Close

Jauni standarti

Aizrautīgs, dinamisks un gudrs – Hyundai i20 atstāj varenu iespaidu, neskatoties uz nelielo izmēru. Tas ir ideāls kompakta izmēra ceļabiedrs tiem, kas nevēlas atteikties no lieliskām funkcijām un ierasties katrā galamērķī ar stilu.

Sportisks dizains

Sportisks un elegants: jaunā i20 dinamiskais siluets ar atjaunināto ārienes dizainu un izteiksmīgajām krāsām nevienu neatstās vienaldzīgu.

Drošība ceļā visiem

Hyundai ir svarīgi, lai drošība un komforts būtu pieejams ikvienam. Tāpēc i20 standartaprīkojumā ietilpst kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju, tālo gaismu palīgsistēma, joslas ieturēšanas palīgsistēma, inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma un vēl daudz citu funkciju.

Funkcionāla savienojamība

Baudiet braucienu komfortā ar i20 inteliģentajām savienojamības tehnoloģiju funkcijām – Bluetooth un skārienekrānu. Navigācija ir pieejama papildaprīkojumā.

Hyundai i20 standartaprīkojums

Fresh
Comfort

(papildus Fresh)

Style

(papildus Comfort)

Saikne starp jums un jūsu automobili

Ar Bluelink viedtālruņa lietotni varat aizslēgt un atslēgt savu i20 attālināti. Lietotne arī nosūtīs jums brīdinājumu, ja kāds mēģinās ielauzties automobilī.

Uzzināt vairāk

Sportisks un ilgtspējīgs

Maksimālai efektivitātei un veiktspējai ir pieejama 48 voltu daļēja hibrīda tehnoloģija.

Lasīt vairāk par veiktspēju

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Kā ikviens Hyundai, atjauninātais i20 ir izgatavots atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Tas mums ļauj piedāvāt 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu baudīt lietas, kas jums dzīvē sagādā prieku, neraizējoties par savu automobili.

Hyundai garantija

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Aplūkot

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas