Close

Funkcijas

Gluži kā sacīkšu spēlē, tomēr realitātē
Hyundai izplatītāji

Hyundai KONA N pēdējais modelis ir izpārdots. Visi līdz šim pasūtītie automobiļi tiks piegādāti klientiem, taču jauni pasūtījumi uz laiku netiks pieņemti. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

Aizraujošs SUV

Esam apvienojuši pievilcīga hečbeka veiklību un dzinēja veiktspēju ar pilsētas SUV ērtībām un daudzpusību. Tas ir labākais apliecinājums tam, ka ikdienas lietojamība un braukšanas bauda iet roku rokā!

Veiktspēja Drošība Savienojamība Ērtums

Veiktspēja

Pielāgots veiktspējai

Turbokompresora T-GDI dzinējs ar 2,0 litru tilpumu un 8 pakāpju slapjā sajūga DCT. Tas sniedz tādas veiktspējas funkcijas kā starta kontrole, N pagriezienu izgriešanas diferenciālis un N Grin kontroles sistēma ar pieciem piedziņas režīmiem.

Turbokompresora dzinējs

2,0 T-GDI dzinējs nodrošina 280 ZS jaudu un ievērojami palielina vienmērīgo jaudu, sniedzot augstāku griezes momentu un jaudu pie zemāka apgriezienu skaita, kā arī uzlabojot reaģētspēju, paātrinājumu un veicinot braukšanas prieku.

8 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

Ātri pārslēdzamā automātiskā slapjā tipa 8 pakāpju DCT (N DCT) ļauj izvēlēties pārnesumu arī manuāli, kad vēlaties gūt vairāk sacīkšu cienīgas enerģijas.

19 collu vieglmetāla diski

Ar īpaši izstrādātajām riepām, kas sniedz maksimālu saķeri un ir uzstādītas viegliem 19 collu vieglmetāla diskiem, KONA N sniedz izcilu veiktspēju uz dažādām virsmām.

Starta kontrole

Uzņemiet ātrumu kā speciālists: starta kontrole novērš riepu slīdēšanu un nodrošina optimālu vilkmi, jaudīgi sākot braucienu.

Augstas veiktspējas bremžu sistēma

Palielinātā gaisa ieplūde automobiļa priekšējā buferī, augstas berzes suporta materiāls, apakšējā pleca vadotne un siltumekrāns maksimizē bremžu veiktspēju.

N pagriezienu izgriešanas diferenciālis

Elektroniskais pašbloķēšanas diferenciālis (e-LSD) mehāniski kontrolē jaudas sadali uz katru priekšējo riteni. Tas uzlabo stūrēšanu un stabilitāti, veicot pagriezienus ar lielu ātrumu.

Vilces kontrole

Vilces kontrole KONA N sniedz spēku darboties bargos apstākļos (sajūta gluži kā ar pilnpiedziņu). Izvēlieties kādu no četriem dažādiem režīmiem (dziļš sniegs, sniegs, dubļi, smiltis).

Elektroniski regulējama piekare

Mainiet piekares stingrību ar vienu pogas pieskārienu un optimizējiet transportlīdzekļa reakciju dažādās braukšanas situācijās uz ceļa vai trasē.

Drošība

Droši izpētiet veiktspējas robežas

Rodiet sirdsmieru, tiecoties sasniegt KONA N limitus. Hyundai SmartSense aizsargā jūs un jūsu pasažierus, izmantojot pašas jaunākās drošības un autovadīšanas palīgfunkcijas.

Loading
Arrow

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur ir slikta redzamība, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automobiļiem, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.

Arrow

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma

Nosakot ceļu priekšā ar kameru un radara tipa sensoru, sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju vai velosipēdu.

Arrow

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 200 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

Arrow

Inteliģentā ātruma uzturēšana

Ieturiet iestatīto attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, jo inteliģentā ātruma uzturēšana samazina vai palielina braukšanas ātrumu līdz iepriekš iestatītam līmenim.

Savienojamība

Automobiļu savienotības robežu paplašināšana

N jums sniedz vairāk datu, lai jums būtu vairāk kontroles pār savu automobili un braukšanas pieredzi, piemēram, ZS, griezes momentu, turbo pastiprinājumu un G slodzi, kā arī apļu un paātrinājuma taimerus. 10,25 collu skārienekrāns attēlo ekskluzīvo N saturu, savieno jūsu tālruni, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto, un sniedz piekļuvi Hyundai Bluelink pakalpojumiem.

10,25″ digitālais N instrumentu bloks

Par N autovadītāju domājot radītais digitālais instrumentu bloks ļauj sekot līdzi braukšanas statistikai, informācijai par griezes momentu un turbopūtes spiedienu.

Veiktspējas braukšanas datu sistēma

Uzraugiet un uzlabojiet savas prasmes: sistēma saglabā un attēlo braukšanas datus, tai skaitā ZS, griezes momentu, turbo paātrinājumu, apļa un paātrinājuma taimeri.

Automobiļa stāvoklis

Nepieciešams benzīns? Vienkārši pārbaudiet lietotni. Izbaudiet attālināto piekļuvi automašīnas statusam jebkurā brīdī, piemēram, attālums, kādu var nobraukt ar tvertnē atlikušo degvielu, durvis atvērtas/aizvērtas vai aizslēgtas/atbloķētas un logi vai bagāžnieks vaļā/ciet. Bluelink pieejams kā papildaprīkojums.

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

Ērtums

Sajūtiet jaudu un komfortu

Tas, ka N rakstura pamatā ir jauda un veiktspēja, nenozīmē, ka, atklājot jaunas aizraujošas braukšanas robežas, nevar baudīt izcilu ērtību.

Veiktspējas parametru displejs vējstiklā

Hyundai KONA N ir pirmais Hyundai N modelis, kas aprīkots ar veiktspējas parametru displeju vējstiklā. Tiklīdz tiek ieslēgts sporta vai N režīmā, tas sniedz tādu informāciju kā dzinēja apgriezienu skaits minūtē, ātrums vai pārnesuma indikators.

Apsildāmi un ventilējami sēdekļi

Silti ziemā un vēsi vasarā. Vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļiem ir pieejama apsilde un ventilācija.

Apsildāma stūre

Siltums rokām, vien nospiežot pogu.

Jūs vēl varētu interesēt

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Augstas veiktspējas N modeļi
Uzzini vairāk

Dizains
Atklāj vairāk