Close

Hyundai TUCSON

Iekāpiet un kļūstiet pamanāms
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Revolucionārs dizains. Plašs elektrificēto modeļu klāsts.

TUCSON, kas izstrādāts, lai samazinātu izmešu daudzumu, nemazinot braukšanas prieku, piedāvā visplašāko elektrificēto spēka agregātu klāstu kompaktajā pilsētas krosoveru segmentā.

Sensuous sportiness

TUCSON ar lielāku un platāku virsbūvi ir pirmais Hyundai pilsētas apvidus automobilis, kas izstrādāts atbilstoši Hyundai jaunajai Sensuous Sportiness dizaina identitātei.

Jaudīgs un ekonomisks

Hyundai TUCSON piedāvā modernas un gudras tehnoloģijas un hibrīda piedziņu, kas aizved jūs tālāk, patērējot mazāk degvielas. Varat izvēlēties 48 V daļējā hibrīda, pilnā hibrīda vai Plug-in hibrīda versiju.

Labākā drošība

TUCSON ir ieguvis visaugstāko iespējamo drošības novērtējumu Eiropas jauno automobiļu novērtēšanas programmā (Euro NCAP).

Hyundai TUCSON standartaprīkojums

Comfort
Style

(papildus Comfort)

Premium

(papildus Comfort un Style)

N Line
Blak Edition

 

Hyundai TUCSON īpašajam Black Edition

Black Edition modelim ir spēcīga, sportiska āriene un augsta līmeņa aprīkojums. Tas ir pieejams kā daļējs hibrīds, hibrīds vai pat Plug-in hibrīds ar automātisko transmisiju un pilnpiedziņu.

Cenas un tehniskie dati

Black Edition

Melns priekšējais režģis, spoguļi un jumts.

Black Edition

Melns C statnis, melni 19 collu vieglmetāla diski.

Black Edition

Melns salons ar baltām šuvēm. Melni griesti.

Savienojamība

Ar lietotni Bluelink® tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt savu TUCSON attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots.

 

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

Drošība

TUCSON ir savā klasē labākā vadītāja asistenta sistēma un aktīvs drošības komplekts ar vairākām novatoriskām iespējām.

Uzzini vairāk

TUCSON N Line

TUCSON N Line apvieno sevī izcilu dinamisku dizainu un uzlabotu savienojamību ar autosporta iedvesmoto N Line stilu un attieksmi.

Apskatiet sportisko N Line modeli

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai, TUCSON ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām, nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk bez raizēm par savu automobili. Turklāt uz jaunā Tucson augstas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

Hyundai garantija

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai hibrīdauto
Uzzini vairāk

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas