Close

Biznesa klientam

Hyundai biznesa klientiem

Hyundai automobiļi atbilst ikviena mūsdienīga Eiropas autoparka klienta prasībām: visplašākais spēka pārvadu klāsts (no pilnībā elektriskiem automobiļiem līdz benzīna dzinējiem un dīzeļdzinējiem), dažādi virsbūves tipi (no kompaktiem hečbekiem līdz lieliem apvidus auto).

Sazinies ar mums

Risinājumi autovadītājiem un vadītājiem

Mūsu uzdevums ir izprast jūsu uzņēmuma prasības. Esiet droši, ka saņemsiet pielāgotus autoparka risinājumus, tai skaitā automobiļus, finanšu iespējas un profesionālu atbalstu.

  • Uzņēmuma automobiļa vadītājs
  • Mazie un vidējie uzņēmumi
  • Starptautiska autoparka pārvaldība
  • Asociācijas un organizācijas
  • Valsts sektors

 

Darbmūža izmaksu apsvērumi

Gandrīz pusi kopējo automobiļa izmaksu veido degviela, ieguldījumi, apdrošināšana, nolietojums, kā arī tehniskā apkope un remontdarbi. Tāpēc Hyundai uzņēmumiem iesaka hibrīdautomobiļus un elektroautomobiļus. Tiem ir zemākās apkopes izmaksas, un jauno transportlīdzekļu komplektācijā ir iekļauta 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. Hibrīdautomobiļu un elektroautomobiļu akumulatoriem piedāvājam 8 gadu garantiju.

EuroPark misija ir attīstīt ilgtspējīgas pilsētvides dizainu

Elektroautomobiļa priekšrocība ir tas, ka tā „uzpilde“ notiek nevis lietošanas, bet stāvēšanas laikā. Turklāt pilsētās elektroautomobiļiem ir ļauts pārvietoties pa sabiedriskā transporta joslām, izvairīties no sastrēgumiem un ietaupīt daudz laika ceļā uz darbu.

Praktisks, ietilpīgs un uzticams

No cenas viedokļa un ņemot vērā ietaupījumu nākotnē un „Filter“ uzņēmuma perspektīvu, nebija vērts izvēlēties automobili ar iekšdedzes dzinēju.

Automobilis ir zīmola vēstnieks

Ja jūsu uzņēmuma darbība ir saistīta ar ūdeņraža tehnoloģijām, tas palīdz nodot jūsu vēstījumu partneriem. Hyundai sērijveidā ražotais NEXO modelis darbojas ar ūdeņradi. Padomājiet par to. Ne daudzi ir braukuši ar ūdeņraža automobili.

Hyundai Līzings

Pirkt vai ņemt līzingā? Mēs atradīsim jums piemērotāko risinājumu.

Sazinieties ar mūsu komandu

Vai jums ir kādi jautājumi? Mēs jums labprāt palīdzēsim.

Riina Harjunpää

Autoparka pārdošanas vadītāja

Riina.Harjunpaa@hyundai.fi

 

Marko Aalik

Baltijas reģiona pārdošanas vadītājs

Marko.Aalik@hyundai.fi