Close

IONIQ 6

Atmodini savu pasauli
Saņemt piedāvājumu

Elektrificētas plūdlīnijas

Elegantais un neapšaubāmi unikālais IONIQ 6 ir jaunas ilgtspējīgu inovāciju ēras siluets.

Iepriekšēja tirdzniecība un parakstīšanās pieņemšana ir sākusies.
Lai saņemtu plašāku informāciju par automobiļu saņemšanu, sazinieties ar tuvāko pārstāvi.

Dizains Funkcijas Veiktspēja Ilgtspējība

Jaunas ēras siluets

Ar mazāk nekā 14 kWh/100 km enerģijas patēriņu pēc WLTP aplēsēm IONIQ 6 būs viens no visenergoefektīvākajiem tirgū pieejamajiem elektroautomobiļiem.

 

Iespaidīga jauda un bagātīga enerģija

77,4 kWh akumulators apvienojumā ar aerodinamisku siluetu ar vienu uzlādi ļauj nobraukt 610 km pilnībā elektriskā režīmā WLTP ciklā.

Pārdomāts salona dizains

IONIQ 6 kokona formas salons ir gan mājīgs patvērums, gan personīgā telpa ar daudzām praktiskām funkcijām un ilgtspējīgiem materiāliem.

Dizains

Cilvēkorientēts dizains

IONIQ 6 ir elektrificēts plūdlīniju formas dizains, kas realizē „emocionālās efektivitātes“ ideju dzīvē un vienlaikus piepilda klientu estētiskās un funkcionālās vēlmes. Aerodinamiskais siluets ar vienkāršām, bet vienlaikus jutekliskām formām piedāvā svaigu skatījumu uz elektromobilitātes laikmetu.

Pārdomāts mājīgums

Iedvesmojoties no Prophecy elektriskā konceptautomobiļa, kupolveida salons ir veidots, lai būtu ērts un praktisks – personīgā patvēruma telpa, kurā valda mierīgs mājīgums.

Relaxation sēdekļi

Izvēles aprīkojumā pieejamie atpūtas komforta sēdekļi priekšā aicina atpūsties, vienkārši noregulējot sēdekļa leņķi.

Atklājiet plūdlīniju vienkāršības būtību

IONIQ 6 dizains izstaro elegantu vienkāršību. Tas ir veltījums klasiskajiem divdesmito un trīsdesmito gadu plūdlīniju automobiļiem mūsdienu ilgtspējīgās mobilitātes interpretācijā.

Aerodinamisks siluets

IONIQ 6 raksturo precīzas un vienkāršas līnijas un aerodinamisks dizains, ko mēs esam nodēvējuši par Emotional Efficiency.

Zems aizmugures profils

Aerodinamiski efektīvā pacēluma forma aizmugurē uzlabo piespiedējspēku, bet nedaudz sašaurinātā aizmugure samazina gaisa pretestību.

Spārnu iedvesmots aizmugures spoilers

Eliptiskais, spārnu formas iedvesmotais aizmugures spoilers ir veidots no stiklam līdzīgiem caurspīdīgiem materiāliem, kas izceļ tā unikālo LED apgaismojuma rakstu.

Funkcijas

Elektromobilitātes nākotne jau ir klāt

IONIQ 6 ir izgatavots uz Hyundai elektriskās globālās modulārās platformas (E-GMP) bāzes. Šī īpaši akumulatora elektroautomobiļiem paredzētā platforma piedāvā ātrāku uzlādi, lielāku braukšanas autonomiju, vairāk vietas salonā, labāku vadāmību un vairāk drošības.

Inteliģenta priekšējā apgaismojuma sistēma

Iegūstiet maksimālu redzamību, neapžilbinot citus autovadītājus. Sistēma automātiski pielāgo prožektora tipa LED priekšējos lukturus faktiskajiem ceļa apstākļiem.

Divkrāsu fona apgaismojums

Divtoņu fona apgaismojums ļauj vadītājam pielāgot salona izskatu un noskaņu, izvēloties kādu no 64 krāsām un sešiem sagatavotiem motīviem.

Pikseļu gaismas

Interaktīvās 4 punktu pikseļu gaismas uz stūres piedāvā viegli saprotamu komunikāciju starp vadītāju un automobili.

Digitālie sānu spoguļi

Izjūtiet priekšrocības, ko sniedz samazināta gaisa pretestība un skaidra redzamība uz aizmuguri pat sliktos laika apstākļos, ar spoguļiem, kas darbojas pēc videokameras principa.

Veiktspēja

Iespaidīga jauda un bagātīga enerģija

77,4 kWh akumulators apvienojumā ar aerodinamisku siluetu ar vienu uzlādi ļauj nobraukt 610 km pilnībā elektriskā režīmā WLTP ciklā.

Divi elektromotori

IONIQ 6 pilnpiedziņas versijas motori pie priekšējās un aizmugurējās ass attīsta 239 kW (325 ZS) jaudu un 605 Nm griezes momentu, kas ir pieejams uzreiz.

77,4 kWh akumulators

Ar IONIQ 6 lielas ietilpības 77,4 kWh akumulatoru aizmugures piedziņas modelis ar vienu uzlādi var nobraukt vairāk nekā 610 kilometrus kombinētajā ciklā (WLTP). Pilnpiedziņas versijas nobraukuma rezerve ir 570 kilometri.

Uzlāde no automobiļa (V2L)

Uzlādes no automobiļa (V2L) tehnoloģija ļauj darbināt vai uzlādēt dažādas elektroierīces ar jaudu līdz 3,6 kW. Jūs varat uzlādēt, piemēram, kafijas aparātu vai Tesla automobili. Šī tehnoloģija ar Schuko adapteri ietilpst jūsu Hyundai IONIQ 6 standarta aprīkojumā.

Daudzveidīgās uzlādes sistēma

400 V un 800 V tehnoloģija ļauj jums elastīgi izmantot dažādu veidu lādētājus, ja kāda konkrēta veida lādētājs ir aizņemts, nepievienojot papildu elementus vai adapterus. Daudzveidīgās uzlādes sistēma ir pasaulē pirmā patentētā tehnoloģija, kas darbina motoru un invertoru, lai sasniegtu 400–800 V spriegumu stabilai uzlādes savietojamībai.

Vadošais uzņēmums pārejā uz elektroautomobiļu ēru, pateicoties E-GMP

Izbaudiet ātrāku uzlādi, garāku nobraucamo attālumu, labāku vadāmību un vairāk vietas salonā, ko nodrošina Hyundai elektroautomobiļiem veltītā E-GMP platforma (Globālā moduļveida platforma elektroautomobiļiem).

Izstrādāts drošībai

E-GMP ir unikālas elektroautomobiļu dizainam paredzētas īpašības, piemēram, īsa pārkare un gara garenbāze ar sadursmju aizsargu, maksimāli palielināta vieta pasažieriem un akumulatora drošība.

Vairāk vietas jums

Plašais salons ar gandrīz trīs metru garenbāzi piedāvā izcili ērtu braukšanu gan vadītājam, gan pasažieriem. Akumulators ir paslēpts grīdas konstrukcijā starp abām riteņu asīm, kas ļauj pazemināt smaguma centru un uzlabot vadāmību.

Ilgtspējība

Inovatīva videi draudzīgu materiālu lietošana

Rēķinoties ar mūsdienu patērētājiem, kuriem rūp apkārtējā vide, IONIQ 6 piedāvā ilgtspējīgi iegūtu vai dabisku materiālu klāstu, tostarp krāsu no pārstrādātiem pigmentiem, ekoloģiski apstrādātas ādas sēdekļus, bio-PET griestu audumu un paklājiņus no pārstrādātiem zvejas tīkliem.

Paklājs no pārstrādāta okeāna piesārņojuma

Paklāja izgatavošanā ir izmantoti neilona pavedieni, kas iegūti no pārstrādātiem zvejas tīkliem, kas pamesti okeānā.

Bioloģiska krāsa

Durvis ir krāsotas ar bioloģisku poliuretāna krāsu, kuras sastāvā ir eļļa no augiem, kas palīdz uzlabot gaisa kvalitāti mūsu rūpnīcās un samazināt ražošanas procesā radīto CO2 daudzumu.

Pārstrādāts PET audums

IONIQ 6 sēdekļos ir izmantots ekoloģisks audums, kas iegūts no PET plastmasas šķiedrām.

Bioloģiski materiāli priekšējā panelī

Priekšējais panelis ir pārklāts ar mīkstu PE plastmasu, kuras sastāvā ir no cukurniedrēm iegūti bioloģiski materiāli.

Bioloģisks PET audums

Griestu apdarē ir izmantots bioloģisks PET audums, kura sastāvā ir no cukurniedrēm iegūtas izejvielas.

Garantija

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Visiem Hyundai modeļiem ir piecu (5) gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. Papildus tiek piešķirta astoņu (8) gadu vai 160 000 kilometru nobraukuma garantija augstsprieguma akumulatoram.

Hyundai garantija