IZJŪTI EMOCIJAS

Mēs ne tikai būvējam automobiļus, bet arī radām sajūtas. Unikālais Hyundai dizains un augstas veiktspējas elementi paplašina klientam pieejamās iespējas. Jūs varat izvēlēties augstas veiktspējas automobili, kas pārsteidz gan uz ceļa, gan sacīkšu trasē, vai sportisku automobili ar sportiska dizaina iezīmēm un uzlabotu veiktspēju.

 

N

Braukšanai nav jābūt garlaicīgai. Ar N tā nekad tāda nebūs. Laipni lūdzam N augstās veiktspējas pasaulē. Pārspējiet robežas un atklājiet, cik daudz prieka var sagādāt atrašanās pie stūres. N ir izstrādāts, nodrošinot aizraujošu līkumu izbraukšanas spēju apvienojumā ar ikdienas sporta automobiļa vadāmību.

 

N pagriezienu izgriešanas diferenciālis

Tas sniedz unikālu pagriezienu izgriešanas pieredzi. Hyundai to ir īpaši projektējis un izstrādājis, lai sniegtu maksimālu baudījumu, vienlaikus saglabājot stabilitāti bremzējot, kā arī iebraucot pagriezienos un izbraucot no tiem.

Ikdienas sporta automobilis

Veiktspējas labā nav nepieciešams upurēt ērtības: N modeļi ietver savā klasē labākās Hyundai savienojamības un drošības funkcijas patīkamai un drošai braukšanai.

Gatavs sacīkšu trasei

Brauciet ar to pilsētā vai sacīkšu trasē. N modeļi ne vien izskatās sportiski, bet arī nodrošina iespaidīgu veiktspēju, kad vien to vēlaties.

 


i20 N

Pilnīgi jaunais i20 N, kas radīts, iedvesmojoties no ralliju čempiona i20 Coupe WRC, ievieš jūsu dzīvē sacīkšu trasei raksturīgo veiktspēju un rada adrenalīna pieplūdumu.

Pateicoties tā augstas veiktspējas 1,6 litru turbo GDi dzinējam un iespaidīgajiem 204 ZS, pilnīgi jaunais i20 N ir tikpat jaudīgs kā sacīkšu automobilis, kas ir tā pamatā. Tam ir 18 collu vieglmetāla diski ar Pirelli P-Zero īpaši augstas veiktspējas riepām un WRC automobiļu iedvesmots jumta spoilers.

100 km/h sasniedz 6,7 sekundēs, un maksimālais ātrums ir 230 km/h.

Šasija tika pastiprināta labākai vadāmībai dažādos laikapstākļos. Pilnīgi jaunā i20 N balstiekārtai ir izturīgāki priekšējie kupoli un šarnīri, kā arī atšķirīgas atsperes un amortizatori, lai nodrošinātu komfortu sportiskākas braukšanas laikā.

Dinamikas iezīmes ir mehānisks ierobežotas slīdes diferenciālis (m-LSD), N Grin kontroles sistēma ar pieciem braukšanas režīmiem, starta kontrole, motora apgriezieniem atbilstoša zemāka pārnesuma pārslēgšana un palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā.

Iepazīties ar modeli


i30 N

Kopš godalgotā i30 N debijas esam cītīgi strādājuši, lai lielisko padarītu vēl labāku. Vadoties pēc mūsu ļoti veiksmīgajā i30 N TCR sacīkšu paketē gūtajām atziņām un gūstot motivāciju no mūsu entuziastu kopienas izteiktajām atsauksmēm, būtiski veiktspējas uzlabojumi ietver mitrā tipa 8 pakāpju duālā sajūga pārnesumkārbas (N DCT) ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām ieviešanu, lielāku jaudu un griezes momentu Performance paketē un vieglus kaltā vieglmetāla diskus.

i30 N ir ietverts 2,0 T-GDI benzīna dzinējs ar 280 ZS jaudu. Maksimālais griezes moments ir 392 Nm. Maksimālais ātrums: 250 km/h.

Svars, kas samazināts, izmantojot augstas veiktspējas N Light Seats un 19 collu kaltā vieglmetāla diskus, nodrošina labāku veiktspēju un vadāmību, lai iegūtu dinamiskāku braukšanas pieredzi.

Iepazīties ar modeli


i30 Fastback N

Ar savu slīpo siluetu un graciozi veidoto jumta līniju i30 Fastback N ir eleganti skaists. Ar jaunajiem LED priekšējiem lukturiem un līdziniekam – hečbekam – raksturīgo režģi, kā arī visiem veiktspējas un viedo tehnoloģiju uzlabojumiem tas ir arī rūpīgi izstrādāts maksimālam braukšanas baudījumam uz ceļa. Līdzsvarojot sacīkšu braukšanas dinamiku un nevaldāmu spēku ar iespēju doties komfortablos ikdienas braucienos, i30 Fastback N patiesi ir ikdienas sporta automobilis. Šī stilīgā, pievilcīgā 5 durvju kupeja ir pārliecinoša un apveltīta ar izcilām proporcijām, un tā rada adrenalīna pieplūdumu patiesi elegantā manierē.

i30 Fastback N ir ietverts 2,0 T-GDI benzīna dzinējs ar 280 ZS jaudu. Maksimālais griezes moments ir 392 Nm. Maksimālais ātrums: 250 km/h.

Svars, kas samazināts, izmantojot augstas veiktspējas N Light Seats un 19 collu kaltā vieglmetāla diskus, nodrošina labāku veiktspēju un vadāmību, lai iegūtu dinamiskāku braukšanas pieredzi.

Iepazīties ar modeli


KONA N

Hyundai N struktūrvienība un Hyundai dizaina centrs pirmo reizi strādāja kopā, lai veiktu izstrādi uz SUV virsbūves tipa, radot produktu, kas nepārprotami simbolizē spēcīgu iespaidu un braukšanas baudījumu. Pilnīgi jaunais KONA N apvieno nesen izlaistā jaunā KONA mūsdienīgo dizainu ar uzņēmuma N modeļu drosmīgo un dinamisko vēstījumu.

Tam ir 4 cilindru rindu DOCH dzinējs ar turbo benzīna tiešo iesmidzināšanu, kas nodrošina 280 ZS maksimālo jaudu un 392 Nm maksimālo griezes momentu. Tam ir 8 pakāpju duālā sajūga automātiskā pārnesumkārba.

Dinamikas iezīmes ir elektroniski vadāma balstiekārta un stabilitātes kontrole, elektronisks ierobežotas slīdes diferenciālis (e-LSD), augstas veiktspējas bremzes, N Power Sense ass, N Grin kontroles sistēma ar pieciem braukšanas režīmiem, stūres pastiprinātājs ar motora piedziņu (MDPS), pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņa.

Labākai braukšanai sarežģītos apstākļos tam ir vilces kontroles režīmu atlase (sniegs, dziļš sniegs, dubļi, smiltis).

Iepazīties ar modeli

 

N LINE

N Line, kam raksturīgi N piemītošie dizaina un veiktspējas uzlabošanas elementi, paplašinās klientiem pieejamo izvēli. Spēka pārvadiem līdzinoties standarta Hyundai automobiļos ierīkotajiem, N Line automobiļi būs uzreiz pamanāmi ar to atšķirīgajiem dizaina elementiem. Līdz ar plašo sportiskā dizaina elementu klāstu N Line nodrošina arī uzlabotu veiktspēju. Izbaudiet uzlaboto spēka pārvada reakciju apvienojumā ar speciāli uzlabotu balstiekārtu un izplūdes skaņu.

 


i10 N Line

i10 N Line ir dinamisks un jaudīgs. Papildus ekskluzīvām dizaina iezīmēm, kas izstrādātas, iedvesmojoties no sacīkšu automobiļiem, tas sniedz sportiskāku braukšanas pieredzi, ko nodrošina jaudīgs 100 ZS turbo benzīna dzinējs un 172 Nm griezes moments (4500 apgr./min.).

Iepazīties ar modeli


i20 N Line

Tam ir trases iedvesmota priekšpuse un enerģiska aizmugure. Stilīgie divtoņu diski piešķir dinamiski sportisku izskatu. Trīs cilindru 998cc Turbo GDI dzinējs ir radīts uzlabotai braukšanas pieredzei. Ar 120 ZS un jauno 48 V daļēja hibrīda tehnoloģiju šī nelielā spēkstacija nodrošina ātrāku dzinēja reakciju un vēl spēcīgāku izplūdes skaņu.

Iepazīties ar modeli


i30 N Line

Dizains ir izstrādāts, iedvesmojoties no augstas veiktspējas automobiļa i30 N. Sānu atveres ir aprīkotas ar kustīgiem spārniem, kas uzlabo aerodinamisko veiktspēju. i30 N Line ir aprīkots ar ekskluzīviem 18 collu diskiem un Michelin Sport riepām.

Ir pieejami trīs modeļu tipi: Hatchback, furgons un 5 durvju kupeja. Vēl dinamiskākai braukšanai Hatchback un Fastback ir aprīkoti arī ar pielāgotu balstiekārtu un stūri.

Tam ir arī 1,5 T-GDi turbo benzīna dzinējs ar 48 V daļēja hibrīda tehnoloģiju un 7 pakāpju DCT pārnesumkārbu. Maksimālā jauda: 159 ZS.

Atklājiet i30 Hatchback N Line   Atklājiet i30 Wagon N Line   Atklājiet i30 Fastback N Line


Tucson N Line

Tucson N Line apvieno sevī izcilu dinamisku dizainu un uzlabotu savienojamību ar autosporta iedvesmoto N Line stilu un attieksmi. Elektroniski vadāma balstiekārta nodrošina papildu manevrētspēju uz ceļa, izmantojot adaptīvo amortizācijas tehnoloģiju. Automobilis ātrāk un spēcīgāk reaģē gan uz ķermeņa kustībām, gan stūrēšanas komandām.

Iepazīties ar modeli


KONA N Line

Pirmo reizi jaunais KONA ir pieejams ar dinamisku, autosporta iedvesmotu N Line apdari, kas ir aprīkota ar funkcionālām detaļām. Atliek tikai uz to paskatīties, lai sajustu aizrautību, ar kādu mūsu dizaineri strādāja pie sportiskā dizaina niansēm. KONA N Line ir sportisks 1,6 litru T-GDI benzīna dzinējs ar maksimālo jaudu 198 ZS un maksimālo griezes momentu 265 Nm. Tas ir apvienots ar vienmērīgi pārslēdzamu septiņu pakāpju DCT dubultā sajūga pārnesumkārbu un ir pieejams ar pilnpiedziņu.

Iepazīties ar modeli

 

Vēlos iegūt vairāk informācijas