NEPALIECIET NEPAMANĪTS

Pēc veiksmīgās augstu novērtētā i30 N modeļa pirmizrādes Hyundai N sērija turpina satricināt augstas veiktspējas automobiļu pasauli, izlaižot jauno N Line modeli.

Tagad jūs varat papildināt savu i30 modeli, pievienojot tam skatienus piesaistošus dizaina elementus, kas aizgūti tieši no i30 N modeļa. Papildus plašajam sportiska izskata dizaina elementu klāstam N Line nodrošina arī uzlabotu veiktspēju. Baudiet spēka pārvada reaģētspēju, kas apvienota ar īpaši pielāgotu piekari, kurā ir iekļautas lielākas priekšējās bremzes un augstas veiktspējas 18 collu riepas.

Dinamisks apgaismojuma raksturs

N Line modelim ir priekšējais buferis, kas ir īpaši akcentēts ar sudraba krāsas līniju un Hyundai raksturīgo kaskādes veida režģi, kurš veidots sieta rakstā. Ap priekšējās gaismas lukturiem ir melni ietvari.

 

i30 Hatchback N Line

i30 Fastback N Line

Lai izceltu automobiļa sportisko izskatu, N Line modeļa aizmugurē ir izvietots sportiska izskata buferis un īpašas konstrukcijas difuzors.

 

Augstas veiktspējas riepas un vieglmetāla diski

N Line modeļa komplektācijā ir iekļautas Michelin Pilot Sport 4 riepas, kuras ir montētas uz elegantiem 18 collu vieglmetāla diskiem un palielinātiem bremžu diskiem. Un tās uzsver N Line modeļa aprīkojuma sportisko raksturu.

N Line modeļa emblēma

Hyundai i30 N Line lepojas ar N Line emblēmu, kas ir izvietota uz automobiļa priekšējiem spārniem un apliecina tā sportisko raksturu.

 

Sportiskais interjers

Braucot ar N Line, klienti varēs izmantot N zīmola sporta sēdekļus, kuri nodrošina pavisam jauna līmeņa komfortu. Skatienus piesaistošie, augstās kvalitātes N Line modeļa sporta sēdekļi, uz kuriem ir izvietots N logo un kuru pelēkās krāsas apdari papildina kontrastējošas krāsas šuves un sānu balsti, palīdzēs jums saglabāt vadības spējas un ērti braukt ar automobili. Iegādājoties sporta sēdekļu aprīkojuma komplektu (kā attēlā), jūs iegūsiet elektriski regulējamus sēdekļus ar audumu, kam ir atmiņas funkcija, un zamša apdari. Standarta aprīkojumā ir iekļauti sēdekļi ar auduma apdari.

 

Jūs varēsiet izbaudīt arī komfortu un vadības spējas, ko nodrošina N Line modeļa stūres perforētās ādas apdare ar sportiskiem, metāliskiem balstiem un tālvadības pogām, kas ļauj jums saglabāt savienojumu, nenoņemot rokas no stūres. Sportiskā izskata pedāļi ar slīpēta metāla apdari un pret slīdēšanu nodrošinātiem gumijas paliktņiem, kas paredzēti labākai vadāmībai, palielina autosporta sajūtu un uzlabo dinamiskas braukšanas pieredzi, tāpat kā N Line modeļa ātrumslēga sportiskie metāla akcenti un labākai satveršanai un ātrākai pārnesumu pārslēgšanai paredzētie ādas ielaidumi.

Automobiļi ar manuālo pārnesumkārbu nav pieejami. Ādas sēdekļu apdare ir pieejama, iegādājoties sporta sēdekļu aprīkojuma komplektu, bet navigācijas sistēma — iegādājoties navigācijas aprīkojuma komplektu.

 

Novietošana stāvvietā var būt sarežģīta nepietiekamas redzamības dēļ vai tādēļ, ka stāvvieta ir šaura. N Line standarta aprīkojumā ir iekļauta atpakaļskata kamera ar dinamisku palīglīniju.

 

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

Sportiska braukšanas pieredze

Lai braukšana būtu aizraujošāka, ar 1,4 litru T-GDI benzīna dzinēju aprīkotajam N Line modelim ir uzlabota piekare, dzinēja reaģētspēja un izplūdes sistēmas skaņas līmenis.

 

1,4 litru T-GDI benzīna dzinējs

Šis 1,4 litru T-GDI benzīna dzinējs nodrošina 103 kW (140 ZS) lielu jaudu un 242 Nm maks. griezes momentu. Dzinējs ir pieejams ar 7 pārnesumu divsajūgu pārnesumkārbu.
Kombinētais degvielas patēriņš: 5,9–5,7 l/100 km; kombinētās CO2 emisijas: 134–130 g/km.

Maks. jauda: 103 kW

Maks. griezes moments: 242 Nm

 

Piešķiriet tam raksturu

Jaunajam Hyundai N Line ir bagātīgs un visaptverošs standarta aprīkojums. Tomēr, ja vēlaties unikālu izskatu vai jums piemērotu praktiskumu, Hyundai piedāvā papildu piederumu klāstu. Jūs varat izcelt sava automobiļa izskatu, uzlabot komfortu un drošību. Hyundai oriģinālie papildu piederumi ir piemēroti automobiļa materiāliem un krāsai.

 

Navigācijas aprīkojuma komplekts
• Navigācijas sistēma
• Radio datu sistēma
• SD kartes (kompaktdiska) izmantošanas iespēja
• Bezvadu tālruņa lādētājs

Inteliģentās atslēgas aprīkojuma komplekts
• Lietus sensors
• Elektrohromatiskie spoguļi
• Inteliģentās atslēgas sistēma un iedarbināšanas poga
• Izkāpšanas/iekāpšanas apgaismojums

Sporta sēdekļu aprīkojuma komplekts
• Ādas un zamša sēdekļi
• Elektriski regulējams priekšējā pasažiera sēdeklis
• Vadītāja sēdeklis ar atmiņas funkciju
• Manuāli regulējams priekšējā pasažiera sēdekļa pagarinājums
• Elektriski regulējams, mehānisks priekšējā pasažiera sēdekļa gurnu balsts

LED aprīkojuma komplekts
• Duālie LED lukturi ar zemu un augstu projekciju
• Statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi

 

5 gadi neierobežota sirdsmiera.

 

Saņemt piedāvājumu

 

N Line modelis ir pieejams tikai ar virsbūves krāsas durvju rokturiem un melnas apdares sānu logiem. N Line modeļi nav pieejami ar manuālo pārnesumkārbu vai jumta lūku. Attēli tīmekļa vietnē ir izvietoti tikai ilustratīviem nolūkiem, un faktiskais modeļa izskats var atšķirties.