Hyundai automobilis uzņēmumam

Mēs izstrādājam modeļus uzņēmumiem attiecībā uz visiem mūsu mobilitātes pakalpojumiem, kas nodrošina pilnīgu savienojamību un pārvietošanās brīvību. Hyundai nodrošina hibrīda un elektriskos transportlīdzekļus, kas mazina piesārņojuma rašanos. 2019. gadā Hyundai bija elektroautomobiļu pārdošanas līderis Baltijas valstīs. Pagājušajā gadā “Hyundai Motor Europe” sasniedza rekordaugstu 563 018 vienību reģistrāciju. Visaptverošā produktu atjaunošana 2020. gadā veicina turpmāku koncentrēšanos uz kvalitatīvu izaugsmi.

 

Darbmūža izmaksu apsvērumi

Darbmūža izmaksas maziem autoparkiem var būt būtiskāks faktors nekā daudziem uzņēmumiem šķiet. Gandrīz pusi kopējo automobiļa izmaksu veido degviela, ieguldījumi, apdrošināšana, nolietojums, kā arī tehniskā apkope un remontdarbi. Tāpēc Hyundai uzņēmumiem iesaka hibrīdautomobiļus un elektroautomobiļus. Tiem ir zemākās apkopes izmaksas, un jauno transportlīdzekļu komplektācijā ir iekļauta 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. Hibrīdautomobiļu un elektroautomobiļu akumulatoriem piedāvājam 8 gadu garantiju.

 

 

Hyundai autoparka piedāvājuma pieprasīšana

Norādiet savu kontaktinformāciju, un Hyundai Baltijas reģiona pārdošanas vadītājs palīdzēs atrast Jūsu uzņēmumam piemērotāko risinājumu.