Close

Hyundai Līzings

Saņemt piedāvājumu

Drošs un izdevīgs Hyundai autolīzings

Hyundai ir vairāk nekā vienkāršs automobiļu ražotājs. Mēs esam savu klientu partneris mūža garumā, veidojam ilgas un noturīgas attiecības. Veicinot uz klientu vērstu uzņēmējdarbības kultūru, piedāvājam vislabāko kvalitāti un nevainojamu apkalpošanu.

Tāpēc labākais risinājums jauna Hyundai iegādei ir drošais un izdevīgais Hyundai Līzings.

Iegādājoties jaunu automobili, vienmēr pievērs uzmanību tā degvielas patēriņam un marķējumam. Ja Tava izvēlētā modeļa CO2 izmešu daudzums ir zem 130 g/km, tad Tev der Hyundai Līzings.

Hyundai rūpējas par zaļu un tīru vidi un jau daudzus gadus turpina darbu šai virzienā. Videi draudzīgi automobiļi palīdz saudzēt dabu, un to uzturēšanas izmaksas bieži vien ir mazākas. Hyundai tāpēc piedāvā arī izdevīgākus līzinga noteikumus.

CO2 līdz 130 g/km

No 1,45 %

+ 6 mēn. EURIBOR ir kampaņas modeļu KONA Electric, IONIQ 6, IONIQ 5, IONIQ 5 N, NEXO, SANTA FE Plug-in un TUCSON Plug-in līzinga procenti!

 


 

No 1,64 %

+ 6 mēn. EURIBOR ir i20, i30, BAYON, KONA Hybrid, TUCSON Hybrid un TUCSON 48 V Hybrid samazinātie procenti.

Tā kā Hyundai modeļu izvēle ir ārkārtīgi plaša, katrā klasē var atrast videi draudzīgu modeli, kuram piedāvājam vislabākos līzinga noteikumus.

CO2 sākot no 131 g/km

No 2,29 %

+ 3 mēn. EURIBOR ir modeļu TUCSON (Comfort MT), i20 N, i30, i30 N un i30 Fastback N līzinga procenti.

Saņemt piedāvājumu

Piedāvājums spēkā līdz 2024. gada 31 decembrim vai kamēr automobiļi ir pieejami.

Sadarbības partneri

Summas, kas aprēķinātas, izmantojot līzinga kalkulatoru, ir informatīvas. Euribor likme nav ņemta vērā.

Līzinga iespējas

Kāda veida autolīzingu izvēlēties? Tas atkarīgs no tā, kam Tu dod priekšroku, un no tā, kādu saskati sava automobiļa nākotni: vai vēlies automobili izmantot tikai noteiktu periodu vai arī pēc līzinga perioda beigām vēlies kļūt par tā īpašnieku.

Operatīvais līzings

Operatīvo līzingu ir lietderīgi izvēlēties, ja gribi automobili tikai izmantot, bet nevēlies kļūt par tā īpašnieku. Ja izvēlies operatīvo līzingu, Hyundai Līzings iegādājas Tevis izvēlēto automobili un ļauj Tev to izmantot līgumā paredzētajā laika periodā. Tu maksā līzinga maksājumus par automobiļa izmantošanu.
Beidzoties līzinga periodam, Tev ir iespējas:

Finanšu līzings

Finanšu līzingu ir izdevīgi izvēlēties, ja pēc līzinga perioda beigām vēlies kļūt par automobiļa īpašnieku. Ja izvēlies finanšu līzingu, Hyundai Līzings iegādājas Tevis izvēlēto automobili un ļauj Tev to izmantot līgumā paredzētajā laika periodā. Tu maksā līzinga maksājumus par automobiļa izmantošanu. Pēc pēdējā līzinga maksājuma samaksāšanas Tu kļūsti par automobiļa īpašnieku. Ja vēlies mazākus līzinga maksājumus vai pagarināt līgumu līzinga perioda beigās, tad ir iespējams atlikt lielāku līzinga maksājumu uz līzinga perioda beigām.

Hyundai Līzinga maksimālais periods var būt līdz 84 mēnešiem. Pēc tam atlikusī vērtība ir 0 %.