Piesakies testa braucienam

EKSTERJERS

PAVISAM JAUNS EXTERJERA DIZAINS

Tucson ir aprīkots ar jaunu uzlabotu apgaismojumu, pateicoties pilnizmēra LED priekšējiem lukturiem, kas rada vēl sportiskāku izskatu. Tie saplūst ar radiatora režģa augšējiem stūriem, kas atrodas virs jauna dizaina priekšējā bufera un aizsargplāksnes. Spēcīgā, izteiktā aizmugure tagad ir aprīkota ar atjaunota dizaina aizmugurējiem lukturiem un aizmugurējo buferi.

LED dienas gaitas lukturi un miglas lukturi

Jauno LED dienas gaitas lukturu dizains ir pārstrādāts, piešķirot Tucson izteiktu apgaismojumu. Tucson tagad ir aprīkots ar divu funkciju LED priekšējiem lukturiem, kas nodrošina labāku redzamību. Kopā ar inteliģento tālo gaismu, tie palīdz radīt vairāk drošības un mazāk stresa.

 

Elegants un sportisks

Tucson sportiskais izskats tiek panākts pateicoties sabalansētām proporcijām. Raksturīgā sānu līnija plūst no priekšējiem lukturiem līdz aizmugurei, piešķirot dinamiskas uz priekšu vērstas kustības noskaņu.

Aizmugures LED kombinētie lukturi

Pārstrādātie LED kombinētie lukturi piešķir Tucson atšķirīgu gaismas izskatu lielākai dinamikai un labākai redzamībai.

Aizmugures spoileris

Aerodinamiskajā aizmugures spoilerī ir arī eleganti iebūvēts augšējais stopsignāls.

Sānu uzlikas

Sportiskas divu toņu uzlikas savieno riteņu arkas un vizuāli pagarina garenbāzi.

Riteņu arku uzlikas

Riteņu arku dizains, kurš plūst prom no centra, rada uz priekšu vērstas kustības sajūtu un papildina tā izteikto raksturu.

INTERJERS

STILĪGS SALONA KOMFORTS

Iespaidīgs ārkārtīgi plašas telpas un komforta apvienojums un uzmanība niansēm ir tas, kas padara Tucson salonu tik īpašu. Ergonomiskais salona dizains ir papildināts ar pieskārienam patīkamiem materiāliem un uzlabotām krāsu izvēlēm.

 Izpētiet salona svarīgākās iezīmes

Tucson nodrošina nevainojamu savienojamību un ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, kas jums ļaus braukt ar augstāku komfortu. Izpētiet dažas no savā klasē vadošajām funkcijām zemāk.

 

 

8” Navigācija*

Viena no lielajām pārmaiņām Tucson kabīnē ir 8” navigācijas ekrāns. Ideāli novietots vienkāršai lietošanai, nevainojamais skārienekrāns šķietami lidinās virs paneļa. Šādi tiek nodrošināts, ka informācija redzama augstāk un tuvāk jūsu acu līnijai. Izbaudiet ātru piekļuvi informācijas un izklaides un navigācijas sistēmai. Navigācijas sistēma ir aprīkota ar 3D kartēm, un septiņu gadu bezmaksas abonementu LIVE pakalpojumiem, kas piedāvā informāciju par laikapstākļiem, satiksmi un fotoradariem reāllaikā.

* Papildaprīkojums Fresh un Comfort modeļiem, standarta aprīkojums Style un Premium modeļiem.

Attālinātās vadības pogas uz stūres

Esiet vadībā un savienoti, nenoņemot rokas no stūres. Šeit atrodas arī adaptīvās inteliģentās kruīza kontroles pogas, tāpēc varat uzturēt vienmērīgu ātrumu un distanci no priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Pieejama arī apsildāma versija*, kas nodrošinās vēl augstāku komfortu.
* Apsildāma stūre ir papildaprīkojums Fresh modelim un standarta aprīkojums Comfort, Style un Premium modeļiem.

 

Pielāgotas ādas šuves

Style un Premium modeļiem, elastīga āda ar izceltām šuvēm sedz lielāko daļu salona virsmu, panākot izsmalcinātu un individualizētu atmosfēru.

Pilnībā automātiska klimata kontroles sistēma

Vienkārši iestatiet to un atslābinieties. Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma* rada individuālas komforta zonas automobiļa vadītājam un priekšējam pasažierim. Iestatiet vēlamo temperatūru, un sistēma paveiks visu pārējo.
* Nav pieejams Fresh modelim

Labākā kravas ietilpība klasē

Tucson piedāvā labāko bagāžas nodalījuma telpu savā klasē, ko, nolokot sēdekļus, var ātri pārveidot no 513 litriem uz 1503 litriem. Zem bagāžas nodalījuma grīdas ar regulējamu augstumu ir vēl vairāk platības bagāžas novietošanai.

 

Aizmugurējā salona ventilācija*

Pielāgojamas ventilācijas atveres ļauj aizmugures sēdekļa pasažieriem pielāgot gaisa plūsmas virzienu pēc savām vajadzībām.
* Nav pieejams Fresh modelim.

Elektroniskā stāvbremze*

Kompaktā stāvbremzes vadība atbrīvo vietu starp priekšējiem sēdekļiem.
* Pieejams Style un Premium modeļiem.

Savienojamība (AUX un USB)

Savienojamības porti ļauj savienot lielāko daļu personīgo mūzikas atskaņotāju, tajā skaitā USB atmiņas ierīces.

VEIKTSPĒJA

VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE

Tucson piedāvā iespēju izvēlēties starp dažādiem benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas nodrošina lielisku veiktspēju.

• 1,6 litru GDI 132 ZS benzīna dzinējs ir apvienots ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu un priekšējo riteņu piedziņu.

• 1,6 T-GDi 177 ZS benzīna dzinējs ir izcils jaudas un veiktspējas ziņā. To var apvienot ar septiņu pakāpju dubultā sajūga transmisiju priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas versijā.

• Jaunais 1,6 litru dīzeļa dzinējs attīsta 115 ZS jaudu. Tas ir pieejams ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu.

• Jaunais 1,6 litru dīzeļa dzinējs attīsta 136 ZS jaudu un ir pieejams ar priekšpiedziņu vai pilnpiedziņu. Dzinēju ir iespējams apvienot ar Hyundai moderno septiņu pakāpju dubultā sajūga transmisiju.

• Tucson ir pirmais modelis Hyundai vēsturē, kas aprīkots ar 48 V daļēja hibrīda spēka pārvada sistēmu. Versijā ar 2,0 litru dīzeļa dzinēju tas attīsta 185 ZS jaudu. Tas ir pieejams ar pilnpiedziņu un astoņu pakāpju automātisko transmisiju.

 

HTRAC™ pilnpiedziņas sistēma

Tucson ir pieejams arī ar pilnpiedziņas versiju, kas autovadītājam sniedz izcilu vadību. Ja tiek konstatēts iespējams vilkmes zudums – HTRAC™ pilnpiedziņas sistēma pārvada līdz 50% griezes momenta aizmugures riteņiem, lai radītu uzlabotu vilkmi. Ekstrēmos apstākļos, griezes momenta sadalījumu var arī iestatīt 50:50 režīmā.

8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba

Tucson ar daļēja hibrīda spēka pārvada sistēmu un 2,0 litru dīzeļa dzinēju ir pieejams ar pavisam jaunu astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. (8AT) Nodrošinot vienmērīgu automātisku pakāpju maiņu, tā sniedz uzlabotu reaģēšanu un degvielas patēriņa efektivitāti.

 

7 pakāpju DCT automātiskā pārnesumkārba

Hyundai 7 pakāpju DCT automātiskā pārnesumkārba apvieno manuālās pārnesumkārbas degvielas taupību un braukšanas prieku ar automātiskās pārnesumkārbas parocīgumu.

Makfersona priekšējo statņu balstiekārta

Atjaunotais priekšējās balstiekārtas dizains sniedz precīzāku stūrēšanas reakciju un komfortablāku braukšanu.

Daudzsviru aizmugures balstiekārta

Optimizētā aizmugures balstiekārtas ģeometrija uzlabo gan komfortu, gan braukšanas stabilitāti.

DROŠĪBA

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense — mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīgsistēmām — Tucson piedāvā visjaunākās aktīvās drošības tehnoloģijas, kas veidotas, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

 Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma (FCA)

Nosakot ceļu priekšā ar radaru un kameru, FCA sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai kājāmgājēju. Tā sākotnēji brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem, pēc tam tā vada bremzes atbilstoši sadursmes briesmu pakāpei, un izmanto maksimālu bremzēšanas spēku, lai izvairītos no sadursmes. Sistēma ieslēdzas, ja automobiļa priekšā tiek konstatēts transportlīdzeklis vai kājāmgājējs, kas pārvietojas ar 10 km/h vai lielāku ātrumu.

Papildaprīkojums Comfort un Style modeļiem, standarta aprīkojums Premium modelim.

 

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma sistēma

Sensori novēro zonas automobiļa sānos un aizmugurē un brīdina autovadītāju par transportlīdzekļiem vai citiem objektiem, kas ienāk autovadītāja aklajās zonās. Sistēma sniedz vizuālu brīdinājumu uz attiecīgā ārējā spoguļa. Ja tiek konstatēts cits transportlīdzeklis, kad autovadītājs signalizē par pagriezienu, tiek atskaņots dzirdams brīdinājums.

Papildaprīkojums Comfort un Style modeļiem, standarta aprīkojums Premium modelim.

 

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)

Mazāk stresa un maksimāla redzamība. HBA konstatē pretim braucošus transportlīdzekļus un priekšā esošus transportlīdzekļus jūsu braukšanas joslā un nepieciešamības gadījumā pārslēdzas uz tuvajām gaismām, mazinot citu autovadītāju apžilbināšanu. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma automātiski ieslēdz tālo gaismu, maksimizējot vadītāja redzamības tālumu.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Šī funkcija paaugstina drošību, nepārtraukti novērojot un analizējot braukšanas modeļus. Ja tiek konstatēts nogurušam vai izklaidīgam vadītājam raksturīgs braukšanas modelis, vadītāja modrības brīdinājuma funkcija piesaista vadītāja uzmanību ar skaņas signāla un uznirstoša atpūtas brīdinājuma palīdzību.

 

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Automobilī uzstādītas kameras kontrolē joslu apzīmējumus un sniedz vizuālus vai skaņas brīdinājumus, ja transportlīdzeklis bez pagrieziena signāla ieslēgšanas pietuvojas pārāk tuvu joslas robežai. Ja nepieciešams, sistēma izmanto arī nelielu pretgriezes momentu.

Papildaprīkojums Comfort modelim, standarta aprīkojums Style un Premium modeļiem.

 

Tuvo gaismu palīgsistēma ar statisko funkciju

Veicot pagriezienu naktī, statiskās lieces lukturi izstaro gaismas staru virzienā, kurā jūs griežaties. Uzlabojot redzamību, tā padara pagriezienu veikšanu naktī daudz drošāku.

Nav pieejams Fresh modelim.

 

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Izmantojot priekšējos radara sensorus, adaptīvā inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju uztur attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, automātiski paātrinot kustību un bremzējot. Ja satiksme apstājas, Stop & Go sistēma aktivizē bremzes, līdz automobilis ir apstājies, un paātrina kustību līdz vēlamajam ātrumam, tiklīdz ceļš priekšā ir atbrīvojies.

Papildaprīkojums Style modelim, standarta aprīkojums Premium modelim.

ĒRTĪBAS

ĒRTĪBAS

Tucson piedāvā bagātīgu gudru funkciju un sistēmu klāstu, kas sniedz papildu komfortu un ērtības visiem braucējiem. Izbaudiet plaši atveramās panorāmas jumta lūkas sniegtās ērtības. Izbaudiet zilās debesis un apkārtējo pasauli.

 

Apkārtskata monitors

Jauki un viegli. Apkārtskata monitors Tucson palīdz vieglāk un drošāk manevrēt šaurās vietās. Pateicoties virknei stratēģiski izvietotu kameru, šī modernā drošības funkcija sniedz 360° skatu ap automobili tā, lai varat precīzi redzēt, ko darāt.

Papildaprīkojums Style modelim, standarta aprīkojums Premium modelim.

Inteliģenta elektriski vadāmu aizmugures durvju sistēma

Izbaudiet ērtu iekraušanu. Sistēma automātiski atver aizmugures durvis, ja viedā atslēga 3 sekundes vai ilgāk atrodas uztveršanas zonā. Jums pat nav jāizvelk atslēga. Pirms aizmugures durvis atveras, ir dzirdams izteikts signāls un uz īsu mirkli nomirgo avārijas gaismas.

Standartaprīkojumā Style un Premium modeļiem.

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai arī Tucson ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē.

 

 

Augstākās klases skaņas sistēma

Augstākās klases KRELL skaņas sistēma sniedz nevainojamu skaņas kvalitāti. 10 augsto skaņu skaļruņi un ārējais pastiprinātājs visiem salonā esošajam nodrošina ļoti īpašu apkārtskaņas pieredzi.
Papildaprīkojums Comfort un Style modeļiem. Standarta aprīkojums Premium modelim.

USB ports aizmugurē

Pieslēdziet un lietojiet. Aizmugures pasažieriem ir pieejams ērts USB uzlādes punkts.

Iepirkumu āķis uz aizmugures sēdekļa atzveltnes

Vienkārša ideja, kas ir neticami noderīga. Ideāls veids, kā nostiprināt iepirkumu maisus, rokas somas un dažādus līdzīgus priekšmetus.

Elektriski regulējami sēdekļi

Atrodiet ērtāko pozīciju, pateicoties 8 pakāpju regulējamam pasažiera sēdeklim un 10 pakāpju elektriski regulējamam autovadītāja sēdeklim, tajā skaitā 2 pakāpju elektriski regulējamam jostas vietas balstam.
Papildaprīkojums Style modelim, standarta aprīkojums Premium modelim.

Sēdekļu apsilde un ventilācija

Siltums ziemā. Vēsums vasarā. Apsildāmie un ventilējamie sēdekļi nodrošina optimālu apsildi un dzesēšanu augstākam komfortam tālos braucienos. Ventilāciju nodrošina iebūvēti sēdekļu dzesēšanas ventilatori.
Apsildāmi priekšējie sēdekļi ir standarta aprīkojums visiem modeļiem. Ventilēti sēdekļi ir papildaprīkojums Style modelim un standarta aprīkojums Premium modelim.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Ātri un vienkārši. Izmantojot bezvadu viedtālruņa lādēšanas paliktni (Qi standarts), kas atrodas centrālajā konsolē, iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus, nelietojot kabeļus.
Papildaprīkojums Comfort modelim, standarta aprīkojums Style un Premium modeļiem.