BRAUCIET AR PĀRLIECĪBU

Tucson N Line unikāli apvieno ģimenes apvidus auto ar N iedvesmotu sportiskumu. Jaunā apdare ietver gan eksterjera, gan salona elementus, kuru iedvesma cēlusies no N, Hyundai augstas veiktspējas klāsta. Turbokompresora benzīna modeļa dinamiskos dizaina elementus papildina uzlabots stūres pastiprinātājs ar motora piedziņu (MDPS) un pielāgoti balstiekārtas iestatījumi, kas klientiem ļauj izbaudīt sportiskāku braukšanu. Šo lielisko Tucson N Line apdares elementu balstiekārtas atsperes nodrošina par 5 % augstāku stingrību aizmugures montāžā un par 8 % — priekšpusē, tikmēr izmaiņas stūres sistēmas programmatūrā sniedz nedaudz tiešāku, lineārāku sajūtu, sēžot pie stūres.

 

 

Ekskluzīvs režģis un izteiksmīgs buferis

Tucson N Line agresīvi pārdomātā priekšējā bufera virspusē atrodas unikāla Hyundai radiatora režģa N Line versija. Turklāt, pateicoties izteiktajiem bumeranga formas LED dienas gaitas lukturiem, kuri ietver miglas lukturus, Tucson N Line izstaro sportiskas veiktspējas dotības.

 

19” vieglmetāla diski

Tucson N Line ir aprīkots ar 19” vieglmetāla diskiem un 245/45 R19 Continental riepām. Automobiļa sportisko raksturu papildina arī palielinātās (17”) priekšējās bremzes.

N Line modeļa emblēma

Tucson N Line no pārējiem atšķir tā elegantā N Line sāna emblēma un melnie sānu spoguļi.

 

N Line sporta sēdekļi

Skatienu piesaistošie N Line sporta sēdekļi, kas apdarināti ar N logotipu un sarkanām kontrasta šuvēm, ļauj automobili vadīt, baudot komfortu, pateicoties elektriski regulējamajiem sēdekļiem un jostasvietas atbalstam priekšpusē, kā arī greznajam zamša un ādas apdares apvienojumam.
Panorāmas jumta lūka ir papildaprīkojums Tucson N Line modelim.

 

Tucson N Line standarta aprīkojumā ir iekļauta iedarbināšanas sistēma ar spiedpogu bez atslēgas, 8” skārienekrāns ar iepriekš instalētu Apple CarPlay, AndroidAuto un navigācijas sistēmu, bezvadu tālruņa uzlāde, divu zonu automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma, teleskopiska un apsildāma stūre ar attālas vadības pogām.

Sportiskie vieglmetāla pedāļi salonā sniedz augstāku motosporta izskatu un uzlabo dinamisko braukšanas pieredzi. Tie ir aprīkoti ar slīpēta metāla apdari un pret slīdēšanu nodrošinātiem gumijas paliktņiem, kas nodrošina labāku vadāmību.

 

Viegla novietošana stāvvietā

Novietošana stāvvietā var būt sarežģīta nepietiekamas redzamības vai šauru stāvvietas apstākļu dēļ. N Line standarta aprīkojumā ir iekļauta atpakaļskata kamera ar dinamisku palīglīniju, kā arī stāvvietā novietošanas sensori priekšpusē un aizmugurē.

Ērta iekraušana

Viedā elektriski regulējamā aizmugures durvju sistēma automātiski atver aizmugures durvis, ja viedā atslēga 3 sekundes vai ilgāk atrodas uztveršanas zonā. Jums pat nav jāizvelk atslēga. Pirms aizmugures durvis atveras, ir dzirdams izteikts signāls un uz īsu mirkli nomirgo avārijas gaismas.

 

Sportiska braukšanas pieredze

Tucson N Line 1,6 T-GDI benzīna dzinējs ir izcils jaudas un veiktspējas ziņā. Tas nodrošina 177 ZS lielu jaudu un 265 Nm maksimālo griezes momentu. Dzinējs ir pieejams ar 7 pakāpju DCT ātrumkārbu un četru riteņu piedziņu.

Tucson N Line tehniskie risinājumi ir sportiska balstiekārta un dzinēja reakcija, pateicoties kam tiek iegūta papildu jauda. Tucson N Line 17 collu priekšējie bremžu diski uzlabos Jūsu automobiļa sportisko veiktspēju. Hyundai Tucson N Line ir arī N klāstam atbilstoša izpūtēja skaņa.
Kombinētais degvielas patēriņš: 8,5–8,7 l/100 km; kombinētās CO2 emisijas: 194–197 g/km.

 

Drošības funkcijas labākai braukšanai

Tucson N Line piedāvā jaunākās aktīvās drošības tehnoloģijas. Standarta aprīkojumā ir iekļauta joslas ieturēšanas palīgsistēma, tālo gaismu palīgsistēma un ātruma ierobežojumu informācijas funkcija.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Piešķiriet tam raksturu

Jaunais Tucson N Line ir pieejams ar plašu standarta aksesuāru klāstu, kā arī aksesuāru dažādību. Iespējams, vēlaties uzsvērt automobiļa izskatu, drošību vai praktiskumu. Papildus panorāmas jumta lūkai ir pieejamas trīs dažādas aksesuāru pakotnes un Krell Premium audiosistēma.

 

N Line Vision pakotne

• Apkārtskata monitors (360°)
• Aklās zonas sadursmes brīdinājuma sistēma
• Vadītāja modrības brīdinājums

LED pakotne

• Pilnizmēra divu funkciju LED priekšējais lukturis, statiskās LED lieces funkcija

Smart Cruise pakotne

• Inteliģenta kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju
• Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma (FCA) ar kameru un radaru pilsētām, ar gājēju noteikšanas funkciju

Krell Premium Audio pakotne

• 10 jaudīgi skaļruņi
• ārējais pastiprinātājs
• DAB radio uztvērējs

 

5 gadi neierobežota sirdsmiera.

 

Saņemt piedāvājumu

 

Attēli tīmekļa vietnē ir izvietoti tikai ilustratīviem nolūkiem, un faktiskais modeļa izskats var atšķirties.