IESPAIDĪGS UN IZSMALCINĀTS STILS

Lai kāds būtu jūsu dzīves veids, Santa Fe atvieglos jūsu ikdienas dzīvi. Tā ir izstrādāta ar mērķi radīt komforta zonu, kas palīdzētu jums gādāt par sev tuvajiem cilvēkiem un izbaudīt dzīves īpašos brīžus, lai kur arī ceļš jūs aizvestu.

 

 

Piesakies testa braucienam

EKSTERJERS

ĀRKĀRTĪGI IZTEIKSMĪGA

Izteiksmīgā un elegantā jaunā Hyundai Santa Fe apvieno izcilu kvalitāti un plašu komfortu ar iespaidīgu, drosmīgu dizainu.

 

Radiatora režģis apvienojumā ar mūsdienīgu lukturu dizainu

Kombinēto lukturu dizainu veido mūsdienīgi un šauri LED dienas gaitas lukturi, kas novietoti virs LED galvenajiem lukturiem. Slaidie un pārliecinošie pilnie LED priekšējie lukturi eleganti izgaismo ceļu, nodrošinot labāku redzamību. Turklāt tie ir aprīkoti ar inteliģento tālo gaismu, kas uzlabo drošību un mazina satraukumu.

 

Rakstura līnija

Rakstura līnija savieno LED dienas gaitas lukturus ar aizmugurējiem kombinētajiem lukturiem, Santa Fe atlētisko profilu papildinot ar dinamisku plūdumu.

 

3D tipa LED aizmugurējie kombinētie lukturi

Jaunie 3D tipa LED kombinētie lukturi harmoniski papildina izteiksmīgo automašīnas aizmuguri. Tie piešķir Santa Fe individuālu izskatu un ļauj jūs ātri saskatīt gan dienā, gan naktī.

INTERJERS

IZSMALCINĀTS KOMFORTS

Ērtajā, izsmalcinātajā un plašajā salonā ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli, radot atbrīvotu un patīkamu braukšanas pieredzi. Santa Fe ir pieejams ar 5 vai 7 sēdvietām.

 

Salona dizains

Izvēle ir jūsu rokās. Salona dizainā izmantotie mīkstie materiāli, ādas tapsējums un izsmalcinātā sēdekļu apdare ne tikai rada vizuāli elegantu tēlu, bet arī relaksējošu vidi. Pieejamas četras salona krāsu kombinācijas: melna, divtoņu pelēka, divtoņu tumša smilšu krāsa un sarkanvīna krāsa*. Atkarībā no komplektācijas līmeņa ir pieejama auduma vai ādas sēdekļu apdare.

* Pieejama tikai kā papildaprīkojums Premium modelim ar ādas sēdekļu apdari.

 

Savienojamība

Sportiskā stūre ir aprīkota ar ergonomiski izvietotām vadības pogām, kas ļaus palikt savienotiem un izmantot automobiļa sistēmas, turpinot droši braukt. 7” digitālais informācijas panelis pielāgo noskaņas apgaismojumu atbilstoši izvēlētajam braukšanas režīmam. Tas autovadītājam rāda svarīgu informāciju, piemēram, aktīvo drošības funkciju stāvokli, atlikušo attālumu, degvielas patēriņu, navigācijas norādījumus un citu informāciju.

 

Daudzfunkcionāls bagāžas nodalījums

Jaunajai Santa Fe, kas ir izstrādāta, lai varētu tikt galā ar ikvienu jūsu vai jūsu steidzīgās dzīves radīto situāciju, ir elastīga sēdekļu sistēma, kas sniedz pietiekami daudz vietas gan pasažieriem, gan bagāžai. 7 sēdvietu modeļa bagāžas nodalījuma ietilpība ir 130 litri (VDA). Turklāt nodalījums ir vienkārši pielāgojams: otrās un trešās rindas sēdekļus var noliekt dažās sekundēs, paplašinot ietilpību līdz 1625 litriem.

 

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Izmantojot bezvadu viedtālruņa lādēšanas paliktni (Qi standarts), kas atrodas centrālajā konsolē, bezvadu režīmā ir iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus.
Standartaprīkojumā Style un Premium modeļiem.

Apsildīti un ventilēti sēdekļi

Siltums ziemā. Vēsums vasarā. Apsildāmie un ventilējamie sēdekļi ir perforēti un nodrošina optimālu apsildi un dzesēšanu augstākam komfortam tālos braucienos.
Apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi ietilpst Santa Fe standartaprīkojumā. Ventilēti sēdekļi ir papildaprīkojums Style modelim un standartaprīkojums Premium modelim.

Pilnībā automātiska klimata kontroles sistēma

Iestatiet to atbilstoši savām prasībām. Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma rada individuālas komforta zonas automobiļa vadītājam un priekšējam pasažierim. Iestatiet vēlamo temperatūru, un sistēma paveiks pārējo.

Roku balsts

Ērtais polsterētais roku balsts starp priekšējiem sēdekļiem ir arī parocīga bagāžas uzglabāšanas nodalījuma vāks. Salonā inteliģenti ir izvietoti arī citi uzglabāšanas nodalījumi.

VEIKTSPĒJA

SPĒKA PĀRVADA VEIKTSPĒJA

Santa Fe piedāvā iespēju izvēlēties starp dažādiem benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas nodrošina lielisku veiktspēju. Santa Fe jaunais benzīna dzinējs ir kluss, un pārnesumus ir viegli pārslēgt. 2,4 litru GDI 185 ZS benzīna dzinējs ir apvienots ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu un pilnpiedziņu.

Santa Fe jaudīgais, dinamiskais dīzeļa dzinējs ir uzlabots atbilstoši Euro 6C izmešu standartiem, kā rezultātā ir iegūts efektīvāks degvielas patēriņš, ko nodrošina uzlabota sadegšana un maksimāli samazināti enerģijas zudumi spēka pārvada berzes dēļ. 2,2 litru CRDi dzinējam ir 200 ZS (147 kW), 440 Nm griezes moments. To var apvienot ar 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu (AT) un priekšējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu.

 

 HTRAC™ pilnpiedziņas sistēma

Izbaudiet izcilu braukšanas dinamiku un vadību, kas sniegs jauna līmeņa pārliecību braucot. HTRAC™ aktīvi pielāgo piedziņas spēka sadalījumu visiem 4 riteņiem, nodrošinot optimālu līdzsvaru jebkuros ceļa apstākļos. Atšķirībā no mehāniskajām pilnpiedziņas sistēmām, ko izmanto neskaitāmi citi ražotāji, HTRAC™ maināmi kontrolē riteņu bremzēšanu un piedziņu. Apvienojumā ar braukšanas režīmiem HTRAC™ uzlabo paātrinājumu, stabilitāti un degvielas patēriņa efektivitāti. Sistēma uzlabo vilci uz sniega, grants un, protams, uz asfaltētām brauktuvēm, vienlaikus uzlabojot līkumu izbraukšanu.

 

Braukšanas režīma izvēle

Ar braukšanas režīma izvēli varat mainīt Santa Fe braukšanas dinamiku atbilstoši savam noskaņojumam. Režīmā SMART sistēma reāllaikā pielāgojas jūsu braukšanas stilam un brauktuves apstākļiem, automātiski pārslēdzot režīmus ECO, SPORT un COMFORT, tādējādi nodrošinot optimālu veiktspēju. Atbilstoši braukšanas režīmiem tiek mainīts dzinēja griezes moments, pārnesumu pārslēgšana un HTRAC griezes momenta sadalījums un attiecīgi parādīts priekšējā panelī.

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

Hyundai SmartSense, mūsu modernās, progresīvās vadītāja palīdzības sistēmas, jaunajā Santa Fe nodrošina vienu no labākajām drošības paketēm klasē un vairākas nozares labākās drošības funkcijas. Tas ir nopelnījis Euro NCAP maksimālo 5 zvaigžņu novērtējumu un SAFETYBEST balvu par Aizmugurējo pasažieru brīdinājuma tehnoloģiju.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Aklās zonas monitors (BVM)

Mainot joslas abos virzienos, Hyundai aklās zonas monitors centrālā paneļa ekrānā rāda autovadītājam aizmugurē un sānos notiekošo.
Papildaprīkojums.

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDW) un joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKA)

Tāpat kā jebkurš labs asistents LKA palīdz autovadītājam saglabāt kontroli pār situāciju uz ceļa, izmantojot kameras, kas nolasa ceļa marķējumus. LDW ieslēdzas, sasniedzot ātrumu 60 km/h, un uztver automašīnas pozīciju joslā, kā arī brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem, lai viņš varētu izlabot pozīciju. Ja autovadītājs neko nedara, LKA sistēma aktivizē stūrēšanas korekciju, lai atgrieztu automašīnu drošā pozīcijā.

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Jaunums Hyundai automašīnās – kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes. Ideāli piemērota manevru veikšanai stāvlaukumos un braukšanai pilsētā. Izmantojot radarus, kas izvietoti automašīnas aizmugurējās malās, sistēma noskenē teritoriju aiz automašīnas 180 grādu diapazonā un darbojas, kad tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums.

Papildaprīkojums.

 

Drošas izkāpšanas palīgsistēma

Parūpējieties par bērnu drošību – šī viedā funkcija novērš negadījumus, atpazīstot no aizmugures braucošus transportlīdzekļus un īslaicīgi aizslēdzot aizmugurējās durvis, lai pasažieri varētu izkāpt no automašīnas tikai tad, kad tas ir droši.

Papildaprīkojums.

Aizmugurējo pasažieru brīdinājums

Sistēma izmanto ultraskaņas sensorus, lai uzraudzītu aizmugurējos sēdekļus rūpēs par lielāku drošību un sirdsmieru. Kad vadītājs kāpj ārā no automašīnas, priekšējā panelī tiek parādīts ziņojums. Ja sistēma konstatē kustības pēc tam, kad vadītājs ir izkāpis no automašīnas, atskanēs signāltaure un mirgos lukturi.

Papildaprīkojums.

 

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Jaunā Santa Fe ir aprīkota ar šo pavisam jauno palīgfunkciju. Ja joslu maiņas laikā aizmugurē pastāv sadursmes risks, sistēma neļauj veikt manevru, vienam ritenim aktivizējot bremzes. Darbojas braukšanas ātruma diapazonā no 60 līdz 180 km/h.
Papildaprīkojums.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma (FCA)

Nosakot ceļu priekšā ar radaru un kameru, sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju. Tā sākotnēji brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem, pēc tam tā vada bremzes atbilstoši sadursmes briesmu pakāpei un izmanto maksimālu bremzēšanas spēku, lai izvairītos no sadursmes. Sistēma ieslēdzas, ja automobiļa priekšā tiek konstatēts transportlīdzeklis, kājāmgājējs vai velosipēdists, kas pārvietojas ar 10 km/h vai lielāku ātrumu.

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Izmantojot priekšējos radara sensorus, inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju uztur nemainīgu ātrumu un attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, automātiski paātrinot kustību un bremzējot. Ja satiksme apstājas, Stop & Go sistēma aktivizē bremzes, līdz automobilis ir apstājies, un paātrina kustību līdz vēlamajam ātrumam, tiklīdz ceļš priekšā ir atbrīvojies. Sistēma darbojas diapazonā no 0 līdz 180 km/h.

 

 

Aizsargā jūs un jums tuvos

Jaunās Santa Fe pirmšķirīgā izturība, ko nodrošina moderns augstas stiprības tērauds un augsta enerģijas absorbcija, pasargās pasažierus sadursmes gadījumā. Tā ir aprīkota ar sešiem drošības spilveniem – diviem priekšējiem drošības spilveniem, diviem sānu drošības spilveniem un diviem aizkarveida drošības spilveniem, kas izvietoti no pirmās līdz otrajai rindai un aizsargā gan autovadītāju, gan pasažierus.

ĒRTĪBAS

IESPAIDĪGAS ĒRTĪBAS AR CALM TECH

Santa Fe ir daudz atjautīgu funkciju un sistēmu, kas parūpējas par ikviena pasažiera vajadzībām. Calm Tech ir izstrādāta ar mērķi radīt komforta zonu, kas palīdzēs jums gādāt par savu ģimeni un izbaudīt dzīves īpašos brīžus.

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai arī Santa Fe ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē.

 

Vējstikla displejs

Mūsu jaunais 8,5” vējstikla displejs ar savā klasē lielāko spilgtumu ērtākai redzamībai palīdz jums vadīt automobili droši, rādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus, tieši uz vējstikla.

Pieejams Premium modelim.

Elektriski darbināmas aizmugurējās durvis ar maināmu ātrumu

Kā vien vēlaties. Jaunajām Santa Fe elektriski darbināmajām aizmugurējām durvīm ir iespējami divi dažādi ātruma iestatījumi.

Pieejams Style un Premium modeļiem.

 

 

Viegla nokļūšana trešajā rindā ar vienu pieskārienu

Iekāpšana un izkāpšana no automašīnas ir kļuvusi vieglāka. Nospiežot vienu pogu, otro sēdekļu rindu var pavirzīt uz augšu un sāniem, kas atvieglo piekļuvi aizmugurējai sēdekļu rindai.

KRELL augstākās klases skaņas sistēma

KRELL augstākās klases skaņas sistēma sniedz nevainojamu skaņas kvalitāti. 10 pirmšķirīgi skaļruņi un ārējs pastiprinātājs visiem salonā esošajiem nodrošina ļoti īpašu telpiskās skaņas pieredzi.

Papildaprīkojums Comfort un Style modeļiem. Standarta aprīkojums Premium modelim.

 

Apkārtskata monitors

Šaura stāvvieta? Neliela automazgātava? Nav problēmu. Jaunās Santa Fe apkārtskata monitors palīdz vieglāk un drošāk manevrēt šaurās vietās. Pateicoties virknei stratēģiski izvietotu kameru, šī modernā drošības funkcija sniedz 360° skatu ap automobili tā, lai varat precīzi redzēt, ko darāt.

Papildaprīkojums.

8” navigācijas sistēma*

Papildaprīkojumā pieejamā informācijas un izklaides sistēma ar 8” skārienekrānu padara visu ērti pieejamu, tostarp iepriekšēji instalēto Apple CarPlay™ un Android Auto™, lai nodrošinātu viedtālruņa funkcionalitāti automašīnā. Navigācijas sistēma piedāvā 3D kartes un Hyundai Motors unikālo Lifetime MapcareTM**, kas ietver bezmaksas ikgadējus karšu un programmatūras atjauninājumus. Tajā iekļauti arī LIVE pakalpojumi, kas nodrošina reāllaika informāciju par laikapstākļiem, satiksmi un fotoradariem, degvielas uzpildes stacijām, stāvvietu pieejamību un galamērķu meklēšanu tiešsaistē.

* Papildaprīkojums Comfort un Style modeļiem. Standarta aprīkojums Style modelim. Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme. ** Lifetime MapCare™ ir komerciālais termins, ar ko apzīmē Hyundai MapCare™ programmas abonementu, kas atbilstošajām Hyundai automašīnām nodrošinās ikgadējus karšu atjauninājumus vismaz desmit gadus pēc modeļa ražošanas pārtraukšanas.