ATKLĀJ JAUNO IONIQ PLUG-IN

Izbaudiet labāko no abām pasaulēm. Elektromobilis, kad to vēlaties. Automobilis ar benzīna motoru, kad tas jums ir nepieciešams. Ar atjauninātu dizainu, kā arī jaunāko uzlaboto vadītāja palīdzības un aktīvās drošības sistēmu – jaunais IONIQ Plug-in hibrīds tagad ir labāks nekā jebkad agrāk. Aktivizējiet braukšanu ar pilnībā elektrisku piedziņu, piespiežot EV režīma pogu, un nobrauciet līdz pat 66 km, izmantojot elektrību. Kad ar elektrisko piedziņu nobraucamais attālums ir sasniegts, varat turpināt lietot automobili kā hibrīdu, izmantojot benzīna motoru, un, nokļūstot galapunktā, pievienot to uzlādes stacijai.

 

Piesakies testa braucienam

EKSTERJERS

NEVAINOJAMA IZSMALCINĀTĪBA

Jaunā IONIQ Plug-in plūstošais fastbeka dizains ir papildināts ar plašu jaunu dizaina elementu klāstu. Jaunais IONIQ Plug-in, kas radīts zemas pretestības un maksimālas veiktspējas nodrošināšanai, ir viens no aerodinamiskākajiem automobiļiem tirgū ar pretestības koeficientu tikai 0,24. Gludās kontūras un inovatīvās tehnoloģijas ir apvienotas, lai kontrolētu gaisa plūsmu, samazinot gan gaisa pretestību, gan emisijas.

 

Jauns lukturu dizains labākai aerodinamikai

Jaunais pilnizmēra LED priekšējo lukturu* variants veido stila elementu un veicina redzamību. Izbaudiet dinamiskāku izskatu, kā arī uzlabotu nakts redzamību un drošību. Jaunajam IONIQ Plug-in ir raksturīgs jauns, acij tīkams apgaismojums, pateicoties jaunajiem LED dienas gaitas lukturiem. Tie ir mākslinieciski novietoti blakus antracīta krāsas riteņu gaisa aizkara ieplūdes atverēm, kas veidotas, lai optimizētu gaisa plūsmu virs riteņiem un sāniem, panākot labāku aerodinamiku.

* Pilnizmēra LED priekšējais lukturis ir Style modeļa standartaprīkojums, bet pieejams pēc izvēles Led Pack un Comfort modeļos.

 

Jaunie 16 collu vieglmetāla diski ir īpaši izstrādāti jaunajam IONIQ Plug-in.

Aizmugurējais buferis arī ir atsvaidzināts ar jaunu uzliku antracīta krāsojumu centra panelī un apakšējā akcenta līnijā. Jaunais apgaismojuma dizains ir ieviests arī aizmugurē. Aizmugures LED kombinētie lukturi* ir pārveidoti, lai iegūtu dinamiskāku izskatu gan dienā, gan naktī.
* Aizmugures LED kombinētie lukturi ir Style modeļa standartaprīkojums.

INTERJERS

PLAŠS UN IZSMALCINĀTS SALONS

Jaunā IONIQ Plug-in pārdomātais salona dizains ir tīrs un nepārblīvēts, turklāt tas ir papildināts ar jaunām funkcijām. Izbaudiet 5 sēdekļu sedana praktiskumu, kas nodrošina jums komfortu un savienojamību bez nepieciešamības samierināties ar kompromisiem. Interjers ir veidots, izmantojot videi labvēlīgu plastmasu un dabīgus materiālus, tostarp organiskās cukurniedres un vulkāniskos akmeņus.

 

Izvēlieties iecienītāko

IONIQ Plug-in ērtie sēdekļi ir pieejami trīs salona variantos. Divu toņu pelēks salons (Shale Grey), tumši sarkans salons (Red Umber) un melns salons (Fossil Grey) ir pieejami no dabīgas ādas ar stilīgu iespiedrakstu. Standarta modelim ir melns salons ar auduma sēdekļiem. Izbaudiet grezno komfortu, ko sniedz pieejamais 8 virzienos elektriski regulējamais vadītāja sēdeklis ar divvirzienu jostasvietas atbalstu*. Ir pieejama arī apsildāma un ventilējama** versija. Sadalījumā 60:40 nolokāmi aizmugurējie sēdekļi ir standartaprīkojums, un arī aizmugurē ir pieejama apsildāma opcija. Papildu integrētā sēdekļa atmiņas funkcija* saglabā jums vai citam autovadītājam vēlamos sēdekļa un spoguļu pozīcijas iestatījumus.
* 8 virzienos regulējams vadītāja sēdeklis ar divvirzienu jostasvietas atbalstu un vadītāja sēdekļa atmiņu ietilpst Style modeļa standartaprīkojumā.
** Ventilējamā ādas sēdekļu apdare pēc izvēles ir pieejama Style modeļos.

 

Mērinstrumentu panelis

Mērinstrumentu panelis ir pilnībā pārdomāts un ietver tumšu, hromētu akcenta līniju, kas eleganti akcentē plašuma sajūtu. Kvalitātes sajūtu pastiprina augsti kvalitatīvā mākslīgās ādas apdare uz paneļa korpusa. Zils LED apkārtējais apgaismojums* gar priekšējo paneli un viduskonsoli uzlabo salona atmosfēru.

* Style modeļa standarta aprīkojums.

 

Pilnīgi jauna 10,25 collu audio un video navigācija*

Jaunais skārienekrāns ir uzlabojis lietojamību ar dalītā ekrāna funkciju, nodrošinot dažādu informāciju, piemēram, braukšanas informāciju, kompasu, mūziku utt. Live pakalpojumi piedāvā jums reāllaika laika apstākļu informāciju, ir iekļauts arī POI, Hyundai tirdzniecības vietu meklētājs un pat ātruma kameras.

* Papildaprīkojums.

Augsto tehnoloģiju gaisa kondicionēšanas vadības ierīces

Viduskonsole ir pilnībā pārveidota un aprīkota augstajām tehnoloģijām. Viedās skārientipa klimata kontroles ierīces akcentē tīro, izsmalcināto izskatu.

 

Divu režīmu virtuālo mērinstrumentu bloks

Jaunais digitālais panelis sastāv no augstas izšķirtspējas 7 collu LCD ekrāna* un diviem apaļformas noskaņas gaismekļiem. Displeja stils un krāsa mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma: ECO vai SPORT. Lielais, krāsainais digitālais ekrāns sniedz plašu informāciju par braukšanu, tostarp par ātrumu, degvielas patēriņu un hibrīda sistēmas enerģijas plūsmu, kā arī akumulatora uzlādes līmeni.

* Style modeļa standarta aprīkojums.

Infinity Premium skaņu sistēma

Neaizmirstams veids, kā baudīt savu iecienīto mūziku – Infinity Premium automašīnas skaņu sistēma* apvieno uzlabotu skaļruņu tehnoloģiju un modernu dizainu, lai jebkuru braucienu padarītu elpu aizraujošu.

* Papildaprīkojums. Pieejams tikai automašīnām ar navigācijas sistēmu.

 

VEIKTSPĒJA

PĀRLIECINOŠĀ PLUG-IN VEIKTSPĒJA

Jaunajā IONIQ Plug-in apvienots ar 44, kW akumulatoru darbināms elektromotors ar speciāli kalibrētu tiešās iesmidzināšanas benzīna motoru, lai nodrošinātu Jums 141 ZS kopējo jaudu un 264 Nm griezes momentu. Šai dinamiskajai kombinācijai pievienojiet vienmērīgi pārslēdzamu DCT automātisko ātrumkārbu un vieglu, augstas stiprības virsbūvi, un Jūs iegūsit ļoti aizraujošu braukšanas pieredzi.

 

Benzīna dzinējs

Īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI iekšdedzes dzinējs nodrošina 105 ZS jaudu ar klases labāko enerģijas efektivitāti.

6 pakāpju DCT automātiskā pārnesumkārba

Ar vienu sajūgu tiek darbināti nepāra pārnesumi, bet otru – pāra pārnesumi, nodrošinot ātrāku reakciju un dinamiskāku vispārējo pieredzi.

 

Elektromotors

Baudiet elektrisko paātrinājumu. Elektriskais 61 ZS motors nodrošina lielu griezes momentu un augstu efektivitāti. Startējot tas nodrošina iespaidīgu paātrinājumu. INONIQ plug-In ir iestrādāts EV režīms, un jūs varat nobraukt līdz 66 km*, izmantojot tikai elektrību.

* Nobraucamais attālums pilsētā. IONIQ Plug-in kombinētās braukšanas attālums ir 52 km.

Litija jonu polimēra akumulators

Jaudīgajam 8,9 kWh litija jonu polimēra akumulatoram ir izcili uzlādes/izlādes parametri, kas maksimāli palielina gan elektrisko piedziņu, gan enerģijas uzkrāšanos no reģeneratīvās bremzēšanas. Akumulatoram atrodoties zem sēdekļiem, IONIQ Plug-in spēj noturēt ārkārtīgi zemu smaguma centru. Tas ievērojami palielina veiklību un padara braukšanu aizraujošāku.

 

Enerģijas plūsma

Jaunais IONIQ Plug-in var braukt, izmantojot tikai elektrību, ko elektriskajā režīmā piegādā tā akumulators. Tas var darboties arī kā hibrīds, nemanāmi pārslēdzoties starp benzīna motoru un elektromotoru, atkarībā no braukšanas situācijas. Reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uzlādē akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobili. Akumulatorā uzkrātā enerģija darbina elektromotoru, lai palīdzētu uzņemt ātrumu, braukt kalnā un braukt ar mazu ātrumu.

 

Divi braukšanas režīmi: ECO un Sport

Divu režīmu virtuālā paneļa stils un krāsa mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Sporta režīmā DCT automātiskās ātrumkārbas pārslēgšanas shēma kļūst dinamiskāka, veidojot augstākus apgriezienus, bet zemākus pārnesumus noturot ilgāk, lai aizkavētu pārnesumu pārslēgšanos un sniegtu iesaistošāku braukšanas pieredzi.
Ir izmainīta arī stūres pastiprinātāja sajūta, pārejot uz lielāku pretestību, tā radot smagāku, sportiskāku sajūtu. ECO režīms ir vērsts uz efektivitāti ar ātrāku pārnesumu maiņu un vieglākas stūres sajūtu.

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

IONIQ Plug-in ir aprīkots ar stūres ratam piestiprinātām pārslēgšanas lāpstiņām, kas pilda divas funkcijas. Sporta režīmā tās dod jums iespēju manuāli pārslēgt pārnesumus, lai iegūtu dinamiskāku braukšanas pieredzi. ECO režīmā tās kontrolē regulējamas reģeneratīvās bremzēšanas sistēmas līmeni, ļaujot jums pielāgot, cik strauji elektromotors palēnina automašīnu, kad noņemat kāju no akseleratora.

 

 

 

Degvielas taupīšana un emisiju samazināšana: ECO braukšanas palīgsistēma

Jaunā IONIQ Plug-in nevainojamo degvielas efektivitāti un zemo CO2 emisiju līmeni veicina ECO braukšanas palīgsistēma (ECO-DAS). Kad navigācijas sistēmā tiek ievadīts maršruts, šī intuitīvā enerģijas pārvaldības sistēma analizē maršrutu, ievadot topogrāfijas datus, lai iestatītu optimālu akumulatora enerģijas un motora degvielas jaudu. Lai samazinātu degvielas patēriņu, Braukšanas ceļvedis informē vadītāju arī tad, ja satiksmes situācija, kurai nepieciešams ātruma samazinājums, ir nenovēršama. Tā var būt virziena maiņa vai autoceļa nobrauktuve. Simbols mērinstrumentu panelī un audio signāls informē vadītāju, ka viņš(-a) var noņemt kāju no akseleratora.

 

Regulējama rekuperatīvā bremzēšana

Regulējamā reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uzlādē akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automašīnu. Jūs varat viegli regulēt reģeneratīvās bremzēšanas līmeni, izmantojot pārslēgšanas lāpstiņas aiz stūres. Var izvēlēties četrus līmeņus: katrs ir ar atšķirīgu palēninājuma līmeni un uzlādes apjomu. Jo augstāks līmenis, jo straujāk automašīna palēninās ātrumu, kad noņemsiet kāju no akseleratora.

UZLĀDE

ĒRTĀ PLUG-IN UZLĀDE

Izmantojot IONIQ Plug-in, jums ir pieejami dažādi uzlādēšanas veidi, tostarp iespēja neuzlādēt vispār. Kad esat pieslēdzis automobili uzlādei mājās, izmantojot skārienekrānu, varat ieplānot uzlādi mazāka patēriņa stundās, lai uzlādētu par zemākām izmaksām.

 

 

Atkarībā no elektrotīkla pieslēguma mājās vai jums pieejamā publiskās uzlādes stacijas veida, IONIQ Plug-in nodrošina vairākas uzlādes iespējas. Kad automobilis ir pievienots mājas uzlādes stacijai*/maiņstrāvas uzlādes stacijai, akumulatora pilnīgai uzlādēšanai nepieciešamas 2 stundas 15 minūtes.

Varat arī izveidot savienojumu ar parasto sadzīves uzlādes kontaktligzdu, izmantojot ICCB kabeli. IONIQ Plug-in ir aprīkots ar iebūvētu 3,3 kW lādētāju, kas maiņstrāvu no sienas kontaktligzdas pārveido līdzstrāvā, kura uzlādē automobiļa akumulatoru.
* Sazinieties ar savu Hyundai izplatītāju, lai atrastu mājas apstākļiem piemērotu mājas sienas uzlādes iekārtas risinājumu.

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu visjaunākajām progresīvās vadītāja palīdzības sistēmām – jaunais IONIQ Plug-in piedāvā jaunāko aktīvās drošības tehnoloģiju, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu. Attiecībā uz sadursmes gadījumu drošību Hyundai IONIQ ir oficiāli saglabājis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu, ko sniedz neatkarīgais novērtētājs Euro NCAP.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju* paaugstina drošību un mazina spriedzi, ieturot noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un automātiski samazinot vai palielinot ātrumu līdz noteiktai robežai atkarībā no satiksmes apstākļiem. Satiksmes sastrēgumos sistēma atjauno iepriekš iestatīto attālumu pēc katras apstāšanās reizes, no jauna iedarbinot dzinēju, kad priekšā tiek konstatēta kustība uz priekšu un autovadītāja pēda piespiež akseleratora pedāli.

* Style modeļa standarta aprīkojums.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar gājēju un riteņbraucēju noteikšanas funkciju

Tā ir uzlabota drošības funkcija, kas brīdina vadītājus par avārijas situācijām, nepieciešamības gadījumā bremzējot automātiski. Lietojot priekšējo radaru un kameras sensorus, tā darbojas trīs pakāpēs. Sākotnēji tā brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem, pēc tam tā vada bremzes atbilstoši sadursmes briesmu pakāpei un izmanto maksimālu bremzēšanas spēku, lai izvairītos no sadursmes vai mazinātu apdraudējumu, ja sadursme ir neizbēgama. Sistēma darbojas pie braukšanas ātruma 8 km/h vai lielāka un uztver transportlīdzekļus, gājējus un velosipēdistus.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais IONIQ Plug-in ir aprīkots ar joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ieslēgta tā saglabā automašīnas centrējumu joslā, braucot ar ātrumu no 0 līdz 150 kilometriem stundā pa šoseju vai pilsētas ielām.
* Ietilpst papildu drošības paketē, kas pieejama Style modeļos.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Joslas ieturēšanas palīgsistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

 

Aklās zonas uzraudzības sistēma

Aklās zonas uzraudzības sistēma* arī izmanto radaru, lai uzraudzītu aizmugurējos stūrus, un, konstatējot kādu transportlīdzekli, ārējos spoguļos parādās vizuāls brīdinājums. Ja autovadītājs tad ieslēdz pagrieziena rādītājus, joslas maiņas situācijās, konstatējot transportlīdzekli, tiek raidīts skaņas signāls.
* Papildaprīkojums.

 

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Lietojot aizmugurējā stūra radaru, brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē* mazina sadursmes risku ar tuvojošos transportlīdzekli, izbraucot atpakaļgaitā no šaurām vietām ar sliktu redzamību. Lietojot radaru, lai skenētu 180 grādu zonu aiz transportlīdzekļa, vai netuvojas šķērsojošs transportlīdzeklis, sistēma brīdina vadītāju vizuāli un akustiski.
* Iekļauts papildu drošības paketē.

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma

Izmantojot priekšējo kameru un informāciju no navigācijas sistēmas, inteliģentā ātruma ierobežojuma brīdinājuma funkcija* identificē ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reāllaikā. Informāciju attēlo gan navigācijas sistēmā, gan mērinstrumentu blokā.
* Izvēles aprīkojums, pieejams tikai kopā ar navigācijas sistēmu.

 

ĒRTĪBAS

VIEDS, ĒRTS UN SAVIENOTS

Izbaudiet netraucētu savienojamību, kādu sagaidāt, un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi vieglāku. Radīts, lai katru braucienu padarītu baudāmu, jaunais IONIQ Plug-in piedāvā bagātīgu gudru funkciju un sistēmu klāstu, kas sniedz papildu komfortu un ērtības visiem braucējiem.

 

Bezvadu viedtālruņa lādētājs*

Uzlādējiet viedtālruni viegli. Ar bezvadu uzlādes paliktni, kas ērti izvietots viduskonsolē, pārslēdzēja priekšā, ir iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

Braukšanas atpakaļskata monitors

Atpakaļskata spoguļa piedāvātā redzamība reizēm ir ierobežota. Pasažieri aizmugurējā sēdeklī var bloķēt skatu, tādējādi vadītājam kļūst grūti redzēt aizmugurē uz ceļa notiekošo. Kamera nodrošina skaidru video, atspoguļojot to, kas notiek aiz jūsu automašīnas – tas veicina drošāku un ērtāku braukšanu.

 

eCall lielākai drošībai

IONIQ Plug-in automātiski izsauks palīdzību, ja nokļūsiet satiksmes negadījumā un nostrādās drošības spilveni. Varat arī nospiest SOS pogu palīdzībai ārkārtas situācijās, kas pieejama 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

 

Vienmēr mierīgs prāts

Mierīgs prāts ietilpst standarta aprīkojumā, jo IONIQ Plug-in tiek piedāvāta tāda pati pilnā garantija kā citiem Hyundai vieglo automašīnu modeļiem, kā arī papildu garantija augstsprieguma akumulatoram.

Garantija

Tāpat kā katrs Hyundai arī IONIQ Plug-in ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē. Turklāt uz IONIQ Plug-in lielas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

 

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto

Attēlam ir ilustratīva nozīme.