PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS KONA ELECTRIC IR UZLABOTS!

Daudzpusīgais un baudāmais KONA Electric ir pirmais pilnībā elektriskais, kompaktais pilsētas SUV Eiropā, kurš jau ir saražots 100 000 eksemplāru.  Drosmīgais un ietilpīgais automobilis piedāvā iespaidīgu bezkompromisu braucienu pa pilsētu (līdz 660 km!), kā arī ir nopērkams ar 39 kWh (136 ZS) un 64 kWh (204 ZS) akumulatoriem.

 

Sīkāka informācija par atjaunināto modeli:

• Mazāks elektrības patēriņš, lielāks attālums, ko var nobraukt ar vienu uzlādi (+8 %).
• Nobraukums ar vienu uzlādi tagad 484 km (kombinēts) un pilsētā līdz 660 km.
• Kravnesība 300 kg (tikai 64 kWh modelim). Automobilis galvenokārt paredzēts, lai pārvadātu uz āķa piemontējamo velosipēdu turētāju vai vieglu piekabi.
• Jaunas Michelin Primacy 4 riepas.

Tagad, iegādājoties Hyundai elektrisko automašīnu, papildus jūs saņemsiet mājas uzlādes staciju.

Augstas kvalitātes lādētājs no labi pazīstama Vācijas ražotāja. Ērts lietotājam, viegli izmantojams un drošs: Webasto Pure Black ir uzlādes stacija, kas vienmēr ir jums līdzās. 4,5 metrus garais kabelis ar Type 2 savienotāju nodrošina elastību – jums nav jābrauc ar automobili tieši uz uzlādes staciju. Atkarībā no savienojuma veida, ierīces uzlādes jauda ir 3,6-22 kW. Uzstādīšanu apmaksā klients, cena ir atkarīga no darba apjoma.

 

Nāc uz testa braucienu

EKSTERJERS

NEPĀRPROTAMS DIZAINS

Apvienodams skulpturālas līnijas un stilīgas šķautnes, pilnīgi jaunais KONA Electric ir izteiksmīgs no jebkura skatu punkta.

Jūs nosakāt tā stilu

Komplektējiet pilnīgi jauno KONA Electric pēc sirds patikas, lai izpaustu tajā savu stilu. Pieejams ar skatienus piesaistošu divkrāsu jumtu, turklāt jūs varat kombinēt 7 virsbūves krāsas ar 3 jumta krāsām, kopumā iegūstot 21 kombinācijas izvēli.

 

Skaists un praktisks

Ar stabilo un plato stāju KONA Electric piedāvā jumta sliedi, kas vizuāli akcentē laideno jumta līniju un balsta līdz pat 80 kg kravas – tātad jūs varat uzstādīt jumta bagāžnieku un ņemt līdzi visu savu iecienīto aprīkojumu. Pārliecinoši un unikāli, ekskluzīvie 17’’ vieglmetāla diski ir optimizēti aerodinamikai, mākslinieciski apvienojot efektivitāti un stilu.

 

Aptveroši lukturi

Izsmalcinātā aerodinamiskā dizaina tēmu var saskatīt arī aizmugurējā buferī un nelielajos LED aizmugurējos lukturos. Aptveroši režģi ar integrētiem pagriezienu rādītājiem un atpakaļgaitas lukturiem vēl vairāk uzsver progresīvo dizainu.

INTERJERS

ATŠĶIRĪGS UN INDIVIDUĀLS

Arī uzmanība, kas pievērsta detaļām, padara pilnīgi jauno KONA Electric īpašu. Sportiskā stūre ir aprīkota ar ergonomiski izvietotām vadības pogām, kas ļaus palikt savienotiem un izmantot automobiļa sistēmas, turpinot droši braukt. Papildu komforta nolūkā apsildāma stūre ir iekļauta KONA Electric standartaprīkojumā. Inovatīvajā 7” digitālajā mērinstrumentu panelī redzams izvēlētais braukšanas režīms un tiek skaidri uzraudzīta enerģijas plūsma un akumulatora uzlādes līmenis. Pietiek ar vienu acu uzmetienu, lai redzētu, kā jūsu braukšanas stils ietekmē nobraucamo attālumu.

Izvēlieties iecienītāko

Salons Black krāsā piedāvā jums auduma, auduma un ādas vai pilnībā ādas apdares izvēli. Trīs toņu Blue un Grey salona krāsa ir pieejama ar auduma un ādas kombināciju vai pilnībā ādas Shale Grey toņa sēdekļiem.

* Comfort modeļa standartaprīkojumā ir auduma apdares sēdekļi Black krāsā, savukārt Style modeļa standartaprīkojumā ir auduma un ādas apdares sēdekļi Black krāsā. Citas iespējas ir papildaprīkojums.

Ietilpība

Pilnīgi jaunais KONA Electric ir projektēts tā, lai uzņemtu visu, ko jūs un jūsu darbīgā dzīve tam var piespēlēt, – ar pietiekami daudz telpas pasažieriem un kravai ar 332 litru bagāžas nodalījuma ietilpību (VDA). Ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem pieejamais tilpums ir 1114 litri – izcila ietilpība nedēļas nogales ceļojumiem.

 

Viduskonsole

Tradicionālais pārslēgs ir nomainīts ar automātiskās pārnesumkārbas četrām elektroniskās pārnesumu pārslēgšanas pogām.

Dizaina maiņa elektriskas braukšanas režīmā, kas atbrīvo papildu uzglabāšanas telpu personīgiem priekšmetiem zem viduskonsoles. Šī ir lielākā pārmaiņa KONA Electric salonā salīdzinājumā ar tradicionālo KONA.

 

VEIKTSPĒJA

JAUDA, PRIEKS UN EFEKTIVITĀTE

Baudiet elektrisku braukšanu tās labākajā izpausmē, ar fantastisku paātrinājumu un bagātīgu nobraucamo attālumu.

* Skaitļi attiecas uz 64 kWh akumulatora versiju. KONA Electric kombinētās braukšanas attālums ir 484 km. Visi skaitļi atbilst WLTP (pasaules saskaņotās vieglo transportlīdzekļu pārbaudes procedūras) noteikumiem, atbilstoši kuriem mēra Eiropā ekspluatēto vieglo transportlīdzekļu degvielas un enerģijas patēriņu, nobraucamo attālumu un izmešus. ** Līdz 80% uzlādes stāvoklis, ja uzlādi veic 100 kW DC (līdzstrāvas) uzlādes stacijā.

 

Patiess prieks braukt

Neviens nekad nav teicis, ka elektriskajai mobilitātei jābūt garlaicīgai. Zibens ātrumā ar pilnu gaitu uz priekšu, pateicoties 395 Nm tūlītējam griezes momentam, ko nodrošina pilnībā elektriskais spēka pārvads, – šis sportiskais SUV uzņem paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 7,9 sekundēs. Precīzi savienotās elektriskās piedziņas detaļas tika radītas, lai nodrošinātu izcilas brauciena īpašības un praktisku ikdienā nobraucamo attālumu. Pilnībā jaunā KONA Electric platforma sniedz iespēju kompakti integrēt akumulatoru blokus, nemazinot automobiļa ietilpību.

 

Litija jonu polimēra akumulators

Hyundai pieņēma lēmumu tradicionālo niķeļa metāla hibrīda akumulatoru vietā pilnīgi jaunajā Kona Electric lietot litija jonu polimēra akumulatoru bloku. Tas nodrošina mazāku atmiņas sensitivitāti un izcilu uzlādes un izlādes lietderību, kā arī nepārspējamu maksimālo jaudu. Automobiļos KONA Electric jaunizstrādātā akumulatora termiskās pārvaldības sistēma iespējo lielāku akumulatora lietderību un ilgāku kalpošanas laiku. Akumulatoru dzesē ūdens, izmantojot savienojumu ar A/C sistēmu, un silda elektrisks sildelements.

Elektromotors

Izvēlieties savu jaudu un nosakiet vēlamo nobraucamo attālumu ar vienu no divām akumulatora versijām: 39,2 kWh versija ar maksimālo ātrumu 155 km/h ar līdz pat 435 km lielu nobraucamo attālumu pilsētā WLTP ciklā (305 km kombinētajā braukšanas režīmā). 64 kWh versija ar maksimālo ātrumu 167 km/h nodrošina līdz 660 km lielu nobraucamo attālumu pilsētā WLTP ciklā (kombinētais braukšanas attālums 484 km) ar vienu uzlādi.

 

Vieda tehnoloģija inteliģentai braukšanai

Palieliniet nobraucamo attālumu līdz maksimumam, darbinot KONA Electric rekuperatīvās bremzēšanas sistēmas, kas sniedz jums iespēju uzlādēt akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobiļa gaitu.

 

Regulējama rekuperatīvā bremzēšana

Bremzēšana ir optimizēta, lai maksimāli izmantotu reģeneratīvo bremzēšanas sistēmu un attiecīgi palīdzot KONA Electric uzturēt veselīgu uzlādes stāvokli. Autovadītājs var viegli regulēt reģeneratīvās bremzēšanas līmeni no 0 līdz 3, izmantojot pārslēgšanas lāpstiņas aiz stūres vai izvēloties.

Ar pārslēgšanas lāpstiņu ir iespējams arī aktīvi bremzēt automobili. Jums tikai jāpavelk un jāpietur pārslēgšanas lāpstiņa kreisajā pusē. Šādā veidā jūs varat palēnināt automobiļa gaitu līdz pilnīgai apturēšanai, nepiespiežot tradicionālo bremžu pedāli.

Rekuperācijas pakāpe ir atkarīga arī no izvēlētā braukšanas režīma. Rekuperācijas pakāpi var regulēt arī no skārienekrāna.

 

Vieda rekuperatīvā bremzēšana

No mērinstrumentu paneļa autovadītājs var ieslēgt viedās rekuperācijas sistēmu, kas izmanto borta radara sensoru, lai automātiski vadītu rekuperatīvās bremzēšanas līmeni, savlaicīgi reaģējot uz satiksmi. Turklāt sistēma nosaka, vai KONA Electric brauc lejup vai kalnup, un attiecīgi pielāgojas. Sistēma samazina nevajadzīgās bremžu un akseleratora pedāļa darbības, uzlabojot augstsprieguma akumulatora lietderību un palīdzot autovadītājam.

Garantija

Tāpat kā katrs Hyundai arī KONA Electric ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē. Turklāt uz KONA Electric lielas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

 

ELEKTRISKO AUTOMAŠĪNU UZLĀDE

UZLĀDE

Atkarībā no elektrotīkla pieslēguma mājās vai ātrās uzlādes stacijas veida, kādai jums ir piekļuve, KONA Electric piedāvā dažādas iespējas un spraudņu tipus uzlādei.

 

Ātrā uzlāde

Lietojot 100 kW līdzstrāvas (DC) ātrās uzlādes staciju, KONA Electric litija jonu polimēra akumulatoru aptuveni 54 minūtēs var uzlādēt līdz 80% uzlādes stāvoklim abu pieejamo spēka pārvadu gadījumā. Ja pievienojat akumulatoru uzlādei 50 kW stacijā, 39 kWh akumulatora uzlādes ilgums ir 57 minūtes, 64 kWh akumulatora – 75 minūtes.

Parastā uzlāde

Pievienojot akumulatoru mājas uzlādes stacijai (AC), pilnīga liela attāluma akumulatoru bloka uzlāde ilgst 7 stundas 30 minūtes; īsāka attāluma akumulatoru bloka – 6 stundas 10 minūtes.

 

Programmējama uzlāde

Kā vēlaties. KONA Electric uzlabotā akumulatora pārvaldības sistēma nodrošina jums pilnīgu kontroli. Personalizējiet uzlādes laikus, lai vislabāk ievērotu savu dienas kārtību un budžetu.

Sadzīves uzlādes kabelis

KONA Electric ir aprīkots ar In-Cable Control Box, kas uzlādi no standarta sadzīves kontaktligzdas padara vienkāršāku par vienkāršu. Uzlādes laiks ir aptuveni 19 stundas 39 kWh akumulatora gadījumā/ 31 stunda 64 kWh akumulatora gadījumā. Tas ir paredzēts tikai pagaidu uzlādei.

 

Mājas uzlādes stacija*

Speciāla mājas uzlādes stacija var būt stacionāra vai mobila, un tajā ir ietverts vadības bloks, kas drošināts neatkarīgi no sadzīves elektroķēdes. Tas lieto trīsfāzu maiņstrāvu un var nodrošināt 100% uzlādi 6 stundās 10 minūtes 39 kWh akumulatora gadījumā un 7 stundās 30 minūtēs 64 kWh akumulatora gadījumā. Lai to uzstādītu mājās vai birojā, lūdzu, sazinieties ar tuvāko Hyundai dīleri.
* Pieejams kā papildaprīkojums.

Uzlādes kabelis AC uzlādes stacijām*

Ar uzlādes kabeli KONA Electric savieno ar publiskajiem AC uzlādes punktiem. Šo kabeli var izmantot, lai savienotu arī ar mājas Wall Box. Atkarībā no pakalpojuma sniedzēja publiskajiem AC lādētājiem var būt dažādas jaudas.
* Pieejams kā papildaprīkojums.

 

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvās vadītāja palīdzības sistēmām – KONA Electric piedāvā jaunāko aktīvās drošības tehnoloģiju, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Šī KONA Electric standarta funkcija paaugstina drošību un mazina spriedzi, ieturot noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un automātiski samazinot vai palielinot ātrumu līdz noteiktai robežai atkarībā no satiksmes apstākļiem. Satiksmes sastrēgumos sistēma atjauno iepriekš iestatīto attālumu pēc katras apstāšanās reizes, no jauna iedarbinot dzinēju, kad priekšā tiek konstatēta kustība uz priekšu un autovadītāja pēda piespiež akseleratora pedāli.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Kona Electric ir aprīkots ar šo uzlaboto drošības funkciju, kas brīdina vadītājus par avārijas situācijām, nepieciešamības gadījumā bremzējot automātiski. Lietojot priekšējo radaru un kameras sensorus, šī sistēma darbojas trīs pakāpēs. Sākotnēji tā brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem, pēc tam tā vada bremzes atbilstoši sadursmes briesmu pakāpei, un izmanto maksimālu bremzēšanas spēku, lai izvairītos no sadursmes vai mazinātu apdraudējumu, ja sadursme ir neizbēgama. Sistēma ieslēdzas, ja automobiļa priekšā tiek konstatēts transportlīdzeklis vai kājāmgājējs, kas pārvietojas ar 8 km/h vai lielāku ātrumu.

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Lietojot aizmugurējā stūra radaru, brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē* mazina sadursmes risku ar tuvojošos transportlīdzekli, izbraucot atpakaļgaitā no šaurām vietām ar sliktu redzamību. Lietojot radaru, lai skenētu 180 grādu zonu aiz transportlīdzekļa, vai netuvojas šķērsojošs transportlīdzeklis, sistēma brīdina vadītāju vizuāli un akustiski.
* Standartaprīkojums Style modelī, papildaprīkojums Comfort modelī.

 

Joslas ieturēšanas palīgsistēma un joslas ievērošanas palīgsistēma

Joslas ieturēšanas palīgsistēma ir KONA Electric standarta funkcija. Šajā sistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā. Joslas ievērošanas palīgsistēma* saglabā krosovera centrējumu joslā ātrumā starp 0 un 150 kilometriem stundā uz šosejām un pilsētas ielās.

* Pieejams Style modelī.

 

Aklās zonas uzraudzības sistēma ar joslas maiņas palīgsistēmu

Aklās zonas uzraudzības sistēma* izmanto radaru, lai uzraudzītu aizmugurējos stūrus un, konstatējot kādu transportlīdzekli, ārējos spoguļos parādās vizuāls brīdinājums. Ja autovadītājs tad ieslēdz pagrieziena rādītājus, joslas maiņas situācijās, kad konstatēts transportlīdzeklis, tiek raidīts akustisks signāls.
* Standartaprīkojums Style modelī, papildaprīkojums Comfort modelī.

 

Tālo gaismu palīgsistēma

Priekšējie lukturi ir pieejami ar modernāko LED tehnoloģiju, kas apvieno dienas gaismai līdzīgu apgaismojumu ar ilgu kalpošanas laiku un ievērojami mazāku enerģijas patēriņu kā halogēna lukturiem. To ieslēdzot automātiskā režīmā, tālo gaismu palīgsistēma konstatē gan pretim braucošus transportlīdzekļus, gan priekšā esošus transportlīdzekļus jūsu braukšanas joslā naktī, un nepieciešamības gadījumā pārslēdzas uz tuvajām gaismām, mazinot citu autovadītāju apžilbināšanu. Kolīdz neviens transportlīdzeklis vairs netiek konstatēts, sistēma automātiski atkal ieslēdz tālās gaismas.
LED priekšējie lukturi ar tālo gaismu palīgsistēmu ir Style modeļa standartaprīkojumā un Comfort modeļa papildaprīkojumā.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Šī KONA Electric standarta funkcija paceļ drošību un ērtību pilnīgi jaunā līmenī, pastāvīgi uzraugot un analizējot automobiļa vadīšanas modeļus, izmantojot datu ievades, tādas kā stūrēšanas leņķis, stūrēšanas griezes moments un automobiļa pozīcija satiksmes joslā. Nosakot noguruma/uzmanības zuduma pazīmes, vadītāja modrības brīdinājuma funkcija pievērš tam autovadītāja uzmanību ar akustisku brīdinājumu un uznirstošu ziņu, rosinot uz atpūtas brīdi.

 

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma*

Izmantojot priekšējo kameru un informāciju no navigācijas sistēmas, šī sistēma identificē ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reālajā laikā. Informāciju attēlo gan navigācijas sistēmā, gan TFT panelī.
* Standartaprīkojums Style modelī, papildaprīkojums Comfort modelī.

Tuvo gaismu palīgsistēma ar statisko funkciju

Redziet vairāk un brauciet drošāk. Tuvo gaismu palīgsistēma* pagrieziena laikā izgaismo zonu automobiļa priekšā, uzlabojot redzamību naktī.
* Standartaprīkojums Style modelī, papildaprīkojums Comfort modelī.

 

ĒRTUMS

IETILPĪGS UN PRAKTISKS

Pilnīgi jaunais KONA Electric ir projektēts tā, lai uzņemtu visu, ko jūs un jūsu darbīgā dzīve tam var piespēlēt. Ar pietiekami daudz telpas pasažieriem un kravai – un ar 332 litru bagāžas nodalījuma ietilpību. Un neatkarīgi no tā, kā izvēlaties pētīt, kas virza jūsu dzīvi, pilnīgi jaunais KONA Electric jūs nodrošina ar nevainojamu savienojamību, kādu gaidāt, un inovatīvu tehnoloģiju, kas atvieglo dzīvi. KRELL* augstākās klases skaņas sistēma nodrošina koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu.
* KRELL augstākās klases audio sistēma ir standartaprīkojums Style modelī, papildaprīkojums Comfort modelī.

 

Vējstikla displejs

Mūsu jaunais uz vējstikla projicētais displejs* ar izcilu spilgtumu ērtākai redzamībai palīdz jums vadīt automobili droši, parādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus tieši jūsu acu augstumā. Ieslēdzams ar pogu, kas atrodas aiz stūres, vējstikla displejs, kad to nelieto, atkal pazūd instrumentu panelī.
* Pieejams modelī „Style”.

 

7” displeja audio

Displeja audio sistēma ar septiņu collu krāsaino LCD skārienekrānu ir apvienota ar integrētu atpakaļskata kameru ar dinamiskām kontroles līnijām un Bluetooth savienojamību. Sistēma piedāvā arī iepriekšēji instalētu Apple CarPlay™ un Android Auto™, tātad jūs varat pievienot savu tālruni un skatīt savas mūzikas, tālruņa un lietojumprogrammu funkcijas galvenajā ekrānā.

8” vai 10,25″ navigācijas sistēma*

8” vai 10,25″ skārienekrānā ietvertas 3D navigācijas, mediju un savienojamības funkcijas. Tas ir komplektā ar 7 gadu LIVE pakalpojumu abonementu, ar reāllaika satiksmes, laika ziņu, ātruma kontroles un POI informāciju. Sistēma piedāvā arī iepriekšēji instalētu Apple CarPlay™ un Android Auto™, tātad jūs varat pievienot savu tālruni un skatīt savas mūzikas, tālruņa un lietojumprogrammu funkcijas galvenajā ekrānā. DAB ir standartaprīkojumā, tāpat kā USB, Aux-in un Bluetooth piekļuve.
* 8” vai 10,25″ skārienekrāns ir papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

 

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Lādētājs atrodas centrālajā konsolē, bezvadu mobilo tālruņu uzlādes panelis (Qi standarts) ļauj jums ērti uzlādēt savienojamu Qi atļautu viedtālruni bez neērtiem kabeļiem.
* Standartaprīkojums Style modelī, papildaprīkojums Comfort modelī.

Klimata iepriekšēji iestatījumi

Kad automobilis ir pievienots ārējam enerģijas avotam – piemēram, mājās, jūsu garāžā, – jūs var plānot, kad vēlaties, lai KONA Electric tiktu iepriekšēji sasildīts līdz izvēlētajai temperatūrai. Tas ir ērti, turklāt ietaupa akumulatora jaudu, kas būtu vajadzīga vēlāk, lai iesildītu automobili, jau atrodoties ceļā.

Apsildīti un ventilēti sēdekļi

Jauki un vēsi? Vai silti un omulīgi? Priekšējie sēdekļi ir pieejami ar trīspakāpju ventilācijas un apsildes sistēmu, lai braukšana būtu komfortabla jebkādos laikapstākļos.
Apsildīti sēdekļi ir KONA Electric standartaprīkojumā, ventilēti sēdekļi ir pieejami tikai Style modelī ar ādas apdares pakotni.

Jumta kravnesība

Savietojiet bagāžu un dodieties ceļā. KONA Electric ir jumta bagāžnieka sliedes sistēma, kas balsta līdz 80 kg – tātad jūs varat uzstādīt jumta bagāžnieku un ņemt līdzi visu savu iecienīto aprīkojumu.