Hyundai pēcpārdošanas apkalpošana un palīdzība avārijas gadījumos

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma*
5 gadi autopalīdzības – bezmaksas zvani automašīnas tehniskā bojājuma gadījumā uz numuru +371 6733 2188, no kura palīdzība tiek sūtīta visu diennakti tieši uz vietas.
5 gadi tehniskās kontroles – tā ir automašīnas stāvokļa brīvprātīgā bezmaksas kontrole, kas tiek veikta pēc īpašnieka vēlēšanās vienu reizi gadā starp regulārām apkopes reizēm.

Hyundai ir piektais lielākais automašīnu uzņēmums pasaulē, saražojot vairāk par diviem miljoniem automašīnu gadā. Hyundai rūpnīcās, kas atrodas dažādās pasaules vietās, tiek ievērotas stingras kvalitātes prasības, kas attiecas gan uz izgatavojamajām automašīnām, gan uz apkārtējās vides aizsardzību. Produktu izstrādes jomā Hyundai izvirzījis sev mērķi izstrādāt automašīnas, kas ir ērtas to vadītājiem un tai pašā laikā nenodara lielu kaitējumu apkārtējai videi. Turklāt Hyundai vēlas rūpēties par savu automašīnu īpašniekiem un vadītājiem;

Apliecinājums Hyundai automašīnu augstajai kvalitātei ir piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, kas privātajiem pircējiem tiek piedāvāta Latvijā. Garantija ir neatņemama automašīnas daļa un netiek pārraukta arī tad, ja automašīnai mainās īpašnieki.

Vieglajām automašīnām, kas reģistrētas uz privātpersonu vārda pēc 01.02.2011., Hyundai piedāvā arī bezmaksas tehnisko kontroli, kas veicama vienu reizi laika periodā starp regulārajām tehniskajām apkopēm (5 gadus vai līdz brīdim, kad sasniegts 100 000 km nobraukums). Ja brauciena laikā noticis ceļu satiksmes negadījums vai arī ja radušās tehniskas problēmas, Jums palīdzēs Hyundai avārijas dienests.

Garantija

Hyundai savām vieglajām automašīnām, bezceļa automašīnām un krosoveriem piedāvā piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma*, ar nosacījumu, ka automašīnai atbilstoši Latvijā spēkā esošajam tehniskās apkopes grafikam, ko izveidojis ražotājs un importētājs, Hyundai dīlera vai importētāja autorizētā servisa stacijā tiek veikta tehniskā apkope, garantijas remontam izmantojot tikai oriģinālās Hyundai rezerves daļas.

Garantijas noteikumi (pdf)

Jautājumi un atbildes par Hyundai garantiju un servisu (pdf)

Virsbūves garantijas laiks ir 12 gadi. Automašīnas virsbūves kontrole tiek veikta regulāras apkopes gaitā vienreiz gadā.
Augstas veiktspējas litija-jonu polimēra akumulatoram ir 8 gadu vai 200 000 km nobraukuma garantija.
Krāsu klājuma garantijas laiks ir 5 gadi.
Radio/audiosistēma – 3 gadu garantija.
Akumulators – 2 gadu garantija.
Papildu komplektācijai tiek piešķirta 2 gadu garantija. Tā ir spēkā tikai autorizētā izplatītāja noteiktajai un importētāja akceptētajai papildu komplektācijai.
Nomas automašīnas – 3 gadi vai 100 000 km.

Pagarinātā 5+2 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Hyundai pagarinātā 5+2 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, palīdzība uz ceļa un tehniskā apskate ir derīga visiem i30 modeļiem, kas reģistrēti vai saņemti lietošanai, sākot ar 01.04.2018.

Papildinformāciju par garantijas nosacījumiem lasi šeit.

Garantija augstas veiktspējas akumulatoram – 8 gadi

Augsti efektīvajam litija-polimēru akumulatoram tiek piešķirta 8 gadu vai 200 000 km nobraukuma garantija (atkarībā no tā, kas iestājas ātrāk).

Avārijas palīdzības dienesta pakalpojums

Тālr.: +371 6733 2188

Hyundai 24 h palīdzības pakalpojumu saraksts un sniegšanas nosacījumi (pdf) – transportlīdzekļiem, kas reģistrēti līdz 2016. gada 30. jūnijam

Hyundai 24 h palīdzības pakalpojumu saraksts un sniegšanas nosacījumi (pdf) – transportlīdzekļiem, kas reģistrēti sākot ar 2016. gada 1. jūliju

Ja Jūs zvanāt uz avārijas palīdzības dienesta numuru, lūdzam Jūs sniegt turpmāk minās ziņas, kas pieejamas servisa grāmatiņā vai automašīnas tehniskajā pasē:

automašīnas īpašnieka vārds, uzvārds un adrese,
– automašīnas vadītāja vārds, uzvārds un adrese,
– automašīnas reģistrācijas numurs un tā reģistrācijas datums,
– informācija par servisa staciju, kas veikusi pēdējo tehnisko apkopi,
– informācija par defektu,
– automašīnas atrašanās vieta

 

Tehniskā kontrole

Tehniskā kontrole ir automašīnas pārbaude, kas veicama periodā starp regulārajām tehniskajām apkopēm. Vienu reizi tehniskā kontrole, kas veikta starp divām regulārajām tehniskajām apkopēm, tiek piedāvāta bez maksas (5 gadus vai līdz brīdim, kad sasniegts 100 000 km nobraukums), ja iepriekšējā regulārā tehniskā apkope tikusi atbilstošā veidā veikta Hyundai servisa stacijā. Tehniskā kontrole atbilstoši nepieciešamībai ietver automašīnas sistēmu šķidrumu pārbaudi un papildināšanu, spiediena pārbaudi riepās un to piepumpēšanu, lampu un stiklu tīrītāju pārbaudi un, nepieciešamības gadījumā, to nomaiņu. Kontrole tiek veikta bez maksas, bet par papildinātajiem šķidrumiem un nomainītajiem piederumiem nepieciešams veikt samaksu saskaņā ar servisa stacijas cenām.

* Hyundai 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma tiek piešķirta vienīgi tiem Hyundai automobiļiem, kurus gala patērētājiem pārdevis autorizēts Hyundai dīleris,  kā tas ir izklāstīts garantijas bukleta noteikumos un nosacījumos.