Close

Pilnīgi jaunais SANTA FE

Atvērts kam vairāk

Jaunā SANTA FE iepriekšpārdošana un pasūtījumu pieņemšana ir sākusies. Detalizētāku informāciju par automobiļu pieejamību varat iegūt no sava izplatītāja.

Ideāls līdzsvars starp pilsētas dzīvi un piedzīvojumiem brīvā dabā

Kopš SANTA FE laišanas klajā pirms 23 gadiem šis leģendārais SUV ir iekarojis miljoniem klientu siržu visā pasaulē. Radikāli pārveidotais piektās paaudzes SANTA FE ir radīts ikvienam, kam patīk padarīt ikdienišķus mirkļus par ko neparastu.

Atvērts labākai efektivitātei

Jaunais SANTA FE ir pieejams ar 1,6 litru benzīna turbodzinēju pilna hibrīda vai uzlādējama Plug-in hibrīda versijā.

Kantaina forma un gara riteņu bāze

Spēcīgs, bet vienlaikus izsmalcināts ārējais dizains labi iederas gan pilsētas vidē, gan dabā.

Labs izskats un labāka redzamība

Jaunie platleņķa LED projekcijas priekšējie lukturi izgaismo ceļu kā dienā, ilgi kalpo un ir aprīkoti ar automātisko inteliģento tālo gaismu funkciju.

Āriene

Drosmīgais un spēcīgais dizains seko modernajām aktīva dzīvesveida tendencēm

Iepriekšējai SANTA FE modeļa versijai 2018. gadā Hyundai izvēlējās neparastu dizaina stratēģiju, izveidojot plašāku aizmugures nodalījumu, kas ļauj pilnvērtīgāk izbaudīt piedzīvojumus dabā, un tad pārejot pie salona dizaina. Iemesls bija atsauksmes no klientiem, kuri aktīvi pavada brīvo laiku dabā.

Salons

Relaxation sēdekļi

Viena no iespaidīgākajām funkcijām ir priekšējie Relaxation sēdekļi ar kāju balstiem, kas ļauj atlaisties ērtā pozīcijā.

Vairāk komforta iespēju

SANTA FE būs pieejams ar 5, 6 vai 7 sēdvietām. Sešvietīgajai versijai otrajā rindā ir divi atsevišķi sēdekļi ar roku balstiem un motorizētu relaksācijas režīmu. Arī trešās rindas sēdekļu atzveltnes ir nolokāmas.

No divām pusēm pieejams glabāšanas nodalījums konsolē

Hyundai Motor piedāvā pasaulē pirmo glabāšanas nodalījumu, kas ir pieejams gan priekšējiem, gan aizmugurējiem pasažieriem. Šī inovatīvā konstrukcija ļauj ikvienam braucējam ērti piekļūt savām mantām.

UVC sterilizācijas nodalījums

Tas atrodas virs pasažiera puses cimdu nodalījuma un ļauj ērti sterilizēt bieži izmantotos priekšmetus, piemēram, tālruņus un makus, palīdzot uzturēt tīrību un higiēnu automobiļa salonā.

Drošība

Proaktīvas vadītāja palīgsistēmas un drošības funkcijas

 

Frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA 2) brīdina un var veikt avārijas bremzēšanu, ja priekšā esošais transportlīdzeklis strauji samazina ātrumu vai tiek konstatēts frontālas sadursmes risks.

Inteliģentā kruīza kontrole uz navigācijas bāzes (NSCC 2) palīdz uzturēt drošu braukšanas ātrumu līkumos, braucot pa automaģistrālēm. Palīgsistēma braukšanai pa ātrgaitas ceļiem (HDA 2) palīdz uzturēt iestatīto ātrumu un distanci līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Tā arī palīdz pārkārtoties uz citu braukšanas joslu uz automaģistrālēm un noturēt automobili joslai pa vidu.

SANTA FE vadītāja palīgsistēmu klāstā ietilpst arī inteliģentā ātruma ierobežojumu palīgsistēma, aizmugures šķērsvirziena sadursmes novēršanas palīgsistēma, apkārtskata monitors, attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma un drošas izkāpšanas palīgsistēma.

Desmit drošības spilveni visaugstākā līmeņa drošībai

Klientiem parasti nav interesanti, cik drošības spilvenu ir viņu izvēlētajam automobilim. Tas kļūst svarīgi vien tad, kad kaut kas notiek. Optimālai aizsardzībai kritiskās situācijās SANTA FE ir aprīkots ar 10 drošības spilveniem: sānos otrajā rindā, vadītāja ceļgaliem un pa vidu no sāna, kā arī 2 priekšējiem, 2 sānu un 2 aizkarveida gaisa drošības spilveniem, kas tagad aizsargā arī trešās rindas sēdvietas.

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Visiem Hyundai modeļiem ir piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. Papildus tiek piešķirta astoņu gadu vai 160 000 kilometru nobraukuma garantija augstsprieguma akumulatoram.

Hyundai garantija