Close

KONA Electric

Pilnībā elektrisks auto
Hyundai izplatītāji

Pilnībā elektriskas darbības krosovers

Kopš tā laišanas tirgū KONA Electric ir veikti eksterjera uzlabojumi, padarot automobili uz ceļa vēl izteiksmīgāku. Turklāt tas lepojas ar 484 km (kombinētu) nobraucamo attālumu un līdz pat 660 km pilsētā* ar vienu uzlādes reizi un ir aprīkots ar plašu drošības, savienojamības un ērtību funkciju klāstu, kas palīdzēs jums gūt no savas nākotnes pēc iespējas vairāk.

39/64 kWh

Pieejams ar divām spēka pārvada versijām: 39,2 kWh akumulators (nobraucamais attālums – 305 km) vai 64 kWh versija (nobraucamais attālums – 484 km).

Nevainojama savienojamība un uzlabots komforts

KONA Electric tagad ir pieejams ar Bluelink lietotni*, lai jūs varētu attālināti paveikt visu, sākot no durvju aizslēgšanas un akumulatora uzlādes līmeņa pārbaudes, vai pat jebkurā laikā ieslēgt automobiļa priekšapsildi.

204 ZS / 395 Nm

Zibens ātrumā ar pilnu gaitu uz priekšu, pateicoties 395 Nm griezes momentam, ko nodrošina pilnībā elektriskais spēka pārvads, – šis sportiskais pilsētas apvidus auto uzņem ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 7,9 sekundēs.

Drošība

KONA Electric ir aprīkots ar Hyundai SmartSense, modernām, uzlabotām vadītāja palīdzības sistēmām, kuras nodrošina jaunākās drošības un autovadīšanas palīdzības funkcijas, kas sniegs papildu sirdsmieru.

Uzziniet vairāk par drošību

Regulējama rekuperatīvā bremzēšana

Palieliniet nobraucamo attālumu līdz maksimumam, izmantojot KONA Electric rekuperatīvās bremzēšanas sistēmas, kas sniedz jums iespēju uzlādēt akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobiļa gaitu. Vadītājs var viegli regulēt rekuperatīvās bremzēšanas līmeni, izmantojot pārslēgšanas lāpstiņas aiz stūres.

Iepazīstiet vairāk Hyundai elektroautomobiļu

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Visiem Hyundai modeļiem ir piecu (5) gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. Papildus tiek piešķirta astoņu (8) gadu vai 160 000 kilometru nobraukuma garantija augstsprieguma akumulatoram.

Hyundai garantija

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Funkcijas
Uzzināt vairāk

Aksesuāri
Atklāj vairāk