu šķērsojošus gājējus. FCA automātiski uzsāk avārijas bremzēšanu, lai mēģinātu izvairīties no nopietnas sadursmes vai mazinātu tās sekas. Standarta aprīkojumā iekļautā FCA sistēma reaģē uz priekšā esošajiem transportlīdzekļiem, izmantojot priekšējo kameru,  kas spēj konstatēt arī gājējus.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma–līnija/ceļa mala (LKA-L/R)

Šī i30 Fastback modeļa standarta aprīkojumā ietilpstošā funkcija uzlabo aktīvo drošību, novēršot neparedzētu novirzīšanos no braukšanas joslas vadītāja neuzmanības rezultātā. LKA-L/R vispirms brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, bet pēc tam piemēro stūrēšanas korekcijas funkciju.

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma sistēma

Aizmugures buferī uzstādīti sensori konstatē tuvumā esošos transportlīdzekļus, kas atrodas aklajā zonā, un iedarbina brīdinājuma gaismas signālu attiecīgās puses sānu spogulī. Ja laikā, kad aklajā zonā ir konstatēts transportlīdzeklis, vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, uzreiz atskan skaņa signāls.
Papildaprīkojums Comfort un Style modeļiem.

Frontālas sadursmes brīdinājums

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma, izmantojot automobiļa priekšējo kameru, spēj noteikt frontālas sadursmes iespējamību un brīdina automobiļa vadītāju par briesmām. Tā aktivizē ārkārtas bremzēšanu, palīdzot izvairīties no sadursmes vai mazināt tās intensitāti

ĒRTĪBAS

ĒRTĪBU ŠARMS

i30 Fastback, kas ir aprīkots ar iespaidīgu klāstu viedu ērtību, nodrošina arī jaunāko tehnoloģiju savienojamību un vadītāja palīgsistēmas, kuras katru braucienu atbrīvo no liekām raizēm.

 

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, brīdinājuma sistēma par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē palīdz noteikt, vai no sāniem tuvojas cits automobilis, un brīdina vadītāju par to.

Pieejams tikai ar Drošības paketi Comfort un Style modeļiem.

 


Jumta lūka*

Ļaujiet ieplūst saules gaismai un sajūtiet vēju matos — jumta lūka salonu padara gaišāku un vēl plašāku.

* Pieejams modelī „Style” ar „Sunroof” paketi.
 

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Izmantojot bezvadu viedtālruņa lādēšanas paliktni (Qi standarts), kas atrodas centrālajā konsolē, iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus, nelietojot traucējošos kabeļus.
Pieejams tikai ar Navigācijas paketi.

Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija

Izmantojot priekšējo kameru un informāciju no navigācijas sistēmas, ātruma ierobežojumu informācijas funkcija identificē ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reālajā laikā. Šī informācija tiek attēlota navigācijas sistēmas displejā un kombinētajā mēraparātu panelī.
* Pieejams tikai ar Navigācijas paketi Style modelim.

Augstākais drošības reitings

Ar iegūto augstāko drošības reitingu — 5 Euro NCAP zvaigznes — i30 Fastback plašais moderno aktīvo un pasīvo drošības funkciju klāsts pasargās gan jūs, gan pasažierus, ja notiek negadījums.

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai arī i30 Fastback ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē.