ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

1. Jauni dzinēji, kas rada mazāk kaitīgu izmešu

i30 universāļa sortimentā ir divi jauni benzīna dzinēji un divi dīzeļdzinēji, tie visi atbilst Euro 6 normām attiecībā uz kaitīgiem izmešiem.

2. Svaigs un stilīgs dizains

Jaunais i30 Wagon pārstāv “Fluidic Sculpture” dizaina filozofiju un ir atpazīstama Hyundai saimes “seja”. i30 Wagon modeļa eksterjers kļuva vēl stilīgāks.

3. Radīts un ražots Eiropā

Jaunā i30 Wagon projekts un dizains izstrādāts Hyundai Eiropas tehnoloģiskajā centrā Vācijā, auto tiek ražots Čehijas rūpnīcā.

Eksterjers

Modernizētā i30 universāļa eksterjeru vainagoja Hyundai atšķirīgā pazīme – sešstūrainais radiatora režģis.

Interjers

Plašajā salonā izmantoti rūpīgi piemeklēti materiāli, kas piešķir automobiļa interjeram sevišķi kvalitatīvu izskatu.

VEIKTSPĒJA

Divi dīzeļdzinēji, divi jauni benzīna dzinēji un jauna 7 ātrumu divsajūgu pārnesumkārba vai 6 ātrumu manuālā pārnesumkārba.

Drošība

Jaunais universālis Hyundai i30 piedāvā daudzveidīgā sortimentā gan aktīvās (bremzes ar ABS, ESC un VSM sistēmas), gan pasīvās (drošības spilveni) drošības sistēmas.

ĒRTUMS

Lielās riteņu bāzes un platās virsbūves dēļ jaunais Hyundai i30 Wagon piedāvā ērtiem braucieniem daudz vietas gan pasažieriem, gan viņu bagāžai.

Piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Hyundai piešķir i30 modelim piecu gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, kam klāt nāk diennakts tehniskā palīdzība uz ceļiem un bezmaksas tehniskā kontrole starp regulārām periodiskām apkopēm piecu gadu garumā.

EKSTERJERS

Dabas plūstošo līniju iedvesmots

Jaunais Hyundai i30 Wagon piesaista skatienus ar savu plūstošo dizainu, radot kuru, iedvesme tika smelta tieši no dabas.

i30_Wagon_Front_940

Ģeniāls dizains

i30 Wagon ir spilgts Hyundai dizaina filozofijas “Fluidic Sculpture” paraugs. Sportiskais priekšā, efektīgais aizmugurē un īstais Hyundai no visām pusēm.

i30_wagon_silo_940

Vienkārši unikāls

Universāļa Hyundai i30 sportiskais un mundrais priekšējais režģis uzsver auto stilīgo ārieni.

Sportiski respektabls

i30 universāļa plūstošās sānu līnijas un lietie diski atspoguļo auto sportisko raksturu.

i30_Wagon_sivusta

 

i30_valot_W

Priekšējie lukturi

Bi-Xenon lukturi, miglas lukturi un LED dienas gaitas ugunis, kas izvietotas priekšējā režģa abās pusēs, padara auto “skatienu” modru un dzīvu, piešķirot tam ļoti individuālu un greznu ārieni.

 

Kombinētie aizmugurējie lukturi

Saplūstot vienā veselumā ar plūstošajām virsbūves līnijām, aizmugurējie lukturi raida skaidrus gaismas signālus automobiļiem, kas tuvojas no aizmugures, nodrošinot visiem satiksmes dalībniekiem drošu braukšanu.

i30_takavalot

 

i30_spoileriW

Aizmugurējās lūkas spoileris

Spoileris ir aprīkots ar labi pamanāmu papildu LED bremzes uguni. Šis elegantais dizaina elements reizē arī uzlabo automobiļa aerodinamiku.

 

Elektriski nolokāmi spoguļi

Ērta un praktiska funkcija, kas ļauj izvairīties no sabuktēšanas šaurās vietās. Universāļa Hyundai i30 sānu spoguļos uzstādīti stilīgi LED pagrieziena rādītāji, kuru mirgošana labi redzama pārējiem satiksmes dalībniekiem.

LED dienas gaitas ugunis un miglas lukturi

LED dienas gaitas uguņu un miglas lukturu dēļ jaunais universālis i30 jau pa gabalu ir pamanāms uz ceļa.

Aizmugurējā stikla tīrītājs un skalotājs

i30 bāzes komplektācijā ietilpst aizmugurējā stikla apsilde, kā arī tā tīrītājs un skalotājs.

INTERJERS

Vadītāja vietā viss tiek kontrolēts

Ikviens elements universāļa i30 salonā palielina harmoniju attiecībās starp vadītāju un automašīnu. Mēraparātu panelis ar stilīgu dizainu un vairākas inovatīvas tehnoloģijas ļauj vadītājam sajust, ka viņu patiešām gaida pie šī auto stūres.

i30_wagon_int_940

Salona apdarei Jūs varat izvēlēties tumšāku vai gaišāku krāsu risinājumu – tādu, kas patīk tieši Jums. Stilīgais melnais vai gaišā smilškrāsa tiek izmantota akcentam sēdekļu pārvalkos un arī armatūras panelī.

Mēraparātu bloks

Esot pie i30 Wagon stūres, Jūs pamanīsiet daudzas inovatīvas funkcijas, kas palielina braukšanas drošību un ērtību. Ar viegli nolasāmiem mēraparātiem, pēc kuriem Jūs sekojat informācijai par braukšanu un auto stāvokli, Jūsu šofera vietā viss tiek kontrolēts.

i30_fl_tekniikka_940

 

i30_etuistuimet

Sēdekļu apsilde

Abi priekšējie sēdekļi aprīkoti ar regulējamu apsildi.

 

Klimata kontroles sistēma standarta komplektācijā

Atkarībā no komplektācijas līmeņa Hyundai i30 modeļu bāzes komplektācijā ietilpst klimata kontroles sistēma ar manuālo vai automātisko vadību.

i30_Wagon_sisa_ac copy

Elastīgi ietilpīgs

Elastīgā sēdekļu sistēma atkarībā no vajadzības ļauj palielināt telpu pasažieriem, bagāžai vai visiem uzreiz. Daudzas vietas mantu glabāšanai un citi praktiski glabāšanas risinājumi padara jauno Hyundai i30 universāli par visai ietilpīgu transportlīdzekli pat pietiekami lielai ģimenei.

Bagāžas nodalījuma aprīkojums

Bagāžas nodalījumā uzstādīti āķi somām, cilpas bagāžas stiprināšanai un 12 V kontaktligzda.

Aizmugures sēdekļi pacelti

Kad aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir parastajā vertikālajā stāvoklī, i30 universāļa bagāžas nodalījuma tilpums ir 528 litri.

Aizmugures sēdekļi nolocīti

Ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem, kas sadalīti divās daļās attiecībā 60:40, bagāžas nodalījuma tilpums palielinās līdz pat 1642 litriem.

Audio sistēma

Radio ar CD/MP3 atskaņotāju ietilpst bāzes komplektācijā. Atkarībā no komplektācijas līmeņa i30 universāļa audio sistēmai ir 4 vai 6 skaļruņi.

Iekšējais apgaismojums

Griestu konsolē izvietotas lampas kartes lasīšanai – vadītājam un pasažierim priekšējā sēdeklī, kā arī saulesbriļļu nodalījums.

Grīdas konsole

Zem elkoņa balsta starp priekšējiem sēdekļiem ir noslēpta ērta glabātava visādiem sīkumiem.

Cimdu nodalījums

Kad kondicionētājs darbojas, dzērieni cimdu nodalījumā tiek atdzesēti.

Glāzīšu turētāji

Atspirdzinoši dzērieni ir īsti vietā brauciena laikā. Tieši tāpēc i30 Wagon ir aprīkots ar glāzīšu un pudeļu turētājiem gan salona priekšējā, gan aizmugurējā daļā.

ĒRTUMS

Ārkārtīgi ērts

Sēdieties pie stūres un ļaujiet jaunajam Hyundai i30 universālim pārsteigt sevi ar augstas klases aprīkojumu, plašumu un ērtumu.

Flex Steer sistēma stūres jutības regulēšanai

Pēc saviem personīgajiem ieskatiem un atkarībā no aktuāliem satiksmes apstākļiem vadītājs var padarīt stūres griešanu vieglāku vai grūtāku, izvēloties piemērotu stūres režīmu. Režīma izvēles slēdzis izvietots uz stūres, izvēlētais stūres režīms tiek parādīts uz informācijas ekrāna mēraparātu panelī. Normālais režīms (“Normal”) piemērots braukšanai pa pilsētu un nelielām šosejām, sporta režīms (“Sport) – ilgstošiem braucieniem lielā ātrumā, režīms “Comfort” – vieglākai novietošanai stāvvietā.

i30_3d_flex_steer

 

Daudzfunkcionālā stūre ar apsildi

Pie i30 Wagon stūres pavadītais laiks patiesi sniedz baudu. Ar mīkstu ādu pārvilktā stūre sola sportiskus piedzīvojumus brauciena laikā. Stūres augstums un dziļums ir regulējami – to var iestatīt tā, lai stāvoklis būtu ideāls vadībai. Daži vajadzīgi slēdži izvietoti uz stūres tā, lai tie būtu ērti aizsniedzami ar pirkstiem, nenoņemot rokas no stūres.

i30_3d_ratin_katkaisimet
1. Audio sistēma

Ar kreiso roku var regulēt skaļumu un pārslēgt radio kanālus.

2. Kruīza kontrole un ātruma ierobežotājs

Slēdži kruīza kontroles un ātruma ierobežotāja iestatīšanai, kā arī pastāvīga ātruma un robežātruma izmaiņai.

3. Flex steer sistēma

Ar slēdzi, kas atrodas uz stūres labā spieķa, var pārslēgt stūres režīmus.

4. Bluetooth sistēma ar brīvroku funkciju

Bluetooth sistēma ar brīvroku funkciju ir vadāma arī ar balsi.

Atpakaļskata kamera

i30 universāļa atpakaļskata kamera tiek ieslēgta brīdī, kad Jūs ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu. Kameras raidītais attēls parādās uz navigācijas iekārtas ekrāna (ja tā ir komplektācijā) vai atpakaļskata spogulī.

Adaptīvie (grozāmie) Bi-Xenon lukturi

i30 Wagon priekšējo lukturu sistēma palielina drošību virāžās un apgriešanās reizēs. Gaismas kūlis pagriežas pagrieziena virzienā, padarot labāk pamanāmus gājējus un riteņbraucējus.

Centrālā atslēga ar tālvadību

Lai slēgtu vai atvērtu durvis un aizmugurējo lūku, Jums tikai jānospiež poga uz atslēgas.

Lietus sensors

Lietus sensors automātiski palaiž stikla tīrītājus un regulē to ātrumu attiecīgi lietus intensitātei.

Automātiska sistēma pret aizsvīšanu

Automātiska sistēma, kas novērš aizsvīšanu, gādā, lai priekšējais logs nekad neaizsvīstu un paliktu dzidrs. Šī sistēma ietilpst komplektācijā kopā ar divzonu automātisko klimata kontroles sistēmu, lietus sensoru un vējstikla tīrītāju sildītāju.

Stūre ar regulējamu stāvokli

Ar ādu apvilkto apsildāmo stūri var uzstādīt vēlamā stāvoklī, regulējot tās augstumu un dziļumu.

Iemīļota mūzika vienmēr līdzi

Jaunā Hyundai i30 universāļa centrālajā konsolē uzstādītas AUX un USB pieslēgvietas portatīvo mūzikas atskaņotāju (t.sk. IPod) pieslēgšanai.

VEIKTSPĒJA

Viegli vadīt, ērti braukt

Labi un viegli vadāms. Dinamisks un jaudīgs. Ko vēl varētu vēlēties patīkamam auto braucienam? Jaunā i30 universāļa dzinēju sortimentā ir trīs benzīna dzinēji un divi dīzeļdzinēji. Visi spēka agregāti atbilst Euro 6 normu prasībām pret kaitīgu izmešu daudzumu. Papildus tam pie 1,6 litru dzinējiem tagad var izvēlēties jauno 7 ātrumu divsajūgu pārnesumkārbu.

i30_Wagon_back_940

BENZĪNA DZINĒJI

1,4 litru benzīna dzinējs MPI
Jauda: 73,6 kW (100 ZS) / 6000 apgr/min.
Griezes moments: 134 Nm / 3500 apgr./min.
Pārnesumkārba: 6 ātrumu manuālā

1,6 litru benzīna dzinējs GDI
Jauda: 99,0 kW (135 ZS) / 6300 apgr/min.
Griezes moments: 164 Nm / 4850 apgr/min
Pārnesumkārba: 6 ātrumu manuālā vai 7 ātrumu divsajūgu pārnesumkārba

DĪZEĻA DZINĒJI

1,4 litru dīzeļdzinējs CRDi
Jauda: 66,0 kW (90 ZS) / 4000 apgr/min.
Griezes moments: 220 Nm / 1500-2500 apgr./min.
Pārnesumkārba: 6 ātrumu manuālā

1,6 litru dīzeļdzinējs CRDi
Jauda: 100,0 kW (136 ZS) / 4000 apgr./min.
Griezes moments (ar manuālo pārnesumkārbu): 280 Nm / 1500-3000 apgr./min.
Griezes moments (ar divsajūgu pārnesumkārbu): 300 Nm / 1750–2500 apgr./min.

Tagad tiek piedāvāta divsajūgu pārnesumkārba

Jaunā 7 ātrumu divsajūgu pārnesumkārba uzlabo i30 Wagon paātrinājumu, reizē samazinot degvielas patēriņu.
Divsajūgu pārnesumkārba kombinē manuālās pārnesumkārbas efektivitāti un automātiskās ātrumkārbas ērtumu, piedāvājot vadītājam iespēju izvēlēties starp automātisko un manuālo pārnesumu pārslēgšanu. Jaunā 7 ātrumu divsajūgu pārnesumkārba tiek piedāvāta i30 universālim kopā ar 1,6 litru benzīna vai dīzeļdzinēju.

i30_DCT_lv_vers2

 

Manuālā pārnesumkārba

6 ātrumu manuālā pārnesumkārba tiek piedāvāta ar visiem i30 dzinējiem. Modeļi ar manuālo pārnesumkārbu aprīkoti arī ar pārnesumu pārslēgšanas indikatoru, kas palīdz vadītājam braukt taupīgāk.

Jaunā divsajūgu pārnesumkārba

Jaunā 7 ātrumu divsajūgu pārnesumkārba tiek piedāvāta i30 universālim kopā ar 1,6 litru benzīna vai dīzeļdzinēju.

Makfersona piekare

Priekšējā piekare izmantoti Makfersona statņi ar gāzes amortizatoriem un stabilizācijas šķērssiju.

DROŠĪBA

Nekādu kompromisu uz drošības rēķina

i30 Wagon elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma (Electronic Stability Control, ESC) nepārtraukti seko automašīnas kustības stabilitātei un riteņu saķerei ar ceļu. Ja sistēma pamana, ka automobilis, strauji bremzējot vai negaidīti manevrējot, var sākt slīdēt un kļūt nevadāma, tā automātiski iejaucas. ESC sistēma kontrolē auto riteņu ātrumu, kustības trajektoriju, stūres pagrieziena leņķi un pedāļu izmantošanu. Ja rodas nepieciešamība, sistēma maina dzinēja griezes momentu un optimāli sadala bremzēšanas spēku starp visiem riteņiem, lai automobilis turpinātu braukt vēlāmā virzienā.

i30_wagon_ESC

Automobiļa stabilitātes kontroles sistēma (VSM)

Automobiļa stabilitātes kontroles sistēma (Vehicle Stability Management, VSM) palīdz saglabāt jaunā i30 universāļa kustības virziena stabilitāti, automātiski uzlabojot tā vadāmību bremzējot un paātrinoties, kad auto brauc pa ceļa virsmu ar neviendabīgu saķeri, piemēram, daļēji apledojušu vai slapju ceļu.

i30_sakerhet_02_2s

Veseli septiņi drošības spilveni

Jaunajā Hyundai i30 universālī automašīnā esošos cilvēkus aizsargā dažādi drošības spilveni: frontālie un sānu drošības spilveni vadītājam un pasažierim priekšējā sēdeklī, kā arī papildu drošības aizkari visā salona garumā no abām auto pusēm, kas aizsargā pasažierus gan priekšējos, gan aizmugurējos sēdekļos. Septītais drošības spilvens, ar ko auto tiek aprīkots atkarībā no komplektācijas līmeņa, aizsargā vadītāja kājas un ceļgalus.

 

i30_turvatyynyt

 

Drošības karkass

Izmantojot virsbūves konstrukcijā ultraizturīgu tēraudu un modernas ražošanas tehnoloģijas, izdevās samazināt automobiļa svaru un līdz ar to arī degvielas patēriņu.

Elektriskie logu pacēlāji

Hyundai i30 Wagon logi ir ļoti ērti atverami un aizverami ar vienu pogas piespiedienu. Šķēršļa pazīšanas funkcija automātiski aptur stikla kustību, ja kaut kas atrodas loga ailā.

Palīdzības sistēma braukšanai uzsākšanai slīpumā

Ja uzsāksiet braukšanu augšup pa nogāzi, sistēma vēl 2 sekundes saglabās spiedienu bremžu sistēmā pēc bremzes pedāļa atlaišanas, neļaujot automobilim noripot uz leju.

Avārijas bremzēšanas pastiprināšanas sistēma

Strauji bremzējot avārijas situācijā, nostrādā avārijas bremzēšanas pastiprināšanas sistēma, kas pastiprina bremzēšanas spēku desmitkārtīgi. Avārijas bremzēšanas brīdināšanas sistēma signalizē par bīstamu situāciju ar bremžu un avārijas stopsignālu mirgošanu.

PAPILDU KOMPLEKTĀCIJA

Universāļa Hyundai i30 bāzes komplektācija ir pietiekami daudzpusīga un bagātīga. Taču gadījumā, ja jūs tomēr vēlaties papildināt savu auto ar ko tādu, kas izceltu tā ārējo izskatu uz pārējo fona vai padarītu tā lietošanu ērtāku tieši jums, Hyundai piedāvā plašu papildaprīkojuma klāstu. Ar tā palīdzību jūsu auto varēs kļūt vēl ērtāks, drošāks, parocīgāks un stilīgāks. Hyundai oriģinālais aprīkojums atbilst gan rūpnīcas kvalitātes standartiem, gan jūsu prasībām pret ražojumu kvalitāti un ekspluatācijas drošību. Veidojot šādu aprīkojumu, tiek veltīta uzmanība arī tam, lai katrs pievienotais papildu elements būtu saderīgs ar auto materiāliem un krāsu risinājumu. Pieprasiet papildu informāciju savam dīlerim vai oficiālajā Hyundai autoservisā.

i30_Wagon_Front_940

Stila elementi

Gan durvju sliekšņus, gan aizmugurējā bufera virsmu derētu pārklāt ar pašlīmējošām aizsargplēvēm vai moldingiem. Tie aizsargās lakas un krāsas pārklājumu, ikdienā sargās to no skrāpējumiem aktīvāk izmantotajās vietās. Arī sānu spoguļus varētu pārklāt ar noņemamām uzlikām, lai no ceļa atlidojušie akmentiņi tos nebojātu. Kāju telpas apgaismojuma komplekts salonam radīs mājīgāku gaisotni un piešķirs salona apdarei pabeigtību.

i30_wagon_A6450ADE00_IM_entry_guards_300x225 (1)
Durvju sliekšņu uzliku komplekts
A6450ADE00
i30_wagon_A6271ADE00ST_side_trim_lines_300x225
Dekoratīvu sānu moldingu komplekts
A6271ADE00ST
i30_wagon_A6431ADE00ST_IM_door_mirror_caps_300x225
Sānu spoguļu aizsargi
A6431ADE00ST

Aizsargaprīkojums

Pasargājiet sava auto salonu no netīrumiem, ūdens, slapja sniega, sāls un putekļiem. Auduma paklāji ar izšūtu modeļa nosaukumu reizē aizsargā salonu un uzlabo tā kopskatu. Varat izvēlēties gumijas paklājus, kas der jebkādiem laikapstākļiem. Pareiza izmēra un piemērotas formas paklājus ir viegli izņemt, lai notīrītu. No netīrumiem, mitruma un skrāpējumiem bagāžas nodalījumu pasargā praktiskais grīdas paklājs ar augstām malām.

i30_wagon_A6143ADE00_textile_floormats_velour_300x225 (1)
Auduma paklāju komplekts, velūrs
A6143ADE00
i30_wgn_A6122ADE10_turnk-liner_300x225
Auduma paklāju komplekts, velūrs
A6122ADE10
i30_wagon_A6120ADE50_bumper_flap_for_trunk_mat_300x225
Atvāžams pārsegs bagāžas nodalījuma auduma paklājam aizmugurējā bufera aizsardzībai
A6120ADE50

Transportēšanas aprīkojums

Automašīnām Hyundai modelim i30 Wagon tiek piedāvāti vairāki dažādi rāmji un turētāji, kas stiprināmi pie auto, izmantojot kurus, var viegli un bez raizēm pārvadāt dažādu sporta un citu aprīkojumu (piemēram, velosipēdus, sniega dēļus, jumta bagāžas kasti ar slēpēm). Arī mājdzīvnieku pārvadāšana automašīnā ir ļoti ērti veicama ar speciālu sadalošu režģi bagāžas nodalījumā.

Maksimāli pieļaujamā uz i30 universāļa jumta pārvadājamās bagāžas masa  ir 80 kg, pieļaujamā pilna masa velkamai piekabei bez bremzēm ir 600-650 kg, pieļaujamā pilna masa velkamai piekabei ar bremzēm, atkarībā no modeļa versijas un dzinēja, ir 1200, 1300, 1400 vai 1500 kg.

i30_wagon_A6210ADE10AL_roof_rack_aluminium_300x225
Jumta šķērsstieņi, alumīnijs A6210ADE10AL
i30_wagon_A6281ADE11_towbar_horizontal_detachable_300x225Noņemams sakabes āķis un elektroinstalācijas komplekts (13 kontakti) C8281ADE00 un C8261ADECP i30_wgn_-A6150ADE11_Cargo_separator_lowerframe_300x225
Sadalošais režģis starp bagāžas augšējā un apakšējā daļa
A6150ADE11, A6151ADE11

Komforta aprīkojums

Priekšējo sēdekļu galvas balstiem var piestiprināt gan planšeti, lai izklaidētu pasažierus aizmugurējos sēdekļos, gan pakaramos, uz kuriem apģērbs saglabās reprezentablu izskatu līdz brauciena beigām.

Drošības aprīkojums

Visās Hyundai automašīnās aizmugurējās rindas malu sēdekļi aprīkoti ar ISOFIX stiprinājumiem bērnu drošības sēdeklīšu uzstādīšanai. Tiek piedāvāts arī bērnu autokrēslu sortiments dažāda vecuma bērniem.

i30_wagon_99603ADE00_parkkitutka_taka_300x225 Stāvvietā novietošanas sensori priekšā un/vai aizmugurē
Par tuvošanos šķērslim brīdina skaņas signāls.
Stāvvietā novietošanas sensori (turbo modeļiem tie ietilpst standarta komplektācijā)
– priekšā 99602ADE00
– aizmugurē 99603ADE00

Riepas un riteņu diski

Minimāli pieļaujamais vieglās automašīnas riepu protektora raksta atlikuma dziļums ir noteikts likumā. Vasaras riepām tie ir 1,6 mm, ziemas riepām – 3,0 mm. Riepu speciālisti tomēr iesaka drošības nolūkos nomainīt riepas, pirms tās ir nodilušas līdz minimāli pieļaujamajam dziļumam: vasaras riepas vajadzētu nomainīt, kad protektora raksta dziļums samazinājies līdz 4 mm, ziemas riepas – līdz 5 mm.
i20 riepu izmērs atšķiras atkarībā no komplektācijas līmeņa:

Ziemas riepu izmantošana ir obligāta no 1. decembra līdz 1. martam, radžotas riepas drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

i30 Wagon riepu izmēri 195/65R15

Ar efektīgiem vieglmetāla riteņu diskiem jūs varēsit ļoti viegli piešķirt savam auto stilīgāku un invididualizētāku izskatu.

PIEPRASIET PAPILDU INFORMĀCIJU PAR PAREDZAMĀM RIEPĀM UN RITEŅU DISKIEM PIE SAVA DĪLERA VAI HYUNDAI OFICIĀLAJĀ AUTOSERVISĀ!

Vecās riepas jānogādā riepu montāžas darbnīcā vai firmā, kas nodarbojas ar riepu utilizāciju. Jaunu riepu cena iekļauj maksu par utilizāciju.

Auto tīrīšana un kopšana

Jūsu automašīna Hyundai i30 Wagon ir izstrādāta un izgatavota tā, lai aizsargātu jūs un visus pārējos, kas atrodas automašīnā, pat smagākajās ceļa situācijās. Tātad, saskaņotas un uzticamas sadarbošanās labad jums arī labi jārūpējas par savu auto.  Ievērojot apkopes grafiku, varat būt droši, ka auto ir laba tehniskajā stāvoklī un nesagādās jums nejaukus pārsteigumus.

Universālim i30 jāiziet tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc 30 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.
Universālim i30 GDI Turbo jāiziet tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc 15 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.

Svarīga ir arī tehniskā apkope, ko auto īpašnieks veic pats. Piemēram, regulāri jākontrolē lukturu stāvoklis, riepu spiediens un dzinēja eļļas līmenis. Papildus tam, auto pēc iespējas biežāk jāmazgā un vismaz pavasarī un rudenī kārtīgi jāievasko. Pie reizes derētu pārbaudīt, nav radušies kādi lakojuma un krāsojuma bojājumi, ja pamanīti skrāpējumi, uzreiz tos novērst. Ir svarīgi uzturēt tīru arī vējstikla iekšējo virsmu.

Hyundai_touch_up_paints_300x225 hoiva_Glasscoat_300x225 Hyundai oficiālajā autoservisā jūs varat saņemt kvalificētu palīdzību, kā arī nepieciešamās vielas un līdzekļus tīrīšanai.