Close

Uzlāde vēl nekad nav bijusi tik vienkārša

Charge myHyundai ir universāls un vienkārši lietojams publiskās uzlādes risinājums, kas nodrošina piekļuvi vienam no visplašākajiem publiskās uzlādes tīkliem Eiropā un tagad nodod atpakaļ tīklā zaļo enerģiju katrai tīklā veiktajai uzlādei 100% līdzvērtīgā apmērā.
IONITY Lejupielādēt lietotni

Hyundai ChargeMy Hyundai

1 lietotne. 1 karte. 1 rēķins.

Uzlādes komplektu piedāvājumi

Visi Charge myHyundai tarifi ir izstrādāti, lai uzlāde būtu ērta, efektīva un vienkārša, piedāvājot ērtu apmaksu un vienu, pārskatāmu ikmēneša rēķinu.

Smart Flex
Charge myHyundai Smart

Smart

Vai pārsvarā veicat uzlādi publiskās uzlādes stacijās? Izmantojiet atlaižu priekšrocības, ko piedāvā plaša uzlādes pakalpojumu sniedzēju izvēle. Gudra izvēle tiem, kas brauc lielus attālumus, un elektroautomobiļu īpašniekiem.

Tarifa cenas dažādās uzlādes stacijās var atšķirties. Noskaidrojiet aktuālās cenas pirms uzlādes Charge myHyundai lietotnē.

Charge myHyundai Flex -hinnoittelu

Flex

Vai parasti braucat tikai nelielus attālumus un uzlādi pārsvarā veicat mājās? Mūsu elastīgais tarifs sniedz jums iespēju brīvi izvēlēties uzlādes vietu un laiku bez ikmēneša abonēšanas maksas. Ieteicams tiem, kas pārvietojas pilsētā, un Plug-in hibrīdautomobiļu īpašniekiem.

Cenas dažādās uzlādes stacijās var atšķirties. Noskaidrojiet aktuālās cenas pirms uzlādes Charge myHyundai lietotnē.

Uz Charge myHyundai

IONITY

Eiropas vadošais lielas jaudas uzlādes tīkls

IONITY ir Hyundai Motor Group, BMW Group, Ford Motor Company, Mercedes-Benz AG un Volkswagen Group, ieskaitot Audi un Porsche, kopuzņēmums ar vairāk nekā 1700 lieljaudas uzlādes vietām uz Eiropas galvenajām automaģistrālēm.

Kā viens no grupas dalībniekiem Hyundai Motor piedāvā saviem klientiem Eiropā divus IONITY pakalpojumu komplektus. Šajos komplektos ir iekļautas izdevīgākas cenas Hyundai elektroautomobiļu īpašniekiem, veicot uzlādi IONITY tīklā – Eiropas vadošajā lielas jaudas uzlādes tīklā, kas ir pieejams visiem elektroautomobiļiem.

IONITY Lite

IONITY Premium

IONITY uzlādes stacijas

Iegūt lietotni

Atrodiet lādētāju it visur

Lietotnē varat meklēt uzlādes vietas, izmantot dažādus filtrus (piemēram, pēc spraudņa veida, uzlādes ātruma, piekļuves veida u. c.) un pat iegūt reāllaika informāciju par uzlādes maksu un pieejamību. Charge myHyundai lietotnei ir arī navigācijas funkcija.
Charge myHyundai -sovellus älypuhelimessasi

Google Play App Store

Charge myHyundai pakalpojumu nodrošina Digital Charging Solutions GmbH, Brunnenstraße 19-21, 10119 Berlīne, Vācija.

Uzlādes tīkls, kurā pieejams pakalpojums, nemitīgi paplašinās. Tomēr ar Charge myHyundai izmantojamo uzlādes vietu skaits dažādās valstīs ir atšķirīgs un ir atkarīgs no noslēgtajiem līgumiem starp Digital Charging Solutions GmbH un uzlādes vietu operatoriem. Hyundai izplatītājs Baltijas valstīs Bassadone Baltic OÜ neuzņemas atbildību par uzlādes infrastruktūras darbību, lietojamību vai uzlādes jaudu.