Close

Lielisks piedāvājums KONA Electric

Pieejams un praktisks elektrisks SUV

KONA Electric ir kompakts SUV modelis, kas ir lieliski piemērots vidēji lielām ģimenēm. Automobiļa piedziņas akumulators ir iebūvēts šasijā un neaizņem vietu salonā. Uzlādes ligzda atrodas gandrīz pašā automobiļa priekšā, tāpēc, piebraucot pie uzlādes stacijas, uzlādes kabelis nekad neizrādīsies par īsu.

Elegants interjers

KONA Electric ir plašs, piemērots dažādiem apstākļiem un netaupa uz vietas rēķina – tajā sajutīsiet tādu plašumu, ko parasti negaida no elektroauto. Tāpēc iekārtojieties ērti, te būs gana daudz vietas pieciem pieaugušajiem.

10,25 collu digitālais mērinstrumentu panelis

Labajā pusē esošajā displejā tiek parādīta elektriskās spēka piedziņas informācija, piemēram, pašreizējais akumulatora uzlādes stāvoklis, kā arī pašreizējais enerģijas izmantošanas līmenis. Displeja krāsu shēma mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Izvēlieties Comfort, Eco vai Sport modeli.

Krell augstākās klases skaņas sistēma

Esiet tiešsaistē pilsētā vai pārejiet bezsaistē, braucot bezceļu apvidos un uzgrieziet mūziku maksimāli skaļi. KRELL augstākās klases skaņas sistēma nodrošina koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu.

Viedi. Ērti. Savienoti.

Ar lietotni Bluelink® tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt savu KONA Electric attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots.

Tālo gaismu palīgsistēma

Konstatē pretī braucošos un tajā pašā joslā braucošos automobiļus, automātiski pārslēdzoties no tālajām uz tuvajām gaismām. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma ieslēdz tālās gaismas, maksimizējot jūsu redzamības tālumu.

Elektroniska ātrumu pārslēgšana un stāvbremze

Pārslēdzieties starp braukšanas, neitrālo, atpakaļgaitas un stāvēšanas režīmu, vienkārši nospiežot pogas, kas ir ērti uzstādītas centrālajā konsolē. Tur ir atrodama arī elektroniskā stāvbremze. Tā ir ērta un vienkārši lietojama, turklāt rada papildu vietu salonā.

Atpakaļskata monitors

Šī standarta funkcija nodrošina labāku redzamību gan novietojot automašīnu stāvēšanai, gan braucot. Nospiežot pogu, aizmugures skata monitors centrālajā skārienekrānā precīzi parāda to, kas notiek aizmugurē, pat braukšanas laikā.

Vieda tehnoloģija inteliģentai braukšanai

Palieliniet nobraucamo attālumu līdz maksimumam, izmantojot KONA Electric rekuperatīvās bremzēšanas sistēmas, kas sniedz jums iespēju uzlādēt akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobiļa gaitu.

 

Tehniskie dati

Cenas un tehniskie dati

No 1,49 %

+ 6 mēn. EURIBOR ir kampaņas modeļu līzinga procenti!

Saņemt piedāvājumu