MAKSIMĀLS BRAUKŠANAS PRIEKS.
N AUGSTAS VEIKTSPĒJAS KLĀSTS

Braukšana ir kas vairāk nekā tikai nokļūšana no punkta A līdz punktam B. Tādēļ mūsu N modeļi ir rūpīgi izstrādāti, lai nodrošinātu vairāk nekā tikai augstu veiktspēju. N nozīmē maksimālu prieku gan sacīkšu trasē, gan ārpus tās, atspoguļojot N zīmola filozofiju: tā nav tikai braukšana.

 

 

Virzība pretī veiktspējai – N DNS

Dzimis trasē – N apvieno Hyundai plašo pieredzi autosportā un augstas veiktspējas autošosejas automobiļu izstrādi, radot patiesi aizraujošu sporta automobiļu klāstu. Radīti maksimālai braukšanas baudai uz ceļa un sacīkšu automobiļa sajūtai ikdienā – visiem N modeļiem ir kopīgs DNS, ko var iedalīt šādos trīs veiktspējas standartos.

 

Veikls pagriezienu izbraucējs

Alkst izbraukt pagriezienus tāpat kā jūs – tas ir aprīkots ar plašu augstas veiktspējas komponentu klāstu, kas nodrošina pasaules klases pagriezienu izbraukšanas iespējas.

 

Ikdienas sporta automobilis

Sacīkšu automobilis katrai dienai. N modeļi līdzsvaro izsmalcinātu jaudu un sacīkšu trasei gatavu braukšanas dinamiku ar ikdienas braucieniem paredzētu komfortu.

 

Sacīkšu trases cienīgas spējas

Gatavs, ja jūs esat gatavs. N modeļi ir tā aprīkoti, lai nodrošinātu veiktspēju sacīkšu dienā ar plašu klāstu sacīkšu funkciju, kas sniedz uzlabotu veiktspēju.

 

 

MŪSU AUGSTAS VEIKTSPĒJAS N MODEĻI


i20 N

Pilnīgi jaunais i20 N, kas radīts, iedvesmojoties no ralliju čempiona i20 Coupe WRC, ievieš jūsu dzīvē sacīkšu trasei raksturīgo veiktspēju un rada adrenalīna pieplūdumu.

Pateicoties tā augstas veiktspējas 1,6 litru turbo GDi dzinējam un iespaidīgajiem 204 ZS, pilnīgi jaunais i20 N ir tikpat jaudīgs kā sacīkšu automobilis, kas ir tā pamatā. Tam ir 18 collu vieglmetāla diski ar Pirelli P-Zero īpaši augstas veiktspējas riepām un WRC automobiļu iedvesmots jumta spoilers.

100 km/h sasniedz 6,7 sekundēs, un maksimālais ātrums ir 230 km/h.

Šasija tika pastiprināta labākai vadāmībai dažādos laikapstākļos. Pilnīgi jaunā i20 N balstiekārtai ir izturīgāki priekšējie kupoli un šarnīri, kā arī atšķirīgas atsperes un amortizatori, lai nodrošinātu komfortu sportiskākas braukšanas laikā.

Dinamikas iezīmes ir mehānisks ierobežotas slīdes diferenciālis (m-LSD), N Grin kontroles sistēma ar pieciem braukšanas režīmiem, starta kontrole, motora apgriezieniem atbilstoša zemāka pārnesuma pārslēgšana un palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā.

Iepazīties ar modeli


i30 N

Kopš godalgotā i30 N debijas esam cītīgi strādājuši, lai lielisko padarītu vēl labāku. Vadoties pēc mūsu ļoti veiksmīgajā i30 N TCR sacīkšu paketē gūtajām atziņām un gūstot motivāciju no mūsu entuziastu kopienas izteiktajām atsauksmēm, esam būtiski uzlabojuši veiktspēju. Uzlabojumi ietver mitrā tipa 8 pakāpju duālā sajūga pārnesumkārbas (N DCT) ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām ieviešanu, lielāku jaudu un griezes momentu Performance paketē un vieglus kaltā vieglmetāla diskus.

i30 N ir ietverts 2,0 T-GDI benzīna dzinējs ar 280 ZS jaudu. Maksimālais griezes moments ir 392 Nm. Maksimālais ātrums: 250 km/h.

Svars, kas samazināts, izmantojot augstas veiktspējas N Light Seats un 19 collu kaltā vieglmetāla diskus, nodrošina labāku veiktspēju un vadāmību, lai iegūtu dinamiskāku braukšanas pieredzi.

Iepazīties ar modeli


i30 Fastback N

Ar savu slīpo siluetu un graciozi veidoto jumta līniju i30 Fastback N ir eleganti skaists. Ar jaunajiem LED priekšējiem lukturiem un līdziniekam – hečbekam – raksturīgo režģi, kā arī visiem veiktspējas un viedo tehnoloģiju uzlabojumiem tas ir arī rūpīgi izstrādāts maksimālam braukšanas baudījumam uz ceļa. Līdzsvarojot sacīkšu braukšanas dinamiku un nevaldāmu spēku ar iespēju doties komfortablos ikdienas braucienos, i30 Fastback N patiesi ir ikdienas sporta automobilis. Šī stilīgā, pievilcīgā 5 durvju kupeja ir pārliecinoša un apveltīta ar izcilām proporcijām, un tā rada adrenalīna pieplūdumu patiesi elegantā manierē.

i30 Fastback N ir ietverts 2,0 T-GDI benzīna dzinējs ar 280 ZS jaudu. Maksimālais griezes moments ir 392 Nm. Maksimālais ātrums: 250 km/h.

Svars, kas samazināts, izmantojot augstas veiktspējas N Light Seats un 19 collu kaltā vieglmetāla diskus, nodrošina labāku veiktspēju un vadāmību, lai iegūtu dinamiskāku braukšanas pieredzi.

Iepazīties ar modeli


KONA N

Hyundai N struktūrvienība un Hyundai dizaina centrs pirmo reizi sadarbojās, lai veiktu izstrādi uz SUV virsbūves tipa, radot produktu, kas nepārprotami rada spēcīgu iespaidu un braukšanas baudījumu. KONA N apvieno KONA mūsdienīgo dizainu ar uzņēmuma N modeļu drosmīgo un dinamisko vēstījumu.

Tam ir 4 cilindru rindu DOCH dzinējs ar turbo benzīna tiešo iesmidzināšanu, kas nodrošina 280 ZS maksimālo jaudu un 392 Nm maksimālo griezes momentu. Tam ir 8 pakāpju duālā sajūga automātiskā pārnesumkārba.

Dinamikas iezīmes ir elektroniski vadāma balstiekārta un stabilitātes kontrole, elektronisks ierobežotas slīdes diferenciālis (e-LSD), augstas veiktspējas bremzes, N Power Sense ass, N Grin kontroles sistēma ar pieciem braukšanas režīmiem, stūres pastiprinātājs ar motora piedziņu (MDPS), pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņa.

Labākai braukšanai sarežģītos apstākļos tam ir vilces kontroles režīmu atlase (sniegs, dziļš sniegs, dubļi, smiltis).

Iepazīties ar modeli

 

N LINE – SPĒCĪGU NIANŠU PĀRLIECĪBA

N Line, kam raksturīgi N piemītošie dizaina un veiktspējas uzlabošanas elementi, paplašinās klientiem pieejamo izvēli. Spēka pārvadiem līdzinoties standarta Hyundai automobiļos ierīkotajiem, N Line automobiļi būs uzreiz pamanāmi ar to atšķirīgajiem dizaina elementiem. Līdz ar plašo sportiskā dizaina elementu klāstu N Line nodrošina arī uzlabotu veiktspēju. Izbaudiet uzlaboto spēka pārvada reakciju apvienojumā ar speciāli uzlabotu balstiekārtu un izplūdes skaņu.

 


i10 N Line

i10 N Line ir dinamisks un jaudīgs. Papildus ekskluzīvām dizaina iezīmēm, kas izstrādātas, iedvesmojoties no sacīkšu automobiļiem, tas sniedz sportiskāku braukšanas pieredzi, ko nodrošina jaudīgs 100 ZS turbo benzīna dzinējs un 172 Nm griezes moments (4500 apgr./min.).

Iepazīties ar modeli


i20 N Line

Tam ir trases iedvesmota priekšpuse un enerģiska aizmugure. Stilīgie divtoņu diski piešķir dinamiski sportisku izskatu. Trīs cilindru 998cc Turbo GDI dzinējs ir radīts uzlabotai braukšanas pieredzei. Ar 120 ZS un jauno 48 V daļēja hibrīda tehnoloģiju šī nelielā spēkstacija nodrošina ātrāku dzinēja reakciju un vēl spēcīgāku izplūdes skaņu.

Iepazīties ar modeli


i30 N Line

Dizains ir izstrādāts, iedvesmojoties no augstas veiktspējas automobiļa i30 N. Sānu atveres ir aprīkotas ar kustīgiem spārniem, kas uzlabo aerodinamisko veiktspēju. i30 N Line ir aprīkots ar ekskluzīviem 18 collu diskiem un Michelin Sport riepām.

Ir pieejami trīs modeļu tipi: hečbeks, furgons un 5 durvju kupeja. Vēl dinamiskākai braukšanai Hatchback un Fastback ir aprīkoti arī ar pielāgotu balstiekārtu un stūri.

Tam ir arī 1,5 T-GDi turbo benzīna dzinējs ar 48 V daļēja hibrīda tehnoloģiju un 7 pakāpju DCT pārnesumkārbu. Maksimālā jauda: 159 ZS.

Atklājiet i30 Hatchback N Line   Atklājiet i30 Wagon N Line   Atklājiet i30 Fastback N Line


Tucson N Line

Tucson N Line apvieno sevī izcilu, dinamisku dizainu un uzlabotu savienojamību ar autosporta iedvesmoto N Line stilu un attieksmi. Elektroniski vadāma balstiekārta nodrošina papildu manevrētspēju uz ceļa, izmantojot adaptīvo amortizācijas tehnoloģiju. Automobilis ātrāk un spēcīgāk reaģē gan uz ķermeņa kustībām, gan stūrēšanas komandām.

Iepazīties ar modeli


KONA N Line

Pirmo reizi jaunais KONA ir pieejams ar dinamisku, autosporta iedvesmotu N Line apdari, kas ir aprīkota ar funkcionālām detaļām. Atliek tikai uz to paskatīties, lai sajustu aizrautību, ar kādu mūsu dizaineri strādāja pie sportiskā dizaina niansēm. KONA N Line ir sportisks, 1,6 litru T-GDI benzīna dzinējs ar maksimālo jaudu 198 ZS un maksimālo griezes momentu 265 Nm. Tas ir apvienots ar vienmērīgi pārslēdzamu septiņu pakāpju DCT dubultā sajūga pārnesumkārbu un ir pieejams ar pilnpiedziņu.

Iepazīties ar modeli

 

Vēlos iegūt vairāk informācijas