UZLĀDĒTA IZVĒLE: IONIQ / KONA

Hyundai nostiprina uzņēmuma pozīciju kā novators ekomobilitātes jomā, kamēr daudzi citi automobiļu ražotāji vēl tikai izstrādā vai laiž klajā savus pirmos ekoautomobiļu modeļus.

 

IONIQ

2019. gada rudenī tiks atjaunota populārā Hyundai IONIQ sērija. Sērijas automobiļi ir aprīkoti ar SmartSense drošības sistēmu un vadītāja palīgsistēmu, un tagad tie ietver velosipēdistu noteikšanas sistēmu un braukšanas atpakaļskata monitoru. IONIQ klāsta automobiļiem tagad ir jauni, izteiksmīgi apgaismojuma elementi, pārveidota informācijas un izklaides sistēma, kā arī jauns eksterjera un interjera dizains. Turklāt jaunais IONIQ Electric nodrošina lielāku nobraucamo attālumu, sasniedzot līdz pat 311 km (pilsētā – 412 km).

 

Paātrinājums (0-100 km/h)

9,9 sek

Maks. jauda

100 kW

Nobraucamais attālums pilsētā

Līdz pat 412 km

Ātrā uzlāde

54 min

Elektrības patēriņš

138 Wh/km

Maksimālais ātrums

165 km/h

 

KONA

KONA Electric ir daudzpusīgs un ļoti patīkams braukšanai, un tas ir pirmais elektriskais kompaktais SUV Eiropā. Šis avangardiskais jaunatnācējs apvieno iespaidīgu nobraucamo attālumu elektriskajā režīmā ar izteiksmīgu un ietilpīgu SUV stilu, nepieļaujot nekādus kompromisus.

 

Paātrinājums (0-100 km/h)

7,9 sek

Maks. jauda

150 kW

Nobraucamais attālums pilsētā

Līdz pat 660 km

Ātrā uzlāde

54 min

Parastā uzlāde (10,5 kW)

7 h 30 min

Maksimālais ātrums

167 km/h

 

Garantija

Neierobežots sirdsmiers ir iekļauts jūsu Hyundai standartaprīkojumā. Automobilis ir uzbūvēts, ievērojot augstākos iespējamos kvalitātes standartus, un arī jūsu Hyundai 5 gadu neierobežota nobraukuma garantija ir ļoti pārdomāta. 8 gadu garantija automobiļa akumulatora blokam.

 

Tev vēl varētu interesēt

Hyundai hibrīdauto

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto