Close

Hyundai SUV saime

Plašākais elektrificēto apvidus automobiļu klāsts

Partneris, kas patīk visiem, beidzot ir klāt

Ir automobiļi, kurus ir grūti palaist garām un neiemīlēties tajos no pirmā acu skatiena. Apvienojot sevī drošu attieksmi, tehniskus jauninājumus un ērtu interjeru, Hyundai pilsētas krosoveri sniedz ilgstošus risinājumus jūsu ikdienai.

Katram automobilim mūsu SUV saimē ir savs raksturs – tāpat kā vadītājiem. Vai vēlaties uzzināt, kurš modelis jums atbilst vislabāk? Uzziniet tagad.

Pilnīgi jaunais KONA

Šis izteiksmīgais SUV ir paaudzies, kļuvis ārēji dinamiskāks, piedāvā vairāk vietas visiem jūsu piedzīvojumiem un joprojām ir savā elementā gan pilsētas ielās, gan uz lauku ceļiem.

KONA

Hyundai TUCSON SUV -katumaasturi

TUCSON

TUCSON ir drosmīgs, stūrains izskats. Tas ir ģimenes krosovers – ietilpīgs iekšpusē un ar dažnedažādām ierīcēm. TUCSON ir populārākais Hyundai modelis Eiropas klientu vidū.

TUCSON

Pilnīgi jaunais SANTA FE

Kopš SANTA FE laišanas klajā pirms 23 gadiem šis leģendārais SUV ir iekarojis miljoniem klientu siržu visā pasaulē. Radikāli pārveidotais piektās paaudzes SANTA FE ir radīts ikvienam, kam patīk padarīt ikdienišķus mirkļus par ko neparastu.

SANTA FE

BAYON

BAYON ir no ārpuses mazs, bet iekšpusē plašs pilsētas apvidus auto, kas paredzēts ilgstoša iespaida radīšanai. Papildus daudz dažādām viedajām tehnoloģijām un savā klasē labākajām drošības un savienojamības funkcijām tas piedāvā arī inteliģentu efektivitāti ar inovatīvu spēka pārvadu klāstu.

BAYON

NEXO

NEXO ir Hyundai ar ūdeņradi darbināms pilsētas krosovers. Visenergoefektīvākā degvielas šūnu tehnoloģija, kāda pieejama tirgū, nodrošina NEXO 666 kilometru autonomiju (WLTP).

NEXO

Jā, lūdzu!

Lai iegūtu vairāk informācijas par Hyundai pilsētas krosovera modeļiem, pieprasiet testa braucienu vai cenu piedāvājumu un pēc tam sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

Sazināties ar izplatītāju Lasiet vairāk par Hyundai garantiju