IZJŪTI EMOCIJAS

Mēs ne tikai būvējam automašīnas, bet arī radām sajūtas. Unikālais Hyundai dizains un augstas veiktspējas elementi paplašina klientam pieejamās iespējas. Jūs varat izvēlēties augstas veiktspējas automobiļi, kas pārsteidz gan uz ceļa, gan sacīkšu trasē, vai sportisku automašīnu, kam ir sportiska dizaina iezīmes un kas arī sniedz uzlabotu veiktspēju.

 

N

Braukšanai nav jābūt garlaicīgai. Ar N tā nekad tāda nebūs. Laipni lūdzam N augstās veiktspējas pasaulē. Pārspējiet robežas un atklājiet, cik daudz prieka var sagādāt atrašanās pie stūres. N ir izstrādāts, nodrošinot aizraujošu līkumu izbraukšanas spēju apvienojumā ar ikdienas sporta automašīnas vadāmību. N spožo sniegumu nodrošina izteikti reaģējošs 2,0 litru tiešās iesmidzināšanas dzinējs, kas pieejams ar līdz pat 275 ZS.
N pagriezienu izgriešanas diferenciālis* nodrošina unikālu pagriešanas pieredzi. Hyundai to ir īpaši projektējis un izstrādājis, lai sagādātu prieku, saglabājot stabilitāti bremzējot, kā arī iebraucot un izbraucot no pagriezieniem.

* Standarta ar i30 N un i30 Fastback N Performance paketi.

i30 N

i30 Fastback N

 

N LINE

N Line, kam raksturīgi N piemītošie dizaina un veiktspējas uzlabošanas elementi, paplašinās klientiem pieejamo izvēli. Spēka pārvadiem līdzinoties standarta Hyundai automašīnās ierīkotajiem, N Line automobiļi būs uzreiz pamanāmi ar to atšķirīgajiem dizaina elementiem. Līdz ar plašo sportiskā dizaina elementu klāstu N Line nodrošina arī uzlabotu veiktspēju. Izbaudiet uzlaboto spēka pārvada reakciju apvienojumā ar speciāli uzlabotu piekari un izplūdes skaņu.

i30 N Line modeļi ir pieejami ar ir 1,4 litru T-GDI benzīna dzinēju un Tucson N Line 1,6 litru T-GDI benzīna dzinēju. Visi modeļi ietver 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu. Pamanāmie augstas veiktspējas sporta sēdekļi jums nodrošina labu vadāmību un komfortu.

 

i30 Hatchback N Line

i30 Fastback N Line

Tucson N Line

 

 

i30 WAGON SPORT LINE

Pēc N-Line palaišanas tirgū mēs saņēmām pieprasījumus pēc sportiskāka izskata i30 Wagon un tagad mums tāds ir! Plūstošās ​​līnijas un izsmalcinātais dizains liecina, ka tas nav parasts furgons, bet gan apveltīts ar pārsteidzošām iezīmēm, kas padara to vēl stilīgāku. Tam ir 1,4 T-GDI benzīna dzinējs ar 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu. Ērti, divkrāsaini auduma un ādas apdares sēdekļi uzlabo visus jūsu pārbraucienus.

 

i30 Wagon Sport Line

 

 

Lūgt piedāvājumu