Close

Izjūti emocijas

Maksimāls braukšanas prieks. N augstas veiktspējas klāsts.

Dzimis trasē – N apvieno Hyundai plašo pieredzi autosportā un augstas veiktspējas lielceļu automobiļu izstrādi, radot patiesi aizraujošu sporta automobiļu klāstu. Radītiem maksimālai braukšanas baudai uz ceļa un sacīkšu automobiļa sajūtai ikdienā – visiem N modeļiem ir kopīgs DNS, ko var iedalīt šādos trīs veiktspējas standartos.
N modeļi N Line
Hyundai N kaarteessa

Veikls pagriezienu izbraucējs

Alkst izbraukt pagriezienus tāpat kā jūs – tas ir aprīkots ar plašu augstas veiktspējas komponentu klāstu, kas nodrošina pasaules klases pagriezienu izbraukšanas iespējas.

Hyundai N suorituskykyä

Ikdienas sporta automobilis

Sacīkšu automobilis katrai dienai. N modeļi līdzsvaro izsmalcinātu jaudu un sacīkšu trasei gatavu braukšanas dinamiku ar ikdienas braucieniem paredzētu komfortu.

N rada valmis

Sacīkšu trases cienīgas spējas

Gatavs, ja jūs esat gatavs. N modeļi ir tā aprīkoti, lai nodrošinātu veiktspēju sacīkšu dienā ar plašu klāstu sacīkšu funkciju, kas sniedz uzlabotu veiktspēju.

N
N

N-modeļi

Mūsu augstas veiktspējas N modeļi

i20 N i30 N i30 Fastback N KONA N

i20 N

Pilnīgi jaunais i20 N, kas radīts, iedvesmojoties no ralliju čempiona i20 Coupe WRC, ievieš jūsu dzīvē sacīkšu trasei raksturīgo veiktspēju un rada adrenalīna pieplūdumu.

Pateicoties tā augstas veiktspējas 1,6 litru turbo GDi dzinējam un iespaidīgajiem 204 ZS, pilnīgi jaunais i20 N ir tikpat jaudīgs kā sacīkšu automobilis, kas ir tā pamatā. Tam ir 18 collu vieglmetāla diski ar Pirelli P-Zero īpaši augstas veiktspējas riepām un WRC automobiļu iedvesmots jumta spoilers.

100 km/h sasniedz 6,7 sekundēs, un maksimālais ātrums ir 230 km/h.

Iepazīties ar modeli

i30 N

Kopš godalgotā i30 N debijas esam cītīgi strādājuši, lai lielisko padarītu vēl labāku.

i30 N ir ietverts 2,0 T-GDI benzīna dzinējs ar 280 ZS jaudu. Maksimālais griezes moments ir 392 Nm. Maksimālais ātrums: 250 km/h.

Svars, kas samazināts, izmantojot augstas veiktspējas N Light Seats un 19 collu kaltā vieglmetāla diskus, nodrošina labāku veiktspēju un vadāmību, lai iegūtu dinamiskāku braukšanas pieredzi.

 

Iepazīties ar modeli

i30 Fastback N

Ar savu slīpo siluetu un graciozi veidoto jumta līniju i30 Fastback N ir eleganti skaists.

Līdzsvarojot sacīkšu braukšanas dinamiku un nevaldāmu spēku ar iespēju doties komfortablos ikdienas braucienos, i30 Fastback N patiesi ir ikdienas sporta automobilis.

i30 Fastback N ir ietverts 2,0 T-GDI benzīna dzinējs ar 280 ZS jaudu. Maksimālais griezes moments ir 392 Nm. Maksimālais ātrums: 250 km/h.

Iepazīties ar modeli

KONA N

Tam ir 4 cilindru rindā DOCH turbodzinējs ar benzīna tiešo iesmidzināšanu, kas nodrošina 280 ZS maksimālo jaudu un 392 Nm maksimālo griezes momentu. Tam ir 8 pakāpju dubultā sajūga automātiskā pārnesumkārba.

Dinamikas iezīmes ir elektroniski vadāma balstiekārta un stabilitātes kontrole, elektronisks ierobežotas slīdes diferenciālis (e-LSD), augstas veiktspējas bremzes, N Power Sense ass, N Grin kontroles sistēma ar pieciem braukšanas režīmiem, stūres pastiprinātājs ar motora piedziņu (MDPS), pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas.

Labākai braukšanai sarežģītos apstākļos tam ir vilces kontroles režīmu atlase (sniegs, dziļš sniegs, dubļi, smiltis).

Iepazīties ar modeli

N Line

N line – spēcīgu nianšu pārliecība

Spēka pārvadiem līdzinoties standarta Hyundai automobiļos ierīkotajiem, N Line automobiļi būs uzreiz pamanāmi ar to atšķirīgajiem dizaina elementiem. Līdz ar plašo sportiskā dizaina elementu klāstu N Line nodrošina arī uzlabotu veiktspēju. Izbaudiet uzlaboto spēka pārvada reakciju apvienojumā ar speciāli uzlabotu balstiekārtu un izplūdes skaņu.

i20 N Line i30 N Line Tucson N Line KONA N Line

i20 N Line

Tam ir trases iedvesmota priekšpuse un enerģiska aizmugure. Stilīgie divtoņu diski piešķir dinamiski sportisku izskatu.

Trīs cilindru 998 cm3 Turbo GDI dzinējs ir radīts uzlabotai braukšanas pieredzei. Ar 120 ZS un jauno 48 V daļēja hibrīda tehnoloģiju šī nelielā spēkstacija nodrošina ātrāku dzinēja reakciju un vēl spēcīgāku izplūdes skaņu.

 

Iepazīties ar modeli

i30 N Line

Ir pieejami trīs modeļu tipi: hečbeks, universālis un 5 durvju kupeja. Vēl dinamiskākai braukšanai Hatchback un Fastback ir aprīkoti arī ar pielāgotu balstiekārtu un stūri.

Tam ir arī 1,5 T-GDi benzīna turbodzinējs ar 48 V daļēja hibrīda tehnoloģiju un 7 pakāpju DCT pārnesumkārbu. Maksimālā jauda: 159 ZS.

 

Iepazīties ar modeli

Tucson N Line

Tucson N Line apvieno sevī izcilu, dinamisku dizainu un uzlabotu savienojamību ar autosporta iedvesmoto N Line stilu un attieksmi.

Elektroniski regulējama balstiekārta nodrošina papildu manevrētspēju uz ceļa, izmantojot adaptīvo amortizācijas tehnoloģiju. Automobilis ātrāk un spēcīgāk reaģē gan uz ķermeņa kustībām, gan stūrēšanas komandām.

 

Iepazīties ar modeli

KONA N Line

KONA N Line ir sportisks, 1,6 litru T-GDI benzīna dzinējs ar maksimālo jaudu 198 ZS un maksimālo griezes momentu 265 Nm.

Tas ir aprīkots ar vienmērīgi pārslēdzamu septiņu pakāpju DCT dubultā sajūga pārnesumkārbu un ir pieejams ar pilnpiedziņu.

 

Iepazīties ar modeli