Nāc uz testa braucienu

ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

Moderns Eiropas dizains

Ar precīzajām virsbūves kontūrām un izteiksmīgajiem vieglmetāla diskiem jaunais i40 sedans rada nekļūdīgi dinamisku iespaidu.

Jaunas tehnoloģijas – zemāki izmeši

Atjaunināts dzinēju klāsts un jauna 7 pakāpju dubultā sajūga transmisija nodrošina labāku degvielas ekonomiju un augstāku braukšanas komfortu. Visi dzinēji atbilst Euro 6 izmešu standartiem.

Piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Hyundai 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma tiek piešķirta vienīgi tiem Hyundai automobiļiem, kurus gala patērētājiem pārdevis autorizēts Hyundai dīleris,  kā tas ir izklāstīts garantijas bukleta noteikumos un nosacījumos.

EKSTERJERS

Uzlabota dizaina priekšējais režģis, LED miglas lukturi un priekšējie un aizmugurējie lukturi papildina grezno priekšpuses un eleganto aizmugures dizainu.

INTERJERS

Jaunā i40 sedana salons ir veidots tā, lai vadītājs katrā braucienā saņemtu visaktuālāko informāciju un nebūtu garlaikots. Kvalitatīvā audiosistēma ar sešiem skaļruņiem nodrošina izcilu skaņas kvalitāti visā salonā.

VEIKTSPĒJA

Jaunā 7 pakāpju DCT transmisija piedāvā pilnīgi automātisku darbību vai sekvenciālu pārnesumu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēgu vai lāpstiņām pie stūres, ja vēlaties braukt aktīvāk.

DROŠĪBA

i40 sedanam ir daudzas drošības funkcijas, kas palīdzēs jums izvairīties no bīstamām situācijām.

ĒRTUMS

Jaunā i40 sedana salona izmēri ir vieni no labākajiem segmentā, un aizmugures pasažieriem ir pieejama pat sēdekļu apsilde.

Braukšana bez rūpēm – Hyundai MapCare™

Hyundai MapCare™ programma iekļauj navigācijas karšu bezmaksas atjauninājumus visā automobiļa kalpošanas laika garumā, tie tiek veikti automobiļa regulāro tehnisko apkopju ietvaros Hyundai autoservisā. TomTom Live pakalpojumi ceļā nodrošinās Jums informāciju par satiksmi, laikapstākļiem un vietējām pakalpojumu iestādēm.

EKSTERJERS

DIZAINS, KAS NEATSTĀJ VIENALDZĪGU

Jaunā i40 sedana seju veido izteiksmīgie priekšējie lukturi, sešstūra priekšējais režģis un LED miglas lukturi.

i40_sedan_2015_etu_taka_940x365

 

HID priekšējie lukturi

Jaunā i40 sedana priekšējie biksenona lukturi izgaismo ceļu spožāk un skaidrāk. Automātiska augstuma regulēšanas funkcija ir iekļauta standarta aprīkojumā. Inteliģentās tālās gaismas (SHB) reaģē uz pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

Modeļiem ar Comfort komplektācjas līmeni kā papildaprīkojums ir pieejama XENON pakete, kurā ietilpst biksenona lukturi, statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi, priekšējo lukturu mazgātāji, kā arī bezatslēgas iekāpšanas un dzinēja iedarbināšanas sistēma.

i40_wagon_ajovalot_2015_470x342
i40_sumuvalot_2015_470x355px

LED priekšējie miglas lukturi

Priekšējiem LED miglas lukturiem ir vienkāršas, caurspīdīgas lēcas. Tie ir uzstādīti īpaši zemu, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu apgaismojumu, braucot miglā.

Radiatora režģis

Starp elegantajiem priekšējiem lukturiem atrodas jauns sešstūra formas priekšējais režģis ar hromētām horizontālajām joslām (atkarībā no izvēlētā apdares līmeņa).

i40_sedan_keula_940x264px

 

i40_sedan_etuprofiili_alut_2015_940x264px

Loga tīrītāju atkausētājs

Vējstikla pamatnē integrēts sildelements nokausē ledu un atbrīvo piesalušus loga tīrītājus.

Sānu spoguļi ar LED pagrieziena rādītājiem

Aerodinamiski veidoti sānu spoguļu korpusi mazina vēja troksni, bet integrētie LED pagrieziena rādītāji ļauj drošāk pārkārtoties uz citu braukšanas joslu.

Aizmugures LED kombinētie lukturi

LED tehnoloģija nodrošina uzlabotu dzidrumu un spožumu, tie iedarbojas un brīdina pārējos autovadītājus ātrāk.

Augšējais LED stopsignāls

Maksimāla redzamība un aizsardzība, pateicoties šai diskrētajā jumta spoilerī integrētajai drošības funkcijai. Gaismas diožu bloks nodrošina spilgtu, sarkanu gaismu.

INTERJERS

BAUDĀMA VIDE

Jaunajā i40 sedanā pilnīgi viss salons ir kā interjera dizaina paraugstunda. Tas rūpīgi apvieno kvalitatīvus materiālus, eleganti ieturētas krāsu kombinācijas un šim segmentam izcilu komfortu, ietilpību un ērtību.

i40_int_new

Salona ietilpība

Jaunā i40 sedana salona izmēri ir vieni no labākajiem segmentā, un sēdekļi nodrošina augstu komforta līmeni pat garos braucienos.

 

Sēdekļu krāsa/sēdekļu materiāli

Sēdekļu pārvalki – gaiši bēšs vai eleganti melns audums.

 i40_sedan_interior_beige_2015

 i40_sedan_interior_black_2015

Ādas komplekts

Papildaprīkojumā pieejamajā ādas komplektā papildus ādas sēdekļiem ietilpst priekšējo sēdekļu ventilācijas sistēma, elektriski regulējami priekšējie sēdekļi un integrēta vadītāja sēdekļa atmiņa (IMS).

Vadības slēdži uz stūres

Audiosistēmas funkciju vadība un regulēšana ar tālvadības slēdžiem ļauj vadītājam nenoņemt rokas no stūres braukšanas laikā.

1.   Kruīza kontroles vadības slēdži

2.   Audiosistēmas vadības slēdži

3.   Apsildāma stūre

4.   Borta datora vadības slēdži

i40_ohjauspyora_330x330

 

Pilnīgi automātiska klimata kontrole

Vadītājam un priekšējam pasažierim ir iespēja iestatīt temperatūru atsevišķi atbilstoši savām vēlmēm. Sistēma uztur katrā zonā iestatīto temperatūru.

i40_ilmastointi_2015

 

Priekšējo sēdekļu ventilācijas sistēma

Priekšējos sēdekļos integrēti ventilatori rada vieglu gaisa plūsmu caur mikroskopiskajām atverēm sēdekļu ādas apšuvumā. Pieejama komplektā ar ādas sēdekļiem un elektriski regulējamu priekšējā pasažiera un vadītāja sēdekli.

i40_etuistuinten_tuuletus_2015
i40_saadettava_kulj_istuin_2015_300x225

Elektriski regulējami sēdekļi

Desmit dažādos veidos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis piedāvā arī jostasvietas atbalstu augstākam komforta un drošības līmenim.

 

Viduskonsole

Zem komfortablā, polsterētā centrālā roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem atrodas glabāšanas nodalījumi, kuros var novietot kompaktdiskus un citus nelielus priekšmetus.

Cimdu nodalījums

Cimdu nodalījumu var atdzesēt ar vēsa gaisa plūsmu, lai ceļā līdzi paņemtā pārtika saglabātos svaiga.

Glabāšanas sistēma ar glāžu turētājiem

Priekšējā grīdas konsolē var ievietot divas ūdens pudeles un citus nelielus priekšmetus. Bīdāms pārsegs ļauj uzturēt kārtību un paslēpt lietas no nevēlamiem skatieniem.

VEIKTSPĒJA

JAUDA, KURAS NEKAD NETRŪKST

Dzinēji, kas atbilst Euro 6 izmešu normām, ar uzviju nodrošinās i40 sedanam lielu griezes momentu un vilkmes spēju, lai kurp vestu jūsu ceļš. Var izvēlēties no benzīna un diviem dīzeļa dzinējiem. Modelim ar manuālo pārnesumkārbu (ISG) un 1,7 litru dzinēju CRDi CO2 izmešu daudzums ir tikai 110 g/km.

i40_sedan_suuri_aloitus_perf

Benzīna dzinējs

1.6 GDi
Maks. jauda: 99 kW (135 ZS) / 6300 apgr./min
Maks. griezes moments: 164,3 Nm / 4850 apgr./min
6 pakāpju manuālā transmisija

Dīzeļa dzinēji

1.7 CRDi
Maks. jauda: 85 kW (116 ZS) / 4000 apgr./min
Maks. griezes moments: 280 Nm / 1250–2500 apgr./min
6 pakāpju manuālā transmisija
1.7 CRDi
Maks. jauda: 104 kW (141 ZS) / 4000 apgr./min
Maks. griezes moments: 340 Nm / 1750–2500 apgr./min
7 pakāpju DCT transmisija

7 pakāpju dubultā sajūga transmisija (DCT)

Jaunā pārnesumkārba ļauj vadītājam izvēlēties pilnīgi automātisku darbību vai sekvenciālu pārnesumu pārslēgšanu manuāli. Manuālā pārnesumu pārslēgšana notiek ar pārnesumkārbas sviru vai lāpstiņām pie stūres, ja vadītājs vēlas aktīvāku braukšanu. CO2 izmešu līmenis ar 1.7 CRDi dzinēju ir tikai 123 g/km.

I40_wagon_vaihde_2015_940x416px

 

Pilnveidotā pagriezienu vilces kontrole (ATCC)

Sistēma izmanto elektroniskus sensorus, kas pagriezienos darbojas kā ierobežotas slīdes diferenciālis un nodrošina papildu vilcējspēku, labāku saķeri un līdz ar to labāku vadāmību. ATCC ir īpaši pielāgota, lai uzlabotu jau tā iespaidīgās i40 sedana braukšanas īpašības.

I40_wagon_ATCC_lv

 

6 pakāpju manuālā transmisija

Īstiem braukšanas entuziastiem, kas dod priekšroku manuālai pārnesumu pārslēgšanai, tiek piedāvāta 6 pakāpju manuālā transmisija. Tā ir ekonomiska, klusa, viegli lietojama un izturīga.

i40_manuaalivaihteet_2015
i40_paddle-shifters_2015

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Izbaudiet zibenīgu pārnesumu pārslēgšanu uz augšu un uz leju ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres tāpat kā ekskluzīvos sporta automobiļos.

 

Braukšanas režīmu izvēles sistēma

Tikai ar automātisko transmisiju pieejamā braukšanas režīmu izvēles sistēma ļauj vadītājam optimizēt braukšanas režīmu, ņemot vērā informāciju, ko sniedz sensori, kas uzrauga ceļu un braukšanas apstākļus.

i40_drive-mode_2015

 

ĒRTUMS

ĒRTUMS UN KOMFORTS

Jaunais i40 sedans ir aprīkots ar funkcijām un sistēmām, kas padara dzīvi ērtāku katru dienu un katrā braucienā.

 gallery_04

Mēraparātu panelis Supervision Cluster ar informācijas ekrānu DOT LCD

Starp diviem galvenajiem mērinstrumentiem novietotais informatīvais ekrāns attēlo ļoti daudz noderīgas informācijas, tai skaitā nobraukto attālumu un vidējo degvielas patēriņu. Atkarībā no komplektācijas līmeņa var tikt uzstādīts arī 4,2 collu TFT LCD ekrāns.

 

 i40_supercluster-

Priekšējie lukturi

i40_highbeam Jaunajam i40 sedanam ir projektora tipa priekšējie lukturi ar jaunu dizainu. Apgaismes sistēmā ietilpst arī eleganti LED dienas gaitas lukturi. Krēslas sensors automātiski ieslēdz priekšējos lukturus, kad kļūst tumšs.
Atkarībā no aprīkojuma līmeņa vai izvēlētā papildaprīkojuma komplekta ceļu tumsā apgaismo statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi vai biksenona lukturi ar adaptīvo priekšējo lukturu sistēmu (AFLS). AFLS izmanto grozāmu mehānismu, kas savienots ar stūri, lai lukturi vienmēr būtu pavērsti braukšanas virzienā.  i40_kaantuva_valo

Audiosistēma ar sešiem skaļruņiem un ārējo pastiprinātāju

i40_soundsystem Standarta audiosistēmā ietilpst seši skaļruņi, kas nodrošina bagātīgu un pārsteidzošu skaņu.

Audiosistēma (radio/DAB/MP3)

Standarta audiosistēmai ir seši skaļruņi, radio un DAB. Audiosistēmai ir 4,3″ TFT skārienekrāns.

Dzinēja iedarbināšanas / izslēgšanas poga

Dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas poga ļauj iztikt bez aizdedzes atslēgas. Ja jums līdzi ir atslēga, i40 sedanu var iedarbināt un izslēgt, vienkārši nospiežot pogu.

Savienojamība (AUX un USB)

Ir pieejamas savienojuma ligzdas visizplatītāko mūzikas atskaņotāju un USB atmiņas ierīču pieslēgšanai.

Elektrohromatiskais spogulis (ECM)

Elektrohromatiskais spogulis (ECM) automātiski konstatē un samazina apžilbināšanu no aizmugurē braucošiem transportlīdzekļiem, būtiski mazinot acu nogurumu.

DROŠĪBA

IZVAIRĪŠANĀS NO NEPATĪKAMIEM PĀRSTEIGUMIEM

Paredzēt negaidīto nav iespējams, taču jaunais i40 sedans ir aprīkots ar modernām preventīvās drošības sistēmām, kas var palīdzēt jums izvairīties no nepatīkamām situācijām.

 i40_sedan_suuri_aloitus_safety

Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)

Jaunā ātruma ierobežojumu informācijas funkcija atpazīst ceļa zīmes un attēlo noteikto ātruma ierobežojumu jaunā TFT displejā priekšējā panelī.

 I40_sedan_safety-1_940x416px-copy

Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)

Tiek nepārtraukti uzraudzīta virziena stabilitāte un vilcējspēks, lai gadījumā, ja pastāv saslīdēšanas vai sagriešanās risks, ESC kontrolē atsevišķu riteņu bremžu darbību, novēršot briesmas.

I40_sedan_safety-2_940x416px-copy

 

Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātājs (BAS)

Sistēma novērtē ceļa apstākļus un automobiļa svara sadalījumu, izmantojot modernu elektroniku, un optimizē bremzēšanas spēku, lai pēc iespējas saīsinātu bremzēšanas ceļu.

I40_sWAGON_safety-3_940x416px-copy

 

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, LKAS konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, kā arī aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu. Sistēma var glābt dzīvības situācijās, kad vadītājs aizmieg pie stūres.

I40_sWAGON_safety-6_940x416px-copy

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)

Jaunā i40 sedana priekšējie lukturi tumsā spēj konstatēt pretimbraucošus transportlīdzekļus un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

I40_SEDAN_safety-HBA_940x416px-copy

9 drošības spilvenu sistēma

Jaunajam i40 sedanam ir līdz deviņiem drošības spilveniem, tostarp drošības spilveni vadītājam un priekšējam pasažierim, priekšējie un sānu aizkaru tipa drošības spilveni, divi priekšējie sānu drošības spilveni krūškurvja-iegurņa aizsardzībai un divi aizmugures sānu drošības spilveni krūškurvja aizsardzībai malējiem sēdekļiem, kā arī drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai.

gallery_02

Bērnu sēdeklīšu stiprinājumu sistēma

Ērti lietojamā ISOFIX sistēma garantē piemērotu sēdeklīšu drošu nostiprināšanu maksimālai drošībai.

Elektroniskā stāvbremze (EPB)

Inteliģentā stāvbremzes vadības poga ir ļoti vienkārši lietojama un arī ietaupa vietu salonā.

Drošības jostas

Maksimālam komfortam var regulēt pat drošības jostas. Paceliet vai nolaidiet tās tā, kā to vēlaties tieši jūs.

PAPILDU KOMPLEKTĀCIJA

Jūsu i40 sedanam jau ir bagātīga un daudzpusīga bāzes komplektācija. Taču papildus tam Hyundai piedāvā plašu papildaprīkojuma klāstu, ja jūs vēlaties papildināt savu auto ar dažādiem elementiem atbilstoši savam personīgajam stilam, paradumiem vai vajadzībām. Ar papildaprīkojumu jūs varēsit akcentēt auto skaistumu un individuālo eksterjeru, kā arī padarīt automobili vēl ērtāku un praktiskāku. Hyundai oriģinālais aprīkojums atbilst gan rūpnīcas kvalitātes standartiem, gan jūsu prasībām pret ražojumu kvalitāti un ekspluatācijas drošību. Veidojot šādu aprīkojumu, tiek veltīta uzmanība arī tam, lai katrs pievienotais papildu elements būtu saderīgs ar auto materiāliem un krāsu risinājumu.

i40_sedan_ulko_940x441

Stila elementi

Gan automašīnas durvju sliekšņus, gan aizmugurējā bufera virsmu derētu pārklāt ar moldingiem vai pašlīmējošām aizsargplēvēm. Tie aizsargās lakas un krāsas pārklājumu, ikdienā sargās to no skrāpējumiem aktīvāk izmantotajās vietās. Sānu spoguļus arī varētu pārklāt ar noņemamām uzlikām, lai pasargātu tos, piemēram, no akmentiņiem, kas atlido no ceļa. Kāju telpas apgaismojuma komplekts salonam radīs mājīgāku gaisotni un piešķirs salona apdarei pabeigtību.

i40_SEDAN_rear_bumper_pritection_foil_black_300x225
Aizmugurējā bufera aizsargplēve, melna
3Z272ADE01BL
i40_sedan_99650ADE00W_white_LED_lighting_foot_area_300x225
Kāju telpas LED apgaismojums, balta gaisma
99650ADE00W

Aizsargaprīkojums

Pasargājiet sava auto salonu no netīrumiem, ūdens, slapja sniega, sāls un putekļiem. Auduma paklāji ar izšūtu modeļa nosaukumu reizē aizsargā salonu un uzlabo tā kopskatu. Pareiza izmēra un piemērotas formas paklājus ir viegli izņemt, lai notīrītu.

i40_SEDAN_textile_floor_mats_standard_3Z143ADE00_300x225
Auduma paklāju komplekts, velūrs
3Z143ADE00
i40_sedan_3Z131ADE00_IM_Floormats_allweather_300x225
Gumijas paklāji jebkādiem laikapstākļiem
3Z131ADE00
i40_SEDAN_door_mouldings_3Z271ADE00_300x225
Sānu moldingu komplekts
3Z271ADE00

Transportēšanas aprīkojums

Automašīnām Hyundai modelim i40 Sedan tiek piedāvāti vairāki dažādi rāmji un turētāji, kas stiprināmi pie auto, izmantojot kurus, var viegli un bez raizēm pārvadāt dažādu sporta un citu aprīkojumu (piemēram, velosipēdus, sniega dēļus, jumta bagāžas kasti ar slēpēm). Arī mājdzīvnieku pārvadāšana automašīnā ir ļoti ērti veicama ar speciālu sadalošu režģi bagāžas nodalījumā.

Atkarībā no auto modeļa versijas un dzinēja pieļaujamā pilna masa velkamai piekabei ar bremzēm ir 1300-1500 kg, pieļaujamā pilna masa velkamai piekabei  bez bremzēm ir 600-700 kg.

i40_SEDAN_Roofrack_3Z210ADE10AL_300x225
Jumta šķērsstieņi, alumīnijs
3Z210ADE10AL

Komforta aprīkojums

H_99770ADE00_suit_hanger_cradle-for-iPad_300x225 Priekšējo sēdekļu galvas balstiem var piestiprināt gan planšeti, lai izklaidētu pasažierus aizmugurējos sēdekļos, gan pakaramos, uz kuriem apģērbs saglabās reprezentablu izskatu līdz brauciena beigām.

Drošības aprīkojums

Visās Hyundai automašīnās aizmugurējās rindas malu sēdekļi aprīkoti ar ISOFIX stiprinājumiem bērnu drošības sēdeklīšu uzstādīšanai.

Riepas un riteņu diski

Minimāli pieļaujamais vieglās automašīnas riepu protektora raksta atlikuma dziļums ir noteikts likumā. Vasaras riepām tie ir 1,6 mm, ziemas riepām – 3,0 mm.  Riepu speciālisti tomēr iesaka drošības nolūkos nomainīt riepas, pirms tās ir nodilušas līdz minimāli pieļaujamajam dziļumam: vasaras riepas vajadzētu nomainīt, kad protektora raksta dziļums samazinājies līdz 4 mm, ziemas riepas – līdz 5 mm.

Ziemas riepu izmantošana ir obligāta no 1. decembra līdz 1. martam, radžotas riepas drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

i40 sedana riepu izmērs ir atkarīgs no Jūsu izvēlētā komplektācijas līmeņa:

– Comfort ISG 205/60R16,
– Style 215/50R17

PIEPRASIET PAPILDU INFORMĀCIJU PAR PAREDZAMĀM RIEPĀM UN RITEŅU DISKIEM PIE SAVA DĪLERA VAI HYUNDAI OFICIĀLAJĀ AUTOSERVISĀ!

Auto tīrīšana un kopšana

Par jaunu auto ir vērts labi rūpēties. Ievērojot apkopes grafiku, varat būt droši, ka auto ir laba tehniskajā stāvoklī un nesagādās jums nejaukus pārsteigumus.

Hyundai i40 Sedan jāiziet tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc 30 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.

Svarīga ir arī tehniskā apkope, ko auto īpašnieks veic pats. Piemēram, regulāri jākontrolē lukturu stāvoklis, riepu spiediens un dzinēja eļļas līmenis. Papildus tam, auto pēc iespējas biežāk jāmazgā un vismaz pavasarī un rudenī kārtīgi jāievasko. Pie reizes derētu pārbaudīt, nav radušies kādi lakojuma un krāsojuma bojājumi, ja pamanīti skrāpējumi, uzreiz tos novērst. Ir svarīgi uzturēt tīru arī vējstikla iekšējo virsmu.

Hyundai oficiālajā autoservisā jūs varat saņemt kvalificētu palīdzību, kā arī dažādus kvalitatīvus līdzekļus auto tīrīšanai gan no iekšpuses, gan no ārpuses.