MĒS PADARĪJĀM PIEVILCĪGOS AUTOMOBIĻUS ELEKTRISKUS

Jaunākais KONA ģimenes loceklis izmanto elektroenerģiju, lai palīdzētu jums nokļūt tālāk ar litru benzīna. Tas viss – bez nepieciešamības uzlādēt akumulatoru vai mainīt jūsu braukšanas paradumus. KONA Hybrid ir aprīkots gan ar benzīna motoru, gan ar elektromotoru, kas darbojas kopā, nodrošinot izcilu degvielas ekonomiju un samazinot izmešu daudzumu.

 

Piesakies testa braucienam

EKSTERJERS

HIBRĪDS JAU GAIDA. AR STILU

Būdams pārliecinošs un unikāls, jaunais KONA Hybrid piedāvā godalgotu dizainu, kas KONA ļāvis gūt būtiskus panākumus. Hyundai automobiļos tiek izmantots inovatīvu tehnoloģiju kopums, ko uzņēmums dēvē par Blue Drive, lai palīdzētu uzlabot degvielas patēriņu un samazināt izplūdes gāzu emisijas.

 

Kombinētie lukturi

Unikālais priekšējā apgaismojuma dizains ar pilnizmēra LED priekšējiem lukturiem* un LED dienas gaitas lukturiem rada pārliecinoša priekšējā apgaismojuma iespaidu.
* Pilnizmēra LED priekšējais lukturis ir Style modeļa standartaprīkojums, kas pieejams pēc izvēles Led Pack un Comfort modeļos.

Tā augsto tehnoloģiju hibrīda spēka pārvada atspoguļojums, jaunie vieglmetāla diski, ir izstrādāts tikai un vienīgi izmantošanai KONA Hybrid automobiļiem. Izvēlieties 16 collu (Comfort modelis) vai 18 collu (Style modelis) versiju. Divu toņu jumts* un ārējie spoguļi ļauj pielāgot krāsu kombinācijas atbilstoši personīgajam stilam. Matētas sudrabkrāsas akcentu līnijas sānos uzlabo KONA Hybrid Style modeļa stilīgo profilu.
* Papildu aprīkojums.

Gludais dizains atspoguļojas arī smalkajos LED aizmugurējos lukturos*. Aptveroši režģi ar integrētiem pagriezienu rādītājiem un atpakaļgaitas lukturiem vēl vairāk uzsver progresīvo apvidus auto dizainu. Gludajā aizmugurējā spoilerā ir arī iebūvēts LED bremžu lukturis. Haizivs spuras tipa antena atrodas tieši spoilera priekšā.
* Style modeļa standarta aprīkojums.

INTERJERS

IZSMALCINĀTS SALONS

Iekāpiet KONA Hybrid salonā un izjutīsit augstu komforta līmeni, ko piedāvā izsmalcinātas gaisotnes radīšanai paredzētie augstas kvalitātes materiāli. Ekskluzīva balta salona krāsu pakete ir iekļauta standarta aprīkojumā. Stilīgi, balti akcenti ventilācijas atveres zonā un pārnesumu pārslēgšanas rāmī kontrastē ar spīdīgiem, melniem akcentiem uz durvju rokturiem, stūres rata un gaisa ventilācijas rāmjiem. Sēdekļiem arī ir baltas kontrastējošas šuves, lai panāktu vēl izteiktāku stilīgumu. Varat arī izvēlēties kādu no trim citām izvēles krāsu paketēm – oranžu, sarkanu un laima krāsas.

 

KONA Hybrid 4,2 collu digitālais informācijas panelis parāda autovadītājam svarīgu informāciju, piemēram, akumulatora uzlādes līmeni un enerģijas plūsmu, aktīvo drošības funkciju statusu, atlikušo degvielas līmeni un degvielas patēriņu, navigācijas norādes un ārējo gaisa temperatūru.
Jaunais 10,25 collu skārienekrāns* ir uzlabojis lietojamību ar dalītā ekrāna funkciju, nodrošinot dažādu informāciju, piemēram, braukšanas informāciju, kompasu, mūziku utt. Live pakalpojumi piedāvā jums laika apstākļu informāciju reāllaikā, ir iekļauts arī POI, Hyundai tirdzniecības vietu meklētājs un pat ātruma kameras.
* Papildu aprīkojums.

VEIKTSPĒJA

IESPAIDĪGĀ HIBRĪDA VEIKTSPĒJA

Kombinācija, kuru neredzat bieži: hibrīds un jautrība – KONA Hybrid paaugstina degvielas patēriņa efektivitāti nākamajā līmenī. Šis sportiskais apvidus auto ietver īpaši kalibrētu tiešās iesmidzināšanas benzīna motoru un ar akumulatoru darbināmu elektromotoru. Kopā tie nodrošina izcilu jaudas veiktspēju ar 141 ZS kopējo jaudu un 265 Nm griezes momentu. Šai dinamiskajai kombinācijai pievienojiet sportisko 6 pakāpju divsajūgu automātisko ātrumkārbu un aizraujošu braukšanu ar lielu griezes momentu, kad tas jums visvairāk ir nepieciešams, kā arī maksimālu degvielas efektivitāti.

 

Benzīna dzinējs

Īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI iekšdedzes dzinējs nodrošina 105 ZS jaudu ar tā klasē augstāko enerģijas efektivitāti.

6 pakāpju divsajūgu automātiskā pārnesumkārba

Ar vienu sajūgu tiek darbināti nepāra pārnesumi, bet otru – pāra pārnesumi, nodrošinot ātrāku reakciju un dinamiskāku vispārējo pieredzi.

 

Elektromotors

Baudiet elektrisko paātrinājumu. Elektriskais 43,5 ZS motors nodrošina lielu griezes momentu un augstu efektivitāti. Startējot tas nodrošina iespaidīgu paātrinājumu.

Litija jonu polimēra akumulators

1,56 kWh lieljaudas akumulatoram ir izcili uzlādes/izlādes parametri, kas maksimāli palielina gan elektrisko piedziņu, gan enerģijas uzkrāšanos no reģeneratīvās bremzēšanas. Akumulatoram atrodoties zem sēdekļiem, KONA Hybrid spēj noturēt ārkārtīgi zemu smaguma centru. Tas ievērojami palielina veiklību un padara braukšanu aizraujošāku.

 

Enerģijas plūsma

Atkarībā no braukšanas situācijas jaunais KONA Hybrid nemanāmi pārslēdzas starp benzīna motoru un elektromotoru. Reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uzlādē akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automašīnu. Akumulatorā uzkrātā enerģija darbina elektromotoru, lai palīdzētu uzņemt ātrumu, braukt kalnā un braukt ar mazu ātrumu.

 

Degvielas taupīšana un izmešu samazināšana: ECO braukšanas palīgsistēma

Jaunā KONA Hybrid nevainojamo degvielas efektivitāti un zemo CO2 izmešu līmeni veicina ECO braukšanas palīgsistēma (ECO-DAS). Kad navigācijas sistēmā tiek ievadīts maršruts, šī intuitīvā enerģijas pārvaldības sistēma analizē maršrutu, ievadot topogrāfijas datus, lai iestatītu optimālu akumulatora enerģijas un motora degvielas jaudu. Lai samazinātu degvielas patēriņu, Braukšanas ceļvedis informē vadītāju arī tad, ja satiksmes situācija, kurai nepieciešams ātruma samazinājums, ir nenovēršama. Tā var būt virziena maiņa vai autoceļa nobrauktuve. Simbols mērinstrumentu panelī un audio signāls informē vadītāju, ka viņš(-a) var noņemt kāju no akseleratora.

 

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Vēlaties pārņemt kontroli? Sporta režīmā varat izmantot stūrei piestiprinātās pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, lai manuāli pārslēgtu pārnesumus un palielinātu aizrautību.

 

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīgsistēmām – jaunais KONA Hybrid piedāvā jaunāko aktīvās drošības tehnoloģiju, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju* paaugstina drošību un mazina spriedzi, ieturot noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un automātiski samazinot vai palielinot ātrumu līdz noteiktai robežai atkarībā no satiksmes apstākļiem. Satiksmes sastrēgumos sistēma atjauno iepriekš iestatīto attālumu pēc katras apstāšanās reizes, no jauna iedarbinot dzinēju, kad priekšā tiek konstatēta kustība uz priekšu un autovadītāja pēda piespiež akseleratora pedāli.
* Style modeļa standarta aprīkojums.

 

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Lietojot aizmugurējā stūra radaru, brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē* mazina sadursmes risku ar tuvojošos transportlīdzekli, izbraucot atpakaļgaitā no šaurām vietām ar sliktu redzamību. Lietojot radaru, lai skenētu 180 grādu zonu aiz transportlīdzekļa, vai netuvojas šķērsojošs transportlīdzeklis, sistēma brīdina vadītāju vizuāli un akustiski.
* Papildaprīkojums.

Joslas ievērošanas palīgsistēma

KONA Hybrid ir aprīkots ar joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ieslēgta tā saglabā automašīnas centrējumu joslā, braucot ar ātrumu no 0 līdz 150 kilometriem stundā pa šoseju vai pilsētas ielām.
* Papildaprīkojums.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar gājēju un riteņbraucēju noteikšanas funkciju

Tā ir uzlabota drošības funkcija, kas brīdina vadītājus par avārijas situācijām, nepieciešamības gadījumā bremzējot automātiski. Lietojot priekšējo radaru un kameras sensorus, tā darbojas trīs pakāpēs. Sākotnēji tā brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem, pēc tam tā vada bremzes atbilstoši sadursmes briesmu pakāpei un izmanto maksimālu bremzēšanas spēku, lai izvairītos no sadursmes vai mazinātu apdraudējumu, ja sadursme ir neizbēgama. Sistēma darbojas, ja braukšanas ātrums ir vismaz 9 km/h, un tā uztver transportlīdzekļus, gājējus un velosipēdistus.
* Comfort modeļa papildaprīkojums, Style modeļa standarta aprīkojums.

 

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Joslas ieturēšanas palīgsistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

Aklās zonas uzraudzības sistēma

Aklās zonas uzraudzības sistēma* arī izmanto radaru, lai uzraudzītu aizmugurējos stūrus, un, konstatējot kādu transportlīdzekli, ārējos spoguļos parādās vizuāls brīdinājums. Ja autovadītājs tad ieslēdz pagrieziena rādītājus, tiek raidīts akustisks signāls joslas maiņas situācijās, kad konstatēts transportlīdzeklis.
* Papildaprīkojums.

 

ĒRTUMS

VIEDS, ĒRTS UN SAVIENOTS

Izbaudiet netraucētu savienojamību, kādu sagaidāt, un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi vieglāku. Jaunais KONA Hybrid piedāvā bagātīgu viedu funkciju un sistēmu klāstu, kas sniedz papildu komfortu un ērtības visiem braucējiem.

 

Vējstikla displejs

Mūsu jaunais uz vējstikla projicētais displejs ar savā klasē labāko spilgtumu ērtākai redzamībai palīdz jums vadīt automobili droši, parādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus tieši jūsu acu augstumā.
* Style modeļa standarta aprīkojums.

7 collu skārienekrāna displeja audiosistēma

Jaunais KONA Hybrid nodrošina netraucētu savienojamību, kādu sagaidāt, un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi vieglāku. 7 collu skārienekrāna displejs padara visu viegli pieejamu ar iepriekš instalētu Apple CarPlay™ un Android Auto™, jo varat pievienot savu tālruni un skatīt mūzikas, tālruņa un lietojumprogrammu funkcijas galvenajā ekrānā.
Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme.
Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

 

Vienmēr mierīgs prāts

Mierīgs prāts ietilpst standarta aprīkojumā, jo KONA Hybrid tiek piedāvāta tāda pati pilnā garantija kā citiem Hyundai vieglo automašīnu modeļiem, kā arī papildu garantija augstsprieguma akumulatoram.

Garantija

Tāpat kā katrs Hyundai arī KONA Hybrid ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē. Turklāt uz KONA Hybrid lielas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

 

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto