ioniq_main

Hyundai kā dienesta auto

infobox_LV

Hyundai automobilis ir kas ievērojami vairāk par parasto transportlīdzekli. „Hyundai vēlas, lai tās klienti no jauna atklātu prieku un brīvību, kas saistītos ar viņu personīgajām braukšanas iespējām,” uzsver uzņēmuma prezidents un galvenais dizainers Peters Šreijers (Peter Schreyer). Izcilais dizains un inovatīvā tehnoloģija ir kļuvuši par Hyundai pēdējo modeļu kvalitātes zīmi, un savā harmoniskajā saiknē tie nodrošina pirmklasīgas sajūtas brauciena laikā. Reizē tie ir arī lielisks Hyundai automobiļu zīmola moto „Jauna domāšana. Jaunas iespējas” (New Thinking. New Possibilities.) iemiesojums.

Plašs modeļu klāsts

Hyundai modeļu sortiments ir viens no daudzveidīgākajiem automobiļu tirgū – no mazgabarīta A segmenta auto līdz D segmenta ģimenes spēkratiem un lieliem reprezentabliem apvidus automobiļiem. 2015. gadā Hyundai pilnībā atjauninājusi 80 % no sava modeļu klāsta, un katrs no šiem modeļiem piedāvā biznesa klientiem augstu vērtību – dizainu, ērtību, uzticamību un praktiskumu. Pie mums vienmēr būs atrodams īstais risinājums jūsu uzņēmumam.

Modernās rūpnīcas, plaši atzītie kvalitātes standarti un darba procesi, kā arī kvalificēti darbinieki nodrošina augstas kvalitātes auto ražošanu. Visi pārdotie Hyundai automobiļi ir izgatavoti ļoti kvalitatīvi. Hyundai pamatīgi pārbauda savus auto Eiropas ceļos un izmēģinājumu centrā, kas uzbūvēts blakus slavenajai Nirburgringas sacīkšu trasei. Hyundai uzticas savu transportlīdzekļu kvalitātei un dod tiem 7 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma. Garantija iekļauj gan bezmaksas tehnisko kontroli, gan tehnisko palīdzību uz ceļa, kas ļauj klientam vienmēr saglabāt sirdsmieru, braucot ar savu auto.

Iepazītos ar izvēlei

Tuvākais auto dīleris

peter_schreyer2 ioniq2
Hyundai Motor prezidents un galvenais dizainers Peters Šreijers atbild par to, kāds ir pašreizējais un kāds būs topošais Hyundai modeļu dizains. Hyundai zīmola tehnoloģisko iespēju apliecinājums ir IONIQ.

 

Manuāli montējamais i20 WRC modelis ir jaudīgs rallija automobilis uz sērijveida ražotā populārā vieglā auto bāzes. Tā 1200 kilogramu masa un 1,6 litru dzinējs (jauda virs 300 ZS un griezes moments 400 Nm) nozīmē, ka šim automobilim ir nepieciešams prasmīgs vadītājs un navigators, kas spētu savaldīt un pakļaut šo vareno spēku. Vairāk nekā 2000 Hyundai tirdzniecības pārstāvniecību visā Eiropā piedāvā klientiem pasaulē labāko apkalpošanu, pārdodot jaunus un lietotus auto un veicot to apkopi.