Close

Glābšanas kartes

Hyundai automašīnās drošība nozīmē ne tikai aktīvu un pasīvu pasažieru aizsardzību, bet arī optimālus drošības pasākumus avārijas gadījumā. Hyundai automašīnām ir nodrošinātas glābšanas kartes, ar kuru palīdzību glābšanas dienesta darbinieki var atrast informāciju par glābšanas darbībās svarīgajām automašīnas daļām. Glābšanas kartes ir paredzētas tikai glābšanas organizāciju kvalificēto speciālistu izmantošanai.

Ja vēlaties, varat izdrukāt savas automašīnas karti un to novietot, piemēram, glabāšanas atvilktnē pie garantijas dokumentiem.

Hyundai automobiļu drošību veido aktīvā un pasīvā pasažieru aizsardzība un optimizēti drošības pasākumi, ja negadījums tomēr notiek. Euro NCAP (Eiropas jauno automobiļu novērtēšanas programmas) ietvaros visiem Hyundai jaunajiem modeļiem kopš 2020. gada janvāra ir pieejama lapa glābējiem.

KONA ICE 2023 | KONA HEV 2023 | KONA EV 2023

Pašreizējie modeļi Agrākie modeļi

Biežāk uzdotie jautājumi

Glābšanas karte ir standartizēts, shematisks automobiļa attēls A4 formātā. Karte palīdz glābšanas dienestiem ātri noskaidrot, piemēram, kuras virsbūves daļas ir izgatavotas no īpaši izturīga materiāla, kur atrodas komponenti, kas ietekmē glābšanas procedūras, un kurās vietās vislabāk griezt virsbūvi.

Pašlaik glābšanas kartes pārsvarā ir pieejamas Vācijas autoražotāju vai importētāju tīmekļa vietnēs. Atrodiet sava auto modeļa glābšanas karti un izdrukājiet to ar krāsu printeri. Glābšanas karte ir bez maksas, un to var lejupielādēt ikviens.

Glābšanas karte ir skaidri saprotama visās valodās, jo tajā ir izmantoti standarta simboli. Visi ražotāji izmanto vienādus simbolus un vienādas krāsas.