Partneris, kas patīk visiem, beidzot ir klāt

Ir automobiļi, kurus ir grūti palaist garām un neiemīlēties tajos no pirmā acu skatiena. Apvienojot sevī drošu attieksmi, tehniskus jauninājumus un ērtu interjeru, Hyundai pilsētas krosoveri sniedz ilgstošus risinājumus jūsu ikdienai.

Katram automobilim mūsu SUV saimē ir savs raksturs – tāpat kā vadītājiem. Vai vēlaties uzzināt, kurš modelis jums atbilst vislabāk? Uzziniet tagad.

 

Hyundai TUCSON

Jaunajam TUCSON ir drosmīgs, stūrains izskats. Tas ir neliels ģimenes krosovers – ietilpīgs iekšpusē un ar dažnedažādām ierīcēm. Jaunums atvērtā interjera dizainā – centrālā konsole ar novatorisku pieskāriena funkciju.

TUCSON ir populārākais Hyundai modelis Eiropas klientu vidū. Turklāt modelis tagad ir pieejams arī uzlādējama hibrīda veidā ar N Line sportiska dizaina izskatu un interjera akcentiem, kurus iedvesmojis Hyundai N.

 

Hyundai KONA

Ar ekstravertu dizainu un novatorisku savienojamību KONA vienmēr izcelsies pārējo automobiļu vidū. Tas piedāvā daudzus tehniskus jauninājumus drošības, komforta un informatīvās izklaides jomā.

Papildus hibrīda un pilnībā elektriskam modelim KONA tagad ir pieejams arī sportiska N Line versijā.

Visbeidzot ir pieejams arī augstas veiktspējas Hyundai KONA N. N-tuziasts ar šo automobili var droši doties uz jebkuru vietu – no ceļa līdz trasei.

 

Hyundai SANTA FE

Mūsu krosoveru saimes flagmanis tagad ir vēl ekskluzīvāks: jaunais SANTA FE apvieno sevī vēl dinamiskāku izskatu ar rūpīgi izvēlētiem augstas kvalitātes materiāliem, jaunām drošības sistēmām un augstāka līmeņa piedziņas tehnoloģijām.

Sagādājot prieku klientiem, SANTA FE ir pieejams arī „pilnā“ hibrīda un uzlādējama hibrīda versijā.

 

Hyundai BAYON

Pilnīgi jaunais BAYON ir no ārpuses mazs, bet iekšpusē plašs pilsētas apvidus auto, kas paredzēts ilgstoša iespaida radīšanai. Papildus daudz dažādām viedajām tehnoloģijām un savā klasē labākajām drošības un savienojamības funkcijām, tas piedāvā arī inteliģentu efektivitāti ar inovatīvu spēka pārvadu klāstu.

 

Jūs braucat, mēs rūpējamies par pārējo

Izvēloties Hyundai, jūs vienmēr varat paļauties uz augstāko kvalitāti. Kvalitāte, uz kuru var paļauties vairāku gadu garumā un kuru mēs tagad garantējam ilgākam laika periodam nekā jebkad agrāk.

  • 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma.
  • 8 gadu / 160 000 km garantija augstas veiktspējas litija jonu polimēru akumulatoriem (hibrīda, uzlādējama hibrīda un elektriskie transportlīdzekļi).
  • Palīdzība uz ceļa 5 gadu garumā.
  • Ikgadējas auto veselības pārbaudes 5 gadu garumā.

 

Jā, lūdzu!

Lai iegūtu vairāk informācijas par Hyundai pilsētas krosovera modeļiem, pieprasiet testa braucienu vai cenu piedāvājumu un pēc tam sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

 

Attēli tīmekļa vietnē ir izvietoti tikai ilustratīviem nolūkiem, un faktiskais modeļa izskats var atšķirties.