Close

Hyundai i30 N

Ikdienas sporta automobilis – vienmēr gatavs sacīkšu trasei
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Šis modelis pašlaik ir izpārdots. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar izplatītāju.

Priekam ir jauns vārds

i30 N, kas radīts maksimālam braukšanas priekam, ir uzlabots ar lielāku veiktspēju, svaigām jaunām dizaina funkcijām un jaunākajām viedajām tehnoloģijām. Līdzsvarojot izsmalcinātu jaudu un sacīkšu trasēm gatavu braukšanas dinamiku ar ikdienas braucienu komfortu, ir iegūts īsts sacīkšu auto sadzīvei.

N DCT autosportam piemērotās funkcijas

Tas ir aprīkots ar astoņu pakāpju slapjā tipa divsajūgu pārnesumkārbu (N DCT) ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, kas nodrošina lielāku kontroli un ātrāku ātrumu pārslēgšanu.

2,0 T-GDI dzinējs

Tas nodrošina 280 ZS jaudu un ievērojami palielina pastāvīgo jaudu, lai iegūtu lielāku griezes momentu un jaudu pie zemākiem apgriezieniem minūtē. Tas nodrošina augstu reaģētspēju, uzlabotu paātrinājumu un daudz patīkamāku braukšanu.

Arī i30 Fastback N

i30 N ir pieejami divi virsbūves varianti – hečbeks vai 5 durvju kupeja.

Hyundai i30 N standartaprīkojums

Dzinēja skaņa, kas priecē ausis un sirdi

Labāk par jebkuru dziesmu izlasi. Īpaši noregulētās i30 N izplūdes sistēmas rūkoņa ir kā mūzika augstas veiktspējas auto entuziastu ausīm.

Starta kontrole

Iespējami ātrāko startu nodrošina maksimāls vilces spēks. Sistēma samazina riteņu griešanos vai slīdi liela paātrinājuma apstākļos, uzsākot kustību no miera stāvokļa, kas autovadītājam ļauj startēt kā profesionālam sacīkšu braucējam.

Atbilstība apgriezienu skaitam

Ātra un vienmērīga ātruma samazināšanas sistēma Ātruma saskaņošanas sistēma sinhronizē motora apgriezienus ar nākamā pārnesuma vārpstas apgriezienu skaitu, samazinot nodilumu un uzlabojot izturību.

Aizmugurējo glāžu savilcējs

Šī funkcija palielina griezes momenta stabilitāti, nodrošinot vienmērīgu braukšanas veiktspēju un atgriezenisko saiti, jo īpaši līkumos un dinamisku manevru laikā.

Attēls ilustratīviem nolūkiem. i30 N nav pieejams ar slēpju lūku.

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai, i30 N ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām, nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, bez raizēm par savu automobili.

Hyundai garantija

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Sportiskie N modeļi
Uzzini vairāk

Cenas
Noskaidrojiet cenas un tehniskos datus