Drošs un izdevīgs Hyundai autolīzings

Hyundai ir vairāk nekā vienkāršs automašīnu ražotājs. Mēs esam savu klientu partneris mūža garumā, veidojam ilgas un noturīgas attiecības. Veicinot uz klientu vērstu uzņēmējdarbības kultūru, piedāvājam vislabāko kvalitāti un nevainojamu apkalpošanu. Tāpēc labākais risinājums jauna Hyundai iegādei ir drošais un izdevīgais Hyundai Līzings un Hyundai Apdrošināšana.

Izvēlies modeli, piemērotāko izplatītāju un prasi tieši Tev piemērotāko līzinga un apdrošināšanas piedāvājumu.

Iegādājoties jaunu automašīnu, vienmēr pievērs uzmanību tās degvielas patēriņam un marķējumam. Ja Tava izvēlētā modeļa CO2 izmešu daudzums ir zem 130 g/km, tad Tev der Hyundai Līzings.

 

CO2 līdz 130 g/km

Hyundai rūpējas par zaļu un tīru vidi un jau daudzus gadus turpina darbu šai virzienā. Videi draudzīgas automašīnas palīdz saudzēt dabu, un to uzturēšanas izmaksas bieži vien ir mazākas. Hyundai tāpēc piedāvā arī izdevīgākus līzinga noteikumus.


1,49 %

+ 3 mēn. EURIBOR ir kampaņas modeļu i20, i30, BAYON, KONA un KONA Hybrid līzinga procenti!

2,19 %

+ 3 mēn. EURIBOR ir modeļu KONA Electric, IONIQ 5, NEXO, SANTA FE Plug-in, Tucson Hybrid 2WD vai Tucson Plug-in samazinātie procenti.

 

CO2 sākot no 131 g/km

Tā kā Hyundai modeļu izvēle ir ārkārtīgi plaša, katrā klasē var atrast videi draudzīgu modeli, kuram piedāvājam vislabākos līzinga noteikumus.


No
2,49 %

+ 3 mēn. EURIBOR ir modeļu Tucson, Tucson Hybrid 4WD, SANTA FE, SANTA FE Hybrid, i20 N, i30 N, i30 Fastback N un KONA N līzinga procenti.

 

Prasi piedāvājumu

 

Piedāvājums spēkā līdz 2022. gada 30. oktobrim vai kamēr automašīnas ir pieejamas.

Visi attēli ir ilustratīvi.

 


Līzinga iespējas

Kāda veida autolīzingu izvēlēties? Tas atkarīgs no tā, kam Tu dod priekšroku, un no tā, kādu saskati savas automašīnas nākotni: vai vēlies automašīnu izmantot tikai noteiktu periodu vai arī pēc līzinga perioda beigām vēlies kļūt par tās īpašnieku.

Operatīvais līzings
Operatīvo līzingu ir lietderīgi izvēlēties, ja gribi automašīnu tikai izmantot, bet nevēlies kļūt par tās īpašnieku. Ja izvēlies operatīvo līzingu, Hyundai Līzings iegādājas Tevis izvēlēto automašīnu un ļauj Tev to izmantot līgumā paredzētajā laika periodā. Tu maksā līzinga maksājumus par automašīnas izmantošanu.
Beidzoties līzinga periodam, Tev ir iespējas:
• turpināt izmantot automašīnu, pagarinot līzinga līgumu (ja automašīnas vecums to atļauj);
• nomainīt automašīnu pret jaunu, izvēloties sev jaunu un piemērotu automašīnu un vecajai atrodot pircēju;
• ļūt par automašīnas īpašnieku, samaksājot tās atlikušo vērtību.

Finanšu līzings
Finanšu līzingu ir izdevīgi izvēlēties, ja pēc līzinga perioda beigām vēlies kļūt par automašīnas īpašnieku. Ja izvēlies finanšu līzingu, Hyundai Līzings iegādājas Tevis izvēlēto automašīnu un ļauj Tev to izmantot līgumā paredzētajā laika periodā. Tu maksā līzinga maksājumus par automašīnas izmantošanu. Pēc pēdējā līzinga maksājuma samaksāšanas Tu kļūsti par automašīnas īpašnieku. Ja vēlies mazākus līzinga maksājumus vai līgumu līzinga perioda beigās pagarināt, tad ir iespējams atlikt lielāku līzinga maksājumu uz līzinga perioda beigām.

Hyundai līzinga maksimālais periods var būt līdz 84 mēnešiem. Pēc tam atlikusī vērtība ir 0 %.