EKSTERJERS

BRAUCIET AR MIERĪGU PRĀTU

Ar vienu slēdža pieskārienu sāciet vairāk nekā 50 km garu braucienu bez emisijām elektriskajā režīmā. Lai izbaudītu neierobežota braukšanas attāluma iespējas, ieslēdziet hibrīda režīmu un brauciet, kur vien vēlaties. Braukšanas attālums vairs neradīs raizes.  Uzlādējiet akumulatoru tuvākajā pieturvietā, lai palielinātu elektriskajā režīmā nobraucamo attālumu. Braucot ar IONIQ Plug-in, jūsu prāts būs mierīgs.

 

Dizaina viengabalainība

IONIQ Plug-in aerodinamiskās virsbūves iespaidīgie augstas veiktspējas komponenti ir izstrādāti tā, lai darbotos vienoti un bez aizķeršanās.  IONIQ Plug-in dizaina vienotību apliecina spoilera, pazemināto logu, kombinēto lukturu, kontrastējošo bufera uzliku un raksturīgo zilas krāsas akcentu harmoniskais apvienojums.

 

Forma un funkcija

Režģa aktīvie gaisa vārsti pakāpeniski automātiski atveras un aizveras, veicinot aerodinamiku. Arī inteliģentā kruīza kontroles (SCC) radara sensors atrodas aiz hroma režģa.  Hibrīda modelim ir raksturīga zila akcenta josla.

 

Spēcīgs un veikls

Satriecošais siluets samazina vēja pretestību un rada dinamisku iespaidu, savukārt IONIQ Plug-in inovatīvais viegla alumīnija un augstas izturības tērauda lietojums nodrošina stabilu un efektīvu braukšanu.

Integrēts aizmugurējais spoileris

IONIQ Plug-in integrētais aizmugurējais spoileris mazina turbulenci un gaisa pretestību, kā arī pastiprina saķeri ar ceļu, nodrošinot stabilāku braukšanu.

 

 

ECO braukšanas palīgsistēma (ECO-DAS)

Lai nodrošinātu optimālu degvielas patēriņa efektivitāti, ECO-DAS palīgsistēma analizē ceļu un izvēlēto maršrutu. Pirms braukšanas ievadiet savu galamērķi navigācijas sistēmā, lai ECO-DAS varētu jūs brīdināt par paredzamo nepieciešamību samazināt braukšanas ātrumu, mazinot bremzēšanu un degvielas patēriņu.   Ideālos apstākļos ar pilnībā uzlādētu akumulatoru IONIQ elektriskajā režīmā var nobraukt līdz pat 63 km.*  Apvienojot elektrisko un hibrīda braukšanas režīmu, iespējams nobraukt pat vairāk nekā 1100 km.**

* Pamatojoties uz Eiropas braukšanas ciklu ** Faktiski nobraucamais attālums ir atkarīgs no braukšanas stila, ātruma, apkārtējās vides temperatūras, topogrāfijas, apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas un cita aprīkojuma izmantošanas, kas nodrošina komfortu un ērtības salonā.

LED priekšējie lukturi

Jaunā dizaina elegantajos priekšējos lukturos tuvo gaismu funkcijas nodrošina vairāki LED projektori. LED lukturi ir gaišāki un energoefektīvāki par standarta lukturiem.

LED dienas gaitas lukturi

Dinamiskie C formas LED dienas gaitas lukturi (DRL) virza gaisa plūsmu īpaši veidotās Active Airlow sistēmas ietvaros, samazinot turbulenci priekšējo riteņu apvidū.

Bufera dizains un raksturīgie zilie akcenti

IONIQ Plug-in hibrīda aizmugures dizainā dominē spēcīgi horizontāli akcenta elementi, kas izceļ plato, sportisko izskatu.

Aizmugures kombinētie lukturi

Pieejamie LED aizmugurējie lukturi ir spožāki, patērē mazāk enerģijas un lieliski iekļaujas IONIQ Plug-in hibrīda dizainā, savukārt tradicionālie aizmugurējie lukturi ar spuldzēm pārliecinoši signalizē aizmugurē braucošajiem par autovadītāja nodomiem.

Slaidi sānu spoguļi

Šaurais ietvars ar plūdenām līnijām un aerodinamisko dizainu samazina vēja radīto troksni un uzlabo aerodinamiku.

16″ vieglmetāla diski16 collu vieglmetāla diski

Vieglmetāla disku aerodinamiskais dizains mazina gaisa turbulenci un nodrošina optimālu degvielas ekonomiju.

dizains

IONIQ saņēma prestižo Red Dot Award balvu par izcilu dizainu.

EURO NCAP

IONIQ atbilst visiem pastāvošajiem Eiropas drošības standartiem. IONIQ ir saņēmis maksimālo 5 zvaigžņu vērtējumu EURO NCAP drošības vērtēšanas sistēmā.

INTERJERS

IZTEIKTA DIZAINA TĪRĪBA

7” mērinstrumentu panelis ir aprīkots ar krāsainu, skaidru un viegli lasāmu TFT LCD ekrānu.

 

Vienmēr sasniedzami

IONIQ savienojamību nodrošina 8” krāsainais skārienekrāns. Apple CarPlay, Android Auto un LIVE pakalpojumi kopā ar jauno navigācijas platformu uzlabos ikvienu braucienu. IONIQ ir aprīkots ar Premium Infinity Sound System audiosistēmu un bezvadu uzlādes paliktni saderīgajiem viedtālruņiem.

 

Vizuāla un pieskāriena kvalitāte

Salona kvalitāti izceļ eleganti hroma akcenti uz pārnesumkārbas sviras, pedāļiem un durvju sliekšņiem.

* Homogolated based on NEDC
Pagriezienu rādītāji spoguļos

Piecdurvju Hyundai i30 sānu spoguļos ir uzstādīti stilīgi LED pagriezienu rādītāji, kuru mirgošana ir labi redzama pārējiem satiksmes dalībniekiem. Spoguļi ir elektriski salokāmi – šī praktiskā funkcija palīdz izvairīties no buktēm šaurās vietās.

Aizmugurējā stikla tīrītājs un skalotājs

Piecdurvju i30 bāzes komplektācijā ietilpst aizmugurējā stikla apsilde, kā arī tā tīrītājs un skalotājs.

LED dienas gaitas ugunis un miglas lukturi

LED dienas gaitas uguņu un miglas lukturu dēļ jaunais i30 jau pa gabalu ir pamanāms uz ceļa.

VEIKTSPĒJA

IONIQ Plug-in darbina īpaši veidota spēka piedziņa, kas ne tikai nodrošina hibrīdsistēmai raksturīgās ekoloģiskās priekšrocības, bet arī padara braukšanu patīkamāku.

  • Hybrid Mode
  • Electric Mode
Hybrid Mode
Electric Mode

Hibrīda režīms

1. Kustības uzsākšana/neliels ātrums elektromotors (elektroautomobiļa režīms)
Uzlādētais augstsprieguma akumulators darbina elektromotoru.

2. Paātrinājums/braukšana pret kalnu benzīna dzinējs + elektromotors
Elektromotors un benzīna dzinējs darbojas kopā, lai uzlabotu paātrinājumu un samazinātu degvielas patēriņu.

3. Vidējs-liels/nemainīgs ātrums benzīna dzinējs + elektromotors
Braucot ar vienmērīgu ātrumu, piedziņu nodrošina vai nu benzīna dzinējs, vai elektromotors atkarībā no tā, kurš konkrētajā situācijā ir efektīvāks.

4. Palēnināšanās/braukšana lejupceļā reģeneratīvā bremzēšana
Elektromotora saražotā kinētiskā enerģija uzlādē akumulatoru.

Elektriskais režīms

Reģeneratīvā bremzēšana
Samazinot ātrumu (t.i., bremzējot vai braucot lejup no kalna), elektromotors darbojas kā ģenerators un pārveido kinētisko enerģiju elektriskajā, ko savukārt var uzglabāt akumulatorā.

LABĀKAIS NO ABĀM PASAULĒM


Kad abas IONIQ Plug-in sirdis sitas vienā ritmā, apvienotā 1,6 litru dzinēja un elektromotora izvades jauda sasniedz 141 ZS.  Nepieciešamības gadījumā katrs no motoriem var darboties atsevišķi.  Elektriskā, hibrīda un degvielas režīma maiņa ir gandrīz nemanāma.  Pateicoties 8,9 kW/h litija jonu polimēra akumulatoram, IONIQ Plug-in elektriskajā režīmā var nobraukt līdz pat 63 km.

6 pakāpju dubultā sajūga transmisija

Hyundai 6 pakāpju dubultā sajūga transmisija (DCT) reaģē ātri, nodrošinot sportisku un efektīvu braukšanu.

 

UZLĀDE

 

In-Cable Control Box (ICCB) uzlādes kabelis

Izmantojiet šo kabeli, lai jebkurā brīdī uzlādētu savu IONIQ Plug-in hibrīdu. Lādētājs ir savienojams ar standarta sienas kontaktligzdu un uzlādēs jūsu IONIQ Plug-in hibrīdu, izmantojot mājsaimniecībā pieejamo maiņstrāvu. Uzlādes laiks ir 2 stundas un 15 minūtes.

Litija-jonu polimēru akumulatora jauda ir 8,9 kW/h, sniedzot iespēju nobraukt līdz pat 63 km.

Ir iespējams pasūtīt arī pārvietojamu lādētāju. Uzlādes ierīce izmanto vienfāzes maiņstrāvu. Ja jums ir nepieciešams pārvietojams lādētājs, piemēram, jūsu brīvdienu mājai, sazinieties ar tuvāko Hyundai dīleri.

GARANTIJA

Brauciet ar mierīgu prātu, jo IONIQ Plug-in, tāpat kā citiem Hyundai pasažieru automobiļiem, ir visaptveroša garantija, kā arī paplašinātā garantija augstas veiktspējas akumulatoram.

 

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto