Close

SANTA FE

Hyundai krosoveru flagmanis. Savienots ar nākotni.
Hyundai izplatītāji

Modelis ir pieejams ierobežotā daudzumā. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

Lielāks. Labāks. Lielisks

SANTA FE piedāvā jums visu, ko vien vēlaties – plašumu, komfortu un ērtību. Tam ir raksturs un jauda, ko palīdz nodrošināt jaunas tehnoloģijas, hibrīda transmisijas un jaunākās drošības sistēmas.

Augstākās kvalitātes materiāli

SANTA FE sniedz jauna līmeņa ērtības, jo visi komponenti ir veidoti no mīkstiem augstākās kvalitātes materiāliem vai smalkas ādas.

Efektīva piedziņa

SANTA FE ir aprīkots ar jaudīgu četrcilindru SmartStream dīzeļdzinēju. Tas ir pieejams arī pilna hibrīda un Plug-in hibrīda versijās ar 1,6 litru T-GDi SmartStream benzīna turbodzinēju.

Vismodernākās drošības funkcijas

Progresīvas drošības funkcijas un pilnveidotas vadītāja palīgsistēmas nostāda SANTA FE vienā līmenī ar konkurentiem no premium segmenta. Automobilim ir pat attālinātā gudrā stāvvietas palīgsistēma, kas novietos to stāvvietā jūsu vietā.

Pionieris un ikona – jau 20 gadus

Pārveidots no pašiem pamatiem, mūsu vadošais apvidus automobilis Eiropā piedāvā vairāk vietas, komforta un ērtību. SANTA FE var būt sešvietīgs vai septiņvietīgs.

Hyundai SANTA FE standartaprīkojums

Comfort
Style

(papildus Comfort)

Premium

(papildus Comfort un Style)

Calligraphy

(papildus Premium)

Mūsdienīgs dīzeļa dzinējs

SANTA FE 2,2 litru SmartStream dīzeļa dzinējs ir savienots ar 8 pakāpju slapjā dubultsajūga transmisiju. 194 ZS jauda un 440 Nm griezes moments ļauj vilkt 2500 kg smagu piekabi ar bremzēm un 750 kg bez bremzēm.

Uzziniet vairāk par SANTA FE veiktspēju

Drošība jums un apkārtējiem

Modeļa aprīkojumā iekļautās vadītāja palīgsistēmas palīdz pamanīt stāvvietā esošos šķēršļus, pat ja tie atrodas aklajā zonā.

Uzziniet vairāk par drošības funkcijām

Savienojamība

Ar lietotni Bluelink® tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt savu SANTA FE attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots.

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Sirdsmieru sniedz Hyundai piecu (5) gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. SANTA FE hibrīda un Plug-in modeļiem papildus tiek piešķirta astoņu (8) gadu vai 160 000 kilometru nobraukuma garantija augstsprieguma akumulatoram.

Hyundai garantija

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai hibrīdauto
Uzzini vairāk

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas