PROGRESA MANIFESTS

Entuziasma pilns gars ir Hyundai mantojuma pamatā. Tā ir virzība uz priekšu neatkarīgi no apstākļiem. Tā ir pastāvīga ziņkāre par to, kas mūs sagaida. Mēs vienmēr raugāmies nākotnē. Kāda vīra cerības uz labāku nākotni šobrīd ir vesela uzņēmuma filozofija. Mēs esam veikuši garu ceļu. Mēs neapstāsimies. Ceļā uz progresu.

Daži sniedz paziņojumus. Mēs būvējam.

Hyundai nostiprina uzņēmuma pozīciju kā novators ekomobilitātes jomā, kamēr daudzi citi automobiļu ražotāji vēl tikai izstrādā vai laiž klajā savus pirmos ekoautomobiļu modeļus.

 

IONIQ

2019. gada rudenī tiks atjaunota populārā Hyundai IONIQ sērija. Sērijas automobiļi ir aprīkoti ar SmartSense drošības sistēmu un vadītāja palīgsistēmu, un tagad tie ietver velosipēdistu noteikšanas sistēmu un braukšanas atpakaļskata monitoru. IONIQ klāsta automobiļiem tagad ir jauni, izteiksmīgi apgaismojuma elementi, pārveidota informācijas un izklaides sistēma, kā arī jauns eksterjera un interjera dizains. Turklāt jaunais IONIQ Electric nodrošina lielāku nobraucamo attālumu, sasniedzot līdz pat 311 km (pilsētā – 412 km).

 

IONIQ Hybrid

Sākot no 24 990 €

IONIQ Hybrid, kas nodrošina pasaules klases degvielas patēriņa efektivitāti vēl augstākā līmenī, ir aprīkots gan ar benzīna motoru, gan akumulatora darbinātu elektromotoru – tā ir pilnībā paralēla hibrīdsistēma. Reģeneratīvā bremzēšana uzlādē akumulatoru, lai tas nebūtu jādara jums.

Uzzini vairāk

IONIQ Plug-in

Sākot no 32 990 €

Izbaudiet labāko no abām pasaulēm. Elektromobilis, kad to vēlaties. Automobilis ar benzīna motoru, kad tas Jums ir nepieciešams. Aktivizējiet braukšanu ar pilnībā elektrisku piedziņu, nospiežot EV režīma pogu. Kad ar elektrisko piedziņu nobraucamais attālums ir sasniegts, varat turpināt lietot automobili kā hibrīdu, izmantojot benzīna motoru, un, nokļūstot galapunktā, pievienot to uzlādes stacijai.

Uzzini vairāk

IONIQ Electric

Sākot no 38 990 €

IONIQ Electric ar pilnībā uzlādētu elektromotoru nodrošina 412 km nobraucamo attālumu pilsētas apstākļos. Turklāt tā jaudīgajam jaunajam litija jonu polimēra akumulatoram nepieciešams mazāk par stundu, lai veiktu uzlādi līdz 80 %, lietojot 50 kW līdzstrāvas (DC) ātrās uzlādes staciju.

Uzzini vairāk

 

KONA

Pārliecinošais un unikālais KONA ir izstrādāts, lai piesaistītu uzmanību un liktu sirdij pukstēt straujāk. Šis kompaktais krosovers ir dinamisks stila un veiktspējas apvienojums ar izcilākajām un jaunākajām tehnoloģijām.  2019. gada rudenī mēs papildinājām KONA klāstu ar pilno hibrīdu. Jaunākais KONA ģimenes loceklis izmanto elektroenerģiju, lai palīdzētu jums nokļūt tālāk ar litru benzīna.

 

KONA Hybrid

Sākot no 24 990 €

KONA Hybrid izmanto elektroenerģiju, lai palīdzētu jums nokļūt tālāk ar litru benzīna. Tas viss – bez nepieciešamības uzlādēt akumulatoru vai mainīt jūsu braukšanas paradumus. Automobiļa benzīna motors un elektromotors darbojas kopā, lai nodrošinātu izcilu degvielas ekonomiju un zemāku izmešu līmeni.

Uzzini vairāk

KONA Electric

Sākot no 39 990 €

KONA Electric ir daudzpusīgs un ļoti patīkams braukšanai, un tas ir pirmais elektriskais kompaktais SUV Eiropā. Šis avangardiskais jaunatnācējs apvieno iespaidīgu nobraucamo attālumu elektriskajā režīmā ar izteiksmīgu un ietilpīgu SUV stilu, nepieļaujot nekādus kompromisus.

Uzzini vairāk

Garantija

Neierobežots sirdsmiers ir iekļauts jūsu Hyundai standartaprīkojumā. Automobilis ir uzbūvēts, ievērojot augstākos iespējamos kvalitātes standartus, un arī jūsu Hyundai 7 gadu neierobežota nobraukuma garantija ir ļoti pārdomāta. 8 gadu vai 200 000 km garantija automobiļa akumulatora blokam.

 

Piesakies testa braucienam

 

Attēlam ir ilustratīva nozīme.