Close

Ražots Eiropā

Par Hyundai

90 % Hyundai automobiļu tiek projektēti, konstruēti, ražoti un testēti Eiropā. Hyundai Dizaina centrs atrodas Vācijā, bet automašīnas Latvijas tirgum tiek ražotas Turcijā, Čehijā un Korejā.

Hyundai Baltijā

Hyundai Motor Company

Uzņēmums Hyundai Motor Company tika dibināts 1967. gadā. Nākamajā gadā tika pabeigta uzņēmuma montāžas rūpnīcas būvniecība Ulsanā. Šodien tā ir pasaulē lielākā integrētā automobiļu ražotne, kuras ražošanas jauda ir 1,6 miljoni vienību gadā. Ar globālo kuģu floti, ko pārvalda Hyundai Glovis, un savu tērauda ražošanas filiāli Hyundai Motor Group kontrolē visu vērtību ķēdi.

Hyundai Motor Europe

Hyundai Motor ir uzticīgs Eiropas tirgum un saviem klientiem. Kopš 1990. gadiem Hyundai Motor ir ieguldījis uzņēmuma ražotnēs Vācijā, Čehijā un Turcijā. 2006. gadā Hyundai atklāja Hyundai Motor Europe galveno mītni Ofenbahā, Vācijā, kur Hyundai Motor pārvalda pārdošanas, mārketinga, pēcpārdošanas, autoparka un izplatītāju darbības, kas atbalsta zīmolu šajā reģionā.

Bassadone Automotive Nordic

Bassadone Automotive Nordic Oy ir 1997. gadā dibināta uzņēmumu grupa, kas specializējas automašīnu, rezerves daļu un piederumu importēšanā. Uzņēmējdarbība aptver visas Baltijas valstis un Somiju. Bassadone importē Citroën, Dacia, DS, Hyundai, Isuzu, Lotus, Opel, Peugeot, Renault, SsangYong un Suzuki. Uzņēmumā ietilpst arī tālākpārdevēji AutoHalle Igaunijā un Latvijā un Autoverkkokauppa.fi Somijā.

Bassadone darbība Somijā un Baltijas valstīs ir daļa no Bassadone Automotive Group, kas ir vairāku automobiļu zīmolu importētājs un mazumtirgotājs, piemēram, Spānijā, Anglijā un Gibraltārā. Uzņēmums tika dibināts jau 1904. gadā un nemitīgi attīsta darbību visā pasaulē.

Hyundai Baltijā

2000. gada rudenī Hyundai Motor Finland Oy parakstīja importa līgumu ar Hyundai Motor Company. Hyundai automobiļu pārdošana tika uzsākta 2001. gada martā ar plašu produktu klāstu — sākotnēji ar uzņēmuma nosaukumu Hyundai Motor Baltic Oy. Tagad Baltijas valstīs mēs darbojamies ar uzņēmuma nosaukumu Bassadone Baltic OÜ. Hyundai Motor Finland Oy importē Hyundai vieglos automobiļus un SUV jeb apvidus auto, rezerves daļas un piederumus Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

 

Importētājs

Bassadone Baltic OÜ
Jälgimäe tee 1
76406, Tänassilma, Igaunija

Tālrunis: +372 682 6040
E-pasts: hyundai@hyundai.ee

Reģ. Nr. 14494477
PVN Nr. EE102416877

 

Plašsaziņas līdzekļu un sadarbības jautājumi

Elna-Eva Terasmägi, tirgvedības vadītāja
E-pasts: elna-eva.terasmagi@hyundai.ee

Autoparku klientu jautājumi

Riina Harjunpää, autoparku tirdzniecības vadītāja
E-pasts: Riina.Harjunpaa@hyundai.fi

Marko Aalik, Baltijas reģiona tirdzniecības vadītājs
E-pasts: Marko.Aalik@hyundai.fi