ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

Moderns Eiropas dizains

Ar precīzajām virsbūves kontūrām un izteiksmīgajiem vieglmetāla diskiem jaunais i40 wagons rada nekļūdīgi dinamisku iespaidu.

Jaunas tehnoloģijas – zemāki izmeši

Atjaunināts dzinēju klāsts un jauna 7 pakāpju dubultā sajūga transmisija nodrošina labāku degvielas ekonomiju un augstāku braukšanas komfortu. Visi dzinēji atbilst Euro 6 izmešu standartiem.

Piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Hyundai 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma tiek piešķirta vienīgi tiem Hyundai automobiļiem, kurus gala patērētājiem pārdevis autorizēts Hyundai dīleris,  kā tas ir izklāstīts garantijas bukleta noteikumos un nosacījumos.

EKSTERJERS

Uzlabota dizaina priekšējais režģis, LED miglas lukturi un priekšējie un aizmugurējie lukturi papildina grezno priekšpuses un eleganto aizmugures dizainu.

INTERJERS

Jaunā i40 wagona salons ir veidots tā, lai vadītājs katrā braucienā saņemtu visaktuālāko informāciju un nebūtu garlaikots. Kvalitatīvā audiosistēma ar sešiem skaļruņiem nodrošina izcilu skaņas kvalitāti visā salonā.

VEIKTSPĒJA

Jaunā 7 pakāpju DCT transmisija piedāvā pilnīgi automātisku darbību vai sekvenciālu pārnesumu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēgu vai lāpstiņām pie stūres, ja vēlaties braukt aktīvāk.

DROŠĪBA

i40 wagonam ir daudzas drošības funkcijas, kas palīdzēs jums izvairīties no bīstamām situācijām.

ĒRTUMS

Jaunā i40 wagona salona izmēri ir vieni no labākajiem segmentā, un aizmugures pasažieriem ir pieejama pat sēdekļu apsilde.

Braukšana bez rūpēm – Hyundai MapCare™

Hyundai MapCare™ programma iekļauj navigācijas karšu bezmaksas atjauninājumus visā automobiļa kalpošanas laika garumā, tie tiek veikti automobiļa regulāro tehnisko apkopju ietvaros Hyundai autoservisā. TomTom Live pakalpojumi ceļā nodrošinās Jums informāciju par satiksmi, laikapstākļiem un vietējām pakalpojumu iestādēm.

EKSTERJERS

DIZAINS, KAS NEATSTĀJ VIENALDZĪGU

Jaunā i40 wagona seju veido izteiksmīgie priekšējie lukturi, sešstūra priekšējais režģis un LED miglas lukturi.

i40_Wagon_2015_keulasta_940

 

HID priekšējie lukturi

Jaunā i40 wagona priekšējie biksenona lukturi izgaismo ceļu spožāk un skaidrāk. Automātiska augstuma regulēšanas funkcija ir iekļauta standarta aprīkojumā. Inteliģentās tālās gaismas (SHB) reaģē uz pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

i40_wagon_ajovalot_2015_470x342

i40_sumuvalot_2015_470x355px

LED priekšējie miglas lukturi

Priekšējiem LED miglas lukturiem ir vienkāršas, caurspīdīgas lēcas. Tie ir uzstādīti īpaši zemu, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu apgaismojumu, braucot miglā.

 

Radiatora režģis

Starp elegantajiem priekšējiem lukturiem atrodas jauns sešstūra formas priekšējais režģis ar hromētām horizontālajām joslām (atkarībā no izvēlētā apdares līmeņa).

i40_wagon_grille_lights_2015

 

Loga tīrītāju atkausētājs

Vējstikla pamatnē integrēts sildelements nokausē ledu un atbrīvo piesalušus loga tīrītājus.

Augšējais LED stopsignāls

Maksimāla redzamība un aizsardzība, pateicoties šai diskrētajā jumta spoilerī integrētajai drošības funkcijai. Gaismas diožu bloks nodrošina spilgtu, sarkanu gaismu.

Sānu spoguļi ar LED pagrieziena rādītājiem

Aerodinamiski veidoti sānu spoguļu korpusi mazina vēja troksni, bet integrētie LED pagrieziena rādītāji ļauj drošāk pārkārtoties uz citu braukšanas joslu.

Aizmugures LED kombinētie lukturi

LED tehnoloģija nodrošina uzlabotu dzidrumu un spožumu, tie iedarbojas un brīdina pārējos autovadītājus ātrāk.

INTERJERS

BAUDĀMA VIDE

Jaunajā i40 wagonā pilnīgi viss salons ir kā interjera dizaina paraugstunda. Tas rūpīgi apvieno kvalitatīvus materiālus, eleganti ieturētas krāsu kombinācijas un šim segmentam izcilu komfortu, ietilpību un ērtību.

i40_wagon_kulj_2015

 

Elektriski regulējami sēdekļi

Vadītāja sēdekļi ir elektroniski regulējami desmit dažādos veidos. Papildus komfortam un drošībai ir pieejami arī elektriski regulējams jostasvietas atbalsts.

Sēdekļu krāsa/sēdekļu materiāli

Standarta aprīkojumā ir pieejama melna vai bēša auduma apdare.

i40_wagon_interior_black_2015

i40_wagon_beige_interior_2015

Ādas komplekts

Papildaprīkojumā pieejamajā ādas komplektā papildus ādas sēdekļiem ietilpst priekšējo sēdekļu ventilācijas sistēma, elektriski regulējami priekšējie sēdekļi un integrēta vadītāja sēdekļa atmiņa (IMS).

Salona ietilpība

Jaunā i40 wagona salona izmēri ir vieni no labākajiem segmentā, un sēdekļi nodrošina augstu komforta līmeni pat garos braucienos.

i40_wagon_sisatila_2015

i40_ohjauspyora_330x330

Vadības slēdži uz stūres

Audiosistēmas funkciju vadība un regulēšana ar tālvadības slēdžiem ļauj vadītājam nenoņemt rokas no stūres braukšanas laikā.

1. Audiosistēmas vadības slēdži

2. Kruīza kontroles vadības slēdži

3. Apsildāma stūre

4. Borta datora vadības slēdži

Pilnīgi automātiska klimata kontrole

Vadītājam un priekšējam pasažierim ir iespēja iestatīt temperatūru atsevišķi atbilstoši savām vēlmēm. Sistēma uztur katrā zonā iestatīto temperatūru.

i40_ilmastointi_2015
i40_etuistuinten_tuuletus_2015

Priekšējo sēdekļu ventilācijas sistēma

Priekšējos sēdekļos integrēti ventilatori rada vieglu gaisa plūsmu caur mikroskopiskajām atverēm sēdekļu ādas apšuvumā. Pieejama komplektā ar ādas sēdekļiem un elektriski regulējamu priekšējā pasažiera un vadītāja sēdekli.

 

Bagāžas ietilpība

i40 wagona 525 litrus ietilpīgais bagāžas nodalījums ir viens no lielākajiem segmentā.

I40_wagon_INTERIOR_2015_940x416px

 

Aizmugures centrālais roku balsts

Aizmugures pasažieru rīcībā ir nolokāms un polsterēts roku balsts. Tajā ir iebūvēti glāžu turētāji un glabāšanas nodalījums.

i40_takaistuimen_mukiteline_2015
i40_istuinlammitys_2015

Apsildāmi sēdekļi

Priekšējiem sēdekļiem ir pamatnes un atzveltnes ar trīs pakāpju apsildi. Aizmugures sēdekļu pamatnes arī ir apsildāmas.

Viduskonsole

Zem komfortablā, polsterētā centrālā roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem atrodas glabāšanas nodalījumi, kuros var novietot kompaktdiskus un citus nelielus priekšmetus.

Glabāšanas sistēma ar glāžu turētājiem

Priekšējā grīdas konsolē var ievietot divas ūdens pudeles un citus nelielus priekšmetus. Bīdāms pārsegs ļauj uzturēt kārtību un paslēpt lietas no nevēlamiem skatieniem.

Cimdu nodalījums

Cimdu nodalījumu var atdzesēt ar vēsa gaisa plūsmu, lai ceļā līdzi paņemtā pārtika saglabātos svaiga.

ĒRTUMS

ĒRTUMS UN KOMFORTS

Jaunais i40 wagons ir aprīkots ar funkcijām un sistēmām, kas padara dzīvi ērtāku katru dienu un katrā braucienā.

i40_wagon_smart_tailgate_2015_940x535px

 

 

supervision

Mēraparātu panelis Supervision Cluster ar informācijas ekrānu DOT LCD

Starp diviem galvenajiem mērinstrumentiem novietotais informatīvais ekrāns attēlo ļoti daudz noderīgas informācijas, tai skaitā nobraukto attālumu un vidējo degvielas patēriņu. Atkarībā no komplektācijas līmeņa var tikt uzstādīts arī 4,2 collu TFT LCD ekrāns.

Priekšējie lukturi

Jaunajam i40 wagonam ir projektora tipa priekšējie lukturi ar jaunu dizainu. Apgaismes sistēmā ietilpst arī eleganti LED dienas gaitas lukturi. Krēslas sensors automātiski ieslēdz priekšējos lukturus, kad kļūst tumšs. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa vai izvēlētā papildaprīkojuma komplekta ceļu tumsā apgaismo statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi vai biksenona lukturi ar adaptīvo priekšējo lukturu sistēmu (AFLS). AFLS izmanto grozāmu mehānismu, kas savienots ar stūri, lai lukturi vienmēr būtu pavērsti braukšanas virzienā.

i40_valokiila_2015_470x236px

 

Kokkuklapitav tagaiste

Erinevaid võimalusi transpordimahu muutmiseks pakub suhtes 60:40 kaheks jaotatud tagaistme seljatugi, mis laseb paigutada autosse suurema koguse pagasit samaaegselt ühe või kahe tagaistujaga. Tagaistme kokkuklappimine ühetasaseks põrandapinnaks käib väga lihtsalt ühe liigutusega, rööbaste süsteem aitab aga pagasit kindlalt oma kohal hoida.

i40_wagon_tavaratilaa_2015_470x282 i40_wagon_Reclining-Rear-Seats_470x282

 

 

 

Audiosistēma ar sešiem skaļruņiem un ārējo pastiprinātāju

Standarta audiosistēmā ietilpst seši skaļruņi, kas nodrošina bagātīgu un pārsteidzošu skaņu.

i40_sound_system_2015
i40_in3

Audiosistēma (radio/DAB/MP3)

Standarta audiosistēmai ir seši skaļruņi, radio, DAB, MP3. Audiosistēmai ir 4,3″ TFT skārienekrāns.

Dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas poga

Dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas poga ļauj iztikt bez aizdedzes atslēgas. Ja jums līdzi ir atslēga, i40 wagonu var iedarbināt un izslēgt, vienkārši nospiežot pogu.

Savienojamība (AUX un USB)

Ir pieejamas savienojuma ligzdas visizplatītāko mūzikas atskaņotāju un USB atmiņas ierīču pieslēgšanai.

Elektrohromatiskais spogulis (ECM)

Elektrohromatiskais spogulis (ECM) automātiski konstatē un samazina apžilbināšanu no aizmugurē braucošiem transportlīdzekļiem, būtiski mazinot acu nogurumu.

VEIKTSPĒJA

JAUDA, KURAS NEKAD NETRŪKST

Euro 6 izmešu normām atbilstošie dzinēji nodrošina jaunajam i40 wagonam pietiekamu jaudas un griezes momenta rezervi, neatkarīgi no automobiļa noslodzes un tā, kur ved jūsu ceļš. Jūsu izvēlei tiek piedāvāts viens benzīna un divi dīzeļa dzinēji.

I40_wagon_performance_2015_940x416px

Benzīna dzinējs

1.6 GDi
Maks. jauda: 99 kW (135 ZS) / 6300 apgr./min
Maks. griezes moments: 164,3 Nm / 4850 apgr./min
6 pakāpju manuālā transmisija

Dīzeļa dzinēji

Hyundai i40 universāļa dīzeļa dzinēja tilpums ir 1,7 litri. Tajā izmantots turbokompresors ar maināmu ģeometriju un kvēpu filtrs. Izvēlei tiek piedāvātas divas dažādas jaudas versijas.

1.7 CRDi
Maks. jauda: 85 kW (116 ZS) / 4000 apgr./min
Maks. griezes moments: 280 Nm / 1250–2500 apgr./min
6 pakāpju manuālā transmisija
1.7 CRDi
Maks. jauda: 104 kW (141 ZS) / 4000 apgr./min
Maks. griezes moments: 340 Nm / 1750–2500 apgr./min
7 pakāpju DCT transmisija

 

7 pakāpju dubultā sajūga transmisija (DCT)

Jaunā pārnesumkārba ļauj vadītājam izvēlēties pilnīgi automātisku darbību vai sekvenciālu pārnesumu pārslēgšanu manuāli. Manuālā pārnesumu pārslēgšana notiek ar pārnesumkārbas sviru vai lāpstiņām pie stūres, ja vadītājs vēlas aktīvāku braukšanu. CO2 izmešu līmenis ar 1.7 CRDi dzinēju ir tikai 123 g/km.

 

I40_wagon_vaihde_2015_940x416px

 

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Izbaudiet zibenīgu pārnesumu pārslēgšanu uz augšu un uz leju ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres tāpat kā ekskluzīvos sporta automobiļos.

i40_paddle-shifters_2015
i40_manuaalivaihteet_2015

6 pakāpju manuālā transmisija

Īstiem braukšanas entuziastiem, kas dod priekšroku manuālai pārnesumu pārslēgšanai, tiek piedāvāta 6 pakāpju manuālā transmisija. Tā ir ekonomiska, klusa, viegli lietojama un izturīga.

Braukšanas režīmu izvēles sistēma

Tikai ar automātisko transmisiju pieejamā braukšanas režīmu izvēles sistēma ļauj vadītājam optimizēt braukšanas režīmu, ņemot vērā informāciju, ko sniedz sensori, kas uzrauga ceļu un braukšanas apstākļus.

i40_drive-mode_2015

I40_wagon_ATCC_lv

Pilnveidotā pagriezienu vilces kontrole (ATCC)

Sistēma izmanto elektroniskus sensorus, kas pagriezienos darbojas kā ierobežotas slīdes diferenciālis un nodrošina papildu vilcējspēku, labāku saķeri un līdz ar to labāku vadāmību. ATCC ir īpaši pielāgota, lai uzlabotu jau tā iespaidīgās i40 wagona braukšanas īpašības.

DROŠĪBA

IZVAIRĪŠANĀS NO NEPATĪKAMIEM PĀRSTEIGUMIEM

Paredzēt negaidīto nav iespējams, taču jaunais i40 wagons ir aprīkots ar modernām preventīvās drošības sistēmām, kas var palīdzēt jums izvairīties no nepatīkamām situācijām.

 I40_safety_2015_940x416px-copy

Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)

Jaunā ātruma ierobežojumu informācijas funkcija atpazīst ceļa zīmes un attēlo noteikto ātruma ierobežojumu jaunā TFT displejā priekšējā panelī.

I40_sWAGON_safety-1_940x416px-copy2

Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)

Tiek nepārtraukti uzraudzīta virziena stabilitāte un vilcējspēks, lai gadījumā, ja pastāv saslīdēšanas vai sagriešanās risks, ESC kontrolē atsevišķu riteņu bremžu darbību, novēršot briesmas.

 

 I40_sedan_safety-2_940x416px-copy

Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātājs (BAS)

Sistēma novērtē ceļa apstākļus un automobiļa svara sadalījumu, izmantojot modernu elektroniku, un optimizē bremzēšanas spēku, lai pēc iespējas saīsinātu bremzēšanas ceļu.

I40_sWAGON_safety-3_940x416px-copy

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, LKAS konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, kā arī aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu. Sistēma var glābt dzīvības situācijās, kad vadītājs aizmieg pie stūres.

I40_sWAGON_safety-6_940x416px-copy

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)

Jaunā i40 wagona priekšējie lukturi tumsā spēj konstatēt pretimbraucošus transportlīdzekļus un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

 

I40_sWAGON_safety-4_940x416px-copy

9 drošības spilvenu sistēma

Jaunajam i40 wagonam ir līdz deviņiem drošības spilveniem, tostarp drošības spilveni vadītājam un priekšējam pasažierim, priekšējie un sānu aizkaru tipa drošības spilveni, divi priekšējie sānu drošības spilveni krūškurvja-iegurņa aizsardzībai un divi aizmugures sānu drošības spilveni krūškurvja aizsardzībai malējiem sēdekļiem, kā arī drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai.

i40_turvatyynyt_2015_940x397

 

Bērnu sēdeklīšu stiprinājumu sistēma

Ērti lietojamā ISOFIX sistēma garantē piemērotu sēdeklīšu drošu nostiprināšanu maksimālai drošībai.

Drošības jostas

Maksimālam komfortam var regulēt pat drošības jostas. Paceliet vai nolaidiet tās tā, kā to vēlaties tieši jūs.

Elektroniskā stāvbremze (EPB)

Inteliģentā stāvbremzes vadības poga ir ļoti vienkārši lietojama un arī ietaupa vietu salonā.

PAPILDU KOMPLEKTĀCIJA

Hyundai i40 Wagon nāk līdzi bagātīga un daudzpusīga bāzes komplektācija. Taču, ja vēlaties padarīt savu auto individuālāku vai praktiskāku, Hyundai piedāvās jums dažādu papildaprīkojumu. Ar tā palīdzību jūsu auto varēs kļūt vēl ērtāks, drošāks, parocīgāks un stilīgāks. Hyundai oriģinālais aprīkojums atbilst gan rūpnīcas kvalitātes standartiem, gan jūsu prasībām pret ražojumu kvalitāti un ekspluatācijas drošību. Veidojot šādu aprīkojumu, tiek veltīta uzmanība arī tam, lai katrs pievienotais papildu elements būtu saderīgs ar auto materiāliem un krāsu risinājumu. Pieprasiet papildu informāciju savam dīlerim vai oficiālajā Hyundai autoservisā.

i40_SEDAN_door_mouldings_3Z271ADE00_300x225

Stila elementi

Automašīnas durvju sliekšņus un aizmugurējā bufera virsmu būtu vērts pārklāt ar pašlīmējošām aizsargplēvēm vai moldingiem. Moldingi aizsargās lakas un krāsas pārklājumu, ikdienā sargās no skrāpējumiem aktīvāk izmantotajās vietās. Sānu spoguļus arī varētu pārklāt ar noņemamām uzlikām, lai pasargātu tos, piemēram, no akmentiņiem, kas atlido no ceļa. Kāju telpas apgaismojuma komplekts salonam radīs mājīgāku gaisotni un piešķirs salona apdarei pabeigtību.

i40_sedan_99650ADE00W_white_LED_lighting_foot_area_300x225
Kāju telpas apgaismojuma komplekts, balta gaisma
99650ADE00W
i40_wgn_Sidedoormouldings_3Z271ADE00_300x225
Sānu moldingu komplekts, melnā krāsā
3Z271ADE00

Aizsargaprīkojums

Pasargājiet sava auto salonu no netīrumiem, ūdens, slapja sniega, sāls un putekļiem. Auduma paklāji ar izšūtu modeļa nosaukumu reizē aizsargā salonu un uzlabo tā kopskatu. Pareiza izmēra un piemērotas formas paklājus ir viegli izņemt, lai notīrītu. No netīrumiem, mitruma un skrāpējumiem bagāžas nodalījumu pasargā praktiskais grīdas paklājs ar augstām malām.

i40_wgn_textile_floor_mats_standard_3Z141ADE00_300x225
Auduma paklāji
3Z141ADE00
i40_wgn_Trunkliner_-3Z122ADE01_300x225
Bagāžas nodalījuma paklājs ar augstām malām
3Z122ADE01
i40_wgn_Rearbumper_protection_foil_3Z272ADE00BL_black_300x225
Aizmugurējā bufera aizsargplēve, melna
3Z272ADE00BL

Transportēšanas aprīkojums

Automašīnām Hyundai i40 Wagon tiek piedāvāti vairāki dažādi rāmji un turētāji, kas stiprināmi pie auto, izmantojot kurus, var viegli un bez raizēm pārvadāt dažādu sporta un citu aprīkojumu (piemēram, velosipēdus, sniega dēļus, jumta bagāžas kasti ar slēpēm). Arī mājdzīvnieku pārvadāšana automašīnā ir ļoti ērti veicama ar speciālu sadalošu režģi bagāžas nodalījumā.

Modelis i40 Wagon var vilkt piekabi bez bremzēm ar masu līdz 600 kg, bet pieļaujamā pilna masa velkamai piekabei ar bremzēm ir 1300-1500 kg (ar dīzeļa dzinēju).

i40_SEDAN_Roofrack_3Z210ADE10AL_300x225 i40_wgnTowbar_horizontal_detachable_3Z281ADE00_300x225-300x225 (1) i40_wagon_Cargoseparator_3Z150ADE00_300x225-300x225

Komforta aprīkojums

Priekšējo sēdekļu galvas balstiem var piestiprināt gan planšeti, lai izklaidētu pasažierus aizmugurējos sēdekļos, gan pakaramos, uz kuriem apģērbs saglabās reprezentablu izskatu līdz brauciena beigām.

Drošības aprīkojums

Visās Hyundai automašīnās aizmugurējās rindas malu sēdekļi aprīkoti ar ISOFIX stiprinājumiem bērnu drošības sēdeklīšu uzstādīšanai.

Riepas un riteņu diski

Minimāli pieļaujamais vieglās automašīnas riepu protektora raksta atlikuma dziļums ir noteikts likumā. Vasaras riepām tie ir 1,6 mm, ziemas riepām – 3,0 mm.  Riepu speciālisti tomēr iesaka drošības nolūkos nomainīt riepas, pirms tās ir nodilušas līdz minimāli pieļaujamajam dziļumam: vasaras riepas vajadzētu nomainīt, kad protektora raksta dziļums samazinājies līdz 4 mm, ziemas riepas – līdz 5 mm.

Ziemas riepu izmantošana ir obligāta no 1. decembra līdz 1. martam, radžotas riepas drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

i40_wgn-17Alloywheelkit_300x225 i40 Wagon riepu izmērs ir atkarīgs no Jūsu izvēlētā komplektācijas līmeņa:
– Comfort 205/60R16
– Style 215/50R17

Vecās riepas jānogādā riepu montāžas darbnīcā vai firmā, kas nodarbojas ar riepu utilizāciju. Jaunu riepu cena iekļauj maksu par utilizāciju.

Auto tīrīšana un kopšana

Jūsu Hyundai i40 wagon ir izstrādāta un izgatavota tā, lai aizsargātu jūs un visus pārējos, kas atrodas automašīnā, pat smagākajās ceļa situācijās.  Ievērojot apkopes grafiku, varat būt droši, ka auto ir laba tehniskajā stāvoklī un nesagādās jums nejaukus pārsteigumus.

Hyundai i40 wagon jāiziet tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc 30 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.

Svarīga ir arī tehniskā apkope, ko auto īpašnieks veic pats. Piemēram, regulāri jākontrolē lukturu stāvoklis, riepu spiediens un dzinēja eļļas līmenis. Papildus tam, auto pēc iespējas biežāk jāmazgā un vismaz pavasarī un rudenī kārtīgi jāievasko. Pie reizes derētu pārbaudīt, nav radušies kādi lakojuma un krāsojuma bojājumi, ja pamanīti skrāpējumi, uzreiz tos novērst. Ir svarīgi uzturēt tīru arī vējstikla iekšējo virsmu.

Hyundai oficiālajā autoservisā jūs varat saņemt kvalificētu palīdzību, kā arī nepieciešamās vielas un līdzekļus tīrīšanai.