AR JAUDU. AR STILU.

Ar futūristisko koncepta automobiļa dizainu un pārsteidzošo moderno viedo tehnoloģiju klāstu IONIQ 5 ir nākotnes iemiesojums ar īsāku uzlādes laiku un rūpīgi izstrādātu stilu.

 

 

Elektriskās mobilitātes nākotne ir klāt

Ar IONIQ 5 jums vairs nav jāgaida, lai izmantotu nākotnes mobilitātes priekšrocības, tās jau ir kļuvušas par jūsu ikdienas realitāti. Šis satriecošais elektriskais CUV sniegs jums iespēju visu kontrolēt bez kompromisiem un palīdzēs pieņemt lēmumu par savu dzīvesveidu un ietekmi uz pasauli.

Ilgtspējība

IONIQ 5 interjerā tiek ekstensīvi izmantoti ekoloģiski materiāli. Piemēram, griestu apšuvumam, paklājiem un sēdekļu pārvalkiem, tiek izmantotas izejvielas, kas iegūtas no cukurniedrēm. Šis risinājums ir pārstrādājams un skaisti izskatās.

Tehnoloģijas

IONIQ 5 ir jauns un uzlabots 44 collu vējstikla displejs. Šis modelis ir arī pirmais Hyundai automobilis, kas aprīkots ar 2. līmeņa autonomās drošības tehnoloģiju.

Īpaši ātra uzlāde

IONIQ 5 ir viens no retajiem savas kategorijas automobiļiem, kas aprīkots ar 800 V akumulatora sistēmu. Tas tiek uzlādēts ārkārtīgi ātri, nodrošina vienmērīgi augstu veiktspēju, un tam ir samazināts svars un izmērs.

 

EKSTERJERS

IONIQ 5 ir iespējams aprīkot ar videi draudzīgu solāro jumtu, kas palīdz uzlādēt automobiļa akumulatoru, tā paaugstinot enerģijas efektivitāti un mazinot izmešus. Solārais jumts palīdz novērst akumulatora izlādēšanos un ļauj nobraukt lielāku attālumu ar vienu uzlādi.

 

ATŠĶIRĪGS. STILA IKONAS CIENĪGS. NEVAINOJAMS
Sērijas koncepta automobiļa dizains

IONIQ 5 nevainojamais dizains izceļas, pateicoties labi modelētām līnijām un minimālisma stila struktūrām. Unikālais gliemežnīcas tipa dzinēja pārsegs stiepjas visā automobiļa platumā, samazinot atstarpes starp paneļiem, lai iegūtu nevainojamu augstajām tehnoloģijām atbilstošu izskatu. Unikālais parametrisko pikseļu LED apgaismojums kā neatkārtojams “dārgakmens” kļūs par pamanāmu visu turpmāko IONIQ 5 modeļu eksterjera iezīmi.

 

No nakts līdz dienas apgaismojumam ar 256 pikseļiem

Pamani un esi pamanāms – galvenās automobiļa lieliskā izskata iezīmes ir pamanāmie LED priekšējie lukturi un to 256 kuba formas pikseļi.

Drosmīga un spoži apgaismota aizmugures daļa

Inovatīvais LED apgaismojuma dizains ir iekļauts arī automobiļa aizmugurē ar IONIQ 5 unikālajiem parametriskajiem pikseļiem, kas izvietoti, veidojot neatkārtojamu taisnstūra formas aizmugurējo apgaismojumu.

 

 

Ekskluzīvi 20 collu vieglmetāla diski

Uzlabotās aerodinamikas diskos pamanāmas “echo” dizaina iezīmes, kas rada elektriskās strāvas plūsmas iespaidu un ir harmoniski papildinātas ar slaidu profilu.

INTERJERS

IETILPĪGS, ILGTSPĒJĪGAM DZĪVESVEIDAM ATBILSTOŠS

Pateicoties IONIQ 5, dzīvesveids un pārvietošanās saplūst, veidojot vienotu veselumu. Jaunā EV platforma sniedz iespēju no jauna izstrādāt automobiļa interjeru, radot pilnībā jaunu automobiļa izmantošanas pieredzi. Neparastu pieredzi nodrošina plašā un gludā grīda, priekšējie sēdekļi ar daudzveidīgām regulēšanas iespējām, kurus ir iespējams pilnībā atliekt atpakaļ, un slīdošā viduskonsole, ko var pārvietot pa salonu.

 

Atpūtas sēdekļi

Izbaudiet pirmklasīgu komfortu ar diviem pilnībā atlokāmiem priekšējiem atpūtas sēdekļiem. Tikai ar vienu pogas pieskārienu atlokiet sēdekļus un atgulieties, lai izbaudītu atpūtas pauzi, kamēr veicat automobiļa uzlādi.

 

Slīdoša viduskonsole

Pielāgojiet interjera izkārtojumu atbilstoši savām vajadzībām. Jūs varat pārvietot centrālo konsoli atpakaļ uz aizmugurējiem sēdekļiem, lai jūsu bērni varētu to izmantot kā piknika galdu vai rakstāmgaldu.

 

Platekrāna digitālais mērinstrumentu panelis

Informācijas un izklaides ekrāns ar 12,3 collu diagonāli ir nemanāmi apvienots ar 12,3 collu mērinstrumentu paneli, lai radītu augstajām tehnoloģijām raksturīgu izskatu, kas kļūs par standartu, nodrošinot vieglu piekļuvi visām braukšanas, drošības un izklaides, un informācijas funkcijām.

 

TEHNISKIE PARAMETRI

JAUNA NEBIJUSI VEIKTSPĒJA

Pateicoties aizraujošajai braukšanas dinamikai, sporta automobiļiem raksturīgajam paātrinājumam un papildu pilnpiedziņai, šis neatkārtojamais CUV nodrošina pārsteidzošu veiktspēju, kas iegūta ar jaunākās platformas palīdzību, kura ir īsts tehnoloģiju jomas sasniegums šajā elektroautomobiļu ērā.

 

Paātrinājums

No 0 līdz 100 km/h tiek sasniegts.

Īpaši ātra uzlāde

No 10 līdz 80 % – 18 min., nobraucamais attālums tiek palielināts par 100 km 5 min. laikā.*
* Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no attiecīgajiem uzlādes apstākļiem, tostarp lādētāja veida un tehniskā stāvokļa, akumulatora un apkārtējās vides temperatūras uzlādes brīdī.

Uzlabots vējstikla displejs

Pilnībā jaunais vējstikla displejs ir savienots ar paplašinātās realitātes tehnoloģiju.

Uzglabāšana

Priekšējais un aizmugurējais bagāžas nodalījums.

Nobraucamais attālums

Iegūstiet līdz pat 481 km nobraucamo attālumu ar vienu uzlādes reizi.

 

Divi elektromotori

Sākotnēji IONIQ 5 Latvijā būs pieejams ar 72,6 kWh akumulatoru un diviem elektriskās piedziņas variantiem: tikai ar aizmugures elektromotoru vai ar diviem elektromotoriem – vienu priekšā un vienu aizmugurē. Visaugstākā līmeņa versijā ir 155 kW aizmugures motors kopā ar 70 kW priekšējo motoru, kas piedāvā pilnpiedziņu. Aizmugurējais motors attīsta 350 Nm griezes momentu, bet priekšējais motors 255 Nm. Apvienojumā ar 72,6 kWh akumulatoru automobilis spēj paātrināties no 0 līdz 100 km/h 5,2 sekundēs. Ar vienu uzlādi IONIQ 5 spēs nobraukt aptuveni 470-480 km WLTP ciklā. Turklāt IONIQ 5 var vilkt līdz 1600 kg smagu piekabi.

 

 

IONIQ 5 ir veidots uz platforma ar nosaukumu E-GMP (elektriskā globālā moduļveida platforma). Tā ir ļāvusi IONIQ 5 izveidot unikālas proporcijas ar pagarinātu garenbāzi, inovatīvu salona dizainu, efektīvu dinamiku, mūsdienīgu savienojamību un vadītāja palīdzības funkcijas.

 

Visaugstākā līmeņa drošība un komforts

IONIQ 5 aprīkojumā ietilpst augsta līmeņa vadītāja palīgsistēma – Hyundai SmartSense. IONIQ 5 ir pirmais Hyundai modelis, kas piedāvā palīgsistēma braukšanai pa šoseju (HDA) II. Tā izmanto priekšējo kameru un radara sensorus, kā arī navigācijas datus. Tā kontrolē ātrumu un distanci līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, vienlaikus noturot automobili braukšanas joslas vidū. Tā var arī palīdzēt pārkārtoties citā braukšanas joslā.

Nevainojama savienojamība un uzlabots komforts

IONIQ 5 ir uzlabota Bluelink® telemātika ar iOS/Android mobilo lietotni. Ar tās palīdzību lietotāji var attālināti kontrolēt tādas funkcijas kā uzlādi un klimata kontroli.

 

No transportlīdzekļa uz patērētāju

Tā ļauj lietotājiem brīvi uzlādēt jebkādas elektroierīces, piemēram, elektrovelosipēdus, elektroskūterus vai kempinga aprīkojumu, esot ceļā vai stāvot uz vietas. Tā nodrošina līdz 3,6 kW jaudu. Tam paredzētā pieslēgvieta atrodas zem otrās rindas sēdekļiem, un to var lietot, kad automobilis ir iedarbināts. Vēl viena pieslēgvieta atrodas pie ārējās uzlādes ligzdas. Izmantojot pārveidotāju, lietotāji var lādēt lieljaudas elektroierīces. Ārējā pieslēgvieta nodrošina barošanu arī tad, kad automobilis ir izslēgts.

 

 

Garantija

Tāpat kā katrs Hyundai arī IONIQ 5 ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām, nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk bez raizēm par savu automobili.

 

Ir pienākusi jauna ēra, esiet informēti!

Nākotne pienāks ātrāk, nekā jūs gaidāt. Nesatraucieties, jūs neko nepalaidīsit garām! Reģistrējieties un tuvākais tirdzniecības pārstāvis informēs jūs par jauno IONIQ 5 un tā inovatīvo augstāko tehnoloģiju aprīkojumu.

 

Attēli tīmekļa vietnē ir izvietoti tikai ilustratīviem nolūkiem, un faktiskais modeļa izskats var atšķirties. Daži tehniskie parametri vai aprīkojums var atšķirties no faktiskā modeļa vai arī ir par papildu maksu. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar vietējo Hyundai pārdevēju.