Tavs uzticamais ceļojumu biedrs

Pilsētas džipi Hyundai ir ideāli piemēroti vasaras ceļojumiem kopā ar ģimeni. Ietilpīgais salons un lielākais bagāžas nodalījums savā klasē nodrošinās ērtu braucienu gan tev, gan pasažieriem. Džipam ir lieliskas iespējas nogādāt tevi tur, kur tu netiksi ar parasto auto. Pateicoties progresīvām asistējošajām sistēmām tu drošībā nonāksi līdz galamērķim. Pilsētas džips ir izturīgs un ērts. Ar tirgū labāko garantiju un 24/7 tehnisko palīdzību ceļos visā Eiropā

 

Ietilpīgs

Plašajā salonā ir ērti katram pasažierim. Ja ir liela kompānija, Santa Fe pārvēršas par septiņvietīgu auto. Bagāžas nodalījumā saies viss ceļojumam nepieciešamais. Mājas mīlulis arī novērtēs komfortu.

 

BEZMAKSAS kartes atjauninājumi

Braucienos pa Latviju un Eiropu Hyundai jebkurā gadījumā nogādās tevi vietā. Plānveida apkopes laikā navigācijas karte tiek atjaunināta PAR BRĪVU. Esot ceļā, TomTom Live pakalpojumi informē par ceļa satiksmi, laikapstākļiem un vietējiem apkopes punktiem.

 

Priekšzīmīga pilnpiedziņa

Lai kurp Tu dotos, Hyundai pilsētas džips vienmēr stingri turēsies uz ceļa. Sistēma vilkmes kontrolei pagriezienos kombinācijā ar automātisko pilnpiedziņas ieslēgšanas sistēmu nodrošina pārliecinošu manevrēšanas spēju un stabilitāti pat ekstrēmos apstākļos.

Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Ar Hyundai tev nav jādomā, kā lai automašīnas nobraukums nepalielinātos par daudz. Mums ir 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma.

Papildaprīkojums

Tucson un Santa Fe bagātīgā komplektācija sader tieši ar tavu dzīves stilu un vajadzībām. Iepazīsies ar izvēli šeit un padari ilgstošus braucienus vēl patīkamākus.

TUVĀKAIS PĀRDEVĒJS

JAUTĀT PĒC PIEDĀVĀJUMA