i30 Wagon Sport Line

 

Plūstošās ​​līnijas un izsmalcinātais dizains liecina, ka tas nav parasts furgons, bet gan apveltīts ar pārsteidzošām iezīmēm, kas padara to vēl stilīgāku. Tam ir 1,4 T-GDI benzīna dzinējs ar 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu.

Šī speciālā modeļa standarta pakete ietver divkrāsainus auduma un ādas apdares sēdekļus, vieglmetāla pedāļus, 17” vieglmetāla diskus, tonētu aizmugurējo logu, 4,2” uzraudzības klasteru, pilnizmēra LED priekšējos lukturus un vertikālos LED dienas gaitas lukturus, Smart Key tālvadības pulti un vējstikla tīrītājus ar lietus sensoru.

Kas ir vēl svarīgāk — braukšana ar Sport Line ir tieši tik skaista, kā tas izskatās.

Šis modelis ir projektēts, izstrādāts, testēts un ražots Eiropā!

i30 Wagon Sport Line cena ir tikai 22 490 €.

 

Lūgt piedāvājumu

EKSTERJERS

JAUNAIS ESTATE WAGON

Izstrādāts dizains un pievilcīgas formas — Hyundai i30 Wagon satricina auto pasauli.

 

Dizains un elegance

i30 Wagon eksterjers ir eleganti veidotu virsmu un izteiksmīgu dizaina elementu simfonija.

 

Pilnveidots. Nosvērts

Šauras sudrabpelēkas jumta sliedes izceļ plūstošās jumta līnijas, kas rada izsmalcināti atlētisku siluetu.

Pilni LED priekšējie lukturi

Izskatieties labi un redziet labāk. Sistēma automātiski ieslēdz un izslēdz tālās gaismas, reaģējot uz pretī braucošajiem automobiļiem. Uzlabo vadītāja redzamību. Neapžilbina citus autovadītājus. Un tā ir daļa no standarta aprīkojuma.

Radiatora režģis

Izteiksmīgs priekšpuses dizains. Viens no jaunā dizaina elementiem ir radiatora režģis, kura radīšanu iedvesmojis plūstošs kausētais tērauds.

Aizmugures LED kombinētie lukturi

Redziet un esiet redzams. Pateicoties aizmugures kombinēto lukturu stingrajām horizontālajām līnijām, i30 Wagon rada īpaši spēcīgu un stabilu iespaidu.
Pieejams tikai Style modelim.

INTERJERS

BRAUCIENI AR KOMFORTU

Salona un priekšējā paneļa izsmalcinātais dizains rada kvalitātes, elegances un ietilpības sajūtu. Un sajūtas nemelo — jaunais i30 ir viens no plašākajiem automobiļiem savā klasē. Automobiļa aprīkojums ir atkarīgs no tā komplektējuma.


Virtuāls skārienekrāns

Skārienekrāna novietojums nodrošina ērtu tā izmantošanu, ekrāns šķietami lido virs priekšējā paneļa. Nodrošinot, ka informācija redzama augstāk un tuvāk jūsu acu līnijai. Izbaudiet ātro piekļuvi informācijai, izklaidei un navigācijai, Live pakalpojumiem un iepriekš instalētajiem Apple CarPlay™ un Android Auto™.
Papildaprīkojums Fresh modelim, standarta aprīkojums Comfort un Style modelim.

 

Daudzfunkcionāls bagāžas nodalījums ar 1650 litru ietilpību

Praktisks un ērts — tāds ir bagāžas nodalījums, kura ietilpība ir 602 litri. 60:40 proporcijā sadalāmi aizmugurējie sēdekļi ļauj vienlaicīgi pārvadāt gan lielas kravas, gan vienu vai divus pasažierus aizmugurējā sēdeklī. Nolokot aizmugurējos sēdekļus, iespējams iegūt bagāžas nodalījumu ar 1650 litru ietilpību.

Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme. Bagāžas sliežu sistēma nav pieejama i30 Wagon.

Automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma

Atkarībā no automobiļa komplektējuma jaunajam i30 Wagon pieejama automātiska divu zonu gaisa kondicionēšanas sistēma. Vadītājs un priekšējais pasažieris var atsevišķi noregulēt temperatūru.

Elkoņa balsts ar slēpju lūku

Pateicoties lūkai aiz centrālā balsta, slēpju un citu garu priekšmetu pārvadāšana nesagādā nekādas grūtības — pat ar četriem cilvēkiem salonā.
Pieejams Comfort un Style komplektācijā.

Bīdāms priekšējais elkoņa balsts

Iekārtojieties ērtāk. Priekšējo roku balstu iespējams novietot dažādās pozīcijās, piemeklējot vadītājam ērtāko. Atveriet pārsegu, lai piekļūtu priekšmetu glabāšanas nodalījumam.
Pieejams tikai kā standarta aprīkojums Style modelim.

DCT automātiskā ātrumkārba

7 pakāpju DCT pārnesumkārba ar optimizētu degvielas patēriņu nodrošina automobilim papildu dinamiskus akcentus. Iespējams izvēlēties kādu no 2 braukšanas režīmiem — normālo („Normal”) vai sporta („Sport”) režīmu.

VEIKTSPĒJA

RADĪTS BRAUKŠANAI AR BAUDU

Mūsu jaunajā piedāvājumā ietilpst plašs klāsts ar spēcīgiem turbo benzīna dzinējiem un dīzeļdzinējiem, kas radīti nepārspējamai dinamiskas braukšanas pieredzei.

1,6 litru CRDi dīzeļdzinējs
Šis dīzeļdzinējs ar turbokompresoru spēj sasniegt nepārspējamus griezes momenta rādītājus, nodrošinot automobiļa atsaucību, un ir pieejams divās dažādās versijās. Spēcīgākais ir 100 kW (136 ZS) dzinējs, bet otrs sasniedz 81 kW (110 ZS). 81 kW versija ir aprīkota ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet 100 kW versija – ar 7 pakāpju dubultsajūga transmisiju (DCT).
1,0 litru T-GDi benzīna dzinējs
1,0 litru T-GDi turbokompresora benzīna dzinējs ar 88,3 kW (120 ZS) un 171,6 Nm pie 1500–4000 apgr./min.  Dzinējs ir pieejams kopā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.
1,4 litru T-GDi benzīna dzinējs
Pateicoties jaunajam 1,4 litru T-GDi dzinējam ar spēcīgu 103 kW (140 ZS) un 242 Nm griezes momentu pie 1500 apgr./min, automobilis kļūst dinamisks un atsaucīgs. Dzinējs ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu (DCT).
1,4 litru MPI benzīna dzinējs
Šis ir dabiskās vilkmes benzīna dzinējs ar 73,3 kW (100 ZS) un 134 Nm griezes momentu pie 4000 apgr./min. Dzinējs ir pieejams kopā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai arī i30 Wagon ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē.

 

ĒRTUMS

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, brīdinājuma sistēma par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē brīdina vadītāju, ja no sāniem tuvojas cits automobilis.

Pieejams tikai ar Drošības paketi Comfort un Style modeļiem.

Atpakaļskata kamera

Atpakaļskata kamera sāk darboties, kad ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu, tādējādi nodrošinot labāku redzamību. Dinamiskas vadlīnijas palīdz noturēties īstajā trajektorijā.
Papildaprīkojums Fresh modelim.

Elektroniskā stāvbremze

Nodrošina plašāku mantu glabāšanas vietu priekšējā centra konsolē. Stāvbremzes „Auto Hold” funkcija brīdi, kad automobilis ir pilnībā apstājies, automātiski saglabā bremžu pielietoto spiedienu, nodrošinot, ka bremzes pedāļa atlaišanas brīdī mašīna neripos atpakaļgaitā. Stāvbremze beidz darboties, vadītājam nospiežot akseleratora pedāli.
Pieejams tikai Style modelim.

Ventilācija salona aizmugurē

Lai nodrošinātu pasažieru komfortu, i30 Wagon ir aprīkots ar ventilāciju salona aizmugurē. Siltā vai aukstā gaisa plūsmu pasažieri var regulēt aizmugures centra konsolē.
Pieejams tikai Style modelim.

Sēdekļu atmiņa

Sēdekļu atmiņa saglabā vadītāja sēdekļa un ārējo atpakaļskata spoguļu pozīciju, kā arī mērinstrumentu paneļa apgaismojuma košumu. Divas pozīciju kombinācijas.
Pieejams tikai ar ādas paketi Style modelim.

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

i30 Wagon piedāvā visaptverošu vadītāja palīdzības un drošības sistēmu kopumu: varat paļauties, ka tās braucienu laikā pasargās visdārgāko — cilvēkus, ko mīlat.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma (FCA)

Frontālā radara un kameras sistēmas uzraug priekšā esošo ceļu un pamana priekšā braucošus transportlīdzekļus un ceļu šķērsojošus gājējus. FCA automātiski uzsāk avārijas bremzēšanu, lai mēģinātu izvairīties no nopietnas sadursmes vai mazinātu tās sekas. Standarta aprīkojumā iekļautā FCA sistēma reaģē uz priekšā esošajiem transportlīdzekļiem, izmantojot priekšējo kameru, kas spēj konstatēt arī gājējus.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma–līnija/ceļa mala (LKA-L/R)

Šī i30 Wagon modeļa standarta aprīkojumā ietilpstošā funkcija uzlabo aktīvo drošību, novēršot neparedzētu novirzīšanos no braukšanas joslas vadītāja neuzmanības rezultātā. LKA-L/R vispirms brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, bet pēc tam piemēro stūrēšanas korekcijas funkciju.

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma sistēma

Aizmugures buferī uzstādīti sensori konstatē tuvumā esošos transportlīdzekļus, kas atrodas aklajā zonā, un iedarbina brīdinājuma gaismas signālu attiecīgās puses sānu spogulī. Ja laikā, kad aklajā zonā ir konstatēts transportlīdzeklis, vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, uzreiz atskan skaņa signāls.
Papildaprīkojums Comfort un Style modeļiem.

Frontālas sadursmes brīdinājums

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma, izmantojot automobiļa priekšējo kameru, spēj noteikt frontālas sadursmes iespējamību un brīdina automobiļa vadītāju par briesmām. Tā aktivizē ārkārtas bremzēšanu, palīdzot izvairīties no sadursmes vai mazināt tās intensitāti.

PAPILDU KOMPLEKTĀCIJA

PERSONALIZĒ

Hyundai i30 Wagon ir pieejams vairākās variācijās. Hyundai oriģinālie aksesuāri atbilst augstiem kvalitātes standartiem un ir uzticami. Tie ir saskaņoti ar automobiļa materiāliem un krāsu.

 

Ādas pakete
Sēdekļu ādas apdare
Ventilējami priekšējie sēdekļi
Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis ar atmiņu
Sunroof pakete
Panorāmas jumta lūka
LED interjera lukturisIepazīstiet visu papildaprīkojuma klāstu šeit

 

Mūsu dīleri palīdz jums personalizēt jūsu automobili. Atrodiet tuvāko Hyundai pārdošanas vietu un nāciet uz izmēģinājuma braucienu.

HYUNDAI DĪLERI