ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

1  i20 IEKARO BALVAS

Hyundai i20 iekaroja Vācijā prestižo balvu “Zelta stūre 2015” un Latvijā ieguva goda nosaukumus “Latvijas Gada auto 2016” un “Latvijas Mazais auto 2016”. i20 dizains godalgots ar divām visai autoritatīvajām starptautiskajām balvām par sasniegumiem dizaina jomā: “Red Dot Award” un “iF Design Award”.

2 Viens no plašākajiem saloniem segmentā

Plašums nav greznība, tā ir obligāta prasība. Jaunā Hyundai i20 plašajā salonā ērti jutīsies pieci pieaugušie.

3 Radīts Eiropai

i20 ir izstrādāts un veidots Eiropā, ņemot vērā Eiropas patērētāju vajadzības.

EKSTERJERS

Oriģinālais dizains smeļas iedvesmu no Hyundai “plūstošās skulptūras” dizaina filozofijas, kas piešķir elegantām līnijām pievilcīgu formu.

SALONS

i20 salons ir viens no platākajiem šajā segmentā. Rūpīgi izraudzīti materiāli rada kvalitatīvu atmosfēru, kas ir unikāla starp konkurentiem.

VEIKTSPĒJA

i20 ir pieejams ļoti ekonomisks dzinējs ar zemu izmešu līmeni: 1,1 l ar 3,8 l/100 km degvielas patēriņu kombinētajā ciklā un 99 g/km CO2 izmešu līmeni.

DROŠĪBA

i20 ir visas nepieciešamās drošības tehnoloģijas. Visi modeļi ir aprīkoti ar sešiem drošības spilveniem: priekšā, sānos un “aizkaru” tipa. Standarta aprīkojumā ietilpst modernas aktīvās un pasīvās drošības funkcijas.

ĒRTUMS

Standarta aprīkojumā ietilpst komforta elementi, kādus ierasts redzēt tikai lielākās automašīnās. Jūs var pārsteigt, piemēram, apsildāmā stūre.

Bezrūpīga un vienkārša ekspluatācija

Piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, palīdzība uz ceļa un tehniskā stāvokļa pārbaudes piecu gadu garumā, kā arī sadales ķēde, kurai nav nepieciešama apkope.

EKSTERJERS

DIZAINS, KAS PIESAISTA SKATIENUS

Hyundai i20 ir pievilcīgs auto. Melnais C statnis piešķir “peldoša jumta” efektu.

 

PLŪSTOŠĀ SKULPTŪRA 2.0 Hyundai “Plūstošās skulptūras 2.0” dizaina filozofiju pasvītro dinamiski izstieptie priekšējie lukturi un precīzās virsmu kontūras.

 

i20_muotoilu_filosofia

 

Radiatora režģis

Sešstūrainais režģis ir jau tipiska Hyundai dizaina iezīme. Vertikālais režģis ir kļuvis zemāks, bet šaura, horizontāla josla starp lukturiem izceļ automašīnas platumu.

i20_etusaleikko
i20_etuvalot
Priekšējie lukturi ar LED dienas gaitas lukturiem

Moderni priekšējie projektora tipa lukturi ar pagrieziena lukturiem un LED dienas gaitas lukturiem pat pavadīs jūs līdz durvīm, kad atgriežaties mājās tumsā un aizslēdzat automašīnu! Atkarīgs no aprīkojuma līmeņa.

Aizmugures LED kombinētie lukturi

i20 aizmugures LED kombinētie lukturi ideāli saskan ar sānu akcenta līniju un piešķir automašīnai labu saskatāmību un izsmalcinātību.

i20_TAKAVALO2

 

i20_turbo

i20 turbo modeļa atšķirīgā pazīme, salīdzinot ar parasto modeli, ir priekšējais režģis.

Priekšējie miglas lukturi

Papildu lukturi labākai redzamībai miglā un spēcīgā lietū.

Sānu spoguļi ar pagrieziena rādītājiem

i20 elektriski apsildāmie un regulējamie sānu spoguļi ir aprīkoti ar pagrieziena rādītājiem, kas padara pārkārtošanos citā joslā drošāku.

Augšējais stopsignāls

Augšējais stopsignāls tieši aizmugurē braucošo transportlīdzekļu vadītāju acu līmenī neļaus nepamanīt, kad jūs bremzējat.

Diski

Izbaudiet i20 sportiskā dizaina disku izsmalcinātību. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa ir pieejami 15″ tērauda vai 16″ vieglmetāla diski.

INTERJERS

KOMFORTABLA TELPA JŪSU RĪCĪBĀ

Rūpīgi veidotajā virsbūve sevī slēpj pārsteidzoši plašu salonu ar segmentā labākajiem izmēriem un kvalitātes līmeni. Uzmanība, kas pievērsta vissmalkākajām detaļām, un materiālu kvalitāte pārspēs jūsu cerības.

i20_sisakuva_940

 

Salona dizains

Salons apdare ir veidota no rūpīgi izraudzītiem materiāliem, kas rada augstas kvalitātes atmosfēru. Attēlā redzamais modelis ir i20 ar Style apdares līmeni un Cappucino Brown salona krāsu.

i20_Sisatilat_940

 

Pielāgojiet to savai gaumei – i20 ir pieejams plašs virsbūves un salona krāsu klāsts.

i20_Sisavarit

Ietilpīgs iekšpusē. Kvalitāte katrā detaļā.

i20 jaunā priekšējā paneļa dizains ir elegants, efektīvs un ērts lietošanā. Balti mērinstrumenti uz zila fona ir ideāli piemēroti braukšanai gan dienā, gan naktī. Attēlā redzama Greyish Blue salona krāsa.

i20_kojelauta_940

 

i20_taitettavat_istuimet     i20_tasainen_tavaratila

Sēdekļu nolocīšanas sistēma un pilnībā līdzens bagāžas nodalījums

Aizmugures sēdekļus var nolocīt vienā līmenī 6:4 proporcijā un iegūt parocīgu bagāžas telpu. Nolokot aizmugures sēdekļus un paceļot bagāžas paneli augstā stāvoklī, jaunais i20 piedāvā parocīgu, gludu bagāžas nodalījumu.

 

Glāžu turētājs

Parocīgi novietots starp priekšējiem sēdekļiem.

Kabatas durvīs

Priekšējo durvju kabatās var novietot 1,5 litru pudeles, bet aizmugures durvīs pietiek vietas 1 litra pudelēm.

Cimdu nodalījums

Apgaismotajā cimdu nodalījumā var uzglabāt ceļā nepieciešamās sīklietas.

ĒRTUMS

i20 LABI ZINA, KAS IR KOMFORTS

Standarta aprīkojumā ietilpst viss nepieciešamais ikdienas ērtībai un drošai braukšanai. Dažas funkcijas var par jūs pārsteigt.

i20_mukavuus_940

 

i20_pysakointitutka

Stāvvietas palīgsistēma

Atkarībā no izvēlētā aprīkojuma līmeņa ir pieejama priekšējā un aizmugures stāvvietas palīgsistēma, kas ar ultraskaņas sensoru palīdzību palīdz droši novietot automašīnu stāvvietā un brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem par aizmugures bufera tuvumā esošiem šķēršļiem.

 

 

i20_parkissa_940

 

Stūre ar pastiprinātāju un manuāli regulējamu slīpumu un attālumu

Stūres statnim ir manuāli regulējams attālums un slīpums, kas ļauj atrast jums visērtāko braukšanas pozīciju.

Savienojamība

AUX un USB pieslēgvietas ļauj parocīgi atskaņot jūsu mūzikas failus no pārvietojamajām ierīcēm. Vienkārši pievienojiet tās un sāciet lietot. Ir pieejami arī divi 12 V pārveidotāji jūsu elektroierīču uzlādei.

Tālvadības aizslēgšana un atslēgšana

Durvis un bagāžas nodalījuma durvis var aizslēgt un atslēgt ar pogām uz atslēgas.

Tālruņa turētājs uz priekšējā paneļa

Viedtālruņa turētājs droši nofiksē jūsu tālruni, lādē tā akumulatoru un ļauj ērti izmantot tālruni navigācijai un mūzikas atskaņošanai.

Gaisa kondicionēšana

Visu jauno i20 modeļu standarta aprīkojumā ietilpst gaisa kondicionētājs. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa tas var būt manuāls vai automātisks. Automātiskais ļauj iestatīt vēlamo temperatūru, un par pārējo parūpējas sistēma pati. Sistēma arī automātiski novērš logu aizsvīšanu.

Audiosistēma

Baudiet savu iemīļotāko mūziku ar i20 kvalitatīvo radio/MP3 audiosistēmu.

VEIKTSPĒJA

KOMPAKTS IZMĒRS, IZCILA VEIKTSPĒJA

Modernais un ekonomiskais 1,0 l trīs cilindru benzīna spēka agregāts ar degvielas tiešo iesmidzināšanu un turbopūti: degvielas patēriņš kombinētajā ciklā modeļiem ar Comfort komplektācijas līmeni ir tikai 4,3 l/100 km, CO2 izmešu daudzums – 99 g/km.

i20_1,2_moottori 1,0 l T-GDI benzīna dzinējs
Maksimālā jauda 73,6 kW (100 ZS) / 4000 apgr./min
Maksimālais griezes moments 172 Nm / 1500-4000 apgr./min
Transmisija: 5 pakāpju manuālā transmisija1,2 l MPi benzīna dzinējs
Maks. jauda: 55,2 kW (75 ZS) / 6000 apgr./min
Maks. griezes moments: 122 Nm / 4000 apgr./min
5 pakāpju manuālā transmisija

1,4 l MPi benzīna dzinējs
Maks. jauda: 73,6 kW (100 ZS) / 6000 apgr./min
Maks. griezes moments: 134 Nm / 3500 apgr./min
6 pakāpju manuālā vai 4 pakāpju automātiskā transmisija

  

 

 

Priekšējā Makfersona statņu balstiekārta

Priekšējā Makfersona statņu balstiekārta sniedz izcilu stingrību un izturību, lielisku vadāmību un drošību sadursmēs.

Transmisija

Jaunais i20 ir aprīkots ar 5 pakāpju vai 6 pakāpju manuālo vai 4 pakāpju automātisko transmisiju atkarībā no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.

DROŠĪBA

Drošība ir braukšanas prieka atslēga

Mierīgs prāts padara katru braucienu drošāku. Jaunajam i20 ir visas nepieciešamās tehnoloģijas, lai jūs un pasažieri varētu justies droši. Drošības sistēmas darbojas automātiski; jūs pat varat nepamanīt to darbību.

 

Novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēma

Vējstikla augšā uzstādīta kamera kontrolē joslas atdalošās līnijas un palīdz nenovirzīties no braukšanas joslas, ja netiek ieslēgts pagrieziena rādītājs, un brīdina vadītāju ar skaņas signālu.

i20_iso_kaistavahti

Riepu spiediena uzraudzības sistēma

Riepu spiediena uzraudzības sistēma kontrolē gaisa spiedienu visās četrās riepās un brīdina, ja kādā no tām tas ir pārāk zems.

i20_TPMS

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā

Šī sistēma konstatē stāvas nogāzes un automātiski iedarbina bremzes, lai novērstu automašīnas ripošanu atpakaļ, it īpaši pēc tam, kad automašīnu atsāk kustību pēc apstāšanās slīpumā.

 

i20_makilahtoavustin

Elektroniskā stabilitātes kontrole un automašīnas stabilitātes kontrole

Lai nodrošinātu optimālu bremzēšanas efektivitāti, elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC) automātiski regulē bremzēšanas spēku atsevišķi katram ritenim atkarībā no dzinēja griezes momenta un braukšanas apstākļiem. Automašīnas stabilitātes kontrole (VSM) ļauj automašīnai saglabāt stabilitāti un paaugstina drošību situācijās, kad iespējama saslīdēšana.

i20_esc_vsm

 

6 drošības spilvenu sistēma

6 drošības spilvenu sistēmā ietilpst drošības spilveni vadītājam un pasažieriem, priekšējie sānu drošības spilveni un priekšējie un aizmugures “aizkaru” drošības spilveni, kas rūpējas par vadītāja un pasažieru drošību jebkāda virziena sadursmē.

Avārijas bremzēšanas sistēma

Sistēma uzrauga jūsu paātrināšanās un bremzēšanas ieradumus un iedarbina bremzes ar maksimālu spēku, konstatējot negaidītu situāciju. Avārijas bremzēšanas gadījumā automātiski sāk mirgot avārijas gaismas, brīdinot aizmugurē braucošo transportlīdzekļu vadītājus.

Elektrisko logu vadības slēdži

Sānu logus var pacelt un nolaist ar tālvadības slēdžiem. Priekšējiem logiem atkarībā no aprīkojuma līmeņa ir viena pieskāriena automātiskās pacelšanas/nolaišanas funkcija.

PAPILDU KOMPLEKTĀCIJA

Jūsu automobilim Hyunda i20 nāk līdzi bagātīga un daudzpusīga bāzes komplektācija. Taču, ja vēlaties padarīt savu auto individuālāku vai praktiskāku, Hyundai piedāvās jums dažādu papildaprīkojumu. Ar tā palīdzību jūsu auto varēs kļūt vēl ērtāks, drošāks, parocīgāks un stilīgāks. Hyundai oriģinālais aprīkojums atbilst gan rūpnīcas kvalitātes standartiem, gan jūsu prasībām pret ražojumu kvalitāti un ekspluatācijas drošību. Veidojot šādu aprīkojumu, tiek veltīta uzmanība arī tam, lai katrs pievienotais papildu elements būtu saderīgs ar auto materiāliem un krāsu risinājumu.

i20_940x4791

Stila elementi

Gan automašīnas durvju sliekšņus, gan aizmugurējā bufera virsmu derētu pārklāt ar moldingiem vai pašlīmējošām aizsargplēvēm. Tie aizsargās lakas un krāsas pārklājumu, ikdienā sargās to no skrāpējumiem aktīvāk izmantotajās vietās. Sānu spoguļus arī varētu pārklāt ar noņemamām uzlikām, lai pasargātu tos, piemēram, no akmentiņiem, kas atlido no ceļa. Kāju telpas apgaismojuma komplekts salonam radīs mājīgāku gaisotni un piešķirs salona apdarei pabeigtību.

i20_C8450ADE00AL_IM_entry_guards
Durvju sliekšņu uzliku komplekts
C8450ADE00AL
i20_door_mirror_caps_300x225
Sānu spoguļu aizsargi
C8431ADE00ST
i20_jalkatilan-valo_300x225)
Kāju telpas apgaismojuma komplekts, zila gaisma 99650ADE00
baltas 99650ADE00W

 

Aizsargaprīkojums

Pasargājiet sava auto salonu no netīrumiem, ūdens, slapja sniega, sāls un putekļiem. Auduma paklāji ar izšūtu modeļa nosaukumu reizē aizsargā salonu un uzlabo tā kopskatu. Pareiza izmēra un piemērotas formas paklājus ir viegli izņemt, lai notīrītu. No netīrumiem, mitruma un skrāpējumiem bagāžas nodalījumu pasargā praktiskais grīdas paklājs ar augstām malām.

i20_trunk_liner_300x225
Bagāžas nodalījuma paklājs ar augstām malām
modelis ar regulējamu bagāžas nodalījuma grīdu 8122ADE00
modelis bez regulējamas bagāžas nodalījuma grīdas 8122ADE10
i20_textile_floor_mats_velour_300x225
Auduma paklāju komplekts, velūrs
C8143ADE00
arī ar bēšu, zilgānpelēku un pelēku izšuvumu
i20_rear_bumper_protection_foil_black_300x225
Aizmugurējā bufera aizsargplēve
melna
C8272ADE00BL

 

Transportēšanas aprīkojums

Automašīnām Hyundai tiek piedāvāti vairāki dažādi rāmji un turētāji, kas stiprināmi pie auto, izmantojot kurus, var viegli un bez raizēm pārvadāt dažādu sporta un citu aprīkojumu (piemēram, velosipēdus, sniega dēļus). Arī mājdzīvnieku pārvadāšana automašīnā ir ļoti ērti veicama ar speciālu sadalošu režģi bagāžas nodalījumā. Uz Hyundai i20 jumta drīkst uzlikt bagāžu līdz 70 kg, pieļaujamā pilna masa velkamai piekabei bez bremzēm ir 450 kg, pieļaujamā pilna masa velkamai piekabei ar bremzēm, atkarībā no modeļa versijas un dzinēja, ir 800, 910 vai 1000 kg.

i20_Roof_rack_steel_300x225
Jumta šķērsstieņi, tērauds
C8210ADE00ME
i20_tow_bar_vertical_detachable_300x225
Noņemams sakabes āķis un elektroinstalācijas komplekts (13 kontakti) C8281ADE00 un C8261ADECP

 

Komforta aprīkojums

Priekšējo sēdekļu galvas balstiem var piestiprināt gan planšeti, lai izklaidētu pasažierus aizmugurējos sēdekļos, gan pakaramos, uz kuriem apģērbs saglabās reprezentablu izskatu līdz brauciena beigām. i20 modelim tiek piedāvāta arī viedtālruņa dokstacija, kas tiek fiksēta mēraparātu paneļa centrā un iekļauj adapteri, kas ļauj to izmantot ar visiem izplatītākajiem viedtālruņu modeļiem. Starp priekšējiem sēdekļiem var uzstādīt arī elkoņu balstu, kurā noslēpta dažādu mantu glabātava.

i20_Rear_seat_entertainment_cradle_for_iPad_300x225
iPad turētājs, kas uzstādāms uz priekšējā sēdekļa galvas balsta
99582ADE01
i20_smartphone_docking_station_300x225
Viedtālruņa dokstacija
C8F77AC000
i20_armrest_with_storage_box_open
Elkoņa balsts ar mantu glabātavu
C8161ADE00

 

Drošības aprīkojums

Visās Hyundai automašīnās aizmugurējās rindas malu sēdekļi aprīkoti ar ISOFIX stiprinājumiem bērnu drošības sēdeklīšu uzstādīšanai. Tiek piedāvāts arī bērnu autokrēslu sortiments dažāda vecuma bērniem.

ApsildeDEFA_Termini_03_300x225

Dzinēja pirmspalaišanas apsildes izmantošana atvieglo tā palaišanu aukstā laikā un samazina dzinēja nodilumu, izmešu daudzumu un degvielas patēriņu. Lielā salā ir jauki uzsākt braucienu siltā automašīnā, kad sniegs no logiem ir notīrīts.

Salona apsildes sistēmas padara automašīnu patīkami siltu un uztur logus tīrībā, nodrošinot labu redzamību.

 

Riepas un riteņu diski

Minimāli pieļaujamais vieglās automašīnas riepu protektora raksta atlikuma dziļums ir noteikts likumā. Vasaras riepām tie ir 1,6 mm, ziemas riepām – 3,0 mm.  Riepu speciālisti tomēr iesaka drošības nolūkos nomainīt riepas, pirms tās ir nodilušas līdz minimāli pieļaujamajam dziļumam: vasaras riepas vajadzētu nomainīt, kad protektora raksta dziļums samazinājies līdz 4 mm, ziemas riepas – līdz 5 mm.

i20 riepu izmērs atšķiras atkarībā no komplektācijas līmeņa: Classic, Classic Plus ja Comfort 185/65R15 ja Style 195/55r16 (voidaan käyttää myös 15-tuumaisia).

i20_alloy_wheel_15_Busan
Vieglmetāla riteņa disks Busan 15″
C8400ADE00
i20_C8400ADE01_alloy_wheel_15_Halla Vieglmetāla riteņa disks Halla 15″
C8400ADE01

 

Ar efektīgiem vieglmetāla riteņu diskiem jūs varēsit ļoti viegli piešķirt savam auto stilīgāku un invididualizētāku izskatu.

PIEPRASIET PAPILDU INFORMĀCIJU PAR PAREDZAMĀM RIEPĀM UN RITEŅU DISKIEM PIE SAVA DĪLERA VAI HYUNDAI OFICIĀLAJĀ AUTOSERVISĀ!

 

Labi kopjiet savu auto!

iJūsu Hyundai i20 ir izstrādāta un izgatavota tā, lai aizsargātu jūs un visus pārējos, kas atrodas automašīnā, pat smagākajās ceļa situācijās. Tātad, saskaņotas un uzticamas sadarbošanās labad jums arī labi jārūpējas par savu auto.  Ievērojot apkopes grafiku, varat būt droši, ka auto ir laba tehniskajā stāvoklī un nesagādās jums nejaukus pārsteigumus.

Hyundai i20 nepieciešama tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc nobrauktiem 20 000 km, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.
Hyundai i20 GDI Turbo nepieciešama tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc nobrauktiem 15 000 km, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.
Hyundai i20 TCI Dīzeļ nepieciešama tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc nobrauktiem 30 000 km, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.

Svarīga ir arī tehniskā apkope, ko auto īpašnieks veic pats. Piemēram, regulāri jākontrolē lukturu stāvoklis, riepu spiediens un dzinēja eļļas līmenis. Papildus tam, auto pēc iespējas biežāk jāmazgā un vismaz pavasarī un rudenī kārtīgi jāievasko. Pie reizes derētu pārbaudīt, nav radušies kādi lakojuma un krāsojuma bojājumi, ja pamanīti skrāpējumi, uzreiz tos novērst. Putekļsūcējs palīdz uzturēt tīrību salonā. Uz vējstikla uzkrājušies netīrumi un kvēpi, kas ļoti slikti ietekmē redzamību, pāris reizes gadā arī kārtīgi jānomazgā.

Hyundai oficiālajā autoservisā jūs varat saņemt kvalificētu palīdzību, kā arī nepieciešamās vielas un līdzekļus tīrīšanai.