Hyundai automobilis uzņēmumam

Hyundai automobiļi atbilst ikviena mūsdienīga Eiropas autoparka klienta prasībām: visplašākais spēka pārvadu klāsts (no pilnībā elektriskiem automobiļiem līdz benzīna dzinējiem un dīzeļdzinējiem), dažādi virsbūves tipi (no kompaktiem hečbekiem līdz lieliem apvidus auto).

 

Darbmūža izmaksu apsvērumi

Gandrīz pusi kopējo automobiļa izmaksu veido degviela, ieguldījumi, apdrošināšana, nolietojums, kā arī tehniskā apkope un remontdarbi. Tāpēc Hyundai uzņēmumiem iesaka hibrīdautomobiļus un elektroautomobiļus. Tiem ir zemākās apkopes izmaksas, un jauno transportlīdzekļu komplektācijā ir iekļauta 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. Hibrīdautomobiļu un elektroautomobiļu akumulatoriem piedāvājam 8 gadu garantiju.

 

Risinājumi autovadītājiem un vadītājiem

Mūsu uzdevums ir izprast jūsu uzņēmuma prasības. Esiet droši, ka saņemsiet pielāgotus autoparka risinājumus, tai skaitā automobiļus, finanšu iespējas un profesionālu atbalstu.

Uzņēmuma automobiļa vadītājs
Mazie un vidējie uzņēmumi
Starptautiska autoparka pārvaldība
Asociācijas un organizācijas
✓ Valsts sektors

 

Modeļu klāsts

Hyundai šobrīd piedāvā visplašāko spēka pārvadu klāstu tirgū, sākot no benzīna vai dīzeļdegvielas iekšdedzes dzinējiem līdz elektrificētiem hibrīddzinējiem, plug-in hibrīddzinējiem, elektriskajiem un ūdeņraža dzinējiem.

 

 

Sazinieties ar mūsu komandu

Vai jums ir kādi jautājumi? Mēs jums labprāt palīdzēsim.

 

Riina Harjunpää

Autoparka pārdošanas vadītājs
Riina.Harjunpaa@hyundai.fi

 

Marko Aalik

Baltijas reģiona pārdošanas vadītājs
Marko.Aalik@hyundai.fi