Close

IONIQ 6

Atmodini savu pasauli
Saņemt piedāvājumu

Elektrificētas plūdlīnijas

Elegantais un neapšaubāmi unikālais IONIQ 6 ir jaunas ilgtspējīgu inovāciju ēras siluets.

Jaunas ēras siluets

Ar mazāk nekā 14 kWh/100 km enerģijas patēriņu pēc WLTP aplēsēm IONIQ 6 būs viens no visenergoefektīvākajiem tirgū pieejamajiem elektroautomobiļiem.

Iespaidīga jauda un bagātīga enerģija

77,4 kWh akumulators apvienojumā ar aerodinamisku siluetu ar vienu uzlādi ļauj nobraukt 610 km pilnībā elektriskā režīmā WLTP ciklā.

Pārdomāts salona dizains

IONIQ 6 kokona formas salons ir gan mājīgs patvērums, gan personīgā telpa ar daudzām praktiskām funkcijām un ilgtspējīgiem materiāliem.

Apbalvots kā drošākais un labākais auto pasaulē

2023. gada Pasaules auto balvu pasniegšanas ceremonijā IONIQ 6 ieguva trīskāršu uzvaru: „Pasaules gada auto”, „Pasaules elektriskais automobilis” un „Pasaules gada auto dizains”. IONIQ 6 ieguva maksimālo drošības novērtējumu Euro NCAP un IIHS testos.

Hyundai IONIQ 6 standartaprīkojums

Digitālie sānu spoguļi

Izjūtiet priekšrocības, ko sniedz samazināta gaisa pretestība un skaidra redzamība uz aizmuguri pat sliktos laika apstākļos, ar spoguļiem, kas darbojas pēc videokameras principa. Modelis ir pieejams arī ar tradicionālajiem sānu spoguļiem.

Braukšana ar vienu pedāli (i-Pedal)

Šis braukšanas režīms ļauj paātrināt un samazināt ātrumu un apstāties, izmantojot tikai akseleratora pedāli. Viedā reģeneratīvā sistēma automātiski pielāgo reģeneratīvās bremzēšanas apjomu, pamatojoties uz informāciju no satiksmes plūsmas.

Uzlāde no automobiļa (V2L)

Uzlādes no automobiļa (V2L) tehnoloģija ļauj darbināt vai uzlādēt dažādas elektroierīces ar jaudu līdz 3,6 kW. Jūs varat uzlādēt, piemēram, kafijas aparātu vai Tesla automobili. Šī tehnoloģija ar Schuko adapteri ietilpst jūsu Hyundai IONIQ 6 standarta aprīkojumā.

Inovatīvi priekšējie lukturi drošai braukšanai

Pirmo reizi Eiropas Hyundai modelis IONIQ 6 ir aprīkots ar jaunu priekšējā apgaismojuma sistēmu ar Matrix Beam LED priekšējiem lukturiem. Tam ir automātiska funkcija, kas daļēji izslēdz tālās gaismas, kas traucē citiem autovadītājiem, kad priekšā vai pretējā ceļa pusē tiek konstatēta automašīna.

Ideāls birojs uz ceļa

IONIQ 6 uz lietotāju orientētā interjera arhitektūra padara to par praktisku un ērtu darba vietu, kur idejas var kļūt par realitāti. Tilta tipa viduskonsole ir paredzēta klēpjdatora novietošanai, un tai ir divi USB-C porti un viens USB-A ports dažādu ierīču pieslēgšanai. Zem otrās rindas sēdekļiem atrodama arī tradicionālā „sienas rozete” – V2L spraudnis.

Garantija

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Visiem Hyundai modeļiem ir piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. Papildus tiek piešķirta astoņu gadu vai 160 000 kilometru nobraukuma garantija augstsprieguma akumulatoram.

Hyundai garantija

Jūs vēl varētu interesēt

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas