JŪS NOSAKĀT TĀ STILU

Pārliecināts un unikāls – jaunais KONA ir veidots tā, lai uz to atskatītos un liktu sirdīm pukstēt straujāk. Drosmīgais eksterjera dizains piesaista skatienu ar savām spēcīgajām liektajām formām, dzidro LED apgaismojumu un vienreizējām detaļām, kas izceļ stipro Hyundai SUV raksturu.

 

 

Uzdrīkstieties atšķirties

Reizēm labākie brīži ir tie, kuros mums nav jāspēlē pēc apkārtējās pasaules noteikumiem, bet šos noteikumus varam veidot mēs paši. Galvenais ir tas, ka šo automobili vadāt jūs. Jūs nosakāt to, kāds būs KONA izskats un gars. Dinamiska stila un veiktspējas kombinācija, ietverot augstas kvalitātes jaunākās tehnoloģijas, – šis kompaktais krosovers ir pelnījis, lai tam pievērš uzmanību.

Piesakies testa braucienam

EKSTERJERS

DIZAINS

Apvienojot slaidas līnijas un modernas šķautnes, KONA pauž ekspresiju no jebkura rakursa. Spēcīgās formas saplūst izteiktā un pamanāmā priekšējā radiatora režģī, kas vēl vairāk uzsver krosovera drosmīgo dizainu.

 

Jūs nosakāt tā stilu

Apvienojot slaidas līnijas un modernas šķautnes, jaunais KONA pauž ekspresiju no jebkura rakursa. KONA sniedz jums iespēju pielāgot krāsu kombinācijas tā, lai tās atbilstu jūsu personiskajam stilam. Uzdrīkstieties atšķirties.

Jūs liekat tam mirdzēt

Reizēm ir labi doties jaunā virzienā, tāpat kā to esam paveikuši mēs, izveidojot KONA.

 

Radiatora režģis

Hyundai saimei raksturīgais kaskādes tipa priekšējais režģis un unikālais dubulto priekšējo lukturu dizains liek automobiļa priekšpusei izskatīties patiesi drosmīgi.

Akcenta līnijas

Matēta sudraba akcenta līnijas automobiļa sānos padara tā izskatu vēl elegantāku. Pieejamas tikai kā standarta komplektācija modelī „Style”.

Aizmugurējais spoileris

Slaidās formas aizmugurējā spoilerī ir integrēts LED bremzēšanas apgaismojums.

Apgaismojums

Unikālais dubultais priekšējo lukturu dizains ar pilna LED priekšējiem lukturiem* un LED dienas gaitas lukturiem padara automobiļa priekšpuses izskatu neaizmirstamu.

*Papildaprīkojums.

Apmales

Pieejamas kopā ar elegantu alumīnija disku klāstu, kuru diametrs ir līdz pat 18 collām.

Sānu spoguļi

Divkrāsu jumts un sānu spoguļi ļauj jums izvēlēties krāsu kombināciju, kas vislabāk piestāvēs jūsu personiskajam stilam.

LED aizmugurējās gaismas lukturi

Slaidās formas aizmugurējās gaismas LED lukturiem ir unikāla apmale, kurā integrēts pagrieziena rādītājs un atpakaļgaitas gaismas. Pieejamas tikai kā standarta komplektācija modelī „Style”.

INTERJERS

JŪS SASKAŅOJAT TO

Arī uzmanība, kas pievērsta detaļām, padara jauno KONA īpašu. Atklājiet izcilu komforta līmeni, ko sniedz augstas kvalitātes materiāli, atstājot estētisku un izsmalcinātu iespaidu. Un, ja vēlaties automobili padarīt personiskāku, jūs varat izvēlēties kādu no četrām krāsu kombinācijām, lai pielāgotu tā salonu. Garlaicīga izskata informācijas paneļi ir pagātne! Lai padarītu ērtākus jūsu braucienus ziemas laikā, apsildāma stūre un sēdekļi ir iekļauti standarta aprīkojumā.

KONA sēdekļu dizaina iespējas

VEIKTSPĒJA

JŪS NOSAKĀT TĀ JAUDU

Kā vien vēlaties. Jauda, aizraujoša braukšana un ekonomija. KONA sniedz iespēju izvēlēties starp divām augstas efektivitātes turbokompresoru benzīna jaudas piedziņas ķēdēm. Jaudīgākais no tiem ir 1,6 litru T-GDI benzīna dzinējs ar 177 ZS jaudu un četru riteņu piedziņas sistēmu, kas apvienota ar 7 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu (DCT). Dubultā sajūga pārnesumkārba apvieno efektīvu degvielas patēriņu, aizraujošu braukšanu, ko sniedz manuālā pārnesumkārba, un automātiskās pārnesumkārbas piedāvātās ērtības. Pieejams arī samazināta izmēra, tomēr tikpat jaudīgs 1,0 litru T-GDI benzīna dzinējs ar 120 ZS jaudu un divu riteņu piedziņu. Tas aprīkots ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu, kas paredzēta vēl lielākai degvielas ekonomijai.

1,0 litru T-GDi benzīna dzinējs

Lai pārvietošanās ar automobili būtu ekonomiskāka, jūs varat izvēlēties samazināta izmēra 1,0 litru T-GDI 3 cilindru benzīna turbodzinēju ar 120 ZS (88 kW) jaudu un 172 Nm griezes momentu. Izbaudiet uzlaboto degvielas ekonomiju ar elektroniski vadāma pūtes spiediena regulēšanas vārsta palīdzību, samazinot sūknēšanas zudumus un uzlabojot dzinēja reakciju uz droseļvārsta stāvokļa izmaiņām un griezes momentu pie zemiem apgriezieniem. GDI iesmidzinātājs, kas pakļauts augstākam par vidēju 200 bāru spiedienam, nodrošina tīru sadegšanu, uzlabotu degvielas ekonomiju un samazinātas emisijas. Dzinējs tiek piedāvāts ar priekšējo piedziņu un 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Maksimālā jauda 120 ZS
Maksimālais griezes moments 172 Nm

1,6 litru T-GDi benzīna dzinējs

Izcilai veiktspējai izvēlieties KONA 1,6 litru turbodzinēju, kas palīdzēs jums sasniegt 100 km/h lielu ātrumu tikai 7,9 sekundēs. Mūsu pašu izstrādātais samazināta izmēra 1,6 T-GDI četru cilindru benzīna turbodzinējs ar 177 ZS (130 kW) jaudu un 265 Nm griezes momentu sniedz jums jaudu un stabilitāti, kas nepieciešama, lai viegli tiktu galā ar braukšanu pilsētas satiksmē un nebaidītos no izbraucieniem pa lauku ceļiem. Tas aprīkots ar Hyundai Motor jaunizstrādāto kompakto četru riteņu piedziņas sistēmu un 7 pakāpju duālā sajūga pārnesumkārbu, kas izceļas ar ļoti vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu.

Maksimālā jauda 177 ZS
Maksimālais griezes moments 265 Nm

 

Jūs to satverat

Jaunais KONA piedāvā uz pieprasījumu ieslēdzamu pilnpiedziņas sistēmu, kas paredzēta optimālai automobiļa vadīšanai un līkumu izbraukšanai. Tā padara braukšanu uz slideniem segumiem un bedrainiem ceļiem drošāku un daudz aizraujošāku. Iekļautā progresīvā līkumu izbraukšanas vadības sistēma, kas paredzēta, lai uzlabotu automobiļa veiklību un stabilitāti, aktīvi izplata griezes momentu, paātrinoties liektos ceļa posmos. Šādi braukšana iegūst patiesi aizraujošu dinamiku, jo nav svarīgs tikai mērķis, bet arī tas, kā jūtamies, esot ceļā.

6 pakāpju manuālā pārnesumkārba

KONA 6 pakāpju manuālā pārnesumkārba ir uzlabota, lai sniegtu labāku degvielas ekonomiju. Tai pievienots 1,0 litru T-GDI 3 cilindru benzīna turbodzinējs un priekšējā piedziņa.

7 PAKĀPJU DUBULTĀ SAJŪGA PĀRNESUMKĀRBA

KONA dubultā sajūga pārnesumkārbā apvienota degvielas ekonomija, aizraujoša braukšana, ko sniedz manuālā ātrumkārba, un automātiskās ātrumkārbas ērtums. Pieejami divi braukšanas režīmi: normālais un sporta. Sporta režīmā ir citāda pārnesumu pārslēgšanas shēma, kas atstāj katru pārnesumu ieslēgtu ilgāk.

TEHNOLOĢIJA

JŪS APRĪKOJAT TO

KONA piedāvā nepārtrauktu savienojamību un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi ērtāku, kā, piemēram, uz vējstikla projicētais displejs, jūsu tālruņa bezvadu uzlāde un augstu uzstādītais slīdošais skārienekrāns labākai redzamībai un ērtākai pieejamībai.

 

Vējstikla displejs

Mūsu jaunais, uz vējstikla projicētais displejs ar savā klasē labāko spilgtumu ērtākai redzamībai palīdz jums vadīt automobili droši, parādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus, tieši jūsu acu augstumā. Pieejams modelī „Style”.

 

Savienojamība

Jaunais KONA piedāvā nepārtrauktu savienojamību un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi ērtāku. KONA standarta aprīkojumā ietilpst divu krāsu izklaides sistēmas ar LCD ekrānu, kas ļauj jums klausīties mūziku pa radio vai USB, izmantojot Bluetooth sistēmu. Jūs varat ērti sameklēt savu mīļāko dziesmu vai atbildēt uz zvaniem, izmantojot funkciju „Steering Remote Control”. Modeļiem „Comfort” un „Style” pieejams 8 collu skārienekrāna displejs, kas padara visu viegli pieejamu ar iepriekš instalētajām Apple CarPlay™ un Android Auto™.

* Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

Augstākās klases skaņas sistēma

Augstākās klases KRELL skaņas sistēma nodrošina koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu. Pieejama modeļos „Comfort” un „Style”.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Lādētājs atrodas centrālajā konsolē, bezvadu mobilo tālruņu uzlādes panelis (Qi standarts) ļauj jums ērti uzlādēt savienojumam Qi atļautu viedtālruni bez neērtiem kabeļiem. Pieejams modelī „Style”.

Digitālais informācijas panelis

Optimāli novietots un viegli nolasāms, 4,2 collu LCD ekrāns parāda aktīvo drošības funkciju statusu, atlikušo attālumu un degvielas patēriņu, navigācijas norādes, āra temperatūru un citu informāciju. Pieejams modelī „Style”.

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvās vadītāja palīdzības sistēmām – KONA ir ieņēmis segmenta līdera pozīciju, ietverot jaunākās aktīvās drošības tehnoloģijas, kas veidotas, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Šī sistēma izmanto priekšpusē uzstādīto kameru un radara tipa sensoru, lai novērotu priekšā esošos transportlīdzekļus. Ja tiek konstatēts sadursmes risks ar priekšā braucošu transportlīdzekli vai gājēju, tā brīdina vadītāju un, ja nepieciešams, automātiski samazinās ātrumu vai apturēs automobili.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Standarta joslas ieturēšanas palīgsistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

 

Aklās zonas uzraudzības sistēma ar joslas maiņas palīgsistēmu*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma vizuāli brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja jūs ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, būs dzirdams joslas maiņas palīgsistēmas brīdinājuma signāls.

* Papildaprīkojums modeļiem „Launch Edition”.

Pilnā LED apgaismojuma tehnoloģija

KONA standarta aprīkojumā ir iekļauti dienas gaitas lukturi. Tālās gaismas palīgsistēma* nosaka pretī braucošus automobiļus, kā arī automobiļus, kas naktī atrodas priekšā tajā pašā joslā, un pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, kad tas nepieciešams. Statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi* vērš gaismas kūli pagrieziena virzienā un šādi uzlabo redzamību naktī.

* Papildaprīkojums.

 

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Atpakaļgaitā izbraucot no šauras stāvvietas, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums* samazina sadursmes risku. Izmantojot divus radara tipa sensorus, kas novietoti automobiļa aizmugurē, šī sistēma brīdina vadītāju, ja no sāniem tuvojas cits transportlīdzeklis.

* Papildaprīkojums „Launch Edition” modeļiem.

Vadītāja modrības brīdinājuma
funkcija

Šī standarta komplektācijas funkcija paceļ drošības un ērtuma standartus pilnīgi citā līmenī, nemitīgi pārraugot un analizējot braukšanas modeļus. Ja tiek konstatēts nogurušam vai izklaidīgam vadītājam raksturīgais braukšanas stils, vadītāja modrības brīdinājuma funkcija piesaista vadītāja uzmanību ar skaņas signāla un uznirstoša atpūtas brīdinājuma palīdzību.

 

ĒRTUMS

JŪS TO PIELĀGOJAT

KONA ir veidots tā, lai būtu gatavs visiem uzdevumiem, ko jūs un jūsu spraigais dzīves ritms no tā prasa. Tajā atradīsies vieta gan pasažieriem, gan kravai – tam ir savā klasē lielākais 361 litra tilpuma bagāžas nodalījums. Un neatkarīgi no tā, kā jūs izvēlēsieties izpētīt savus dzinējspēkus, jaunais KONA sniegs jums nepārtrauktu savienojamību un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi ērtāku. Augstākās klases KRELL* skaņas sistēma sniegs koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varat braukt ar stilu.

* Pieejama modeļos „Comfort” un „Style”.

 

Daudzpusīgais KONA ir viens no labākajiem savas klases automobiļiem kājām, pleciem un galvai atvēlētās vietas ziņā. Platā bagāžas nodalījuma lūka un nelielais iekraušanas augstums padara iekraušanu ātru un bez šķēršļiem. Kā kompakts SUV, kas neielaižas kompromisos attiecībā uz vietu, KONA piedāvā arī iespaidīga izmēra bagāžas nodalījumu, kura tilpums ir 361 litrs. To var viegli pielāgot, ar vienu kustību nolaižot aizmugurējos sēdekļus pāris sekundēs. Ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem jums pieejamais tilpums ir 1143 litri – izcila ietilpība brīvdienu ceļojumiem.

 

Jūs to iekustināt

Esiet tiešsaistē pilsētā vai brauciet bezsaistē pa neceļiem un uzgrieziet mūziku maksimāli skaļi. Augstākās klases KRELL* skaņas sistēma sniedz koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu. Un neatkarīgi no tā, kā jūs izvēlēsieties izpētīt savus dzinējspēkus, jaunais KONA sniegs jums nepārtrauktu savienojamību un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi ērtāku. Tāpat kā 8 collu skārienekrāna displejs, kas padara visu viegli pieejamu ar iepriekš instalētajām Apple CarPlay™* un Android Auto™*. Izpaudieties.

* Pieejamas modeļos „Comfort” un „Style”.